|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prva vloga za znižano plačilo vrtca
10.6.2012 20:01:09   
knorbalbo
Živjo,
ali mi lahko prosim razložite kako bo letos, glede na vse zamude z odločbami iz CSD-ja, glede prvega plačila položnice za vrtec. Namreč mi bomo s septembrom začeli z vrtcem, sklepam da je treba 15dni prej oddati vlogo za znižano plačilo. In predvidevam, da se plačuje za 1 mesec nazaj, tako da potem lahko prvo položnico pričakujem v oktobru ali kako?user posted image In če do takrat še ne bo odločbe, kako mi bodo potem to računali? Bom primorana do odločbe plačevati celoten znesek? Me že zdaj skrbi, ker če bo tako, enostavno ne bova zmogla!!!!user posted image
user posted image
Je pametno že sedaj oddato odločbo za znižano plačilo?V vrtcu pri podpisu pogodbe niso nič omenjali, sestanek pa imamo šele čez 14 dni.

Vsaka info je zeeelo dobrodošla!!!HVALAuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
10.6.2012 20:31:54   
petea
lahko, da bodo takrat spet zamude z odločbami;

polnega zneska na položnicah verjetno ne bodo pošiljali, bolj verjetno je, da bodo prvo položnico izdali malo kasneje, ko bo znano, kolikšen znesek bo na njej;

drugače pa - glede na to, da je do oktobrske položnice še več kot 4 mesece, predlagam, da skušata vsak mesec dati na stran nek znesek denarja, da bosta takrat lažje prišla skozi mesec

vloge pa se praviloma oddajajo v začetku avgusta, lahko pa tudi prej; bolje tako, kot zamuditi skrajni rok 15. avgust

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
10.6.2012 20:31:54   
shushu
naša je šla v vrtec z januarjem, vlogo smo oddali v decembru, odločbe pa še ni. so nam pa v vrtcu oz. na občini izračunali, glede na dohodnino za 2010. če ne bi šli toliko na roko bi mogla pa plačvat polno ceno do prejema odločbe. bo pa vrjetno kar nekaj poračuna, glede na to kaj vse se šteje kot dohodek..

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
11.6.2012 6:10:16   
tjasaoasis
Moja gre tudi septembra v javni vrtec in mi je zadnjič tajnica v vrtcu, ko sem šla podpisat pogodbo, rekla, da naj vlogo za znižano plačilo oddam že zdaj. In sem to tudi naredila. Na CSD sem poslala vlogo po emailu in jih tudi vprašala, če je to dejansko OK, vendar z njihove strani še nisem dobila odgovora. Očitno bo šlo.

(odgovor članu shushu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
11.6.2012 8:38:52   
knorbalbo
Ja saj tega se bojim, kar je shushu napisala. Glede na to, da sem zdaj zaradi njihove napake v novi odločbi o DŠ in OD, ostala brez obojega do nadaljnega, je nemogoče dati kaj na stran.user posted image Ja, verjeto bom tudi jaz spet oddala novo vlogo, tokrat za znižano plačilo vrtca. Imam pa sigurno tako srečo, da bodo pa to vlogo TAKOJ rešil in bom do oktobra brez tistih dodatnih 20%OD, ki mi pripadajo ker otrok še ni v vrtcu. user posted image


(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
23.7.2012 8:27:53   
škrpijonka
Nam so v vrtcu povedali, da naj to vlogo oddamo v avgustu in sicer do 25.8.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
23.7.2012 9:06:55   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Nam so v vrtcu povedali, da naj to vlogo oddamo v avgustu in sicer do 25.8.


Do sedaj je vedno veljalo, da je potrebno oddati vloge do 15.8.
So kar radi pošiljali polne položnice, če so starši zamudili ta rok.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
25.7.2012 19:05:05   
PC Baby
No, jaz sem bla danes na CSD,ker še nisem dobila odločbe (sem oddala vlogo decembra) in.......... je ne najdejo!!! Tudi to se lahko zgodi. Zdaj jim moram prinest kopijo vloge in potrdilo o oddaji - ki ju na srečo še hranim. Medtem pa od januarja naprej plačujemo vrtcu samo akontacijo in ko mi izdajo odločbo in poračun bomo obubožali glede na zo, koliko časa je to trajalo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
25.7.2012 19:16:03   
knorbalbo
Pozdravljene, jaz sem prvo vlogo za vrtec (začnemo septembra) oddala 15.6.2012 in to takoj, ko sem klicala v vrtec (še pred prvim sestankom) in dobila informacijo, da v kolikor vloge še ne bomo dobili, bomo pač plačali CELOTEN znesek. In to toliko časa, dokler pač ne bo vloge, kar pomeni, da lahko vsak mesec dobimo položnico za cca 450€-500€. user posted image Svašta, jaz samo upam, da bo vloga rešena (pravilno!!!!) do septembra!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
25.7.2012 19:17:04   
Paštetka
Pa saj daš vsak mesec vstran za vrtec. user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
25.7.2012 20:50:33   
knorbalbo
Paštetka: ne vem točno kaj si s tem mislila, da dam vsak mesec vstran za vrtec.....če misliš, da lahko do septembra prišparam 500€ to ni možno,ker
že sedaj komaj shajamo s tem kar imamo. Če si pa mislila, da že sedaj plačujemo za vrtec pa ni tako, ker gre šele s septembrom prvič v vrtec.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
30.7.2012 22:09:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu škrpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
31.7.2012 8:35:19   
knorbalbo
No, naj vam povem, da smo (kot sem že napisala) oddali vlogo že junija (ker so nam tako rekli na prvem sestanku v vrtcu!!!!!!) in sem včeraj dobila zavrnjeno vlogo, češ da se za september oddaja vloge šele v avgustu. Kar pomeni da moram še enkrat oddat! So pa tole vlogo kar hitro "rešili", v cca 1,5mesecu. Je pa res, da so mi spet zeli dohodke iz 2010 in 2011, kar bi seveda pripeljalo do pritožbe v kolikor bi veljala ta vloga. Sedaj bom šla tja osebno in bom s to "neveljavno" odločbo točno povdala kaj naj upoštevajo in kaj ne, pišuka saj nimam dvojnih prihodkovuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
31.7.2012 11:51:02   
dadab
Jaz sem oddala vlogo 18.7. Me pa zanima na katerem CSD so bili tako hitri. Mi za maj še vedno čakamo za otroške doklade je pa CSD Šiška

(odgovor članu knorbalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prva vloga za znižano plačilo vrtca
31.7.2012 13:22:10   
knorbalbo
dadab: ravno na CSD Šiška!! Sem pa tudi jaz čakala zeeeeeloooo dolgo na otroške in štipendijo, če ne bi klicala, bi še danes čakala, ker so "zgubili" moje vloge in sem jih potem mogla se enkrat oddatuser posted image Mah, itak so mi potem spet pri obeh odločbah naredili napako v mojo škodo, tako da so že romale pritožbe na ministrstvo. Jst res ne vem, a se to samo meni dogaja, čist za vsako odločbo se moram pritoževat, ponovno vlagat itd, sem skrajno nezadovoljna s CSD-Šiška!!!!!!!user posted image

(odgovor članu dadab)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?