|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi sex po porodu
9.11.2005 11:44:15   
doroteja23
Naj prej lep pozdrav! Zanima me kako ja vam bilo prvič seksati prvič po poroduuser posted image ?Mene je namreč bilo full strah, zdaj pa sma probala in je mene full bolelo tak da sma mogla nehat. Zanima me ali je to normalno? Imela sem neboleč porod in tud šivana nisem bila dosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi sex po porodu
9.11.2005 11:58:08   
kalbo
Pri nama je zgledalo približno tako kot prvič. Počasi in negotovo. Ženko je bolelo, pa smo nehal, pol pa naslednji dan spet probal z lubrikantom, pa je blo bolše, pa spet naslednjič še malo boljše in dlje.... Zdaj je po starem (beri fenomenalno). Pri nama je bilo potrebno kar veliko potrpljenja in ogromno nežnosti z moje strani, da se je moja princesa lahko sprostila in da je nehalo boleti.

Kar pogumno naprej, pa nič bat, enkrat bo nehalo bolet. Če boli pa nikar nadaljevat z odnosom, z nažnostmi pa le.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi sex po porodu
9.11.2005 12:03:32   
Dejča
Tudi mene je bilo strah in sva kar počakala predpisanih 6 tednov, ker sem bila šivana in so me šivi boleli kake 3 tedne, pa me nato ni nič bolelo, je bilo prav fajn, čeprav nisem bila čisto sproščena.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi sex po porodu
9.11.2005 12:09:19   
Ines.
Midva sva prvič šele po slabih 4 mesecih. Sva bila bolj nežna, bolelo ni pa nič. Po mojem, da je važn, da se crkljata, da je dolga predigra, pa da je nežno.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi sex po porodu
9.11.2005 12:17:00   
jazz
Najbrž je res normalno. Jaz sem bila precej šivana in sva tudi čakala enih šest tednov,pa še potem sva ene parkrat probala in tudi nehala...je bilo kar boleče. Gladko je steklo najbrž šele ene osem tednov po porodu!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi sex po porodu
9.11.2005 14:20:48   
koruzica
user posted image

Malo za šalo malo zares; pravijo, da se naj bi se začelo seksat po porodu takrat, ko gre ' grinta dol '

Enkrat smo se ful smejal na sodelovčev račun, ki je tko vprašal, kao: kdaj lahko; pa mu sodelovec odgovori, ko bo šla grinta dol...pa ni poštekal, aja, šele takrat, je rekel...user posted image user posted image user posted image

lpk

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi sex po porodu
14.11.2005 19:29:31   
FRAČAFELA
Totalno razočaranje. Vse super. Nisem bila rezana, nisem imela težkega poroda. Želja je bila huda že pred prvim pregledom pri G user posted image .Potem pa je prišlo do orgazma, pa totalno razočaranje. Celo user posted image so bili namreč fenomenalni, potem pa kr neki. Čist mejčkenegea. Brez veze. Sej ne da je bil slabši kot pred  user posted image ampak bil je isti, kot pred user posted image . In spomin na orgazme v user posted image pa je k sreči kmalu izginil.


_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi sex po porodu
15.11.2005 13:59:36   
doroteja23
Nama pa je rataouser posted image ! Z dosti nežnosti in vztrajnosti nama je uspelo. Bolelo sicer je ampak je majn.Tak da boma zdaj to nadoknadila, kar sma med nosečnosrjo zamudila. user posted image Saj med nosečnostjo nisma upala preveč, ker sem mela neke probleme.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi sex po porodu
17.11.2005 12:37:18   
špelin@
Bilo je fajn user posted image  Ker prej pol nosečnosti nisva smela, je bilo še toliko boljše user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi sex po porodu
20.11.2005 20:34:14   
Kinokija
IZVIRNO SPOROČILO: koruzica

user posted image

Malo za šalo malo zares; pravijo, da se naj bi se začelo seksat po porodu takrat, ko gre ' grinta dol '

Enkrat smo se ful smejal na sodelovčev račun, ki je tko vprašal, kao: kdaj lahko; pa mu sodelovec odgovori, ko bo šla grinta dol...pa ni poštekal, aja, šele takrat, je rekel...user posted image user posted image user posted image

lpk


Jaz pa še zmer ne štekam te fore user posted image  Podnapise?

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi sex po porodu
20.11.2005 20:39:36   
Anonimen
Men tud ni jasno kaj je "grinta"?user posted image Lahko razlago prosim? user posted image

(odgovor članu Kinokija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi sex po porodu
20.11.2005 21:17:47   
karmy
grinta - hrasta, ko se ti zaceli rana user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi sex po porodu
14.12.2005 20:47:50   
koruzica
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

grinta - hrasta, ko se ti zaceli rana user posted image


user posted image user posted image

Skor po enmu mescu vidim, da smo povzročili mal zmede, podnapise je pa KARMY dodala...ja, punce tko je...


lpkuser posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?