|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi znaki - izcedek
13.6.2005 18:55:20   
Mehičanka
Živjo,
lepo bi prosila za pomoč, ker se mi že kar malo "kravžlja". Z možem se trudiva že devet mesecev in še vedno nič...In sem od vseh teh prvih znakov, zapisanih v knjigah, ze čisto fuč...

Ampak, tokrat je pa malce drugače. Od 11 do 20 dneva me je tako ščipalo, da sem včasih kar pozabila dihati; danes, na 24. dan pa imam tako močan izcedek kot v casu ovulacije (čeprav naj bi jo imela ravno v casu, ko me je špikalo).

Ali je katera od vas čisto na začetku tudi opazila močan, povečan izcedek (tak kot je beljak od jajcka)?

Drugih znakov (razen tega, da mi je vcasih malce slabo) pa sploh nimam...

LP Urška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi znaki - izcedek
13.6.2005 19:24:39   
Tiamo
Žal ti ne znam odgovorit...:(

Meni se ni to dogajalo.

Lp Tia74

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi znaki - izcedek
13.6.2005 21:40:11   
zoli
Joj,ne da te hočem razočarat,ampak meni je to bolj podobno vnetju.:zmeden:
Meni se je dogajalo ravno nasprotno.Ko sem zanosila,sem izgubila tudi bel tok,ki ga imam drugače skoz.

Upam pa,in držim pesti,da se motim,kar se tebe tiče.

Pa en nasvet::rozica:ne obremenjuj se s tem.Tako boš še kasneje zanosila.Pomisli na to,da nekje čaka pikica,ki hoče biti vajina,vendar mogoče zanjo še ni pravi trenutek...:rozica:

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi znaki - izcedek
14.6.2005 9:00:33   
amy26
Jaz sem tudi imela povečan belo rumen izcedek še preden sem zvedela za nosečnost. Še vedno ga imam, nikakor se ga ne morem znebiti čeprav sem v 18 tednu. Drugih znakov nisem imela, oz.sem kot da bom dobila rdečo.
LP

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?