|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Psi in mucke Zavetišče Trebnje
12.10.2007 13:23:38   
Mala_princeska
V zavetišču Meli center v Trebnjem imajo 38 psov in 15 muckov, za katere iščejo nove lastnike. Pse in mucke dobite skoraj zastonj, plačate le takso zavetišča. Vsi psi so cepljeni in imajo urejeno dokumentacijo. Nekateri imajo tudi rodovnike
Za ogled psov in muckov se lahko dogovorite z gospodom Dušanom na telefonski številki 041 779 884
V primeru, da uboge živalce ne bodo najdle novih lastnikov, jih bodo uspavali.user posted image
Zato to informacijo sporočite prijateljem, znancem, sodelavcem,..




Tole sem našel na eni strani (www.firbec.com),zato prenašam tule naprej,ker upam in si želim,da bi se našli lastniki za te živalce.Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Psi in mucke Zavetišče Trebnje
12.10.2007 13:28:09   
polona2
Se mi zdi, da to zavetišče nima spletne stvari, kar je pa tudi šlamparija dandanes, no.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Psi in mucke Zavetišče Trebnje
12.11.2007 14:03:45   
Venka
Tudi mi smo se obrnili na zavetišče, ker se je že v petek k nam priselil novofundlanec. Ker že imamo svojega kužka, ki pa je zelo ljubosumen, je bilo v naši moči samo to, da smo ga hranili on mi dajali vodo. V soboto smo oddali oglas na radio HIT in na internet. pa se ni nihče javil. Zato smo klicali zavetišče Gmajnica, kjer so nas napotili na zavetišče Trebnje, čeprav smo od Rudnika oddaljeni le 10 km, do trebnjega pa 50. V Trebnjem so nam dejali, da bodo poskušali kaj storiti, pa do danes nič. Danes pa so zathevali potrditev občine Škofljica, da bo plačala prevoz psa ( le-ta pa dokazila, da pes ni naš). Kuža je zelo prijazen, verjetno pa se je nekje odtrgal iz verige. Kot je videti, ga tudi nihče ne išče. Če ne bi že imeli doma kužka, bi ga sigurno obdržali.
Vem, da imajo zavetišča veliko dela, vendar sem žalostna, ko vidim, koliko težav ima človek, če hoče ubogi živali pomagati. Upam da bo črnuh našel nov dom.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Psi in mucke Zavetišče Trebnje
19.12.2007 11:20:38   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: Venka

Tudi mi smo se obrnili na zavetišče, ker se je že v petek k nam priselil novofundlanec.


a je odrasel? jaz bi ga takoj vzela ampak imam že enga doma, novofundlanca. bom vprašala okoli.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Venka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?