|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 15:46:32   
ada2
zdaj pa veselo na čvekuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 15:47:19   
ada2
še link prejšnje teme:

http://www.ringaraja.net/forum/Ptuj%C4%8Danke%2FOrmo%C5%BEanke_%3B_2%25del/m_3387550/tm.htm

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 15:49:59   
trezika
iiiiiiiiiiiiiiiiiii....kako smo pridne....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 15:50:00   
donna22
pa se res dosti načveka ... ta tema je ena najbolj aktivnih user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 15:51:44   
trezika
še eno vprašanje z moje strani.... saj zdaj bom verjetno začela s takšnimi in podobnimi...user posted image  torej, ste uporabljale tiste majčke s trakci...ne vem kako se jim reče? midva imava tega ogromno...pa se mi zdijo kr praktične....vsaj za mene mogoče, ki še nimam nobene prakse....user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 15:52:03   
tatly
3 stranuser posted image user posted image jaz pa dasnes nimam nevem kaj casa mam sestrico na obisko pa mam polno poslauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:02:53   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

še eno vprašanje z moje strani.... saj zdaj bom verjetno začela s takšnimi in podobnimi...user posted image  torej, ste uporabljale tiste majčke s trakci...ne vem kako se jim reče? midva imava tega ogromno...pa se mi zdijo kr praktične....vsaj za mene mogoče, ki še nimam nobene prakse....user posted image


pri nuši sem jih ful uporabljala, pri adamu pa sem že imela take bodije, ki se tudi na straneh ali zvežejo ali pripnejo, da jih ni treba čez glavo oblačit. so pa res praktični.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:04:06   
Anonimen
no pa nam je uspelo do 3 dela priguratuser posted image user posted image .

mi2 sma bla zaj vuni pa se je jokal, ko sem rekla da je treba notri. user posted image
aja, glede kombinizona pa tak, sem se odločila, da ga letos niti nebom iskala, ker tak vprašanje kak dolgo bo ta sneg- se mi zdi namreč da se strašno hitro topi. zaj sem mu oblekla debele štramplce pa tanko trenirko pa gor debelo trenirko iz flisa, pa ga zgleda nič ni zeblo pa tudi skozi ni bil nekaj moker.

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:05:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

še eno vprašanje z moje strani.... saj zdaj bom verjetno začela s takšnimi in podobnimi...user posted image  torej, ste uporabljale tiste majčke s trakci...ne vem kako se jim reče? midva imava tega ogromno...pa se mi zdijo kr praktične....vsaj za mene mogoče, ki še nimam nobene prakse....user posted image


pri nuši sem jih ful uporabljala, pri adamu pa sem že imela take bodije, ki se tudi na straneh ali zvežejo ali pripnejo, da jih ni treba čez glavo oblačit. so pa res praktični.


ja jaz sem potem tudi kar bodije te na preklop uporabljala se mi zdijo bolj praktični ker še pleničko fajn gor drži in nikjer nič gor ne lezi

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:05:10   
mamamajča
jeeee!!!user posted image user posted image user posted image
Tatly, kero meni znano sestrično? Sicer dvomim...
Prave čveke smo ja, prav pridne!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:06:11   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: deja777




ja jaz sem potem tudi kar bodije te na preklop uporabljala se mi zdijo bolj praktični ker še pleničko fajn gor drži in nikjer nič gor ne lezi


iz istega razloga sem jaz samo bodije uporabljala. So mi te majčke nepraktične, ker lezejo gor, sploh ko gre otrok iz rok v roke...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:08:01   
mamamajča
čeprav ene pa pravijo kontra, da so majčke bolj praktične...
najboljše da probaš, pa potem sama vidiš, kak ti je kaj všeč


(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:19:16   
tatly
maja o kaki sestricni govoris

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 16:19:55   
tatly
u se en fant nas bereuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:09:20   
trezika
tatly kaj sestrica lepo skrbi za stello?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:09:41   
trezika
vidim, da sem sama ostalauser posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:15:23   
tatly
trezika-na očeh jomorem mert da si je ne nalozi

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:20:33   
petra *k
pa saj ste neverjetne...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za 3.del, zaj pa še bolj čvekajmo, da bi hitro še 4.user posted image user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:29:45   
TinaV*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa mamo 3 del...

bravooo

evo koncno mene ...sem bla pri monchy pa obiske smo meli


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:34:40   
suncicica
sem sla malo dremat ,pa ste ze na novem deluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:36:09   
Anonimen
in tina? kako zgledajo nohti?

(odgovor članu suncicica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:40:01   
TinaV*
ODLICNOOO deja....pa za mali dnar...naredla mi je kot sem htela...lahko vse normalno primem malo previjem pa vse....razen komplicirala sem pri poslikavi...na koncu pa sem se itak odlocla za crte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:40:24   
TinaV*
ne da se mi slikat....hahah drugace bi vam pokazala 

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:40:33   
Anonimen
mene pa že par dni boli spodnji del trebuha. ampak ne v trebuhu, kot, da bi me bolela mišica. groza je vstati  in ko se morem oblečt(ko moram dvigniti nogo). kaj je to normalno? je imela kera podobno izkušnjo? na začetku se mi je zdelo kot da bi me bolelo v pregibu pri nogi-kot da sem si kito nategnila.
mi je že žal, da nisem šla danes do G. zaj pa morem čakati do ponedeljka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 3. del
16.1.2009 17:41:28   
TinaV*
Gremo na novo stran'??



_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Smrečica
Michonne RR

Kdaj postavljate božično drevesce?

Na začetku decembra (13%)

Na sredini decembra (42%)

Na božični večer (38%)

Drugo (7%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!