|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pustni kostumi
17.2.2017 16:55:09   
Bluegirl

Pozdravljene,

moj 2,5 letnik bi rad za pusta bil tiger. Ker ne mara preveč golomaznih kostumov, sem razmišljala, da bi v trgovini (H&M ipd.) kupila oranžne hlače in majico (jopco), na to pa prišila, še rajši prilepila črne proge. Rep in ušesa že imam. Vse tiste, ki ste bolj vešče ustvarjanja: kaj predlagate? Bi se dobil kakšen lepilni trak (ne premočen, da oblačilo ne uniči, a ne premil, da bo po 5 minutah vse dol padlo)? Kaj pa washi trakovi? Verjetno za tekstil niso primerni?

Hvala vsem že vnaprej. Lep vikend. :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pustni kostumi
20.2.2017 14:56:48   
bucka*
Hej! Upam, da nisem prepozna... dobijo se v trgovinah s tako robo (kjer imajo sivanke, gumbe, zadrge, blago....), trakovi, s katerimi lahko zalepis skupaj dva konca blaga, oziroma proge na majico... das tisti trak vmes, polikas in je to to...

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pustni kostumi
20.2.2017 15:03:59   
bucka*
http://www.monna-lisa.si/izdelek/53375716/trak-za-robljenje-saumfix-30mm-5m

Nekaj takega sem mislila, samo sem bla prehitra... ti najbrz noces uniciti jopice? Hoces proge kasneje odstranit?

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pustni kostumi
20.2.2017 17:05:06   
Bluegirl
Hvala, bucka! Je še aktualno. Bom videla, če se bom lahko izognila uničenju oblačil. Vsaka ideja pride prav.
Lp.

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?