|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Buzz
12.8.2008 12:40:59   
**Petra**
Zanima me, če je katera uporabljala ta voziček od 0 naprej, glede na to, da se ga lahko da v čisto vodoravni položaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 13:00:36   
piamaria
Petra, Buzz-a se ne da v čist vodoravni oložaj, nogice so vedno dvignjene,ker se hrbtni del spusti v dve poziciji, nogice, pa se dvignejo istočasno, vsaj tak je bil moj 2007 letnik BUZZ.
Mi ga nismo, imeli smo jajčko, ki smo jo namestili na ogrodje Buzza (maxi cosi), pa maxi taxi voziček marelo, da je naš mali vodoravno ajčkal, košare nisem kupovala, pa smo vseeno bili ful zadovoljni, je pa mali že napol sedel pri 3 mes.
Odvisno od otroka no.
Drugače je v kompletu: košara+jajčka+sedeči del+ dodatki in vreča, ki smo jo mi uporabljali dosti.
LP

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 14:29:13   
barbi007
Mi smo ga imeli, pa ga verjetno več nikoli ne bi, ker je nefunkcionalen. Predstavljaj si, da spiš, pa moraš držat noge v luft. Ali pa v parku poleti previt otročka-enostavno ne gre, ker se ležišče ne da zravnat. Edino košara dreami na začetku je super, ko je otrok še majhen in še samo leži. Drugače pa tako tako.
LP 

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 14:46:08   
kaya2007
mi smo ga imeli in seveda košaro, ker drugače ne gre na začetku. ko je košaro prerasla, smo se vozička znebili user posted image

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 15:10:52   
Naja31
Dokler ne sedi, ga ne smeš dati v športni del buzza.

Jaz se ravno ubadam s tem. dojenček je že prevelik za košaro, je pa star 4 mesece in ga ne smem dati v športni del. Če bi pred nakupom na to pomislila, ga sigurno ne bi kupila.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 15:37:41   
**Petra**
Občutek sem dobila, da niste ravno zadovoljne z Buzzomuser posted image

Brala sicer sem, da je namenjen dojenčkom, starim 6 mesecev in več...

A košara zdrži samo 4 meseceuser posted image Verjetno zaradi teže, ne?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 16:36:38   
frutka_
Petra moja pupa je stara 1mesec in je košara skoraj polna. user posted image Tako da je prej "težava" v širini. Košara je namreč med ožjimi, dolžina je OK.
Poglej, zdaj so pisale mamice bolj kritiko kot ne. Jaz imam Buzza, prej sem prisegala na PegPeregove voziček. No, še vedno so mi the best! In lahko komot primerjam med njima.
Košara je zelo praktična za prenašanje, ima mehko dno, lahka je, fajn se da vse oprat. Enako pri športnem delu. Kar je mene prepričalo v nakup je to, da je voziček izjemno vodljiv. Komot ga pelješ z eno roko, enostaven je za zložit, sedežni del je velik in dolgo časa uporaben (velja za 2008 letnike, ki imajo dve sedežni enoti).
Odsvetujem ti uporabo športnega dela od rojstva dalje, ker ti bo otrok lezel na stran in bo zgledal kot kup nesreče. Rabljene košare dobiš za 100eur in manj. Jaz sem jih gledala na Bolhi.
Kje boš vozičkala?
Jaz sem ga vozila po pesku, travi, gričku ipd. pa je šlo lepo vozit.  

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 16:38:26   
frutka_
Naja, če ga poležeš do konca malemu ne paše? Mogoče ga podloži s čim, če še ne sedi.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 20:50:44   
kaya2007
naša je imela košaro kar dolgo, se mi zdi da do 6. meseca-ampak smo bolj drobni..

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 21:09:02   
Rubin.
Ja košara je za mini tini dojenčke. Mi smo sicer imeli Conforta XL in je od 2 mesecev dalje bila v njem, ampak ima ravno ležišče.
Sicer pa če se odločiš, da kupiš košaro me lahko kontaktiraš na z.s.


Off topic: sem pa pogledala tvoj ticker: pri vas pa mora biti pestro user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 12.8.2008 21:10:15 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Buzz
12.8.2008 21:13:24   
Naja31
Moj sin je bolj med velikmi dojenčki in ima pri 4ih mesecih 9kg in 68 cm, košara je pa dolga 70 cm. Nisem ga še poskusila dati v športni sedež, je pa tudi pediatrinja rekla, da je lahko v lupinci, ali pa naj športni sedež malo podložim. Saj verjetno mu bo všeč, samo to zdaj vmesno obdobje me mao nervira.

Jaz sem z buzzom drugače zadovoljna zato ker voziček držim v avtu in ga sigurno vsaj 2x na dan zlagam in odpiram, za kar je pa buzz fantastičen. Je tudi lahek  za dvigovati. Je zelo vodljiv, z eno roko ga brez problemov peljem in usmerjam. Tudi tekla sem že z njim brez problemov.




< Sporočilo je popravil Naja31 -- 12.8.2008 21:16:26 >

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 7:45:44   
StBarbara
Jaz imam tudi buzza in sem user posted image nameravala tam nekje pri dopolnjenih 4 mesecih dati v športni del.

Moja kolegica je malega tam nekje pri 4,5 mesecih dala v športni del, pa je bilo čisto ok. Pa mali ni ne vem kakšen velikan, kot je tvoj NAJA 31, pomoje ga daš lahko v športni del, če ga malo podložiš.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 10:23:37   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
Off topic: sem pa pogledala tvoj ticker: pri vas pa mora biti pestro user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image Ni tako hudo, ne user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 10:24:44   
**Petra**
Košara je primerna do cca. koliko mesecev???? Saj vem - odvisno koliko je user posted image velik in težki.... ampak vseeno....



(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 10:40:00   
**Petra**
V čem je razlika med košarama Dreamy ali Car Cot? Ta Car Cot je nižja kot Dreamy, ne? Velikost je enaka?

Katera je boljša?


(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 11:37:21   
sanelaa
Tudi jaz sem naročiča buzza. Rodila bom oktobra, tako da upam da mi bo košara zdražala tam nekje do konca februarja oz. marca, potem je pa itak že malo topleje (upam da ne bo huda zima) pa bom lahko začela uporabljat športni del. 

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 12:01:52   
Kranjcanka
Mi smo imeli buzza od zacetka, s kosaro, kombinirali tudi z lupinico. Gaber bo kmalu 2 leti, tako da zdaj uporabljamo zappa.
Meni je buzz zelo vsec, se enkrat bi se odlocila za isti vozicek. V kosari je bil nekje 4 mesece, nikoli se mi ni zdela premajhna, pa je bil med vecjimi dojencki. Ko je ze malo vecji spal, ni bilo nikoli potrebe, da bi lezal vodoravno. Nogice niso v luft. Je nekako tako kot lupinica, ritka je nizje, ne gre pa za nobeno nefiziolosko pozicijo. Mislim, da bos zadovoljna. Tudi ce imas manjsi avto je krasen. Ne vem. Jaz ga vedno priporocam.

Aja kosare. Dreami je klasicna, Car cot pa je nizja in jo lahko uporabljas namesto lupinice- pripne se v avto. Najbrz je prakticno, ce ti dete med sprehodom zaspi in ga potem samo prestavis v avto. Mi smo uporabljali lupinico, ker takrat te kosare se ni bilo. PA dvomim, da bi lezal notri pri miru. Od malega je firbec.

Lp

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 13:56:17   
barbi007
Kak te noge niso v luft, ko ga poležeš? Kolko jaz vem, je naš, ko je ležal oz. spal v športnem delu v čisto ležečem položaju vedno držal noge skoraj pod kotom 90 stopinj v luft. Sicer je meni vseeno, ker ga mi več ne uporabljamo. Vem samo, da naš nikoli ni hotel dolgo spati v takšnem položaju in se je vedno hitro zbudil, ker mu ni pasalo.
P

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 15:23:41   
Inigo
mi uporabljamo buzza že od rojstva. in sicer tako: v luknjo , ki je namenjena ritki, smo dali polšterček in jo zapolnili. tako naš Brin komot zravnan gor leži.

user posted image


< Sporočilo je popravil Inigo -- 13.8.2008 15:24:37 >

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 20:18:17   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: **Petra**

Košara je primerna do cca. koliko mesecev???? Saj vem - odvisno koliko je user posted image velik in težki.... ampak vseeno....



Do 6 mesecev. Mi je sestra pri pediatru rekla, naj bo v ležečem položajo do teh mesecev, ja pa ja, kako pa naj bi jo prisilila user posted image , nekje pri 4,5 je bila že v polsedečem od 6 mesecev dalje pa v sedečem, če je zaspala sem jo seveda dala v ležečega.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 22:16:11   
Klarita
Naš malček je bil do štirih mesecev komot v košari, potem sem ga dala v športni del vozička, ker ga je preveč zanimala okolica. Je pa res, da sem ga dala v zimskih mesecih in je imel še zimsko vrečo in malo sem mu še sedež podložila. Meni se je zdelo ful fajn in tudi mali se še sedaj rad vozi v vozičku (beri; spi). Ti ga/jo kar daj v športni del, lahko malo podložiš in rešeno.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 22:25:08   
**Petra**
Tiste, ki imate buzza, a je ogrodje čist fiksno, al se malo ziblje, kot da bi imel montizerje?

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 22:27:03   
Naja31
montizerje?


Misliš amortizerje?

Ni čist fiksno, ampak amortizerjev pa nima.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 22:29:58   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

montizerje?


Misliš amortizerje?

Ni čist fiksno, ampak amortizerjev pa nima.


Kot da bi imel montizerje, ja.... se pravi se malo guga.... joj, ne vem kako se naj izrazim...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Quinny Buzz
13.8.2008 22:46:04   
msambo
Voziček je super! Jaz imam model 2007 in bi se pri vsej novi ponudbi, ki ji še vedno po malem sledim znova odločila za Buzza. Moja je rojena oktobra in je bila v Dreami košari nekje do 5. mesecev. Nato pa v športnem delu. Lupinice na vozičku nismo dosti uporabljali. Ta položaj, ki ni čisto raven, oz. so nogice malo dvignjene, pa moji user posted image  zgleda zelo paše. Fajn je tudi, ker voziček ni tako velik in tudi če si npr. nižje postave, kot jaz fajn zgleda, da čez voziček vidišuser posted image .

Ja ogrodje pa malo gugauser posted image  oz. košara ali športni del se malo ziba, če je otroček bolj živahen.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?