|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Freestyle 3 XL Confort
26.10.2009 10:43:29   
Claire2010
Živjo!

Pred kratkim sem izvedela, da vozička Quinny Freestyle 3 XL Confort že 3 leta več ne izdelujejo. Ali mogoče katera ve zakaj ne?

Namreč sama sem bila že skoraj prepričana, da bomo kupili tega, sedaj pa sem nekako v dvomih. Predvsem me zanimajo razlogi, zakaj ga več ne proizvajajo, saj meni se je zdel fenomenalen voziček (vsaj v primerjavi z ostalimi Quinny-ji). Pa muči me tudi cena, saj cena v Baby Centru ni nič kaj "stara" v primerjavi s tem, da vozička že 3 leta več ne proizvajajo...

Hvala vam za informacije!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
26.10.2009 11:01:40   
sazi
Ne vem, zakaj ga ne proizvajajo več. Voziček ima sicer res vse, kar potrebuješ in je super, le da je precej težek in velik tudi, ko se zloži. Mogoče so ga zato nehali proizvajati. Cene so pa res visoke, ampak je ravno ta voziček kar pogosto v akciji (tudi v dnevnih akcijah na E strani baby centra, kjer je občutno cenejši).

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
26.10.2009 14:59:36   
Tanchy
IZVIRNO SPOROČILO: Claire2010

Živjo!

Pred kratkim sem izvedela, da vozička Quinny Freestyle 3 XL Confort že 3 leta več ne izdelujejo. Ali mogoče katera ve zakaj ne?



Tega res nebi vedela, ampak mi smo ga kupili ravno ene 3 leta nazaj za 1. user posted image , sedaj pa imamo v njem že 2. user posted image in moram dati vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zanj in ga toplo priporočam predvsem za razgiban teren! Mi smo z njim zelo zadovoljni. Če pa je edaj v raznih akcijah - še bolje user posted image za odločitev in nakup.


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 11:00:09   
Claire2010
Tanchy super, da ste zadovoljni! user posted image

Meni je ta voziček glede na vse razpoložljive funkcije, ki jih ima, res fenomenalen, pa tudi slišala sem že veliko pohval... Tudi mi ga bomo uporabljali na vseh mogočih terenih, zato mi je še toliko bolj pomembno, da je res kvaliteten. Me je pa zmotilo to, da ga ne izdelujejo več, ker sem takoj pomislila, da je mogoče kakšna napaka ali pa da ni dovolj kvaliteten...

No zaenkrat še razmišljam, če bo pa kakšna akcija v BC, ga bomo pa najbrž kar vzeli user posted image

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 11:36:12   
Anonimen
Jaz sem slišala, da ga ne izdelujejo več, ker model kao ni več moderen in da je pretežak.

(odgovor članu Claire2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 12:01:00   
zmajaz
Jaz imam sicer voziček Quinny Speedi, imata pa prijateljici ena tega Frestyla, druga pa Maxi Cosi Mura 3 in ko primerjamo malo te tri vozičke v praksi, je daleč najboljša Mura. Če bi jaz še 1x kupovala, bi definitvno vzela ta voziček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 13:44:30   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz imam sicer voziček Quinny Speedi, imata pa prijateljici ena tega Frestyla, druga pa Maxi Cosi Mura 3 in ko primerjamo malo te tri vozičke v praksi, je daleč najboljša Mura. Če bi jaz še 1x kupovala, bi definitvno vzela ta voziček.


Sem šla zdaj pogledat kakšen je Maxi Cosi Mura, pa mi vizualno ni všeč user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 13:46:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Claire2010

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz imam sicer voziček Quinny Speedi, imata pa prijateljici ena tega Frestyla, druga pa Maxi Cosi Mura 3 in ko primerjamo malo te tri vozičke v praksi, je daleč najboljša Mura. Če bi jaz še 1x kupovala, bi definitvno vzela ta voziček.


Sem šla zdaj pogledat kakšen je Maxi Cosi Mura, pa mi vizualno ni všeč user posted image

meni pa je Mura mal prenizko dol (sedišče šp.dela)

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 13:48:52   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem slišala, da ga ne izdelujejo več, ker model kao ni več moderen in da je pretežak.



No tako, to sta pa tudi glavni pomanjkljivosti, ki mene motita. Mogoče sem jaz smešna, ampak mi je full smotano kupovati voziček, ki je že zdaj "out" predvsem zato, ker ga nameravam imeti tudi kasneje pri drugem otroku (no ja, če bo user posted image ), takrat bo pa ta model najbrž že zeeeeeeloooo star...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 13:59:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Claire2010

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem slišala, da ga ne izdelujejo več, ker model kao ni več moderen in da je pretežak.



No tako, to sta pa tudi glavni pomanjkljivosti, ki mene motita. Mogoče sem jaz smešna, ampak mi je full smotano kupovati voziček, ki je že zdaj "out" predvsem zato, ker ga nameravam imeti tudi kasneje pri drugem otroku (no ja, če bo user posted image ), takrat bo pa ta model najbrž že zeeeeeeloooo star...


Glede na to kako hitro se to področje razvija bo voziček, ki je sedaj hipermoderen, čez 2 leti čisto out ... tako da na to jaz nebi preveč gledala ...

(odgovor članu Claire2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
27.10.2009 14:06:18   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Glede na to kako hitro se to področje razvija bo voziček, ki je sedaj hipermoderen, čez 2 leti čisto out ... tako da na to jaz nebi preveč gledala ...



No to je tudi res, čeprav meni se ta Quinny po izgledu zdi čisto primerljiv z ostalimi podobnimi trikolesniki, ki so trenutno na trgu (z velikimi kolesi). Pri teh modelih se mi zdi, da se itak menjavajo samo barve in potem je že kao nov model, čeprav izgled pa ostane enak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
28.10.2009 15:06:07   
anajan
Povedali so mi, da so Freestayla prenehali delati že nekaj časa nazaj. Ker je bilo povpraševaje po njem še vedno veliko, so ga ponovno začeli delati in ga tako delajo še danes. 

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
28.10.2009 19:41:58   
barika
freestyle bo spet v akciji v BC  (je danes prišla reklama)

jaz ga uporabljam za moja otroka in je super vozekuser posted image , kjub teži, ki me ne moti pa ga velikokrat dvignem v avto in nazaj ven. nimam niti ene pripombe čez njega (za prvega sem uporabljala pa haucka in sem norela zraven, ker je zasedel še več prostora, totalno nevodljiv in kar naprej se je kvariluser posted image )

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
28.10.2009 20:15:09   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Claire2010
Sem šla zdaj pogledat kakšen je Maxi Cosi Mura, pa mi vizualno ni všeč user posted image


Na sliki ali v živo? Ker jaz tudi tega vozička sploh nisem gledala, ker mi na sliki ni bil všeč, potem ga je pa kupila prijateljica in sem ga takrat dejansko prvič videla v živo, pa mi je bil ful všeč.

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
28.10.2009 23:27:25   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: anajan

Povedali so mi, da so Freestayla prenehali delati že nekaj časa nazaj. Ker je bilo povpraševaje po njem še vedno veliko, so ga ponovno začeli delati in ga tako delajo še danes. 


Sem gledala na njihovi strani, pa ga nimajo vec med modeli. Si prepricana, da ga se vedno delajo?

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 9:13:18   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: barika

freestyle bo spet v akciji v BC  (je danes prišla reklama)



Te lahko prosim, če si toliko prijazna, da napišeš kdaj bo akcija in koliko bo znižan? Aja pa katera barva?
Hvala ti!!!

Sama teh novičk nisem dobila, ne vem zakaj ne user posted image



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 9:15:17   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: anajan

Povedali so mi, da so Freestayla prenehali delati že nekaj časa nazaj. Ker je bilo povpraševaje po njem še vedno veliko, so ga ponovno začeli delati in ga tako delajo še danes. 


Sem gledala na njihovi strani, pa ga nimajo vec med modeli. Si prepricana, da ga se vedno delajo?



Ja na njihovi spletni strani ga ni več. Jaz mislim, da ga še vedno delajo, ker gre še dobro v prodajo, ampak ga ne izpopolnjujejo več (v smislu novi modeli, spremembe..). So pa dali letos novo barvo na trg - rjavo - tako da po tem sklepam, da ga še vedno delajo.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 11:45:49   
Mici7
Zdravo,
akcija bo v Baby centru, vse barve, cena 275 €. Se ga kar splača sedaj kupiti. Tudi mi smo hoteli kupiti tega, pa smo se potem odločili za Speedija, ker nam Freestyle ne bi šel v avto. In smo super zadovoljni. Če bi še enkrat kupovala, bi definitivno kupila istega. Freestyle je bil prva izbira zaradi tega, ker se športni del lahko obrača v obe smeri, pa me sedaj, ko imamo Speedija to sploh ne moti, da otrok gleda stran. Skratka, eden boljših nakupov. Ti ga kar kupi.
Aja, akcija je pa do 6.12. tako, da lahko še malo razmisliš.

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 13:01:41   
Claire2010
Hvala Mici7!

Sedaj v bistvu kolebam med tem vozičkom in Jane Slalom pro in sem že skoraj odločena, da bomo rajši kupili Jane. No ampak vseeno je fino vedeti za to akcijo, če se slučajno še premislim user posted image .

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 19:49:10   
Mici7
Živjo še enkrat!
Tudi midva sva takrat kolebala med Quinny in Jane. Pa je definitivno Quinny zmagal takoj, ko sem Jane videla v živo.
Meni se ni dopadel, ni tako kompakten. Se mi zdi Quinny dosti bolj kvaliteten. Ti se boš pa itak odločila sama.
Jaz sem za Quinny.

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 19:55:08   
oton
dober večer
no mi imamo, smo uporabljali Freestylea in smo bili z njim res super, zeloooo zadovolnji ( zdaj v škatli čaka na drugega ko bo...) ima pa kolegica Jane in ima Freestyle kar nekaj več plusekov: npr: zaščita proti soncu, jo lahko premakneš skoraj do otrokovih nogic, in sedalo je nastavljivo v obe smeri ( v smeri vožnje- ko je otrok že večji in ga že zanima okolica, in ko je še mali da je obrnjen k mamici...
sta pa oba vozička zelo vodljiva in primerna za bolj neasvaltiran teren
LN

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 19:56:45   
oton
ja in jaz sem tudi za Quinny user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
29.10.2009 21:40:46   
Mici7
Sami Quinny fan-i tukej....bi lahko ustanovili klub user posted image user posted image user posted image
Ne, sam je res super....res enkraten nakup....

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
30.10.2009 11:11:35   
Claire2010
IZVIRNO SPOROČILO: Mici7

Tudi midva sva takrat kolebala med Quinny in Jane. Pa je definitivno Quinny zmagal takoj, ko sem Jane videla v živo.



user posted image pri meni je bilo pa ravno obratno. Sem bila že odločena za Quinny, dokler nisem videla Jane v živo user posted image Jane mi je vizualno lepši in si ne morem pomagat, čisto sem se "zaljubila" vanj user posted image
Drugače pa mislim, da sta oba vozička zelo kvalitetna in super, tako da enega od teh sigurno kupimo.

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Quinny Freestyle 3 XL Confort
31.10.2009 8:15:14   
suzolinka
Jaz sem se tudi takoj zaljubila v Janeja in ga seveda kupila. Po 4ih mesecih sem ga prodala, ker je škripal in se majal. Najbolj me je pa zmotiloto to, da se je dete v vozičku kuhalo (sintetika). Spomladi je imel čisto mokre laske, ko je spal v vozičku ... Takrat mi je kolegica posodila Freestyla in sem ga samo še odkupila. Res je malo težek in velik, ampak gre pa povsod, sploh pa z rolerji je super user posted image Ga ne morem prehvaliti. Preživel je dva otroka in je še vedno kot nov. Barve niso nič pobledele.

(odgovor članu Claire2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?