|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RIBE - RES ŠKODLJIVE?
19.6.2006 21:17:32   
E.C.
HOJLA!

Sem v 7. tednu user posted image ...
Zanima me, kako je z ribami...nekje sem prebrala, da jih je priporočljivo jest...drugje da ne - ker lahko vsebujejo kovine...user posted image ? Najbolj mi diši tuna s skuto...user posted image Mnjami!!!

Lep večer še naprej....

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
19.6.2006 21:50:49   
mamči
Men je tuna blazno dišala v obeh nosečnostih. Pa sem jo jedla in ostale ribe tud in to kar pogosto, vsaj 1-2 x na teden.
Sem tud brala, da bi naj predvsem tune vsebovala velike količine težkih kovin. Ampak tako blazno velikih porcij si pa spet ne privoščiš in tud vsak dan ne.  Po drugi strani pa, kako je zdrava user posted image
Vglavnem, jaz se nisem nič nazaj držala, otroka sta zdrava in  oba sta tudi velika ljubitelja rib.

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
19.6.2006 22:13:37   
sarazan
Če ti paše, jih kar jej.

A veš koliko "škodljivih" snovi že imaš v telesu in koliko jih vdihneš vsak dan, sploh, če so okoli tebe kadilci ali pa živiš v mestu v izpušnih plinih avtov? V tem primeru je škodljivost rib res smešna.

Ne se preveč sekirat, če se le prehranjuješ s svežo hrano, oprano in v primernih količinah.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
19.6.2006 22:16:38   
Anonimen
Sveža riba je prva liga user posted image

Tuna vsebuje veliko konzervansov (ali nevemžekakšnih aditivov) in se ne priporoča. V konzervi zdrži zelo dolgo, če pa jo odpreš in pustiš v hladilniku stati pol dneva, boš pa videla, kakšna je. Ogromno kemije.

(odgovor članu E.C.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
19.6.2006 22:18:10   
natalia
ti si kar privošči!

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
20.6.2006 6:48:57   
skuštrana
Tuna se ne priporoča zaradi tega, ker jo večina prihaja iz onesnaženega morja in vsebuje ogromno težkih kovin ( ki se nahajajo v morju, tunino meso pa jih lepo skladišči).
Jaz sem jo sicer jedla celo nosečnost, ker jo imam zelo rada. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
20.6.2006 7:24:11   
Primoza
Tisega modrega znakca pri vas, ki nakazuje mošku spol sicer ne razumem, vendar pa to ni tema odgovora.

Če si boste privoščili tunino parkrat v nosečnosti ne bo zaradi tega nič narobe. Vendar pa je ne imejte za vsakodnevno hrano. Res so ribe precej obremenjene z živim srebrom in ostalimi kovinami, posebno tiste, ki pojejo ogromno manjših rib (tune, morski psi ipd) .

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
20.6.2006 8:34:55   
Anonimen
Kaj pa ni še zastrupljeno,dan danes?Po vsem tem,naj ne bi jedli prav nič.Niti zelenjave,ker je v zraku težkih kovin na pretek in se usedajo na zelenjavo na njivah,ali pa z zalivanjem z vodo dodajaš tudi strupe.Pa dihamo,kaj dihamo?
Same strupe!Jej,če ti paše!!!!Jaz se spomnim,da sem pri tretji nosečnosti pojedla veliko škampov,vsak teden so me peljali na porcijo,ker so mi tako dišali.Moj sin nima posledic,no nič mu ne manjka,nič se mu ne pozna,razen tega,da jih on ne mara-škampovuser posted image Pa je bolje tako,ker so tako zasoljene cene.user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
20.6.2006 9:22:51   
Naja30
Se strinjam z Nevo!
Ti kar jej, kar ti paše. Po eni strani pravijo, kako je tuna škodljiva, po drugi pa kako zdrava je zaradi omega maščob. Tako da če človek posluša vse, je lahko samo zmeden user posted image

< Sporočilo je popravil Naja3 -- 20.6.2006 9:24:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RIBE - RES ŠKODLJIVE?
3.7.2006 9:59:33   
KaMa
Zanimivo, meni se je pa ravno med nosecnostjo tuna zagabla :/ Jem pa veliko drugih rib, vsaj vsak petek me babica povabi na sveze ribe :) Mislim, da pri nas niso tako nevarne, ker so iz cistejsih morij. Americane verjetno opozarjajo, ker jim tam ziher servirajo ribe iz kakih umazanih pristanisc...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?