|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razganja me
5.4.2007 15:08:34   
Anonimen
Razganja me, imam sexualne sanje kar naprej, pa nobenega mošega okoli sebe, razen enega fejst šolarja na busuuser posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:16:42   
BaByGiRl
Mene tut razganja, pa nisem anonimna, pa mam moškega zraven, pa vseeno ne morem sexatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:18:15   
Anonimen
Ne hecam se, jaz to resno, mi je nerodno, kar naprej buljim v tisteg srednješolcauser posted image , pa mama bi mu lahko bila.

Moškega pa od nekoder, ker ni cajta, razneslo me bo, sanje pa so oh in sploh.

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:19:07   
BaByGiRl
Šele sedaj sem videla,....ANONIMEN SI,...ne anonimna....ok,....šolarje pa le pusti pri miru...user posted image

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:19:55   
BaByGiRl
ok, si vsaj ženska...user posted image

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:23:30   
Anonimen
ne sem ženska, brez skrbi ampak srednješolc, njamiuser posted image

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:24:34   
BaByGiRl
Hja drugič malo bolj natančno napiši, da ne bo katerega kapuser posted image
Ti samo pasi oči...pa sanje so zastonj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:26:20   
Anonimen
V glavnem: vsako noč sanjam sexualne sanje, mi je kar grozno, ko ura zazvoni in je treba v službo, pa še vse se spomnim.

Zjutraj se pa na busu skoraj redno srečam s srednješolcemuser posted image , potem pa domišljija dela svoje.

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:28:06   
Anonimen
Zdej pa počasi šibam v vrtec, jutri nadaljujem, če bo kaj novegauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:29:35   
BaByGiRl
Heh,..men bi tut zdej prišle prow takele sexualne sanje. Sploh če so 'žive'user posted image
A nisi srečna da imaš vsaj to, če že ne nekoga da ti to izponi,..pa saj v real lifu bi bla tko razočarana,..sanje si lahko krojiš...uživaj v njih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:31:09   
Anonimen
Ne sej, tole s srednješolcem je res, samo gledava se, v bistvu bolj jaz buljimuser posted image .

Sanje so pa vsako noč, intenzivne, res dogajauser posted image .

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:31:44   
BaByGiRl
če bo kaj novega mi javi na privat....lep popoldan z otročkom

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razganja me
5.4.2007 15:44:38   
Anonimen
A tebe tut? user posted image  No mene še ne, je pa moža začel nekaj držat v "luftu"user posted image user posted image user posted image  Pravi da pomlad. Kaj šele bo, k še mene primeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razganja me
5.4.2007 17:36:07   
muška
Ah nisi edina, mene tudi kar precej razganja user posted image user posted image user posted image
Včeraj me je moj mož totalno razpalil, ko je prišel v posteljo z mokrimi lasmi in s še par kapljicami vode na sebi njamiiiiiiii   user posted image user posted image user posted image   ,sem rekla, da mora bit tako vsak dan od zdaj naprej user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razganja me
5.4.2007 17:43:38   
Maleal
A to je še en nateg anonimna?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razganja me
5.4.2007 20:44:08   
Anonimen
Mene tudi razganja,ko vidim enega zelo simpatičnega tipa ampak ni sredješolec je vsaj starejši ampak še tudi premlad zame.No saj ni mladoleten je že v službi in to tak,da te na rit vrže.Boljše,da ga ne vidim je vsaj mir.
Ti pa pazi,če je slučajno mladoleten,da te nebo tožil za sexualni napad čeprav z očmiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pojdi na drugi avtobus.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razganja me
6.4.2007 7:48:21   
Anonimen
A to je še en nateg anonimna?


Nevem zakaj takoj pomislite na nateg. Danes srednješolca ni bilo ha ha, sanje pa spet nore, nevem, kaj mi je, očitno se pozna, da sem že dolgo brez sexa in nežnosti (beri: brez partnerja).

Mislim pa čisto resno. Anonimna pa zato, ker mi je izredno nerodno pri svojih letih pisati takele stvari.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razganja me
6.4.2007 7:55:22   
facka
potem pa mu na nek nečin daj ponudbo, pa da vidiš njegovo reakcijo. Pa če bo za, se pa dajta dol, big deal. Da ne boš še dolgo trpela teh hudih sanj, spremeni jih v resničnostuser posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razganja me
6.4.2007 7:59:16   
Anonimen
Facka, vseeno se mi zdi premlad, pa sem imela vedno mlajše fante, tudi partnerja, ampak to je srednješolec (predvidevam), torej je staruser posted image , jaz pa (mladauser posted image ) mamica dveh otrok, čeprav izgledam precej mlajša kot sem v resnici, mi to nič ne nuca ha ha.

V glavnem, čisto navihano se počutim, razganja me. Ni take sile, da bi lahko karkoli s komurkoli, pri meni mora biti intenzivna kemija, drugače ni nič. Fant je pa izredno mičen.

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razganja me
6.4.2007 9:48:39   
snake
na avtobusu si dej še ti šolsko torbo na ramo in ga začni osvajat.......

drugače pa je verjetno nekaj v zraku, ker tudi mene razganja:::::))))))))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razganja me
6.4.2007 9:51:07   
Anonimen
na avtobusu si dej še ti šolsko torbo na ramo in ga začni osvajat.......


bravo snake, sem se nasmejala, prav zares.user posted image

Ma zdaj je itak podaljšan vikend, preživet z otrokoma. Mogoče "ujagam" kakšnega mičnega sprehajalca, če že srednješolca ne bom videlauser posted image

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razganja me
6.4.2007 10:07:06   
snake
ti se kar smej, jaz na tvojem mestu bi res dala torbo na ramo, si oblekla krilo, srajčko, si naredila dva čopka in se nedovžno sprehajala po busuuser posted image ja potrudise, kaj veš mogoče pa si mladenič želi konatkt z iskušeno žensko, ki ga lahko samo kaj nauči v življenju in user posted image user posted image user posted image hahahahahahahahahahahahahahahahaha


P:S:pazise samo mladeničeve mame!da ni kakšna tvoja znankauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razganja me
6.4.2007 10:09:40   
Anonimen
P:S:pazise samo mladeničeve mame!da ni kakšna tvoja znanka

Uh, a si predstavljaš, ma ne, tolk stara spet nisem, ha ha.

Ne morem in ne morem umakniti pogleda z njegauser posted image . Ampak sanje, to bi se dalo razpravljati, na dolg in široko, me res daje, se ne prepoznamuser posted image .

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razganja me
6.4.2007 10:38:08   
domci
pomlad, pomlad pa vas razganja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Razganja me
6.4.2007 10:41:07   
Anonimen
Ja love is in the airuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu domci)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?