|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlaga izvida
12.12.2007 20:32:01   
Anonimen
Danes sva imele z Elo prvič RA, na mojo željo, ker se mi je zdelo, da bi blo to potrebno. No, zdravnica je ugotovila pri Eli kar nekaj "nepravilnosti", jutri naju naročim na NFT, nekaj vaj in prijemov pa mi je pokazala. Sam ker je bla gužva, je blo vse full na hitro user posted image  in nisem zvedela vse kar me zanima, pa še izvida nimam, pride po pošti.
Je pa na delovnem nalogu za NFT napisala, da gre za Aksialno hipotonijo z eksa??zijskim vzorcem. Ne vem, če piše ekstenzijski, jaz ne vidim nobenega t user posted image , ali pač? Obstaja še kak drugi vzorec?
No, ap tiste, katerih malčki so meli podobno diagnozo, kaj to zdaj pomeni? Približno.

Hvala user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlaga izvida
12.12.2007 20:54:47   
Anonimen
aksila= pazduha
hipotonija= zmanjšan mišični tonus
ekstenzija= iztez

Iz tega lahko sklepamo(!), da ima Ela zmanjšanj tonus v rokah, z iztezalnim vzorcem(izteza rokice). Ali nekaj podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlaga izvida
12.12.2007 22:37:50   
Rivi
Aksialna hipotonija tu pomeni zmanjšan mišični tonus v osrednji liniji telesa, torej npr. v mišicah hrbta. (mogoče piše hipertonija?)
Ekstenzijski vzorec - verjetno se mali "upogiba" navzad (se sloči)? Mislim, da ni nobenega drugega vzorca na eks*...

(Aksila je res pazduha ampak aksialno je nekaj drugega....)


_____________________________

Mia - 20.08.2007
Miino mesto


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlaga izvida
12.12.2007 22:43:39   
lelaval
Sam ker je bla gužva, je blo vse full na hitro in nisem zvedela vse kar me zanima

To mene tudi ful moti, zato pa sva za najmlajšo šla še v samoplačniško ambulanto  NFT - si je vzela res čas za nas in nama vse podrobno razložila ter pokazala prijeme in vse ostalo. In na naslednjem obisku v RA me je zdravnica sama vprašala, če smo bili pri NFT,  in povedala, da se to ful pozna. user posted image In tako sva dobila še potrdilo, da denar ni bil stran vržen.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlaga izvida
16.12.2007 16:14:56   
temboli1
Lelaval,

mene pa zanima, ali ste bili mogoče v Lj na samoplačniški NFT, in če je, bi lahko prosim napisala naslov ali naziv.

Hvala

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?