|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razočaranje
17.5.2007 11:38:21   
Anonimen
živjo vsem..
Js mam pa en velik problem, pa tk vem , da mi boste vse rekle da nisem pr sebi, sploh pa tiste ko se dle časa trudite da bi dobile user posted image .
no ko sem bila na morfologiji in je vse super. Razen spola. in sicer nocem imet kar imam v trebuhu, in sem tako razocarana, da je joj. sem se tud pripravlena temu otroku odpovedat...user posted image
žal, tudi to se zgodi...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:39:40   
Anonimen
Me je kar streslo,res.Nimam besed.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:41:52   
živa
Glej, jaz poznam veliko punc, ki so si želele določen spol otroka in so jokale, ko so izvedele, da nosijo drugačnega. Vse so se počasi navadile na idejo in se spet veselile otročka. Verjamem, da si razočarana, daj si malo časa, pa boš videla, da se ti bo odprl čisto nov svet.

Lp,

živa   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:44:35   
blue sky
Ostala sem brez besed user posted image . Kako je sploh možno, da ne bi imel otroka samo zaradi tega, ker ni takšnega spola, ki si ga želiš?! Žalostno pa je, da se toliko ljudi trudi, nekateri tudi več let, da bi lahko spočeli otroka (pa ni važno, katerega spola bi bil), ti pa takole.

Na to bi morala misliti prej, ne pa zdaj. Upam, da se boš spametovala in ti ne bo enkrat žal, če se boš odpovedala svojemu otroku. Jaz imam svojega otroka tako rada, da bi zanj dala svoje življenje, ne pa, da mi ne bi "štimal" njegov spol.user posted image   Malo se zamisli!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:45:15   
bskrle
Sama ima 3 deklice, nikdar nisem vprašala za spol. To mi je težko razumljivo.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:45:18   
Taula
živjo vsem..
Js mam pa en velik problem, pa tk vem , da mi boste vse rekle da nisem pr sebi, sploh pa tiste ko se dle časa trudite da bi dobile .
no ko sem bila na morfologiji in je vse super. Razen spola. in sicer nocem imet kar imam v trebuhu, in sem tako razocarana, da je joj. sem se tud pripravlena temu otroku odpovedat...
žal, tudi to se zgodi...


A ti to resno?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:45:35   
Mina1
no ko sem bila na morfologiji in je vse super. Razen spola. in sicer nocem imet kar imam v trebuhu, in sem tako razocarana, da je joj. sem se tud pripravlena temu otroku odpovedat...
žal, tudi to se zgodi...


ne morem verjeti no, pazi, da se ti želja ne izpolni in mogoče never ever ne boš več imela otroke, kaj praviš?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:49:19   
živa
Halo, punce,

mogoče je pa anonimna samo v šoku, ker si je predstavljala, da nosi otroka drugega spola in je imela že vse načrtovano, pa je zato nenavadno odreagirala na novico. Se vam ne zdi, da bi ji kaka spodbudna beseda prav prišla, vsaj tako kmalu po morfologiji?  

Lp,

živa

< Sporočilo je popravil živa -- 17.5.2007 11:50:18 >

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:50:58   
Anonimen
Ne morem verjet, da lahko nekdo tako razmišlja!!! Ali je to šala??

To je krivica, na svetu smo ljudje, ki se trudimo in nič ne rata, nekaterim uspe v prvo ali pač v peto, vseeno, potem pa izjavijo, da si zaradi spola otroka ne želijo!!!!user posted image Mislim...user posted image  user posted image  

Še dobro, da si pod anonimno... razumljivo, saj si lahk vedela, kako te bomo napadle! Vse, ne samo me, ki jim ne rata!

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:51:33   
Anonimen
Anonimna, meni osebno (pa verjamem, da večini tu na RR) je pomembno le to, da je ZDRAV/A.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:52:28   
Anonimen
mogoče so se pa zmotili. Nikar se ne odpovej pikici mali, ker ti bo žal. Prepričana sem, da ti bo postalo všeč, da imaš v trebuhu bitje ki ga imaš. Mogoče si samo prve dni šokirana, ker si mislila na en spol. Boš videla, imela boš najlepšega dojenčka na tem svetu.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:52:44   
Anonimen
Ooo moj Bog.S tabo pa res ni vse vredu.Me je zlo zabolelo zdaj tole.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:53:20   
Anonimen
Živa lepo vas prosim.Kako lahko katera koli mamica podpira njene besede?Saj ko sta delala otroka sta vedela,da ne moreš vedeti kakšnega spola bo.Kako lahko reče,tega nočem,kar imam v trebuhu.Marsikaj lahko razumem,tega pa ne.Razočaranje? Kako si lahko razočaran,če nosiš zdravega otroka?Še tiste mamice,ki so rodile bolnega otroka,ki morda nikoli ne bo hodil,nebi rekle kaj takega.Rade so ga imele že v trebuhu.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:54:35   
Taula
Določene osebe sploh ne bi smele imeti otrok...in ti si med njimi. Žal..tako je moje mnenje in napadite me kot želite. V glavi imaš neko predstavo o otroku (npr. punčki ali kaj jaz vem kaj želiš), da bo taka in taka, imela take in take oči..da bo popolna. In ko se bo otrok rodil (če bo že tak spol kot želiš) bo vedno nekaj narobe z njim, nikoli ne bo zadostil tvojih visokim zahtevam po popolnosti. Veno bo nekaj manjkalo, ne bo se vedel kot ti želiš. In kaj boš potem naredila? Ga boš zapustila, mu uničila življenje z zahtevami?
Otrok ni nekaj igračka kot si ti predstavljaš, je živo bitje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:55:15   
Anonimen
glej anonimna, vem da je razočaranje, če si nekaj obupno želiš, ampak zavedaj se tega, da ti nihče ne garantira, da boš pa pri drugem,tretjem...poskusu imela tisto kar želiš!!!kaj pa tveganje:da z naslednim otrokom ne bi bilo kaj narobe, ali da ti ne uspe kmalu zanositi..., šele potem pridejo veliko večja razočaranja kot pa ga imaš sedaj...
uživaj v tem kar imaš in bodi ponosna na svojo user posted image  in vrjemi ko ga boš držala v naročju, boš 2x bolj presrečna kot pa si sedaj razočarana...

upam, da se boš prav odločila in da ti enkrat ne bo morda žal.
srečno

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:55:34   
cabica
Oprosti, ampak najpomemmbneje je, da je otrok zdrav.
Ti pa mislim, da se moraš zamisliti, če si
sploh pripravljena na otroka.
Ker tako obnašanje me spominja na eno razvajeno smrkljo,
ki si je nekaj zapičila v glavo in misli, da tako mora biti.
Verjemi, da je največje veselje, da je otrok živ on zdrav...
Žalostno je, da se ne veseliš, da imaš v sebi zdravega itročička, ne glede
na spol....



_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:56:11   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Razen spola. in sicer nocem imet kar imam v trebuhu,


Grozne besedeuser posted image Sama tega ne bom nikoli razumela, kako je spol lahko tako pomemben. Sorry. Upam, da je to zafrkancija.
Sama imam doma hčer in sedyaj pričakujem dvojčke. Pa mi je prav čisto vseeno, če bosta še 2 punci...ali pa če bosta fanta ali par mi je čisto popolnoma vseeno.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razočaranje
17.5.2007 11:57:18   
ona
Hormoni v nosečnosti pač delajo svoje,torej anonimna,čimmanj misli na spol in ne obremenjuj se s tem.Jaz sem si prvič ful želela punčko in sem počakal do poroda da vidim kaj bo in ko se je rodil fantek sem bila prav malo razočarana tisti prvi trenutek,ko so mi rekli da je fantek!Ko so mi pa tisto majhno štručko dali v naročje,sem pozabila na vse moje misli o punčki in ga v trenutku vzljubila!Torej,ko boš rodila,te bo tisto majceno bitje razveselilo bolj kot vse na svetu in ne razmišljaj tako črno,v glavnem da bo vse ok z otročkomuser posted image
Želim ti vso srečo,da čimprej začneš pozitivno razmišljatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razočaranje
17.5.2007 12:00:35   
Anonimen
Fak user posted image

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razočaranje
17.5.2007 12:01:06   
madela
Poslušaj anonimna,najraje bi napisla zelo žaljiv post pa kljub temu ne bom!!
Moj oče si je zelo želel sina pa sem prišla na svet jaz punčka in me je zelo težko sprejel-jaz sem normalno žalostna zaradi tega in tudi tvoj otrok pod tvojim srcem čuti,kako se ti počutiš. Tako malo bitje,ki potrebuje toliko ljubezni bi ti kar zavrgla zaradi tega,ker ni takšnega spola,kot si sama želiš.user posted image
Ne morem doumet,da obstajajo taki ljudje,kot to berem ko je ena mamica na hrvaškem ubila svoje punčke,ker pač niso bile fantki,a se tebi ne trga srce ob takih grozovitih novicah.
Za konec pa še ti naj napišem,da je moj oče kasneje dobil sina in jaz bratca-ampak je na veliko žalost umrl že kot dojenček. In veš kaj velikokrat reče moj oče sedaj po toliko letih: Raje bi imel punčko samo ,da bi bila živa in zdrava.
Upam,da je  samo šok in boš razmislila,ter se na koncu veselila tudi tega otročka,ki ga nosič pod srcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razočaranje
17.5.2007 12:02:55   
oka
Anonimna, upam, da se šališ, ker tako razmišljanje ne pelje do ničesar dobrega. Se mogoče še spomnite, kako je ena pred časom pisala o enem fantiču in o tem kako mama grdo ravna z njim, ker si je v bistvu želela deklico? Razmišljanje JAZ HOČEM imeti fantka, ali pa JAZ HOČEM punčko, namesto da bi si rekla JAZ SI ŽELIM OTROKA, ne pripelje do ničesar dobrega, ker v končni fazi bo otrok tisti ,ki bo nosil posledice, da se je rodil napačnega spola, pa revež nima pri vsem tem nobene krivde. In ne morem tolažiti nekoga, ki razmišlja tako egoistično. In kot sem že na začetku rekla, upam, da je vse skupaj samo neokusna provokacija, saj kar težko verjamem, da so na svetu taki osebki kot je anonimna.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razočaranje
17.5.2007 12:10:26   
mika
adiiiiiiiiiiiiiiouser posted image , komu vse se rodijo otroci. anonimna, ne morem, pravzaprav nočem razumeti kaj se dogaja v tvoji glaviuser posted image . če bi te bila zmožna razumet, bi bila ista kot ti, pa hvala bogu nisem.
prva misel, ob pogledu na moj pozitivni test, je bila, samo da bi user posted image  bil živ in zdrav. ko sem sanjarila o mojmu sončku, sem imela v mislih fantka, ampak to zato, ker se v moji familiji že 55 let ni rodil fantek. ko sem zvedela, da bo punčka, sem bila takooooo srečna, da sem se razjokala. isti dan sem šla v nabavo po roza cotikeuser posted image .

jaz močno upam, da je to grda šala, ker če se ne moreš veseliti svojemu otroku zaradi spola, ga nisi vredna. bognedaj pa, da bi otrok bil bolan, a pol bo pa v kakšnem zavodu pristal??????????

kot ti je Mina napisala, mogoče pa se ti želja uresniči in otroka ne bo...............

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razočaranje
17.5.2007 12:13:33   
*tajda*
Bogi otroček,upam da bo ljubljen,če bo seveda dočakal rojstvo.Bogi revček ni nič kriv.user posted image Ne morem verjet da živijo takšne zveri med nami da bi umorile lastnega otroka,zaradi spola ki jim ni všeč.Še živali bolj ljubijo svoje mladiče.Groza!!
Tudi jaz upam da je to šala.user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razočaranje
17.5.2007 12:19:18   
Taula
Aja pa še to..če ga nočeš imeti zaradi spola bodi vsaj toliko človeška, da ga rodi in daj v posvojitev. Tako bo imel ljubezen ki si jo zasluži.

Kja pa tvoj partner pravi na to?user posted image  Misli isto kot ti?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Razočaranje
17.5.2007 12:23:03   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Aja pa še to..če ga nočeš imeti zaradi spola bodi vsaj toliko človeška, da ga rodi in daj v posvojitev. Tako bo imel ljubezen ki si jo zasluži.

Kja pa tvoj partner pravi na to?user posted image  Misli isto kot ti?


se strinjam, veliko parov je, ki si želi dojenčka in ga ne more imeti. Sej po moje je mislila z izrazom "odpovedati se otroku", da ga bo dala v posvojitev. Čeprav dvomim, tisti trenutek, ko zagledaš svojega bejbija je tako čaroben, da moraš biti pa že zelo nematerinska oseba, da se lahko odpoveš otroku. - mogoče pa to tudi že sama veš, ker iz tvojega pisanja ni razvidno, če že imaš otroke in si zdaj res še v šoku zaradi drugačnih pričakovanj.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?