|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 9:03:36   
t*e*j*k*a
Ojla!!

Mene pa zanima koliko ste se ve zredile v prvih osmih tednih nosečnosti.

Meni se zdi da kar naprej jem. Ker mi postane slabo če želodec nima kaj početi in zato moram vsake tri ure dati nekaj v usta.

Se mi pa zdi da sem se zredila že za 3 kg pa se je nosečnost komaj začela.

Če jem več sadja sem vseeno lačna in moram pojesti nekaj konkretnega. Ampak mi je ful bad kr sem se že toliko zredila.

Upam na kaj spodbudnih beseduser posted image .

ČAo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 9:11:23   
total
Do 3,5 meseca sm shujšala 4 kg,pol pa počas se je slabost in bruhanje umirilo in začela nabirat kg.Ponavadi te G. opozori če si se preveč zredila.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 9:16:18   
lukec
Najprej shujšala za 2 in se šele v 6. mesecu zredila za prvi kilogram. Sem bla čist presenečena nad sabo.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 9:18:31   
t*e*j*k*a
Pa kaj se res nobena ni zredila. To pomeni da grem jaz zdej na dieto!!

Začnem kr danes.
Jaz namreč sploh nič ne bruham in tako vse kar pojem odide v kilogramčke.

Smola!!!user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 9:39:20   
lukec
Na dieto pa ne. Ni dobro za tvojo pikico. Jaz sem shujšala, ker mi je bilo 3 mesece slabo od jutra do večera.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 9:39:30   
valči
Tejka,da ne bi slučajno šla na dieto!Vedi,da ni dobro,da se bi sedaj v user posted image  šla nekih diet in hujšanja.Tvoje telo že ve,kaj potrebuje in user posted image  tudi,tako da ne se hecat,prosim.

Sploh pa ne igra najpomembnejše vloge količina pridobljenih ali izgubljenih kilogramov.Najpomembnejše je,da ješ,kar ti paše,pa da je vse vredu z tvojo user posted image  in user posted image .Verjemi,vem kaj pišem.Ko imaš enkrat razne težave so kilogrami najmanj pomembni.

Drži se in poslušaj svoje telouser posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 9:50:43   
t*e*j*k*a
Ma ne sej nism tako resno mislila!!user posted image

Ampak se bom res potrudla da bom jedla čim več zelenjave in sadja ter pila veliko vode. Ne bom pa šla na tisto da nebi nič jedla pol dneva. Se mi zrola od lakote.user posted image

Ajde

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 10:07:09   
PIAF
Da te malo potolažim. jaz sem se že kar prva dva meseca zredila za 4 kg, tudi mene je bilo groza. Jedla sem vsako uro, ker mi je bilo tako slabo in če sem imela kaj v ustih, je slabost  minila. Nekatere pač ne morejo jesti, ko jim je slabo, nekatere pač jemo. Potem sem se že spraševala, kam to vodi, saj sem vendar komaj na začetku. Ampak potem ko mi je slabost minila, mi je tudi apetiti minil in sem manj jedla, sploh ko je sedaj toplo, ne jem več toliko oz. ne več samo sladkarij in kruha, kot sem ga na začetku. Sedaj sem v 28.tednu in vsak mesec se zredim za cca.1,5-2 kg, moja ginekologinja pa pravi, da je to normalno.
Zato brez panike, ko bo minila slabost, bo tudi apetit manjši. Sploh pa ne pomisli na kakšno dieto, ker vse slabo se prenese na otročka!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 10:08:24   
Anuška79
Brez skrbi. Jaz sem se v prvih osmih tednih zredila 2 - 3 kg  tako v prvi kot v drugi nosečnosti. Je pa res, da jedla niti nisem več, so se mi pa precej povečale prsi in ves čas sem imela občutek, da sem 'napihnjena'. Potem se je pa to umiril.

Do 36 tedna prve nosečnosti, ko sem rodila, sem se skupaj zredila 15 kg (po enem mesecu sta ostala le še dva kg), sedaj pa imam v 30. tednu 10 kg plusa.

Malo bolj bodi pozorna na prehrano - jej sadje in zelenjavo ter se skušaj omejiti na 3-5 manjših obrokov, katere jej ob približno enakih urah, pa verjetno ne bo težav.

LP

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 11:23:11   
t*e*j*k*a
Ej ful sem vesela da nisem edinauser posted image že v prvih dveh mesecih.

Hvala da sta se oglasi in me dokazujemo da izjeme obstajajo!!!!!user posted image

Čao

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 12:18:25   
Pikica pokica
Ja, tudi jaz sem se zredila že takoj na začetku. Ves čas mi je bilo slabo in sem morala neprestano jesti, saj mi je bilo s praznim želodcem še bolj.
Mislim, da sem se zredila kakšni dve kili do 8 tedna, potem pa še dodatni 2,5 do 13. tedna.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 13:05:40   
SanjaS
tuki sem... mislim ena tistih k se je zredila za 2kg že ko je dve črtici zagledala..user posted image


Nč bat, do konca sem jih naklepala 1. 20kg, 2. 26 kg in 3. 20kg...

Trenutno ( mali je star 7,5 mesecev) imam 4 kg več od običajne teže, s tem da NE hujšam...

Nikar se ne obremenjuj, to je edini čas v življenju ženske k se ji RES ni treba s tem obremenjevat ( ne glede na to kar ginekologi pravijo).. Uživaj vsako sekundo..user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 13:32:14   
Anonimen
Jaz sem se tudi že na začetku nekaj zredila. Točno sicer ne vem koliko, imam pa doma napisano po mesecih in noben mesec ni bilo manj kot 2 kg.
Sem disciplinirana na tem področju. Tako zdaj, kot v prvi nosečnosti, se vztrajno redim vsak mesec preveč.user posted image


(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 13:55:29   
marli
Moja izkušnja od 1.nosečnosti: na koncu +30! kg. Tudi jaz sem že v začetku pridobila 3 kg in nato lepo pridno vsak mesec 3, pa vmes tudi 4. Ginekolog mi ves čas sploh ni nobene rekel na temo pridobivanja kilogramov - vse do konca. 2 dni preden sem rodila me je pa prestrašil, da če sem neumna ali kaj, da lahko pride do preeklampsije. Po moje sem se potem psihično prepričala, da bi blo pa zdaj res fajn rodit, in tudi sem (11 dni prej, naravno).
Skratka sedaj ko sem spet noseča (19 tednov) se poskušam brzdati in si ne dovoliti vseh podvigov (sendvič ob 21.uri, ali bog ne daj hamburger ipd). Mislim, da je OK da ješ če ti paše, samo malo pameti pa tudi imej zraven!

LP!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 13:59:05   
lunca2
Jaz se v prvih osmih tednih nisem zredila nič. V dvanajstem tednu sem pridobila prvi kilogram.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu marli)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 14:09:52   
maksito
Ojla!!
Se nova user posted image med vami. Najprej vse lepo pozdravljem. Od začetka sem vas samo spremljala, zdaj sem se pa odločila, da tudi malo sodelujem.

Glede kg, sem se v 7 tednih zredila za 1,5 kg. Pa tudi ne jem več kot prej. Imam pa fuul naphnjen trebuh. Izgleda, kot da sem 4m user posted image in ne 7t.  A se kateri od vas že kaj pozna?

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 14:48:52   
nanaa
Jaz sem v 8 tednu vsa napihnjena, kg še niso šli gor, se pa zelo bojim, ker sem že sedaj kar okrogla user posted image . Trudim se da jem sadje (2x zjutri), kosilo, sadje, jogurt. Vse bi pojedla  sem tako lačna, da kar sanjam hrano.

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 14:58:24   
TinkiBinki
t*e*j*k*a! Hm, se mi zdi da sem na podobni poti ko ti, saj imam skos eno praznino v želodcu, tak hecen občutek, nisem lačna, paše mi pa, da vsaj nekaj pojem. Bomo pa po porodu skupaj hujšale user posted image !

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 15:50:41   
bambi
No, jaz sem verjetno rekorderka, ampak da te potolažim, sem se na začetku do 12. tedna zredila za 6 kg v 1.user posted image , 6 kg v 2.user posted image  in sedaj v 3.user posted image  4 kg. Prejšnjič sem se potem do konca user posted image  zredila za 21 kg, pa sem po 3 mesecih imela samo še 4 kg viška...... Tako da se ne obremenjuj, o tem boš razmišljala po porodu..... Jaz imam groooozen apetit, pa se mi zdi, da sedaj bolj pazim kaj pojem, kot v prejšnjih user posted image , kg pa grejo enako gor... Sedaj sem v 21. tednu pa imam že kakšnih 8 kg+. Do konca sem sem že psihično pripravila, da bo kakšnih 20+, sem se pa odločila, da po porodu začnem resno z oblikovanjem svojega telesa user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 15:51:18   
lunca2
Vidim, da ste bolj na zečetku user posted image . Meni se je začelo poznati v 4,5 mesecu user posted image .  Sedaj sem noseča 34 tednov in 4 dni. Obseg okrog trebuha imam 98 cm. Vsi pravijo da mi ne zgleda kot da bom rodila čez en mesec in teden dni.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 16:32:48   
Majchi
Ej tejka, res nisi edina. Jaz sem imela v prvih 3 mesecih nenormalen apetit! Zredila sem se za 3 kg, slabo mi ni bilo nič, bruhala pa nisem niti enkrat. Jedla sem najmanj 7x na dan in to pošteno, vmes pa skoz lačna user posted image .
Skozi 4. mesec pa se je apetit sam od sebe umiril, ta nenormalna lakota je izginila. Začela sem jesti normalno, kot pred nosečnostjo in za nagrado, ne boš verjela, sem se samo v 4.mesecu zredila toliko, kot prej v prvih treh user posted image . Torej še 3 kg. Kje je pravica na tem svetu user posted image ?

Sedaj sem 5 dni pred rokom in imam +19 kg. Vsi me sprašujejo, kje jih skrivam, ker se mi niti slučajno ne vidijo. Me je pa sestra pri G skoz kregala, potem je pa obupala user posted image .

Je pa fajn, če ješ z glavo, kot je že ena pred mano napisala. Torej, daj si duška, ampak če se le da, po pameti user posted image . Diete pa pozabi!


(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 17:43:03   
Anonimen
Pozdravljene!
Men pa kg enkrat dol, drugič gor. Na začetku sem se v treh tednih, ko sem zvedela, da sem noseča zredila za 2 kg. Potem sem imela naslednji pregled čez 4 tedne in so se mi kg obdržali na isti črtici. Potem sem se enkrat doma tehtala (čez približno 2 tedna) sem imela še 2 kg več, prejšnji teden sem imela ponovno pregled, pa sem spet shujšala za 1,5 kg. Je pa tako, da tudi meni ni bilo, razen nekajkrat, slabo in da sem po 1 uri po zaužitem obroku že lačna. Do sadja in zelenjave pa mi že od nekdaj ni, tako, da se prav silim s tem. Rajši bi pojedla nekaj kosov kruha.
Lp, Anonimna7

(odgovor članu Majchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 19:15:33   
Barči78
Jaz sem med tistimi srečnicami user posted image , ki so ji 9 mesecev pridno naraščali kg, prva dva meseca 3 kg, do konca pa sem 1x pridobla 20 kg, drugič pa kar 25 kg.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 20:05:48   
Laubica
No jaz sem se tudi že 1. mesec zredila za 2.5kg in zdaj ko sem v 4. se nisem več,tako da sem tisto not spravila.V prvi nos. sem se pa v celi nos. zredila samo za 8kg

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rast kilogramov v začetku nosečnosti
15.5.2007 21:00:08   
Mateja82
Do tretjega meseca sem hujšala zaradi slabosti, do sedaj 24 tednov sem se zredila za + 4,5 kg.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?