|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razvojna ambulanta - MB
20.5.2008 17:51:30   
zolika
Punce - mene zanima če je katera obiskovala RA v MB - v ZD Adolfa Drolca - 2. nadstropje?

Kam ste se prijavle - ima ktera kak kontakt - nasvet na koga naj se obrnem?

Hvala!

LP


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razvojna ambulanta - MB
20.5.2008 19:32:08   
Noseckica
Zolika, mislim, da se kar vsi nedonošenčki gredo "pokazat" v razvojno ambulanto oz. pravilno COMR.
V MB ZD je dr. Koražija - krasna zdravnica.

Tel.št.: 22-86-332 (sestra Vojka).

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razvojna ambulanta - MB
20.5.2008 21:31:10   
NTS
Dr. Koražija je tudi naša izbrana pediatrinja in je super. Tudi sama sem imela CR in sva se morali iti pri treh mesecih pokazati da se vidi razvoj. Je izredno prijazna, prav tako sestra Vojka, zelo se posveti vsakemu pacientu.

Jaz sem jo od začetka resnično klicarila za vsako malenkost (to vem zdaj ko ima mala 26 mesecev), pa me je VEDNO pozorno poslušala in mi svetovala kaj in kako narediti.
lp



_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razvojna ambulanta - MB
20.5.2008 22:04:44   
zolika
Noseckica:Hvala za številko - jo bom jutri poklicala!

Hvala še 1x


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razvojna ambulanta - MB
20.5.2008 22:30:49   
lelaval
Meni pa ta zdravnica ni všeč. Sem imela slabe izkušnje z njo (pa ne le 1x), ko je bila pediatrinja od starejših otrok odsotna, pa jo je nadomeščala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razvojna ambulanta - MB
20.5.2008 22:43:17   
dido
Tako je kot je rekla nosečkica. Moram pa rečt, da je bila dr. Koražijeva vedno izredno prijazna in strokovna, prav tako sestra. Pa tudi fizioterapevtke so bile odlične ter zelo potrpežljive. Še danes so vesele, ko vidijo mojega malega kako veselo teka naokoli.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razvojna ambulanta - MB
21.5.2008 13:10:01   
KATI321
Moja ni bila nedonošena, imela pa je refluks in posledično bronhitis na bronhitis. V enem ZD so mi jo pacali - v 2 mesecih je prebolela 5 bronhitisov, potem pa naju je vzela dr. Koražijeva in moram rečt da boljše zdravnice že dolgo nisem srečala. Ne le da mi je vse razložila, nič se ni ustrašila vzet pričo mene telefona in poklicat prijateljev zdravnikov v bolnišnici ali kjerkoli drugje, samo da je bila čimprej na vrsti in strokovno pregledana.
Danes k njej žal ne hodimo več ker smo prestari, kaj pa so to bronhitisi oz. na koncu pred prihodom k dr. Koražijevi že astma, ne vemo več.

Dr. Koražijeva - najlepša hvala za vse.

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razvojna ambulanta - MB
21.5.2008 18:03:46   
zolika
Oj!

Danes sem klicala v RA - in ima dr. Koražija dopust - pride šele v torek nazaj! Pa je sestra (prijazna) rekla če se mudi - pa sem rekla da bo šele naslednji teden star 3.mesece - je rekla no pol pa vredu - saj termin potem hitro dobite! Upam, da res - kajti moj ata se je naročil na UZ srca in je naročen 19.5.2009!!!! Fajn ne...do takrat si lahko že mrtev!!! user posted image

Grozno!

Nič punce!

LP


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razvojna ambulanta - MB
22.5.2008 12:29:53   
tatam
Tudi sama moram zelo pohvalit dr.Koražijevo!!Pri starejših otrocih je bla osebna zdravnica,sedaj pri user posted image user posted image pa smo hodli k njej v RA!!Zelooo prijazna,ustrežljiva,vse pokaže,pove...Ni ji škoda časa zate in tvoja glupa vprašanja včasih...Skratkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razvojna ambulanta - MB
29.5.2008 14:09:14   
zolika
naročeni smo 3.7.ob 15h

2.nad. 1 vhod!

p.s. oglasila se je ful prijazna sestra

_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razvojna ambulanta - MB
8.7.2008 21:58:12   
zolika
Lep pozdrav!

Mi smo danes bili v COMRu! Dr.Koražija - je res ena fajn zdravnica! Vse pohvale...vzela si je čas za nas in za najina vprašanja v zvezi z našim korenjakom! Prav tako je sestra, ki dela v pisarni super...

Naš fant ima še malce težave z mišično zategnjenostjo - vendar bomo tole z pravilnimi gibi, ki nam jih je pokazala, tudi odpravili. Potem je kr nekajkrat pomagala še meni, da sem "osvojila" prijeme...tako,da...super je blo!

Naslednjič čez 2 meseca!

Mi je pa povedala, da do drugega leta otrokovega se računa korigirana starost,...nisem vedela tega!

Zanimivo je bilo...


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razvojna ambulanta - MB
9.7.2008 21:02:05   
katka28
Zolika res je tako kot mi bos tudi ti in zdravniki se nekaj casa odstevala mesece, ko se je pikica prehitro rodila...

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razvojna ambulanta - MB
10.7.2008 8:13:38   
zolika
Tako je! user posted image

Sedaj pa greva na UZ glavice! Da vidimo kaj se dogaja....zadnjič je bilo vse BP - pa je rekla da še 1 kontrolni pregled nardi pa bo!


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razvojna ambulanta - MB
10.7.2008 8:25:16   
koala
Jaz tudi lahko samo pohvalim dr.Koražijo, si je fulčas zamojga sončkavzela,pa tekprisrčen pristop ima do otrok. Meni je všeč.

zolika dobro opravita na UZ glavice.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razvojna ambulanta - MB
10.7.2008 18:25:10   
zolika
na UZju je bilo vse OK -ne rabimo več prit!user posted image

_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razvojna ambulanta - MB
10.7.2008 20:43:09   
Noseckica
Super! user posted image

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?