|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeči flekci...
1.12.2005 12:17:56   
bambi
Danes zjutraj sem pri moji ljubici odkrila, da ima na trebuščku takšne zelo blede rdeče flekce in drobne pikice... včeraj smo jo kopali. Sem jo božala po trebuhu pa ni nič reagirala, torej je ne srbi ali peče, pa tudi njeno obnašanje je normalno. Kaj menite ve???? Naj grem k zdravniku???? Patronažno sem klicala, pa mi je rela, naj počakam še kakšen dan ali dva, da vidim če bo izgnilo ali se širilo, ker se to in ono pri otroški koži velikokrat pojavi, odvisno lahko od vode,moje hrane, kreme.....

Se že sekiram, da ni kaj narobe.....

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeči flekci...
1.12.2005 12:24:01   
Anonimen
Mogoče je kakšna alergija?!Sta jedli kako novo hrano?ali uporabljali kakšne nove materjale?user posted image

Mi smo jih ne dolgo nazaj po obrazu imeli, in je pediater rekel naj sami ugotovimo kaj je?!user posted image Pa nismo, ker so potem zginliuser posted image

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeči flekci...
1.12.2005 12:40:01   
Tiamo
Bambi poglej v moj album, pikice, če ima take je od vročine..se pravi je preveč oblečena. Če so drugačne od naših, poglej še v album problematična kožaod Blacky in pikice od bubabaya. Lp tia74

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeči flekci...
1.12.2005 12:54:14   
bambi
Ja, Tia74, takšne ima kot ste jih imeli vi v albumu, torej od vročine in naj bi ibla preveč oblečena user posted image user posted image user posted image user posted image ... Pa kako, če pa ima skoz mrzle rokice??????

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeči flekci...
1.12.2005 16:03:38   
Tiamo
Bambi naša ima tudi skoz mrzle rokice?!? user posted image  Tako da je za doma oblečena v body s kratkimi rokavčki, pa čez majčko, spodaj pa samo žabice.  Pikice so izginile v 2-3 dneh, sem samo splakovala z mlačno vodo. Če ne bodo izginile, si lahko kaj takega pojedla, če dojiš, drugače pa tudi čaji v granulah povzročajo pikice.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeči flekci...
3.12.2005 19:53:53   
deily
 
Naša je imela 5 bolezen. Brez povišane temp. in normalno igriva. Le pikice drobne po obrazu, trebuščku in rokicah,

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?