|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reakcije po cepljenju
11.12.2007 18:32:53   
BODOČA 77
Naš user posted image  je danes bil cepljen (di te per) in me zanima, če so vaši otroci imeli kakšne reakcije na to cepivo in kako dolgo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 18:41:47   
Anonimen
Moja user posted image bo cepljena jutri user posted image . Jaz ji imam namen dati paracetamolno svečko (polovičko).


(odgovor članu BODOČA 77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 18:44:29   
Rivi
Naša user posted image je bila po prvem cepljenju brez težav, nič posebnega nisem opazila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 18:48:37   
Anonimen
Vsa cepljenja do sedaj so minila brez posebnosti. Trkam.

(odgovor članu BODOČA 77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 19:40:42   
bodoča
Moj user posted image  je bil cepljen pred 2 tednoma in ni bilo nobenih težav jedel normalno spal normalno vročine nič. Sem imela pripravljene svečke vendar jih ni potreboval, brezveze pa mu jih je dajat preventivno kot delajo nekateri.

Upam, da bodo vsa cepljenja takšna drugo nas čaka že konec meseca.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 19:56:22   
Anonimen
Kakšne obkladke pa se lahko daje? Imam namreč full različnih informacij... Eni pravijo, da alkohol+vodo, drugi fiziološko, spet tretji kamilice... Torej?

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 19:58:05   
banki
Obe cepljenji je prestal brez posledic. Ne dajat sveck v naprej. Pocakaj kaj bo. 

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 19:58:44   
nerka
moj je bil ze 3 cepljen, hvala bogu nobene reakcije.. dala sm mu cim veckrat obhladek z alkoholom in vodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 20:34:45   
Ani77
Naš user posted image  je po prvem cepljenju dobil reakcijo; 5 ur po cepljenju je božec pol ure krčevito user posted image , sem mu dala svečko in potem je ponehalo zvijanje. Zvečer pa je dobil še "ta nizko" vročino. Po drugem cepljenju je bilo b.p., le zatrdlina se mu je naredila čez 3 dni na mestu pika. Malo smo masirali, pa je bula izginilauser posted image . Ja, po vsakem cepljenju, ko sem prišla domov, sem mu dala obkladek - fiziol. raztopino.

LP

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 21:57:44   
tisa80
Pri prvem ceplenju je bilo vse ok.Pri drugem ceplenju je dobil 39 vročine in celo noč ni spal.Ko sem moji pediatrinji omenila na tretjem ceplenju kakšna je bila reakcija je rekla,da to kar se  je zgodilo ni običajno in morava na alergeološke teste,potem bojo pa videli ali ga bodo sploh še cepili.

(odgovor članu Ani77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Reakcije po cepljenju
11.12.2007 22:01:05   
Ines.
Ni treba obkladkov. Menda so sedaj taka cepiva, da so obkladki brezveze.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 8:36:37   
Padme
IZVIRNO SPOROČILO: Ines.

Ni treba obkladkov. Menda so sedaj taka cepiva, da so obkladki brezveze.


Prvo cepljenje brez težava, po drugem in tretjem cepljenju pa smo imeli samo tisti večer 37,5 vročine, ravno toliko, da je bil veliko bolj umirjen kot je drugače.user posted image
Obkladkov nisem dajala, ker ni bilo potrebe, je pa res, da če bo otrok tisti trenutek, ko bo cepljen napel mišico, potem boste imeli par dni mal bulice na mestu cepljenja. Zato takrta paziš da ga tam ne prijemaš preveč...ker ga zaboli...

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 9:38:07   
katra55
vsa 3 cepljenja so minila brez težav, bila je le malo bolj zaspana. Dajala sem ji pa kamilične obkladke, ker mi je tako svetovala P. 

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 12:03:14   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Ines.

Ni treba obkladkov. Menda so sedaj taka cepiva, da so obkladki brezveze.


Meni je pediatrinja rekla, naj mu vseeno dam obhladke s kamilicami na mesto pika, ker jih vseeno boli. Moj user posted image  je cepljenje samo sicer dobro prenesel, je pa po cepljenju jokal, ko sem ga za ritko držala. Zvečer sva dala na ritko obhladke s kamilicami in je bilo boljše.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 13:30:02   
inja2
Se opravičujem za malo neumesno vprašanje ampak tole je moj prvi user posted image pa se pri nekaterih stvareh malo lovimo...

Zanima me če se te svečke dobi pri pediatru al kje, mi imamo cepljenje drug teden pa bi jih rada za vsak slučaj imela pripravljene

lp, inja

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 13:31:02   
januskica
Po prvem cepljenu nič, po drugem in tretjem vročina nad 38,5 C user posted image ... takrat sem ji dala calpol. Pediater je bil malo zaskrbljen zaradi vročine ... in zato je predlagal pregled krvi. Mrzli obhladki: alkohol in voda (prekuhana). lp

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 14:39:03   
jaša2
moja je vsa tri cepljenja prestala brez težav. po drugem je sicer imela 37,5 "vročine" (to pa v bistvu še sploh ni vročina, so mi rekli, da šele od 38,5 naprej), bila je bolj umirjena, veliko je spala, drugač pa nič. vedno sem ji takoj, ko sma prišli domov, za preventivo dajala obkladke z vodo, saj nič ne škodijo, kvečjemu pašejo. svečk pa ji tud ne dajat pred 38,5. dobiš jih pa na recept od pediatrinje.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 15:30:14   
januška78
Pri nas so vsa tri cepljenja minila brez kakršnihkoli problemov. Mogoče je tisti dan samo malo več spala. Jaz osebno preventivno ne bi dala svečke ali sirupa.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 15:46:45   
Majchi
Pri nas je po prvem cepljenju malo več spala, po drugem je bila cel dan budna in precej jokava, po tretjem pa nič od tega, ampak je dobila zatrdlinico, ki je po nekaj tednih izginila.
Torej brez posebnih reakcij.

Aja, pediatrinja nam je pa ob prvem cepljenju dala recept za svečke, če bi slučajno nastopila vročina. Enako kot nekaterim, nam je rekla, da se jo zbija šele nad 38,5.

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 16:21:51   
juniorka
Prvič samo mala bunkica ( pri nas cepijo v stegno), drugič pa je imel 3 dni temperaturo nad 38, stegno pa celo rdeče-modrouser posted image  Kamilice- po nasvetu p. -niso pomagale, boljše je bilo, ko sem dala gor skuto!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 16:23:21   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Kakšne obkladke pa se lahko daje? Imam namreč full različnih informacij... Eni pravijo, da alkohol+vodo, drugi fiziološko, spet tretji kamilice... Torej?


Meni je rekla P da dajem samo fiziološko.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 17:03:52   
*lenc@*
k sreči nč tazga, le mal več je spala.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 19:22:25   
jessy@
Naša po prvem cepljenju ni imela reakcije, po drugem in tretjem pa je imela temperaturo tudi do 39. Sem ji dala calpol sirup in je bilo drug dan že bolje.
Sem ji pa dajala na mestu vboda obkladke z alkoholom in vodo ob vsakem previjanju.
Svečke dobiš na recept pri pediatrinji.
lp

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 19:33:17   
only_me
po prvem ceplenju ni bilo reakcij - ok, mlo je bil tečen. Za drugo pa ti lahko jutri povem, ker smo bili 2 uri nazaj cepljeni....

A da so bili otročki umirjeni? Moj je hiperaktivec....

(odgovor članu jessy@)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Reakcije po cepljenju
12.12.2007 19:44:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: inja2

Zanima me če se te svečke dobi pri pediatru al kje, mi imamo cepljenje drug teden pa bi jih rada za vsak slučaj imela pripravljene



Paracetamolne svečke se dakupiti v Lekarni ali pa ti napiše P recept. Mene je danes po 1. cepljenju vprašala, ali imam kaj doma, ker drugače bi mi napisala.

Za reakcijo še ne morem ničesar napisati. user posted image spi. P mi je svetovala čim več dojenja, kadarkoli lahko pije naj ji dam. In jogurtne obhladke.
Je pa pri cepljenju moja user posted image tako zverinsko zatulila, da je mene zatravmiralo za celo življenje. Boga user posted image .

(odgovor članu inja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?