|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Recepti za konvekcijso pečico
9.4.2008 15:56:59   
sončnica24
Dobrodošli vsi recepti in vsa navodila kaj vse pečete in na kakšen način jo uporabljate.

Jaz sem danes prvič pekla piščančja bedrca pa so bila odlična sedaj pa me zanima kaj vse počnete v njej in na kakšen način še posebej kako pripravljate kakšne omake oz. meso in zelenjavo skupaj.

Zanima me tudi če je možno v pečico dati še kakšno drugo stekleno posodo, če bi npr. prirpavljala kašno omako?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Recepti za konvekcijso pečico
11.4.2008 9:38:34   
mama_milchy
Ojla, sončnica24,
mi jo imamo tudi in jaz pečem v njej tudi krompir, zelenjavo z mesom.  Dam tisto mrežo oziroma krožniček noter in vanj krompir, paprike in na rešetko pa meso. Enkrat pa sem naredila omako tako da sem noter dolila nekja vode in eno ali dve kocki knorr za omako; za druge pa nisem poskusla. Bom pa najbrž jutri poskusla speči kakšen biskvit.

Sej zraven si dobila knjigico z recepti ali ne? Noter je kr nekaj fajn receptov, jaz jih bom sprobala, da vidim kako to sploh deluje.

Lp

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Recepti za konvekcijso pečico
11.4.2008 16:34:27   
sončnica24
Ma v tej knjigici je full malo receptov.

Kaj alu folijo uporabljaš?

Se pa priporočam tudi da mi napišeš kako ti je uspelo pecivo, bom jaz tudi enkrat nekaj probala noter delat samo nimam ideje kaj.



(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Recepti za konvekcijso pečico
11.4.2008 16:40:23   
mama_milchy
ma moja ima kr nekaj receptov; ti javim kako mi je uspelo pecivo, ko naredim

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Recepti za konvekcijso pečico
11.4.2008 20:07:24   
sončnica24
Ok hvala

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...
Izbirčen otrok: nasveti, ki delujejo
Z neješčostjo se sreča večina otrok, le da je pri nekaterih izrazitejša kot pri drugih in v teh primerih je prehranjevan...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?