|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjavi fleki na koži
26.5.2011 21:56:56   
ery
mene res neki zanima.. ker sem malo bolj panična..ko gre za otroke..me neki zanima, če veste...

ko je bil sin (2.5 leti) na pregledu ..lani..predlani.. je imel na nogi rjav flek.. me je zdravnica vprašala, če ima samo tega..sem potrdila..,
Zdele opazim še 2 rjava fleka na isti nogi... vem pa, da je rekla, d abo treba to spremljat, če jih bo več... Kaj bi to lahko bilo? pač rjavi fleki, dost veliki, nepravilne oblike, kot umazano??



_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rjavi fleki na koži
26.5.2011 23:04:59   
donna22
Moj brat ima kakšna 2 taka fleka na nogi že od malega. Nikoli ga niso pošiljali na preiskave, kaj bi naj to bilo.

< Sporočilo je popravil donna22 -- 26.5.2011 23:05:33 >

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rjavi fleki na koži
27.5.2011 8:28:48   
ajataja
Moj brat je imel to po vratu in je res izgledalo kot umazano ,dobil je pa neko kremo in je to s časom izginilo je pa res da se je mogu mazat kar ene tri štiri leta,ampak zdaj pa nima več.Bom vprašala mamo če se še spomne kako se krema imenuje ker je to že kar neki let nazaj.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rjavi fleki na koži
27.5.2011 8:39:48   
ery
hvala za odgovore.
Jah , zdaj sem od dveh slišala, če je več teh flekov kot samo eden, gre za eno bolezen. user posted image nobena pa ni vedela katero. jaz res upam, d ani kaj hujšega, ker ta dva fleka sta se pojavila v roku pol meseca.
No vprašaj mamo AJATAJA... itak bom pa popldne poklicala zdravnico.. ehh.. skos nekaj..


_____________________________




(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rjavi fleki na koži
27.5.2011 9:04:12   
uškinamama
madeži bele kave so lahko pokazatelji bolezni nevrofibromatoze. Imaš dva tipa. Pri nekaterih je ta bolezen le "lepotni" dodatek, nekje pa zelo huda (okvara vodnega živca, izrastki...)

Lahko pa da ima berloque dermatitis - ko se koža obarva , največkrat zaradi rastlinski barvil, bergamotke, orehov, fige...

Če želiš me lahko zs-jaš user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rjavi fleki na koži
14.8.2018 15:23:06   
primacare
EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
• koncentrirana konopljina smola


Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več
Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer




< Sporočilo je popravil Michonne RR -- 27.8.2018 7:54:16 >

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?