|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Romantični vikend paket
28.8.2008 8:35:58   
Anonimen

Ker bi rada svojega dragega presenetila, iščem kraj kjer bi lahko v miru preživela romantični vikend, kjer bi se lahko razvajala...razbremenila vsakodnevne misli in skrbi. Kaj predlagate?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 8:48:28   
_katja_
Mene je moj enkrat peljal v nebesa. http://www.nebesa.si/ ampak samo za eno noč, ker je FUUL drago. ampak je bilo pa res nepozabno.

Drugače pa kaksne toplice, Bohinj, Bled, primorje, .... odvisno kaj vama je ljubse.

lp
K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:31:22   
FLASK_A
Poglej TU

Midva sva se imela čudovito... Če ni nobenega drugega gosta, imaš celo hišo samo zase- midva sva imela takouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:33:57   
FLASK_A
Ali pa Bled: TOLE

SOBA

LINK do hotela
Joj, kolk superuser posted image user posted image user posted image Sva se imela fuuul finouser posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 28.8.2008 9:34:33 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:37:58   
baguSka
Odvisno za kok denarja!? Midva bi to skoooz hodila, pa ni ravno poceni...... user posted image

Najcenejso opcijo sva zdej najdla na Bledu, za 94€ po osebi... od petka do nedelje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:49:11   
baguSka
Flaska tvoje opcije so sicer zlooo prijetne... ampak za denarnico pa res ne.user posted image

Mi smo le navadni smrtniki.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:49:28   
karinka
Ampak cene, cene user posted image . Midva drugo leto praznujeva 10.obletnico poroke, pa tudi malo gledam. Samo tole user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:50:25   
baguSka
Ja kaj pa gledas tole od Flaske... user posted image  To je se VEC kot se enkrat drazje kot drugje... Samo zato, ker lepo zgleda... neki fensi pac.user posted image

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:51:29   
Katey
Nama se pa za take stvari najbolj dopade Bovec, prejšnje leto me je moj dragi presenetil, najel nama je maksimalno luškan app. v centru Bovca in bilo je veselo user posted image , je pa tko, da oba rada športava, zato je za naju pomembno, da kamor greva lahko, kolesariva in hodiva v gore,...  Letos greva ta vikend vključno s ponedeljkom, komaj čakam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 9:58:55   
FLASK_A
Ja no... Sej tole je once in a life timeuser posted image Midva sva obe varianti šla samo za eno noč, ker za kaj več je itak predrago.

Prva je bila presenečenje z moje strani pred poroko, druga presenečenje z njegove- po poroki. Sva pa delala ko norca, ampak je bilo vredno. Zdej pa spet fižol pa repo jemouser posted image user posted image user posted image Hecam se... 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:00:18   
karinka
Ja saj, videti je res lepo. Samo saj ne rabiva kaj posebnega. Eno dobro posteljo user posted image , pa je.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:01:47   
FLASK_A
Sam ste me pa napadle no. Pa tko fino je tmuser posted image

Evo pa še ena ful super varianta, pa pocenuser posted image
Bovec, si pa tik ob Sočiuser posted image

KLIKNI


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:02:54   
baguSka
Ja no... Sej tole je once in a life time Midva sva obe varianti šla samo za eno noč, ker za kaj več je itak predrago.


Aja, no midva take stvari veckrat prakticirava, tko da zihr ni samo wans in a lajf tajm... user posted image  In bi ze obubozala, pa ne samo to, ampak bi ze banke ropala, al pa bla celo za zapahi... user posted image user posted image

Mi pa radi dobro jemo, pa se veckrat cenej razvajamo.. user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:03:06   
FLASK_A
no ,to kar sem predlagala, je predvsem izvirnouser posted image , sam jaz bi pa res šla probat. Mir, voda, narava... Si ne moreš bolj misli sprostit...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:04:52   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Sam ste me pa napadle no. Pa tko fino je tmuser posted image

Evo pa še ena ful super varianta, pa pocenuser posted image
Bovec, si pa tik ob Sočiuser posted image

KLIKNI



Ha ha... Kul!user posted image user posted image user posted image  Ampak Karinka - ne vem kako bi ti kaksen fejst jogi sem gor spravla!?user posted image  Vprasanje ce nebi kr na tleh pristala zjutri..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:05:49   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja no... Sej tole je once in a life time Midva sva obe varianti šla samo za eno noč, ker za kaj več je itak predrago.


Aja, no midva take stvari veckrat prakticirava, tko da zihr ni samo wans in a lajf tajm... user posted image  In bi ze obubozala, pa ne samo to, ampak bi ze banke ropala, al pa bla celo za zapahi... user posted image user posted image

Mi pa radi dobro jemo, pa se veckrat cenej razvajamo.. user posted image user posted image


Baguska, si pa zapelauser posted image Itak greva večkrat in ceneje, tole za poroko (in tako drago) je bilo pa res once in a life time. Pomoje.user posted image Itak bi midva tut že obubožala, če bi samo tako hodila, ker ful rada hodiva okrog. Jeva pa tut še vedno dobro, sej sm se hecala nooooouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:06:48   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Sam ste me pa napadle no. Pa tko fino je tmuser posted image

Evo pa še ena ful super varianta, pa pocenuser posted image
Bovec, si pa tik ob Sočiuser posted image

KLIKNI



Ha ha... Kul!user posted image user posted image user posted image  Ampak Karinka - ne vem kako bi ti kaksen fejst jogi sem gor spravla!?user posted image  Vprasanje ce nebi kr na tleh pristala zjutri..... user posted image user posted image user posted image


Sej ne rabiš nč nosit, vse je tmuser posted image Nima se ona kej za matrat- tam je, da se razvajauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:12:07   
Anonimen
Kaj pa "romantične sanje" v hotelu Habakuk? A je tam že katera bila? A je to 399 EUR drago?

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:15:47   
karinka
Pogle si tole soško posteljo. A vidiš da piše, da tu žubori reka. To pomeni da si lahko sprostiš in se dereš kolikor hočeš user posted image , ker te tako ali tako nihče ne sliši !

Kar sem bomo šli !user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:20:10   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: karinka

Pogle si tole soško posteljo. A vidiš da piše, da tu žubori reka. To pomeni da si lahko sprostiš in se dereš kolikor hočeš user posted image , ker te tako ali tako nihče ne sliši !

Kar sem bomo šli !user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti se kar deri, sam da ne boš potresa naredilauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:25:37   
karinka
Ma ne bom. Doma moram itak biti bolj tiho zaradi otrok.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:31:33   
baguSka
Flaska, mal te heeecaaaam nooooo... user posted image user posted image user posted image




Ti bogatunja ena..... user posted image user posted image user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa "romantične sanje" v hotelu Habakuk? A je tam že katera bila? A je to 399 EUR drago?


Anonimna - odvisno kaj je vkljuceno v to ceno!? Ce je to npr samo nocitev z zajtrkom, je fuuuuuuuuull drago! Ce pa je te v to ceno vkljucena vecerjo ob sveckah in sampanjcu, nocitev, zajtr v sobi, jacuzzi, savnanje... in vse to, za oba, do nedelje, je pa tko tko... se vedno drago, pa vseeno malce boljse... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:32:52   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: karinka

Ma ne bom. Doma moram itak biti bolj tiho zaradi otrok.


Sej zato si pa tam dej mal vec duska!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:33:15   
maja1488
Midva sva bila na gradu Otočec. Nepozabno user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Romantični vikend paket
28.8.2008 10:35:06   
Beti S
Midva sva bila na turistični kmetiji Korošec v Moziju. Super je imaš razne masaže, pa hiško najameš za dve uri (savna+jacuzzi).
Midva sva vzela savna+jacuzzi+šampanjec+ apartma(1nočitev) 94 €, mehi se je zdelo ful poceni.

Poglej sej imajo internetno stran.

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?