|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:10:38   
Lukka
Recimo, da bi si lahko izbrali za eno noc katerokoli znano osebo in bi z dovoljenjem prevarale... nekako kot darilo. Hahahaha. S kom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:22:14   
alda
Lukka s kom bi pa ti?
Me ful firbec matra user posted image .

jaz ne znam slike pripopat


















_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:28:08   
mojcaziga
Verjel ali ne, ne bi partnerja prevarala z nikomer, vsaj do zdaj nisem imela take želje in niti nisem razmišljala o tem. Z dovoljenjem ali brez ... No, upam, da ni slišat preveč patetično.

Bi pa z veseljem in užitkom ure in ure presedela v družbi s Seanom Conneryjem in poslušala njegov šarmanten glas in škotski naglas user posted image . Ali pa z Richardom Gere-om užgala debato o budizmu user posted image .

lp

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:32:42   
Lukka
Hm... Bjørn Einar Romøren, se rajsi pa Thomas Morgenstern.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:32:51   
alda
Saj prevara ni samo sex, je marsikaj drugega lahko ,...

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:33:38   
alda
lukka Skandinavci so tvoja šibka točka vidim.


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:36:53   
Lukka
Hahaha Alda. Mogoce... no, ampak Thomas je Avstrijc...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:38:02   
alda
in zakaj se je meni zdelo da je tudi on Norvežan?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:43:24   
Anonimen
Ha ha ... midva se zezava, da me on lahko prevara z The Mamo (mama iz Gilmore girls), če ga jaz lahko njega z Gerardom Butlerjem user posted image

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:44:58   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Saj prevara ni samo sex, je marsikaj drugega lahko ,...


Verjamem, ampak poslušanje in debata, vsaj po mojem mnenju, ne spadata v kategorijo prevare. No ja, če bi se poleg topila in si predstavljala kako sogovornika odvlečem domov......, ja bi lahko tudi jemali tako... user posted image

lp

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 20:50:52   
Lukka
Oh jaz pa bi z njim sel do konca! Sigurno! Hahahaha, bi pa sla moja nacela v tri franze...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:02:04   
Izabelina
enako kot mojcažiga, ne bi prevarala partnerja sploh pa ne za eno noč... ne rečem, če bi se totalno zaljubila v enega in ta vame, potem bi se najprej razšla in nato začela romanco...
nikol mi niso šli v glavo "one nigt stands" ne vidm poante...

bi se pa rokvala s kšnim Bobom Marlijem (pa ga ni več) al pa s kšnim Nelsonom (pa ga tut ni več)... tko čis filozofsko...
Če pa čem pogledat kšnga lušnga ga pa že zdej lahko, npr kšnga ma kaj pa vem, nimam specifičnga imena, vsazga k ma lep siks pek (k ga moj pač nima) user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:06:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

enako kot mojcažiga, ne bi prevarala partnerja sploh pa ne za eno noč... ne rečem, če bi se totalno zaljubila v enega in ta vame, potem bi se najprej razšla in nato začela romanco...
nikol mi niso šli v glavo "one nigt stands" ne vidm poante...

bi se pa rokvala s kšnim Bobom Marlijem (pa ga ni več) al pa s kšnim Nelsonom (pa ga tut ni več)... tko čis filozofsko...
Če pa čem pogledat kšnga lušnga ga pa že zdej lahko, npr kšnga ma kaj pa vem, nimam specifičnga imena, vsazga k ma lep siks pek (k ga moj pač nima) user posted image

Ja pa dajte noooo ... tole je čist vprašanje tistega tipe: kaj bi blo če bi blo ... ne bit vse take čistunke kot sem jaz ... sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:11:13   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

enako kot mojcažiga, ne bi prevarala partnerja sploh pa ne za eno noč... ne rečem, če bi se totalno zaljubila v enega in ta vame, potem bi se najprej razšla in nato začela romanco...
nikol mi niso šli v glavo "one nigt stands" ne vidm poante...

bi se pa rokvala s kšnim Bobom Marlijem (pa ga ni več) al pa s kšnim Nelsonom (pa ga tut ni več)... tko čis filozofsko...
Če pa čem pogledat kšnga lušnga ga pa že zdej lahko, npr kšnga ma kaj pa vem, nimam specifičnga imena, vsazga k ma lep siks pek (k ga moj pač nima) user posted image

Ja pa dajte noooo ... tole je čist vprašanje tistega tipe: kaj bi blo če bi blo ... ne bit vse take čistunke kot sem jaz ... sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image [sm=jezicek.gif

meni so ful všeč tetovirani tipi ,po možnosti dolgolasci,..metalci, Če pa imajo v sebi kaj severnjaške krvi pa je itak top!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:11:38   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image


pa neeeee nooooo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:13:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image


pa neeeee nooooo! user posted image

Pa ja nooo .. še cel dan sem bila čist iz sebe ... moj pa namest da bi bil vesel, da sem mu še v sanjah zvesta, se je kregal kako sem lahko pustila, da me en osvaja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:14:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image


pa neeeee nooooo! user posted image

Pa ja nooo .. še cel dan sem bila čist iz sebe ... moj pa namest da bi bil vesel, da sem mu še v sanjah zvesta, se je kregal kako sem lahko pustila, da me en osvaja user posted image user posted image user posted image


morala bi iti takoj nazaj spat in vrata zaklenit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:16:02   
Izabelina
ja sori no, če sva z mojim trenutno v neki "ponovno zaljubljeni" fazi in sm popolnoma srečna in se veselim vsega kar naju v kratkem čaka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:16:06   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

enako kot mojcažiga, ne bi prevarala partnerja sploh pa ne za eno noč... ne rečem, če bi se totalno zaljubila v enega in ta vame, potem bi se najprej razšla in nato začela romanco...
nikol mi niso šli v glavo "one nigt stands" ne vidm poante...

bi se pa rokvala s kšnim Bobom Marlijem (pa ga ni več) al pa s kšnim Nelsonom (pa ga tut ni več)... tko čis filozofsko...
Če pa čem pogledat kšnga lušnga ga pa že zdej lahko, npr kšnga ma kaj pa vem, nimam specifičnga imena, vsazga k ma lep siks pek (k ga moj pač nima) user posted image

Ja pa dajte noooo ... tole je čist vprašanje tistega tipe: kaj bi blo če bi blo ... ne bit vse take čistunke kot sem jaz ... sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image


Ma sploh nisem čistunka, res, ampak sem se ravno pred novim letom zamislila, ko smo imele babjo čago, da me praktično noben od moških ne premammi oziroma da sploh ne pomislim, glej s tem pa bi...... Pa sploh nisem na frišno zaljubljena, sva že prek 20 let v zvezi, ampak res ga ni moškega, s katerim bi kaj imela, niti one night standa.
Ja, sem čudna, res, al pa me hormoni jeb.... user posted image .
To al me kdo osvaja al ne, pa sama sploh ne pogruntam, razen če je res direkt, ampak tak pa ziher odpade kot knof user posted image Ampak drugače pa do zdaj nobenega osvajalca nisem jemala kot takega, ampak sem pačmislila, da so tolk prijazni in so radi v moji družbi user posted image user posted image .
Zdaj pa misli, da že tut osvajalcev nekaj časa ni bilo, ker se večinoma družim s samo vezanimi moškimi in še to, ko gremo kam, smo bolj zaprta družba..

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:16:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image


pa neeeee nooooo! user posted image

Pa ja nooo .. še cel dan sem bila čist iz sebe ... moj pa namest da bi bil vesel, da sem mu še v sanjah zvesta, se je kregal kako sem lahko pustila, da me en osvaja user posted image user posted image user posted image


morala bi iti takoj nazaj spat in vrata zaklenit

Ma saj sem se zvečer pol trudila isto sanjat naprej pa ni šlo ... so mi šle ene samo čivave po glavi user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:16:38   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


sem zadnjič sanjala, da me osvaja en čist huuuud model in jaz mu rečem "Joj nič ne bo ... veš jaz sem poročena." user posted image user posted image user posted image


pa neeeee nooooo! user posted image

Pa ja nooo .. še cel dan sem bila čist iz sebe ... moj pa namest da bi bil vesel, da sem mu še v sanjah zvesta, se je kregal kako sem lahko pustila, da me en osvaja user posted image user posted image user posted image


morala bi iti takoj nazaj spat in vrata zaklenit

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:17:16   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Otika




Ma saj sem se zvečer pol trudila isto sanjat naprej pa ni šlo ... so mi šle ene samo čivave po glavi user posted image


Je že možek tak uštimal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:17:29   
lotkla
No, jaz bi šla pa z veseljem na pijačo z Tom Beckom user posted image (Alarm za kobro 11). Varala pa ne bi.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:20:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

ja sori no, če sva z mojim trenutno v neki "ponovno zaljubljeni" fazi in sm popolnoma srečna in se veselim vsega kar naju v kratkem čaka user posted image user posted image user posted image

JA pa saj midva sva tut čist frišno že 10 let zaljubljena ... sam vseen ... recimo da njega nebi bilo, kater oh in sploh suprzvezdnikov bi imel pri tebi (oz. vama z Mojcaziga) največ šans ... a je dost hipotetično? user posted image

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: S kom bi prevarali?
6.1.2014 21:21:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


IZVIRNO SPOROČILO: Otika




Ma saj sem se zvečer pol trudila isto sanjat naprej pa ni šlo ... so mi šle ene samo čivave po glavi user posted image


Je že možek tak uštimal user posted image


user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?