|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 8:56:00   
* Mateja *
Tole sem dobila po meilu in sem normalno morala pogledat, sam kaj ko mi je bilo takoj žal, da sem,...

Klik:
http://www.moviesfoundonline.com/earthlings.php
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 12:21:42   
novopecena
svinarija za katero bi blo bolš da je NE BI objavla!!!!!!!

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 12:25:47   
Volga
A to so tisti tjulenjčki? Če ja, potem sem že videla, če pa ne, pa tudi prav. V vsakem primeru pa: banda človeška user posted image

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 12:36:01   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: novopecena

svinarija za katero bi blo bolš da je NE BI objavla!!!!!!!

Zamižimo in se delajmo kot da se to ne dogaja user posted image Jaz tega itaq ne morem gledat, ampak prav je, da se te stvari objavljajo in se s tem osvešča ljudi, da oni kot kupci krzna posredno povzračajo takšne svinjarije...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 13:08:38   
hmm...
Raje ne bom odprla ker se potem samo jočem.
Sem pa že vidla veliko slik.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 14:39:59   
LoCa
ja, dejmo se sprenevedat.
ta film sm gledala že kako leto nazaj in pač jokala.
zdej sem pa ta teden na tem novem tvs3 neki gledala in so kazali samo posnetke od dogodkov po svetu in je bil eden od ameriških kmetov, kako so "nežni" do goveda. take stvari bi za moje pojme morale v Dnevnik in v najbolj gledane termine. ne pa da je vsak dan eno in isto sranje, folk pa si dela utvaro, da je bistvo človeštva draga nafta. 

< Sporočilo je popravil LoCa -- 29.6.2008 14:41:50 >

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 16:44:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Raje ne bom odprla ker se potem samo jočem.
Sem pa že vidla veliko slik.


Enako. user posted image

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 17:00:16   
Anonimen
Sem gledala lani...komaj do konca,bila par dni popolnoma pretresena,zvecer tudi zaspat nisem mogla...banda,neljudje,ma ni da bi govoril,je pa se kako prav da se to prikazuje,vsaj vemo na kaksen nacin pridobimo nam "samoumevne dobrine".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sam za dobre želodce,...
29.6.2008 22:15:14   
Anonimen
Ne bom odprla, je dosti , da sem prebrala komentarje...pa ne zato, ker si zatiskam oči...
Enostavno ne morem gledati takih grozot...katastrofa...česa vse so sposobni ljudje naredit..uboge živaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sam za dobre želodce,...
30.6.2008 8:47:06   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Ne bom odprla, je dosti , da sem prebrala komentarje...pa ne zato, ker si zatiskam oči...
Enostavno ne morem gledati takih grozot...katastrofa...česa vse so sposobni ljudje naredit..uboge živaliuser posted image user posted image user posted image user posted image



Enako. Še danes me je groza, ko se spomnim, da sem enkrat pogledala filmček, kako (mislim da na Kitajskem) pobijajo in odirajo pse zaradi krzna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Samo žalostno se mi zdi, da ni nobenega zakona, ki bi prepovedal take stvari. Ja, pa tudi če je, roko na srce, se nekateri ne brigajo za njih in delajo take svinjarije. Jaz bi takim ljudem naredila isto, kot oni delajo tem ubogim živalcam - pa da jih vidim potem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sam za dobre želodce,...
30.6.2008 14:20:08   
* Mateja *

IZVIRNO SPOROČILO: novopecena

svinarija za katero bi blo bolš da je NE BI objavla!!!!!!!




Zakj je nebi objavila? To je ozaveščanje ljudi, da sploh vidijo kaj se vse dogaja bogim živalim! jaz sploh vedela, nebi, če nebi filma gledala, pač nimam kje to zvedeti, se o tem ne pogovarjam z nikomer razen zdej z vami, zato sem dala to tudi vam za pogledat. jaz sem bla šokirana, moj kuža ima vse kar hoče, scartan pesjan je, še uni iz zavetišča se mi smilijo, kaj šele ko sem videla kaj vse dejansko ljudje počnejo z njimi.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sam za dobre želodce,...
2.7.2008 0:54:21   
massylou
Nisem mogla do konca gledat. Sem ugasnila pri konjskih dirkah.
Žalostno.
Žalostno.
Žalostno.

Enih ne razumem. Res ne. Če že morajo..., pa naj eno kroglo... sej ne morejo biti tako drage.
Ampak, vse za ta k*****i keš. Vse.

Naslov teme bi moral bit Za slabo vest, ne pa Za dobre želodce. Želodec nima nič s tem. Je prav, *Mateja*, da si dala to gor. Naj se ve. In naj se ve tudi, da je to šele vrh ledene gore. Pa ne samo živali...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Spolnost po porodu je...
sonček08



...boljša (30%)

...slabša (28%)

...ni razlike (43%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!