|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 18:46:43   
Volga
Prejle sem kupovala sladkarije za fantka za v vrtec, pa itak, da imajo navado, da prinesejo tudi kartonaste krožnike pa kozarce, pa seveda še serviete v stilu, da to potem otroci odnesejo domov. In pazi: 10 spidrman krožnikov 2 evra, itak, da sem morala vzeti tri paklce, 8 kozarcev spiderman 2 evra, itak, da sem morala vzeti tri paklce in 20 servietov spiderman, 2 evra, itak da sem morala vzeti dva paklca. Tako sem dala 16 evrov samo za te prizdarije...pa tega svet še ni vedel, mater, kam gre ta svet user posted image

zdaj mi je malo odleglo.

AJa, da ne rečem, da vse sladkarije skupaj + 20 dkg kave ni bilo 16 evrov user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 18:48:09   
Shorty_
joj kaj me še čaka... dobr da so bili letos premajhni za rojstni dan praznovati v vrtcuuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 18:49:25   
Anonimen
Dobro, da jih je pri nas 20.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 18:50:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Dobro, da jih je pri nas 20.


Ma ja saj lahko da bo kakšen manjkal, samo na to ne gre računati user posted image  JIh je pa 22 ali 23 ali do 24, pojma nimam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 18:51:28   
Anonimen
Ja, saj pri nas jih je bilo tudi prejšnja leta toliko in sem vedno potem toliko viška stvari nosila. Letos jih je pa fino lepo 20.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 18:56:18   
natasaom
ja,ful je drago.mene tud letos čaka.bom pa mogla nodija nabavt-al pa barbi.bomo vidl kaj bo septembra aktualno..moja prijatelca je dala še za torto ninđa želva 80e.eno v vrtec,eno pa doma..160e sam za torte..
pri nas pa sladkarij na nebi nosil..samo posušeno sadje.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 18:58:55   
Anonimen
Natasasom, jaz sem v Sparu kupila torti: 17 evrov je bila za doma, 7 evrov pa za na otroško zabavo. Pa sta bili prav super.

Jaz se te draginje brezvezne ne grem več. Se mi zdi totalno glupo dajati toliko za torto, ko pa znesejo sestavine ene 6-krat manj. Ni šans, mene na ta načinne bodo več obirali.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:01:13   
Marogica
Zakaj pa bi krožnike in kozarčke v vrtec nosila?user posted image  Mi vedno samo nesemo sladkarije, čips, pijačo...in podobno, uporabijo pa se vrtečevski koržniki in kozarčki. To pa je res dragi hec. Mater mu "spajdermensko"...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:05:11   
natasaom
ne,sej men je pretiravanje tud mal mem.jest sem lani spekla sama 2 torti pa odojka smo na vrtu zavrteli..naju je vse skupej prišlo 200e.za 25 ljudi!
jest ji raj kej drugega kupim za ta denar..
odojka sva pa kupila še za selitev.tko,da sva vse naenkrat naredila.
za v vrtec pa tud ni panike,ker sta vzgojitelce super in se kakšen dan prej zmenm kaj bom prinesla..torte sigurn ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:07:17   
natasaom
Natasasom



pa jest nisem noben somuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:08:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:27:41   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

Natasasom



pa jest nisem noben somuser posted image user posted image


Jaz tud zmeraj preberem tvoj nick natašaSom. user posted image user posted image  Sori. Bom zdaj vedela.

Sicer pa: Zakaj hudiča je treba pa kozarčke od spidermana kupovat? A uni navadni ne držijo več tekočine? Al pa bi se s tamalim zmenila, da dobi ali samo kozarčke al sam krožničke al pa sam prtičke. Pa naj se sam odloči. Drugo pa bo navadno. Še tisto je drago. 

(se opravičujem, če sem kaj narobe rekla, sam še nimam otrok in ne vem, kaj vse otroci zahtevajo.Predvidevam, da moji ne bodo dobili dragih kozarčkov, bodo kar navadni.user posted image -vprašte me čez par letuser posted image user posted image )

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:38:24   
spacey
Bemtiš je drago.

Še dobro, da naš ne komplicira in je zadovoljen že samo s plavo (modro) barvo. user posted image
Samo, da je modro in je vse ok. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:39:44   
noe
Pa kje ste vi v vrtcih , da lahka nosite  v vrtec hrano in pijačo?
Pri nas ne smemo nič, niti za rojstni dan.
Drugače pa je to res drago kotuser posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:40:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

Natasasom



pa jest nisem noben somuser posted image user posted image


Aja, pa res nisi. Pa sem skozi mislila, da si. Se opravičujem.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:42:14   
muška
V našem vrtcu pa ne nosimo tega. Jaz nesem sadje, pijačo in nekaj sladkarij in pa darilca za otroke, ki jih izdelam doma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:46:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: noe

Pa kje ste vi v vrtcih , da lahka nosite  v vrtec hrano in pijačo?
Pri nas ne smemo nič, niti za rojstni dan.
Drugače pa je to res drago kotuser posted image


Kar je zapakirane hrane se lahko, to je sladkarije, doma pečenih slaščic pa ne. pa saj ni važno, naj žrejo, samo da pa ta karton tolikos tane, mater, za kos kmečkega pršuta sem dala pa 14 evrov. Pa to ni ni ni res.

Zakaj jih morjo imeti kozarce pa talarje pa prtičke? Ne vem, pač zato , ker morjo met. Otroci pač.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:47:59   
Nacka
Moj mali je sicer star šle 6m, pa sem se pogovarjala s kolegicami, kaj naredijo za praznike, rojsten dneve ipd. So me presenetile, da se grejo res skromno zadevo - suho sadje, pa kakšen sokec... Otroke je res treba spet navadit na skromnost, ljubezen pa jim dajat na druge načine - ne s čokolado in s tem, da je najboljši med sošolci...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:51:17   
Rubin.
Pa ne da boš zaradi tega bankrotirala. A si mogla kredit uzet? user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:51:47   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

res skromno zadevo - suho sadje,... Otroke je res treba spet navadit na skromnost, ljubezen pa jim dajat na druge načine - ne s čokolado in s tem, da je najboljši med sošolci...


Poživžga se normalen otrok na "skromno" zadevo ala suho sadje. Starejši so, bolj imajo radi sladkarije. Smo imeli nekaj mesecev pri nas tudi takšne rojstne dneve, pa je vzgojitelica sama predlaga, da naj otroci zopet prinesejo to, kar RADI jedo. In to vsekakor ni suho sadje. Bogi otrok, še na "svoj" dan mora "skromno" jesti..


AJa, pa sem sama bila tudi zagovornica "skromnih" zadev....dokler ti otrok toliko ne zraste, da enostavno razumeš, da rabi cuker, pa pika.

Pa to nima veze, da je najboljši med sošolci.

< Sporočilo je popravil Marogica -- 25.3.2008 19:52:20 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:55:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

res skromno zadevo - suho sadje,... Otroke je res treba spet navadit na skromnost, ljubezen pa jim dajat na druge načine - ne s čokolado in s tem, da je najboljši med sošolci...


Poživžga se normalen otrok na "skromno" zadevo ala suho sadje. Starejši so, bolj imajo radi sladkarije. Smo imeli nekaj mesecev pri nas tudi takšne rojstne dneve, pa je vzgojitelica sama predlaga, da naj otroci zopet prinesejo to, kar RADI jedo. In to vsekakor ni suho sadje. Bogi otrok, še na "svoj" dan mora "skromno" jesti..


AJa, pa sem sama bila tudi zagovornica "skromnih" zadev....dokler ti otrok toliko ne zraste, da enostavno razumeš, da rabi cuker, pa pika.

Pa to nima veze, da je najboljši med sošolci.


Hvala, Marogica, da odgovarjaš v mojem imenu user posted image

In ja, my ass, suho sadje pa bio sok....dajte no dajte user posted image  pa nobene sladkarije nikoli, potem pa jih prinese tak "najboljši" otrok v vrtcu za RD, se jih pa najest ne more user posted image  Suho sadje, ja user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 19:59:50   
Marogica
Ja, VOlga....tako jeuser posted image ...Naslednja faza pa je MCDonalds...pa ne toliko zaradi hrane, kot zaradi igračk..še mati se ga rada "nabuta"....

Je pa res, da vse delamo zmerno.  Za otroka zmerno, ne za odraslega, da ne bo pomote. Pred sladkarijami pa obvezno "skromna" prehrana. Sadje... To pa ja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 20:01:05   
karamela
Ja, res je drago. Mi vsako leto malo pršparamo tako, da kupimo samo prtičke, pa 1 paket krožnikov in otrok naloži sladkarije na krožnik (vsak krožnik na eno mizo), pa prtičke in so 6 letniki že tko veliki, da nimajo krožničkov in si vzamejo pa pojejo nad krožničkom.

Kozarčkov se probamo izognit - ne kupit. No letos nam ni ratal. Si jih je mali zaželel v stilu spidermana. Lani nam je pa ratal.user posted image




(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 20:02:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ja, VOlga....tako jeuser posted image ...Naslednja faza pa je MCDonalds...pa ne toliko zaradi hrane, kot zaradi igračk..še mati se ga rada "nabuta"....

Je pa res, da vse delamo zmerno.  Za otroka zmerno, ne za odraslega, da ne bo pomote. Pred sladkarijami pa obvezno "skromna" prehrana. Sadje... To pa ja.



Pardon, suho sadje, pa veliko  kokakole čez, da potem lažje po prebavilih naprej porine.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samo še tole moram...mater, je drago
25.3.2008 20:14:51   
valči
Ej,ravno danes je naš Mihael praznoval svojih 5 let v vrtcu,v skupini je 17 otrok,nesel je  3 litre soka,smokije,bobipalčke in mini tortice od Gorenjke,nekaj takega in vrečko pomaranč.Za vsakega otročka sem pripravila za domov tako oblito napolitanko in gor nalepila mini jačko.
To je to,na srečo čkrožnikov,kozarčkov ne prakticijajo,ker bi drugače bila isto,kot ti,Volga,veselauser posted image ,ker bi hotel imet avione,ali helikopterje,ki jih nikjer ne bi našla.
Se pa strinjam z Marogico,otroci so otroci in imajo radi prigrizke.Pika.

Eno leto sem Lari dala za rojstni dan v vrtec papirnate klobučke za otročke,sokove in suho in sveže sadje.Ker je pač bil taki predlog s strani vzgojiteljc.Jok brate,odpade.Pol otrok ni hotelo klobučkov nosit,pol jih ni znalo piščalk pihat,suho sadje sem skoraj v celoti odnesla domov.
Enkrat in nikoli več.Je pa bila v jaslih,kasneje pa se te ideje nisem in ne bom več posluževala.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?