|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:13:58   
ga. Novakova
Je katera od vas samo mama, žena in gospodinja? Sama namreč nisem zaposlena, niti zaposlitve ne iščem, pa bi poklepetala s kakšno podobno mislečo mamico, ki ji je v užitek in veselje biti izključno našteto. Zanima me, kako kaj poteka vaš dan, da ga primerjam s svojim. Koliko otrok imate? Jaz imam enega sina. Moj mož je zaposlen, živimo v bloku.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:15:29   
rija
Sem bila eno leto in pol. Pa se žal ne najdem v taki zgodbi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:16:03   
ga. Novakova
Kaj pa ni bilo v redu?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:17:37   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Sem bila eno leto in pol. Pa se žal ne najdem v taki zgodbi.


amen.


p.s rija, na zs mi prosim odgovoriš?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:18:28   
rija
meni pač manjka služba. biti mama je nekaj najlepšega na svetu, vendar rabim te moje 4 ure, da se spočijemuser posted image user posted image user posted image  pa deda prenašat cele dneve tudi ni višek vesoljne srečeuser posted image user posted image user posted image

je.bat ga....različni smo si...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:18:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Sem bila eno leto in pol. Pa se žal ne najdem v taki zgodbi.


tudi jaz. ne morem biti doma 24/7. ne morem biti odvisna od nekoga. ne morem si predstavljat, da bi morala rečt/prosit za denar.
da še dopolnim: tudi jaz se "spočijem" v službi user posted image  spočijem od domačih user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 7.8.2009 10:20:10 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:19:23   
HuAnita
Jao, zdaj si pa dregnila v osje gnezdo, še dobr, da so dopusti...user posted image


No, žal ti verjetno ne bom v uteho ali primerna za poklepetat, ker sem trenutno po takelem vrstnem redu: 1. u iber prezaposlena ženska, 2. mama gospodinja pa niti ni na seznamu, ker se že 14 dni nisme ničesar pritaknla - po 12 ur v službi, ker nadomeščam sodelavko (prej je pa ona mene...)


Me pa resno zanima, kako ste si to kot družina zastavili, da vam finančno znese, da si doma?

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:22:11   
ga. Novakova
Hi, hi, jaz moža ne gledam 24/7 user posted image , ker je večino dneva službeno odsoten. Biti mama pa je res nekaj najlepšega in ker sem estet, tudi uživam v urejanju stanovanja. Sin je tekom dneva v vrtcu, zato mi tudi časa zase ne zmanjka. Izpolnjuje me občutek, da imata sin in mož od mene vse, kar naj bi od matere in žene imela. Radi se imamo, razsipni pa nismo, zato nam z eno plačo ni težko preživeti, pa tudi nič nam ne manjka. Za finančni plan pa nisem prepričana, kako si mislila, Huanita.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:25:02   
r1ta
Jaz sem doma in mi zaenkrat to še kako zelo odgovarja. Čez leto in pol, ko bo šla naša deklica v šolo, pa si nameravam poiskati službo.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.8.2009 10:25:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ga. Novakova)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:26:00   
Gina
Tole se mi sicer zdi, da se eden malo norčuje s to temo, ampak jaz bi po letih službe čist z veseljem ostala doma. Malo sem zgarana. V bistvu fejst. Ničesar ne moreš normalno naredit, ker neprestano iščeš cajt, pa je vse samo na pol.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:27:06   
ga. Novakova
Moj sin bo šel naslednji mesec v 1. razred in se že veselim, česa vsega se bova skupaj učila. Nikakor pa ni moje življenje vezano izključno na domače štiri stene. Imam veliko sorodnikov in prijateljev, vsak teden imava z možem nedeljo samo zase, ukvarjam se s športom, pišem za dušo in še marsikaj.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:28:29   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

ne. Meni je grozno, da bi vse kar bi se mi dogajalo v lajfu, bilo vezano na dom.


Pa saj to ni tako. Če si normalen si najdeš en hobi, imaš še naprej prijatelje, se lahko maš fajn. Razlika je samo v tem, da imaš zdaj dve službi, potem pa samo eno in ti posledično ostane čas tudi za lepe reči. Saj lajf doma ne pomeni. da si privezan na dom z majhnim otrokom. Otroci rastejo, z leti pa tudi služba ni več isto, kar ti pomeni ta hip, ne glede na to, kolk rada delaš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:30:15   
ga. Novakova
Najverjetneje bom šla tudi jaz ponovno v službo, ko bo moj otrok dovolj samostojen. Zaenkrat pa se dobro počutim, ko vem, da sem mu vedno na voljo, da mu nudim vse, kar potrebuje. Ko sva se z možem odločila, da bova starša, je bila skupna odločitev, da bom ostala doma. Imam izobrazbo, poklic.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:32:02   
ga. Novakova
Renata, kako pa imaš organiziran svoj dan?

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
7.8.2009 10:32:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:37:16   
ga. Novakova
Tudi jaz imam rada svoj poklic, delala sem v turizmu, vendar to ni združljivo s starševstvom brez prevelikega odrekanja na škodo otroka. Z možem sva kar nekaj časa delala na tem, da sem zanosila, zato je najin sin še toliko bolj zaželjen otrok in ne želim zamuditi ničesar ali pa vsaj čim manj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:48:21   
HuAnita
ga. Novakova --- lej, pri nas je tako, da če sva hotela biti na svojem, sva morala - poleg tega, da sva zeljo rews dobila zastonj - ogroooomno vložiti v zadevo (kredit ne bom napisala koliko in za koliko let user posted image user posted image ), že tu je keč, da morava oba delati


Gina, se strinjam in verjamem, da si malo prekuprjena, tudi jaz sem, ampak verjetmi, da bi ti ene 2,3  meseci počitka prišli prav, potem pa bi tvoje telo organsko nazaj zahtevalo delo...



Lahko rečem le - vsaka čast, da si lahko doma, da vam znese, o tem, da si pa vsak trenutek družini na voljo, pa ne bi pisala v takem tonu, ker potem lahko me - ki pač ne moremo biti ves dan doma, otrok dati v vrtec, iti v šport, pisati literature, poskrbeti zase in urejati dom - dobimo občutek, kot da smo krive, da nismo z deco....
Ker praktično naš dan potem poteka približno enako - deca so v vrtcih, ene pač delajo, druge ne, popoldneve pa jih itak potem namenimo družini


Skratka rada bi poudarila, da pač nekatere ženske ne morejo biti doma, ker družina niti pod razno ne bi preživela - pa HB ne govorim o sebi - ampak o ljudeh, ki so vredni manj kot stečajna masa, jih nekaj poznam osebno ----

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:48:39   
KIKI****
Jaz sem doma zato, ker še študiram. Ampak sem v teh 6 letih odkar imam dva otroka 2 leti preživela na porodniški, Na višješolski študij sem se vpisala, ko je mala dopolnila 7 mesecev, sin pa dobri 2 leti. Potem sem opravljala različna dela v proizvodnji, nazadnje sem prodajala čez zimo na tržnici tekstilne izdelke. Zdaj pa pretipkujem besedila za eno firmo in delam od doma. Lani sem končala študij na višji šoli in se istega dne vpisala na visoko, ki jo bom v tem št. letu zaključla. Iščem si redno službo, ampak sem vesela, da bom ko gre mali sept. v šolo, doma z njim, da se navadi.

Mesečno ne zaslužim veliko, ker delo ni za vsak dan, nekaj pa je. Prejemam še OD in pa štipendijo. Letos sem bla pridna in bom dala vlogo za zoisovo. Tud mi se trudmo kak € prišparat, si pa privoščimo 1 teden morja na leto, kak vikend na Rogli, pa nedeljske izlete čez celo leto po malem.

Ampak moja želja ni biti gospodinja, ampak komaj čakam da dobim službo, je pa težava v teh kriznih časih, ker si deljenega delovnika ali na več izmen ne morem privoščiti, saj bi bila otroka non stop pri babicah ali komu drugemu.

Tud jaz ne morem bit ves čas doma, sama sebe se naveličam in rada sem med ljudmi, ker sem zelo družabna in komunikativna, če se bom začela s sabo pogovarjat bo nekaj res hudo narobe.user posted image


< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 7.8.2009 10:55:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:49:51   
ga. Novakova
Se opravičujem, če sem te užalila s čim, Huanita. Še zdaleč ni bilo tako mišljeno, napisala sem samo svoje videnje materinstva.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:53:01   
matkica
Jaz sem tudi trenutno doma.Imam pa tri šoloobvezne otroke in mi ni popolnoma nič dolgčas.Saj imam z otroci med šolskim letom dovolj dela in imam dovolj časa da jim lahko nudim pomoč. Imamo pa hišo in je okoli nje dovolj dela.Sem pa hodila prej v službo in sem vidla,da tako ne gre več.otroci velikokrat potrebujejo mamo in sem jim vedno pri roki. 

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:53:22   
krtek 1
Jaz sem zaenkrat še v porodniški in se že veselim službe,da malo zamenjam okolje, ljudi...Zdi se mi da sem že kar malo sama sebi zdolgočasena,če sem predolgo doma.Pa otroci so me tudi včasih sitiuser posted image .Nisem tip človeka,ki bi doma vse dni brisal prah v trenirki,pa zdaj ko sem doma nimam nič kaj bolj pospravljeno kot pa če sem v službi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:55:23   
ga. Novakova
Čestitam za tri otroke. Tudi midva z možem bi rada imela vsaj še enega.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:57:31   
matkica
Hvala za čestitke.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samo mama, žena in gospodinja
7.8.2009 10:58:40   
kaya2007
jaz sem zaenkrat tudi še doma, ampak imam namen v kakšnem letu napisat diplomo, tamalo dat v vrtec, sebi pa najti neko zaposlitev ali iti na svoje-nekaj pač, ker mi je že rahlo dolgčas doma.

(odgovor članu ga. Novakova)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?