|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 10:20:41   
KORINA
Ojla,

imam eno vprašanje, če je bila katera v podobni situaciji. Z partnerjem imava enega otroka, pričakujeva pa drugega. Za prvega sem prijavljena kot mati samohranilka, sedaj pa je na poti drugi otrok (z istim očetom), pa me zanima ali je možno to urediti tako, da bom ostala mati samohranilka za oba otroka. Kako lahko to argumentiraš na sodišču?

Vprašanje je namenjeno tistim, ki so ali so bile v podobni situaciji in tistim ki imajo kakšen koristen nasvet. Prosim da me ne zasujete s komentarji in obsodbami da prenašam okrog državo.......itd

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 10:21:43   
Luckica
jah ,če ti bodo verjeli,pač poveš da se je zgodilo in da ne veš kdo je oče,po mojeuser posted image

(odgovor članu KORINA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 10:22:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KORINA
Kako lahko to argumentiraš na sodišču?

Tako, da jim poveš, da jih čisto nič ne briga, s kom ti seksaš in da tvoj ljubimec ni avtomatsko tudi tvoj partner, s katerim živiš.

(odgovor članu KORINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 10:23:00   
Anonimen
Mislim da jih je kar nekaj takih. Je pa mal sumljivo in čist možno da te začnejo preverjat.

(odgovor članu KORINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 11:09:33   
Ninica
Jaz poznam primer, kjeri so potem brez problema uredili na sodišču isto za drugega otroka.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 11:13:24   
anitaz
Komot si lahko samohranilka še naprej.

Poznam en primer, kjer imata že enega otroka, zdaj se jima je rodila še drugi in je povedala na CSD, da je mislila, da se bo vrnil nazaj pa se pol ni. In še vedno igrata samohranilstvo....

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 12:53:58   
Slončica
In mi ostale budale živimo take zgube kot si ti...ja pravica je vedno na strani napačnih.
Upam da ti ne nasedejo..

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 12:54:51   
Anonimen
Vprašanje je namenjeno tistim, ki so ali so bile v podobni situaciji in tistim ki imajo kakšen koristen nasvet. Prosim da me ne zasujete s komentarji in obsodbami da prenašam okrog državo.......itd


Ampak malo hecno pa je, ne user posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 12:58:54   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica

In mi ostale budale živimo take zgube kot si ti...ja pravica je vedno na strani napačnih.
Upam da ti ne nasedejo..

user posted image user posted image user posted image tudi jaz mislim tako. vsi bi lahko takole goljufali. sej lahko bi ane boš rekla. sam eni smo preveč pošteni.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:02:24   
maruškaŠ
Itak že znaš lagat in krast, pa daj tako še naprej. Če si lagala in kradla v stiku s CSDjem, pa daj tudi na sodišču. Morale itak nimaš.

Povej, da se pač vlačiš naokoli in da niti ne veš kateri od tistih 15ih bi bil oče oziroma da se vseh niti ne spomniš. 

Sej če lahko brez moral lažeš in kradeš, se pa še igraj da si kur**.

Si prijavljena kot samohranilka? Samohranilka SI ali pa NISI.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:16:30   
KORINA
Slončica, ko bo država spremenili zakone in bodo začeli podpirati družine, se bo pa marsikaj spremenilo. Poznam primere, ki so se zaradi teh razlogov enostavno ločili.
Če bi npr. uvedli enotno ceno vrtca za vse otroke ne glede na dohodke doma, ki bi bila seveda sprejemljiva tudi za samohranilke in tiste z nizkimi dohodki bi bilo čisto drugače. Vsi otroci v vrtcu so (naj bi bili) namreč deležni iste nege, vzgoje in hrane tako da ni pravčno, da tisti ki zaslužijo več tudi plačujejo več. Otroci so vendarle vsi enakovredni. 
Če živiš v najemniškem stanovanju poleg tega gradiš hišo in vse to ob povprečnih dohodkih, ti vsak euro, ki ga lahko dobiš zraven prav pride. Tudi če je to par evrov otroških dokladov in par deset evrov nižji vrtec.

Al bina se pa strinjam da je hecno.

Karin 24 - sem že slišala da preverjajo ampak ne vem kako ti pa lahko dokažejo da je samohranilstvo zaigrano?   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:24:55   
maruškaŠ
Ok še enkrat za tiste, ki ne razumejo najbolje. Cena vrtca je enaka za VSE otroke v istem vrtcu. Med enim in drugim vrtcom se cene rahlo razlikujejo. In vrtec prejme za vsakega otroka enako plačilo. Razlike je v tem, da od enih prejme levji delež od občine (ali upravne enote - ne vem), pri drugih levji delež od staršev, vendar vrtec dobi ENAK znesek za vsakega otroka.

Korina to ni evro, ki ga dobiš zraven, ampak nakraden evro. Ko bom nekaterim to postalo jasno, bodo preprosto nehal prefinjeno goljufat in krast. Sigurno imaš moralen zadržek pred tem, da bi okradla banko? Kraja je kraja tako ali drugače.

In zakoni so za vse enaki in so takšni kot so. Država naj podpira družine, če želi več otrok in obratno. A še vseeno ni država tista, ki je primarno odgovorna za naše otroka. In ja tudi jaz sem že slišala za takšne, ki so se ločili zaradi tega, da so lahko lagali in kradli (za takšne ne vem zakaj so se sploh kdaj poročili).

(odgovor članu KORINA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:25:51   
KORINA
Sem pričakovala, da me boste napadle ampak ne bom več komentirala ker nima smisla. Če bi si zaradi vas premislila in nehala igrati samohranilstvo bi bila pač še samo ena žrtev na račun katere bi se okoriščale ostale "samohranilke" - ki pa jih ni tako malo.

LP 

(odgovor članu KORINA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:26:36   
Slončica
Draga korina,če ti je otrok tako strašansko finančno breme,v prihodnje razmisli o trajni kontracepciji...
Moj koruznik bi vas lažne samohranilke čez indigo prtisnu okol lažnive kepe

(odgovor članu KORINA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:27:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KORINA

Slončica, ko bo država spremenili zakone in bodo začeli podpirati družine, se bo pa marsikaj spremenilo. Poznam primere, ki so se zaradi teh razlogov enostavno ločili.
Če bi npr. uvedli enotno ceno vrtca za vse otroke ne glede na dohodke doma, ki bi bila seveda sprejemljiva tudi za samohranilke in tiste z nizkimi dohodki bi bilo čisto drugače. Vsi otroci v vrtcu so (naj bi bili) namreč deležni iste nege, vzgoje in hrane tako da ni pravčno, da tisti ki zaslužijo več tudi plačujejo več. Otroci so vendarle vsi enakovredni. 
Če živiš v najemniškem stanovanju poleg tega gradiš hišo in vse to ob povprečnih dohodkih, ti vsak euro, ki ga lahko dobiš zraven prav pride. Tudi če je to par evrov otroških dokladov in par deset evrov nižji vrtec.

Al bina se pa strinjam da je hecno.

Karin 24 - sem že slišala da preverjajo ampak ne vem kako ti pa lahko dokažejo da je samohranilstvo zaigrano?   


Pa ko bi se ljudje zavedali da nam naših otrok ni dolžen preživljat nihče drug kot oče in mati tud neb škodlouser posted image .

Vrtce imamo cenej k večina evropskih držav, porodniško daljšo, pol žensk ima "rizično nosečnost" in ne morejo delat, privatniki si prikazujejo minimalne plače, majo zastojn vrtce, otroke pa v audijih vozjo,....pa kaj bi folk še rad? A da maš otroke se ti more splačat? More bit država hvaležna da ste si zamislili družinco in vas preživljat? Kaj pa če bi se sami mal potrudli, nehal jamrat in se preživeliuser posted image

Sploh ne vem kaj ma folk otroke če jih kao ne more preživljat. In če gradiš hišo že nisi revež. Sori. Halo. Midva imava dobre dohodke pa o hiši sploh ne upava sanjat. Sva vesela da sva do stanovanja pršla. Pogoltn folk. Ja do poroke vas živijo starši pol nej bi vas pa država al kuga? Davki so taki oz. plače so tolk čudovite tud na račun "socialne države".

In itak da te lahko preverjajo. Kaj pa je lažjega. Tko k bolniško. Mal te slikajo, povprašajo sosede, ki so običajno kar zgovorni....simpl k pasulj.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 29.8.2007 13:28:22 >

(odgovor članu KORINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:31:55   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: KORINA

Sem pričakovala, da me boste napadle ampak ne bom več komentirala ker nima smisla. Če bi si zaradi vas premislila in nehala igrati samohranilstvo bi bila pač še samo ena žrtev na račun katere bi se okoriščale ostale "samohranilke" - ki pa jih ni tako malo.

LP 


Ne, ni jih tako malo in ti si se pač odločila, da boš ena izmed lažnjivk in kradljivk (to so žal realni izrazi za takšne). Ne igraš samo hranilko - lažeš (razumeš razliko)? Vse pa kradete in lažete na račun tistih - pomoči potrebnih samohranilk (pojdi kdaj še nakak drug forum, pa te bo morda sram komu odžiraš denar)

In ja dokler bom davkoplačevalka, bom komentirala in to nesramno in z vso pravico, dokler takšni kot ti kradejo tudi moj denar.

Zakaj potem imeti otroka, če ga nisi sposobna preživet brez, da kradeš in lažeš?

p.s. Lagati, krasti (kot "samohranilka") se plača predvsem tistim dečvam, katerih partner ima že tako in tako dovolj dohodka (vsaj tolko, da bi itak vsi lahko normalno, če ne dobro živeli s tem).

(odgovor članu KORINA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:31:59   
NATALIJAS
Ne vem zakaj jo obsojaš in kritiziraš. Ali ti nisi še nikoli goljufala tako ali drugače?!!!!
Je bila pač poštena in vprašala, kajti verjamem da ni edina,...
Ji pa dam čisto prav, če država ne zna "pomagati" družinam na drugačen način, si vsak posameznik pomaga sam in izvleče iz države na takšen ali drugačen način, pa če je goljufija ali ne.

Korina upam,da ti bo uspelo tudi v drugo!
Pa če bo tudi še tretjič, četrtič ali petič, držim pesti zate!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:32:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Vprašanje je namenjeno tistim, ki so ali so bile v podobni situaciji in tistim ki imajo kakšen koristen nasvet. Prosim da me ne zasujete s komentarji in obsodbami da prenašam okrog državo.......itd


Ampak malo hecno pa je, ne user posted image



Hecno? Nezakonito. Nemoralno. Neetično. In seveda "krasna" poptnica otrokoma. Laži in kradi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:32:45   
maruškaŠ
Ne vem zakaj jo obsojaš in kritiziraš. Ali ti nisi še nikoli goljufala tako ali drugače?!!!!


NE.

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:34:12   
viv_
Kako pa naj bi država pomagala? A so otroci državni?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:35:43   
NATALIJAS
Še to sem pozabila. Je pa res, da v primeru, če mati in oče nočeta delat tega ne podpiram!

(odgovor članu NATALIJAS)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:36:32   
maruškaŠ
Je bila pač poštena i
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tole je bla pa skor šala dneva (izjava dneva?)

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:36:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: NATALIJAS


Je bila pač poštena(user posted image dej v slovar poglej kaj to pomeni) in vprašala, kajti verjamem da ni edina,...
Ji pa dam čisto prav, če država ne zna "pomagati" družinam na drugačen način, si vsak posameznik pomaga sam in izvleče iz države na takšen ali drugačen način, pa če je goljufija ali ne.



Država smo mi ki plačujemo davke! In sori, zakaj zaboga bi jaz nekomu pomagala njegove otroke preživljat? Po možnosti nekomu k ma več k jst.  Vsak naj svoje preživlja, če jih lahk nardi jih lahko tud živi. Drugač naj jih pač ne dela! Kakšna logika....država pomagatuser posted image


In tist izrek sam si pomagej pa ti bo še bog pomagal ne pomeni da goljufaš ampak da premakneš svojo rit in poskrbiš da bodo tvoji otroci siti in na toplem!

< Sporočilo je popravil karin24 -- 29.8.2007 13:37:24 >

(odgovor članu NATALIJAS)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:37:04   
NATALIJAS
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samohranilka in drugi otrok
29.8.2007 13:38:33   
NATALIJAS


In tist izrek sam si pomagej pa ti bo še bog pomagal ne pomeni da goljufaš ampak da premakneš svojo rit in poskrbiš da bodo tvoji otroci siti in lačni in na toplem!
[/quote]


Saj sem pripomnila, če starši nočejo delat tega ne odobravam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?