|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trije otroci in davek
3.9.2007 20:47:49   
dalinc
imam tri otroke in ker kupujemo nov avto me zanima, ce smo oproščeni davka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trije otroci in davek
3.9.2007 21:24:12   
sky
Povrnjen dobite davek na motorna vozila, ki pa je odvisen od vrednosti vozila.

_____________________________

BK.

(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trije otroci in davek
3.9.2007 23:31:23   
lojzika
Ste upravičeni ampak to ni DDV. Namreč marsikdo misli da je to kar 20%

(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trije otroci in davek
4.9.2007 18:12:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sky

Povrnjen dobite davek na motorna vozila, ki pa je odvisen od vrednosti vozila.


In ne znese bogvekaj....user posted image

(odgovor članu sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trije otroci in davek
4.9.2007 21:12:10   
sky
Mič, pri največjem našem v salonu (sem ravno v petek preverjala), znaša 1.830 EUR, kar sploh ni slabouser posted image .

_____________________________

BK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trije otroci in davek
4.9.2007 21:24:29   
Gina
Ponavadi ne pride toliko, se mi zdi, da je kolegica dobila cca 800 eur nazaj. Mora pa biti čisto nov avto, jaz za testnega nisem mogla dobiti povrnjeno. In se mi zdi, da najprej plačaš, potem pa ti nazaj vrnejo.

(odgovor članu sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trije otroci in davek
4.9.2007 21:27:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sky

Mič, pri največjem našem v salonu (sem ravno v petek preverjala), znaša 1.830 EUR, kar sploh ni slabouser posted image .


Predvsem ni slabo, če si lahko najtavečjega privoščiš user posted image  user posted image

(odgovor članu sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trije otroci in davek
4.9.2007 21:31:42   
sky
Ja, ponavadi res ne pride toliko (to je znesek za vozilo, ki stane, cca. 36.000 EUR). DMV se računa po progresivni lestvici in je res vprašanje, koliko se komu splača. Vem, da je bilo še en čas nazaj, da vozila potem kao nisi smel en čas prodat. Plačaš pa vozilo v celoti, potem pa na davčni zahtevaš povračilo, s tem da davčna pridobi podatek o točnem znesku plačanega DMV-ja pri uvozniku.

_____________________________

BK.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?