|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samohranilke-pomoč
12.1.2006 10:51:44   
Anonimen
Koliko stikov "dovoli" socialna,glede na to da otrok živi pri materi in oče "želi" imeti stike z otrokom? Ker se ne da rešiti sporazumno,me zanima kaj o tem pravi socialna in kakšne imate izkušnje?

Hvala!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samohranilke-pomoč
12.1.2006 11:01:29   
karmy
k sva se midva dogovarjala za stike, mi je socialna delavka pustila proste roke,da sem se sama odločila... manj ga vidm, rajš ga mam - odločila sem se da enkrat na mesec...

če se ne da sporazumno, potem pa morta it na sodišče, ker se mi zdi da bi/bo vaju socialna delavka tudi napotila, če se ne bosta mogla sporazumno zment..

tam je pa vse odvisno, kakšen je on do otroka, v kakšnem življenjskem stilu živi ipd...


če  je res kak čudak - da je nasilen, psihično in fizično, se mu pa celo odvzame očetovstvo..sm to je pa že logično...

jaz sem to urejala pred 3 leti, torej ne vem če se je kaj pr tem spremenilo, če se je ti bodo ostale napisale nove postopke kako to gre...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.1.2006 11:01:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samohranilke-pomoč
12.1.2006 11:05:58   
beba76
Če se ne moreta sam zmenit, ti sodišče (ne sociala) določi. In sicer: otrok je pri očetu vsak drug vikend, tisti teden, ko pa nima vikenda, pa en dan med tednom - katerikoli, to se vidva zmenita. Če se ne motim, pa do 3. leta otrokove starosti (nisem zihar), otroka ni treba dati njemu, da bi si ga odpeljal, stike pa mu moraš omogočiti. Lahko pride k tebi domov, ali pa se kje dobite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samohranilke-pomoč
12.1.2006 12:08:46   
gaya
Oj,

sicer nisem samohranilka, sem pa poročena z moškim, ki ima 2 deklici od prej. Najprej me zanima, kako to mislis "dovoli"??? Konec konec, ce je v interesu oceta, da vzdrzuje redne stike z otroci in ce seveda oce nima kaksnih resnjesih psihicnih tezav sam s sabo, ne vidim razloga, zakaj bi se omejevalo stike??? Če te zanima zgolj zaradi tega, da bi se preko otroka maščevala bivšemu partnerju, to pa strogo obsojam....
Mi imamo urejeno tako, da sta uradno napisano, pri nama vsak torek in vsak četrtek in pa vsak drugi vikend, počitnice si delimo na pol,... moram pa rečt, da so bile na začetku težave, vendar danes funkcioniramo v mejah normale... Tamali sta pa stari 4 in 9 let.... Če pa pač bivša žena rabi pomoč pri varstvu, pa
sta pr nama tudi več časa, skratka, otroka nista prikrajšana za nobenega od staršev.

To je pač moje mnenje!

Lep dan še naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samohranilke-pomoč
12.1.2006 13:01:01   
Tama
Meni je na sodišču sodnica rekla, da strokovnjaki priporočajo obisk vsaj enkrat tedensko. Bivši se tega enkrat tedensko tudi drži, sva pa zmenjena da lahko pride tudi večkrat, če hoče. Zaenkrat seveda na mojem domu, ker je otrok star komaj pol leta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samohranilke-pomoč
12.1.2006 15:24:44   
dory
Socialna ima po novem malo besede pri tem...ce se ne moreta zmenit sporazumno, potem vama ostane le se sodna pot, ki se zna zelo zelo zavlect....tudi po vec let...zato je v takem primeru najboljs dogovorit se na najbolj razumen nacin, saj gre konec koncev le v prid otroka...

Drugo je, ce je oce nezrel, nekultiviran in neodgovoren.....seveda v relaciji do otroka...takemu jaz v zivljenju ne bi zaupala otroka,  ne glede na to, kaj pravi sodisce....

(odgovor članu Tama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?