|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodniška in kredit
10.1.2006 11:21:24   
LONA13
Živjo!
Sem na porodniški, trenutno brezposelna - v službi mi niso podaljšali pogodbe, vendar me bodo pa nazaj vzeli,ko končam s porodniško. Zanima me če je možno dobiti kakšen kredit v mojem primeru.? Se selimo v stanovanje čez par mesecev in bi nam vsak tolarček prav prišel.

Hvala za odgovore.

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodniška in kredit
10.1.2006 11:47:58   
Wahoo RR




Sama porodniška ni ovira za kredit. Tudi jaz sem ga vzela med prodniško. Mislim pa da je problem, ker nisi zaposlena. Na banki jih ne zanima, da te bodo pa oni nazaj vzeli.

Pozanimaj se na banki.




_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodniška in kredit
10.1.2006 13:25:31   
Anonimen
Glede na to, da nisi zaposlena, je tvoj edini redni dohodek porodniška, ki ga prejemaš 12 mesecev oz. ob morebitnem podaljšanju 15 mesecev. Banka ti bo dala kredit samo za to obdobje. Preprosta kalkulacija: če ti je do konca porodniške ostalo še 6 mesecev, dobiš kredita za 6 mesecev, in to toliko, kolikor imaš porodniško višjo od 88 jurjev. Če prejemaš 100 jurjev, dobiš 12 jurjev mesečno x 6 mesecev, torej 72 jurjev kredita.

Karkoli drugega na katerikoli banki je čudež...

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodniška in kredit
10.1.2006 14:05:55   
LONA13
kaj je pa s temi hitrimi kredti do miljona?

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodniška in kredit
10.1.2006 14:08:01   
Anonimen
Hitro ga moraš odplačati... user posted image user posted image user posted image

Hecam se... dohodek je pogoj... dovolj visok dohodek, da ne bo pomote...

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodniška in kredit
10.1.2006 15:16:30   
koruzica
Neto dohodek vsaj 120.000 sit; hitri kredit 1.000.000 sit, na 3 leta(36 mesecev => anuiteta, obrok = 30.960) na fiksno obrestno mero 7,2 %

LPK.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodniška in kredit
10.1.2006 21:36:19   
Anonimen
Kukuruz, ti si pa čist notr padu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koruzica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodniška in kredit
11.1.2006 9:27:46   
LONA13
Hvala za informacije!!!

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porodniška in kredit
12.1.2006 9:26:41   
Anja**
Na novi KBM ne bos dobila NIC, tako,da se tamsplohne matraj.

Mogoce!!! ti bojo ponudili limit.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Plenička
Ines_L

Kdaj ste žačele odvajati svoje malčke od pleničke?

pred 1. letom (13%)

med 12. in 18, mesecem (21%)

po 18 mesecu (66%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!