|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 6:02:31   
Anonimen
Lep pozdrav!

Vem, da tema morda ni ravno najprimernejša za na forum, pa vendar me zanima...
Kaj bi naredile, če bi zadele sedmico na Lotu, recimo milijon bivših nemških mark?
Sanje in želje so velike, realnost je nekaj drugega, ampak minutka sanjarjenja ne more škodovati.
Kaj bi si kupile? Kam bi šle? Kaj bi naredile z denarjem? Komu bi pomagale? Karkoli...
Za začetek Vam zaupam svoje...
Najprej bi poravnala vse svoje dolgove, majhne in nekoliko večje, da bi bila na "pozitivni nuli." Potem bi si nekje v mestu kupila simpatično majhno hiško - nič posebnega, pritličje in mansarda, okrog pa ravno toliko parcele, da bi imela prostor za majhno otroško igrišče, manjši bazenček, parkirišče in majhen vrtiček. Potem bi na različnih lokacijah v mestu kupila nekaj stanovanj, enosobnih ali največ dvosobnih, in bi jih oddajala v najem. Investicija bi se mi povrnila razmeroma kmalu, poleg tega pa bi bil to moj dohodek in pokojnina. Kupila bi si avto, ki si ga želim, opremila hišico po svojih željah in si izpolnila nekaj manjših materialnih želja, preostanek denarja pa bi investirala.
Skratka, nič razsipniškega, vsaj po mojem mnenju ne. Še vedno bi hodila v službo, obdržala isto družbo (če bi me hoteli) in istega partnerja in še vedno bi naprej igrala Loto, v upanju na še eno sedmico...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 6:37:28   
CatJa
Imam kar podobne zelje, le da bi si jaz eno tako licno hisko postavila izven mesta, pa naokol bi bilo vsaj 100 m zelenice in nobenga soseda. Ja, pa kje bolj blizu :morje:, al pa na Gorenjskem, kjer je tud lepo. Pa kaksno potovanje bi si privoscili......

Kako je lepo sanjati, ampak zdej pa hitro :kava: spit, sluzba caka, pa tecna sefica :grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 7:46:12   
india
V bistvu enako kot ti,Kerensa, le da nekih točnih načrtov-želja nimam,ker nisem nikoli razmišljala o taki vsoti!
A verjamem, da če bi jo dobila, bi jo tudi zelo hitro zapravila!:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 7:57:58   
Flip
Jooj...sploh si ne ynam predstavljat kaj bi pocela s toliko denarja!
Zdaj bi lahko napisala kilometrski seynam zelja...mislim pa, da ce bi v resnici dobila ta denar, bi ga potem porabila verjetno cisto drugace...Kaj pa donacije za sirote?:ups:
Verjetno bi jaz namenila dobersen kos pogace kateremu izmed revnih otrok...nic ni hujse kot otrostvo brez pocitnic ob morju in smucanja pozimi, medtem ko ostali veselo pocitnikujejo naokrog:zmeden2:

Ahhhhh! Pobozne zelje/spremeniti svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 8:39:33   
karmy
...in boljš da ne poveš nobenmu za zadetek ker se ti bo hitro nabralo velikoooooooo novih prijateljev ki te bodo hoteli oskubit..da ne govorim o žlahti.. :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 9:18:24   
tesa
Jaz na srečo ne igram, ker bi potem imela same probleme če bi zadela sedmico:)-
Moj pa igra in je reku tkole; kot prvo žur do jutranjih ur:sloncek: potem pa nekaj bi razdajal prijateljem in sorodnikom. Potem pa itak, da bi končno dokončali našo sanjsko hišico in se vselili.
Vsak bi si kupil en avto. In končno bi dobila mamica in hčeri denarčka, da bi se vsaj enkrat v življenju
privoščile shoping in se oblekle:bravo::bravo::bravo:
Tko, da kakšen večji luksus si niti ne želimo.
Ko se tkole zamisliš pa vidiš, da je bolje, da ne dobiš nič; ker potem so res sami problemi; komu, koliko in nikoli ne bi bilo dovolj. Imamo v družini že iskušnje z velikimi dobitki, pa se je vedno izkazalao; kakor dobljeno, tako izgubljeno. Nič kaj prida niso vnovčili dobleni znesek.
Lp:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 9:49:03   
zoya_
Če bi zadela sedmico, prvo ne bi povedala nobenmu... tud domačim ne.
Vplačala bi dopust za 14 dni v eksotiki in tam o vsem skupaj razmislila...
Najprej bi rešila svoj stanovanjski problem, kupila stanovanje ali dva in dajala v najem... nekaj denarja dobro naložila za pokojnino in otroke, pa mojmu stricu, ki mi je bil celo otroštvo ob strani, ker sem odraščala brez očeta, bi kupila en dober traktor (je kmetovalec) in bi mu ga z veliko pentljo dostavila :bravo: Kolk bi bil vesel 9nebesa Aja pa en lušten avtek bi si kupla, ne razkošno, da se ne opazi takoj, da si nekje dobu... enga luštnga fajn opremljenega twingiča, več pa tko ne rabim trenutno ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 9:51:12   
Lenny
Jaz sem že pred časom, ko je bila ena ful velika sedmica, povedala, da si najprej naredimo svojo sanjsko hiško, jaz dobim Nissan Micro s ta-boljšo opremo, nabavimo Primero karavan za potepanja, sedanje stanovanje pa podarim svoji prijateljici.
Tisto, kar bi ostalo, pa lepo naložim in uživam ob obrestih :)-
Sanjati je takooooo lepooooo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 10:04:35   
Anonimen
Najprej bi sezidala hiško in nama kupila nova avtomobila. 2Potem bi si mal privoščila in si nakupila kaj za oblečt. Potem bi mojima staršema kupila en avto pa še kaj.

Pol bi pa uživala v novi hiški, pa mogoče šla kam na toplo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 10:57:37   
mamsi
Jaz pa sploh ne špilam, tko da bo več možnosti ostal, da ti zadaneš:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 11:08:47   
Pupica
jaz ne bi naredila čisto nič več...:morje::morje::morje:

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 14:22:10   
Anonimen
Jaz bi :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: - plesala od veselja!!! Ja, pa motor bi kupila možu - starega je prodal, ker je prišel piškotek in ga je lani za 400 km registriral:(. In sicer BMW-ja RT-ja ali CL-a.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 14:38:52   
viv_
Jaz bi nam najprej zrihtala naše sanjsko stanovanje v mansardi, potem bi si kupila avtodom (moje večne sanje), Golfa bi zamenjala za ta kratkega Mitsubishi Pajero, privoščila bi nam eno fino potovanje, ostalo bi pa mal naložila v kakšne sklade, pa ene par enosobnih stanovanj za oddajo bi nabavila pa bi bilo!

Aja, pa Splišni in al bina dobita vsaka po 5.000 Sit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 14:57:47   
kofetek2010
preselili bi se nekam kjer je fejst toplo in živeli srečno do konca svojih dni :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 15:33:07   
Tjula
bajta, vikend, dva avtomobila, tašengeld hčeri, možu in staršem, minimalca na banko, ostalo pa zapravit.
Uživat je treba zdej, ker nikol ne veš,kdaj kaj vmes pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 15:46:12   
KIRA
hm... sicer midva vse odločitve sprejemava skupaj in se tudi o vsem bolj ali manj pogovoriva, amapk jaz si predstavljam nekako takole:
nov avto bi kupila, dolgove do bank pokrila, novo bajto naredila, pa jo opremila (mogoče še kakšen bazenček zraven) da se ne bi s to staro "podrtijo" in s sanacijo mučila, pa na kak super lep dopust bi šla, ker nisem bla že par let. mislim, da se moj ljubi v teh rečeh z mano čist strinja.
Drgač bi pa tud našim domačim malo finančno pomagala na noge, predvsem moji mami, ki bi za nas otroke, še zadnjo srajco dala...
pa mogoče bi še kakšen miljonček ali nekaj takega podarila komu, ki ga ne poznam, pa vem, da ga res krvavo potrebuje - kot recimo una družina z 6 otroki, pa nimajo staršev...
Večino denarja bi najbež pustila na banki in živela iz obresti, mogoče bi tudi kakšno možnost za pametno investicijo pretehtala. V službo najbrž več ne bi šla, razen če bi sama kaj ustanovila, kako firmo, kjer bi lahko bila sam svoj šef. bi si pa končno lahko izpolnila željo po dodatni izobrazbi in kaj pametnega šla študirat. ja, mislim, da je to vse.
kakih ekstravagantnih želj pa nimam. no, mogoče par kg manj, ampak to ni tako strašno pomembno. se z malo večjo rito tud da živet...:ups: hihihiiii

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 18:29:30   
Annny
Mi3 pa kaj posebnega ne rabimo:)
Zato bi midva s svojim dragim razširila svoj posel, podjetje bi registrirala v kaki off-shore coni (da ne bi bila preveč obdavčena), predvsem pa bi denar investirala v tuje sklade, ki jih imava že dolgo časa izbrane:love:
No ja, saj bo šlo tudi brez sedmice, ampak nekaj let kasneje:)-:)- No ja, bi prvo morala kupiti loto listek, pa ga ne bom, ker se mi zdi neumno.
Skratka- finančna varnost in investicije so na prvem mestu, za potrošno robo imamo tudi zdaj dovolj.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Sedmica na Lotu...
30.5.2005 21:55:36   
Anonimen
Bi bilo več kot dobrodošla..naredila bi pa marsikaj. Nekaj podarila, nekaj za naju naredila, ostalo pa dala na Nejčev račun in zapečatila do 23. rojstnega dne.

Zakaj ne poznam številk, ki bodo izžrebane?
:((:((:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Sedmica na Lotu...
31.5.2005 10:25:09   
mehurčica
-nekaj bi najprej dala na banko, da bi obresti rastle in da mi nebi vsega naenkrat zmanjkalo
-kupila bi si hiško in avto, da bi se pripeljala do nje..ja, pa tudi dragi bi dobil svoj sanjski avto
-kar nekaj denarja bi dala sestri in bratu, atiju in mami bi kupila kar bi si zaželela-ne potrebujeta več kaj dosti:)(mami si želi novo kopalnico, ati pa je itak skromen človek:)-...mogoče kako potovanje...)
-nekaj bi dala najboljšim prijateljicam
-prijateljice bi povabila na sanjsko potovanje
-naredila bi lokal z veliiiikim otroškim igriščem
-imela bi majhen masažni salon, kjer bi tudi sama masirala
-kolikor bi lahko, bi podarila pomoči potrebnim

Tak seznam imam že kar nekaj časa narejen. Pa ne mislit, da ga imam kje obešenega:)-, ampak pač v glavi imam en tak predalček.
....jap, že od pubertete sem dostikrat tako zasanjana....:)-:)-:)-

No, če pa ne zadanem nikoli sedmice, si pa želim vsaj svoj salon in toliko denarja, da imamo dovolj za preživet skozi mesec, brez fehtanja staršev vsake toliko. In fajn bi bilo, če bi imeli kdaj svoje stanovanje...hmnja.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Surovo sadje
xtinchy

Kdaj ste začeli dojenčkom dajati neprekuhano sadje?

pri 6. mesecih (52%)

pri 7. mesecih (8%)

pri 8. mesecih (8%)

pri 9. mesecih (3%)

pred 6. mesecem (18%)

po 9. mesecu (10%)


Število vseh glasov: 153

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!