|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Senčnik
18.7.2007 21:02:53   
alenkica
Zanima me, če je možno dat senčnike - dežničke na vse vozičke?

Imam namreč Peg peregov voziče in bi kupila strehico.

Ali mora bitprav za to znamko,ali ni pomembno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Senčnik
18.7.2007 21:37:16   
eya
Načeloma se da dobit tudi senčnike, ki so univerzalni za različne tipe vozičkov, samo vseeno ne pašejo vsi na vse. Tako da je gajn it z vozičkom do trgovine in probat.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Senčnik
18.7.2007 21:57:27   
arielca
Najbolj fajn je kupit voziček in senčnik istega proizvajalca. Tako nimaš problemov. Sicer pa tako kot je svetovala eya: pojdi z vozičkom v trgovino in probaj. In poskusi voziti voziček s senčnikom; ker ko voziček stoji, so vsi senčniki stabilni.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Senčnik
19.7.2007 7:33:16   
malecka_mateja
ojla!
tudi jaz mam PP pa sem kupila njihov dežnik drugi ne pašejo pa mije opo enem tednu razpado isti moji kolegicci!pol sem končno dobla ponaredek inje isti k...
potem pa mije hvala bogu atena predlagala pepeny al kaj je že ko paše na vsak vozek to je vbistvu podlajšana strehica in je super pa še UV zaščito ima!ne kupim več dežnika pa še vedno ga moreš obračat proi soncu!tu pa ne rabiš nič!malo prek potegneš in maš skoz mir bio kam se obrneš!
majo pa ga v BC pride pa 20 evrov dežnik pa 28user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Senčnik
19.7.2007 7:55:25   
Putka
Jaz imam Chiccov voziček in smo tale senčnik od Bebe
-ja v Baby Centru kupili. Če gre na Chicco gre tudi na Pegperego. Pa še praktičen je, ker se samo senčnik dol sname, nastavek pa gor ostane. In v precej barvah ga imajo.
user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Senčnik
19.7.2007 10:53:42   
poliloni
Mi imamo PP in smo zraven dobili še poletno strehico, ki smo jo poleti full uporabljali. je super, ker jo lahko premikaš gor, dol, naprej, nazaj.... Ne vem pa kakšna je cena v prosti prodajiuser posted image .
Svetovala bi ti pa isto kot predhodnice - najboljše je, če greš kar z vozičkom v trgovino in sprobaš!!!!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?