|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septemberke
26.12.2006 14:01:48   
Rožica*
Pozdravljene user posted image !

Zagledala sem user posted image .
Letošnji Božič je res najlepši med vsemi. Z dragim sva zelo srečna dobila bova svojega Jezučka. Čeprav s prva spoh ni dojel, kaj zdaj pomenijo te solze, a je prev da sta dve črtici ali ne...
Čeprav sem nekako vedla, čutila, da se nekaj dogaja, sem počakala na izostalo mestruacijo in naredila test.
Skušala sem ne preveč misliti na vse, ker se z dragim trudiva že nekaj časa in sem potem bila vsak mesec znova zelo razočarana, ker sem vasako slabost, včasih tudi namišljeno, priznam, povezovala z možno nosečnostjo....
Ta mesec pa sem se res počutila drugače, opažam, da mi tudi vsakdanji vonji ne pašejo več imam zelo občutljiv želodec, bolečine v križu in v jajčnikih, boleče prsi. Pač podobno predmenstrualnim simptomom, zato vsemu nisem polagala nevem kako velike pozornosti, dokler na predbožični večer še ni bilouser posted image . Bolečine v križu in špikanje pa še ni prenehalo, neprijetni vonji so se stopnjevali.... In vesela sem dočakala user posted image user posted image .

Po neuradnih izračunih naj bi imela rok nekje 5.9.2007.   Zdaj čakam le še da po praznikih pokličem in povem veselo novico ginekologu in se naročim na pregled.

Vesele praznike vsem.

Rožica.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 16.1.2007 22:42:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SEPTEMBERKE 2007
26.12.2006 15:33:45   
x_srečka_x
Iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

Nisem letošnja septembrka sem pa lanska user posted image  Kar ne morem verjet da je tu spet tem September, čas gre res hitro.

Uživaj v nosečnosti user posted image

LP

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SEPTEMBERKE 2007
26.12.2006 19:18:49   
guppy
Rožica, moj neuradni rok je pa 1.9.2007. Očitno si bova delali družbo naslednjih 9 mesecev user posted image .
Kdaj imaš prvi pregled?

LP, user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SEPTEMBERKE 2007
26.12.2006 21:12:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke ob veseli novički. Jaz pa upam, da se vama pridružim vedela bom tam okoli 15 januarja. Za enkrat bom še anonimna  imam pa doma že eno frajlo staro 19 mesecev.user posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septemberke 2007
26.12.2006 21:39:00   
Anonimen
Tudi jaz sem zvedela včeraj za user posted image user posted image , res lep božiček,... neuraden datum pa 02.09.2007,...
Občutki podobni, kot pri tebi, neopisno lepiuser posted image user posted image user posted image ...

Zaenkrat bom do prve kontrole, da se prepričam še skrita,...

Pozdravčekuser posted image user posted image user posted image  od anonimne

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septemberke 2007
28.12.2006 20:24:31   
Anonimen
pozdravljene user posted image

morm povedat da je tudi meni božiček prinesel user posted image user posted image . po dolgem času poskušanja sem nepopisno srečna user posted image .

ampak bom vseeno počakala da mi še G. potrdi...me je kar malo strah. po mojih izračunih bi mela PDP okrog 5.9. tako da upam na vse najbolš in sem res srečkauser posted image .

user posted image user posted image user posted image  vsem ki smo že zagledale user posted image  čestitam...za ostale pa držim pesti da se nam pridružijo.

podravčekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septemberke 2007
28.12.2006 22:15:19   
guppy
user posted image  user posted image   user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  
jaz bom sam še ploskala, ker sem tok vesela za vse nas !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septemberke 2007
30.12.2006 21:30:12   
stunfek
Lep pozdrav! Mislim, da se bom tudi jaz pridruzila septemberkam :) Nisem se delala testa, vendar se dogaja nekaj, kar mi notranje pravi, da se noseca. Na tes moram pocakati na 4.1., ko bo prvi dan izostale menstruacije. Clear Blue je ze doma v predalu. Moj neuradni rok je 13.9.2007. Z mozem sicer se nisva resno zastavila a ocitno je bilo tisto enkrat dovolj :))). Doma imam stiriletnico, ki bo septembra 2007 dopolnila 5 let.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septemberke 2007
31.12.2006 10:15:35   
Lili17
pozdravljene.

Tudi jaz sem 24.12. zagledala user posted image , najlepše darilo za Božič, posebej zato ker nama je uspelo kar 1 mesec. Sedaj sem imele neke težave- rjav izcedek pa mi je ginekolog rekel da ni to nič nevarnega, tak da upam da bo res vse ok. No če bo imam predviden rok 01.09.2007, tak da si bomo družbo delale teh 9 mesecev.

LP

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septemberke 2007
31.12.2006 12:30:44   
guppy
stunfek, Lili17, user posted image  user posted image  user posted image  
Jaz imam prvi pregled 29.01., predvideni rok pa okoli 1.9.. Kaj pa ve?

(odgovor članu Lili17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septemberke 2007
2.1.2007 14:58:30   
stunfek
Hojla. Na zalost me je obiskala user posted image  in ne bom med septemberkami. Pa tako sigurna sem bila...no, ja. Vsem septemberkam zelim srecno in zdravo nosecnost! Upam., da se vam kmalu pridruzim v user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septemberke 2007
3.1.2007 9:02:38   
bodoča
Hojla! Še ena novopečena septemberka 2007 je tu. Uradnega datuma poroda še ne vem, po mojih izračunih pa naj bi bil tam okoli 8.9.2007.
Go Girls! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septemberke 2007
3.1.2007 14:28:54   
Pikica pokica
Lep pozdravček!
Tudi pri nas smo dobili lepo božično darilo. Test sem namreč naredila 25.12. zjutraj in ga zavila v veliko škatljo ter ga nastavila možu pod smrekico user posted image . Ker sva darila odpirala že malo čez polnoč, sem naročila sinu ( 2,5 leta), da gre do ata in mu reče, da mu je božiček prinesel še nekaj. Joj, kako je bil presenečen, ko je zagledal user posted image user posted image .

Seveda tudi sama, saj je bil to prvi mesec poskušanja. ( enako hitro se je "prijel" tudi prvi).

Sicer še ne vem, ali bom pristala med avgustovkami ali med vami, saj imam prvi pregled šele 26.1. Po mojih izračunih bi morala imeti rok 28.8.
No, bomo videli, sicer pa se tako še beremo naslednjih 8 mesecev  user posted image  user posted image

Lepe pozdravčke vsem!

user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septemberke 2007
3.1.2007 22:05:08   
Marelica
Čestitke novopečenim user posted image !

Ja, tudi jaz se bom previdno seznanila še z vami, ker mi PDP vleče bolj na konec avgusta in kdo ve... mogoče bova obe s Pikico pokico naposled med vami.

Prijetno nosečnost vam želim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 8:26:45   
Anonimen
Ojla,

jaz sem pa po pomoti odprla novo temo zgorajuser posted image  Nisem opazila, da je tema že odprta.

U glavnem, jaz sem pred novim letom naredila test in pokazali sta se user posted image  ....gre za drugo nosečnost in bila je načrtovana kar nekaj časa. Pri G še nisem bila, a predvidevam , da bo prijokalo nekje septembra.

Sem pa imela okoli božiča sanje,v katerih sem rodila trojčkeuser posted image  Zanimivo...mogoče bo pa še kaj na temuser posted image

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 9:49:33   
guppy
Čestitke, nosečke!!! user posted image

Septembrke smo se kar nabrale (z neuradnimi PDP):

28.8. Pikica pokica

28.8. Marelica

1.9. guppy

1.9. Lili17

2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image

5.9. Rožica*
5.9. Anonimna user posted image

8.9. bodoča

?.?. Zaenkrat anonimna

Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)
Upam, da nisem katere pozabila:)

LP, guppy user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
4.1.2007 10:39:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 10:47:14   
Rožica*
Živjo!

V letu 2007 vam želim, čimveč uspehov, sreče, prijetno pričakovanje in še več otroškega smeha.

Moj prvi pregled bo 15.1.07, tako da takrat javim uradni rok.


Kako pa se kaj počutite?

Jaz se odlično, napihnjenost je zadnja dva dni malo zmanjšala, križ me ne boli več tako ali pa sem se že navadila na to bolečino user posted image


Kaj pa slabost? Ima katera težave s tem?
Kdaj naj bi se začela?
mene je kar malo strah, zaenkrat se počutim odlično in upam da bom ostala med tistimi nosečkami, ki jih ta tegoba ne tare.

LP. Rožica

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 11:48:17   
guppy
Carmy, te dodam takoj, ko se nas še malo nabere.

Rožica (in ostale nosečkice), jaz bruham že dva tedna, kar ekstremno težko prenašam. Zgleda, da se je pri meni začelo bolj zgodaj. Zanosila sem s pomočjo Klomifena in tudi med terapijo sem imela grozne stranske učinke (vročinski valovi, bruhanje, driska), tako da se zdaj že skoraj en mesec slabo počutim.

Mojega ginekologa ni do 15.1. in takrat bom šla prosit, če me lahko vzame. Drugače sem naročena na prvi pregled šele 29.01. Osebna zdravnica mi bo pred tem pregledala kri in urin, ker bom ob slabih izvidih morala na infuzijo v bolnišnico. Trenutno sem na bolniški, danes prvi dan.

Upam, da druge prijetneje preživljate te dni, vsekakor pa bi bila prav vesela, če bi si sproti pisale o tem, kako je bilo na pregledih, kakšne teste ste delale, kaj so vam svetovali ...

Gooo, septembrke (in pozne avgustovke) user posted image

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 12:55:11   
Pikica pokica
Tudi meni so se že začele slabosti, čeprav bruham ne. ( enako je bilo v prvi nosečnosti).user posted image

SIcer imam pa že zelo napet trebuh in takega v prvi user posted image nisem imela niti v 4 mesecu. Zanimivo, a ne?

Prvi pregled imam šele 26.1. in do takrat se ni zdi cela večnost. Moja G. naroča ful pozno na prvi pregled. No, saj po eni strani je bolje, da prideš in se že kaj konkretno vidi, kot pa da si prezgodaj tam in potem so te negotovosti in vsi so živčni...user posted image

Naš navihanček že komaj čaka, da se mu pridruži bratec user posted image ali sestrica user posted image in vsak dan me boža in ljubčka po trebuhu in pravi, da naj že pride ven user posted image user posted image Ja, bo moraš  še kar malo počakati. Upam, da bo potem vsaj četrtino toliko navdušen kot zdaj.
Pravi, da bi imel sestrico, kot si jo jaz želim ( čeprav mi je vseeno, ampak ker že imamo fanta, bi imela še punčko), mož pa pravi, da bi imel raje fantka, saj ga je strah, kako bo previjal in umival punčko.. ( malo za šalo)

No, kar bo, pač bo. Lepo se imejte in čim lepšo nosečnost vsem.

user posted image user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 13:29:18   
Anonimen
živjo !

super pol nisem edina ki jo pestijo slabost in bruhanje. sploh pa neznanske bolečine v spodnjem delu. tako da me je kar strah da se bom morala posloviti od septemberk user posted image

prvi pregled mam 22.1..komaj čakam da vem na čem sem.

a ma katera probleme s slabokrvnostjo..pa kakšn nasvet kako se je rešit bi blo tut super slišat user posted image

NAš malček je tut ves navdušen da bomo meli dojenčka...že povsod razlaga kako bo on pomagu pa kakšn bo user posted image .. je prav lepo gledat njegovo navdušenje

lepo se mejte ...uživajte kar se da...

LPuser posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 17:36:36   
lani 27
živjo, tudi jaz se vam pridružujem, in sicer imam neuraden rok 5.9. 2007. Vseeno pa me še nekaj zanima: ali katera od vas novih nosečk čuti rahlo špikanje v predelu jajčnikov in ali se kateri pojavlja rjav izcedek. Prvi pregled pa imam 5.2. 2007.
Lepo nosečnost vsem.user posted image

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 20:42:48   
vava
Srečke user posted image !
sem letošnja oktoberka. In zdaj zdaj bo naokoli eno leto, kar je bil spočet najin, danes skoraj 3 mesece star in 6,5 kg težek sine Luka. Uživajte v nosečnosti in naj se vam vsem srečno izteče.

(odgovor članu lani 27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 22:41:40   
guppy
Septembrke smo se kar nabrale (z neuradnimi PDP in datumom prvega pregleda):

28.8. Pikica pokica  (PP 26.1.)

28.8. Marelica

1.9. guppy (PP 29.1.)

1.9. Lili17

2.9. Anonimna user posted image user posted image user posted image

5.9. Rožica*  (PP 15.1.)
5.9. Anonimna user posted image (PP 22.1.)

5.9. lani 27 (PP 5.2.)

7.9. Carmy

8.9. bodoča

?.?. Zaenkrat anonimna

Anonimne, podpisujte se na enak način, kot ste se prvič, da bomo vedele, ga gre za isto anonimko :)

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septemberke 2007
4.1.2007 22:46:49   
guppy
Anonimna user posted image ,

kolikor vem, so pri slabokrvnosti dobri razni oreščki, jetrca, crčki in sploh vse pusto rdeče meso, špinača, tofu, suhe slive, marelice in drugo sadje, žitarice (polnozrnati kruh).

Pravijo, da se železo v hrani živalskega izvora lažje absorbira. Za boljšo absorpcijo priporočajo uživanje vitamina C (npr. pomaračni sok, limonada).

Njami, sem že lačna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?