|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrčki2009
12.10.2010 8:02:37   
baby blue
Septembrske mamice in moji, naši in vaši sončki evo sdaj je pa res že čas da debato nadaljujeo tukajuser posted image

Dobrodošleuser posted image user posted image


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 8:37:55   
mateja8
Dobro jutro....

......res čas beži in naši dojenčki so zrasli v radožive otroke.

Sploh si ne predstavljam vašega funkcioniranja po takšnih burnih nočeh. Vita je tudi danes prespala celo noč. Od 20.30 do 6.00. spila sok in nadaljevala do 7.15.  Jst ne vem kako bi sploh živela, če bi spala sam kake tri ali  štiri urce.

Včeraj ni bil Vitin dan za hranjenje. Cel dan ni pojedla nič. Ne pretiravam, ampak res nič. Zjutraj nič, malice nič, kosilo tri žličke juhe in tri žličke pireja s špinačo in to je bilo to  za cel dan.
Kljub temu je spala celo noč in danes pojedla bore malo zajtrka. Ne vem kaj jo tare.

Žiga je še kar flekast in izpuščajev je čedalje več.

Za službo se mi k sreči ni treba bat. Javna uprava za enkrat še stoji. Še dobrih 14 dni in se vračam na delo. user posted image  Ne vem zakaj se ne veselim.

Bolni k sreči nismo prav resno, vendar Vita še ni bila cepljena, ker je imela malo rdeče grlo in je ni cepila. Imamo čez 10dni spet termin za cepljenje. Upam, da bo zdrava in da damo še to skos. Čeprav jst nč ne vem, da ji kaj manjka. Ni tečna, ni videt prehlajena. Bo že.....

Ena je spraševala za Just. Jst sm Vito že pred časom namazala z materino dušico, ko je bila prehlajena. Ne vem če pomaga.....zdel se mi je da je mal bolš. Drugač pa za Žiga uporabljam Tea Tree, za mazanje odrgnin in ran.

Zdajle me imate pa za neki časa dost. Midve z Vito pa k njeni botrci na kavico.

Čao.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 9:44:31   
Anonimen
jutro
evo za mano je že jutranja telovadba čeprav je nisem hotela in sicer je moj neki oametoval da imam dovolj bencina v avtu in sem mu govorila da v moji karjolci ni lučke tko k v njegovem sam un je bil pameten in potem mi je v hosti avto kripnu ker ni bencina ane,matr so to deci pametniuser posted image še dobr da sem vsaj tamala dva v vrtcu odložila prej in da mi ni z njima crknil,tko da sem laufala domov in seveda pozabila da jaz ne smem laufat tko da sem na pol poti skor skup padla in se potem le končno zbrcala do doma pa čeprav sem bila že vsa mehka mah anyway avto mam doma k me je ful skrbel da mi ne bi cigani not vdrl pa sedeže vn vzel k tud to se dogaja.
zdej pa cajtam svoj grlo k me boli k svinja ker se mora mal pocajtat da k bo moj domov prišel da bo slišal vse kar mu imam za povedat user posted image

(odgovor članu mateja8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 10:45:46   
mateja8
Midve sva s kavice in Vita se sedaj odpravlja spat svojo pvo rundo.

Larilu....tole pa ni prijetna izkušnja. Sem enkrat že doživela nekaj podobnega.......joj kolk je to grozno, ko na cesti ostaneš. Dobro da si bila blizu doma.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 11:30:09   
Anonimen
mateja ma najhuj je k sem to mojmu dopovedovala ampak evo ga ,uff jezna k pr norcih

(odgovor članu mateja8)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 12:25:39   
baby blue
mateja8 Lana tud včeraj ves dan ni jedla nič oziroma zelo malo... Zjutraj je pojedla keksolino potem cel dan nič pa še z mojimi je bila skoraj 2 urci zunaj zveččer je pa malo gresa pojedla in to je bilo to... Včasih kar štrajka samo silit je pa tud ne morem... Očitno ne potrebuje več ker sitna pa ni nič... Občudujem tiste ki imajo otroci 5 ali pa vsaj 4 obroke na dan...

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 13:49:25   
Mož*
Evo, dober dan še tukaj. Naš pa s hrano sploh nima problemov: se vseskozi priklaplja, tako da.... Spat hodi obupno (pre)pozno. Včeraj me je držal v šahu skoraj do polnoči, pa se zbuuuujal, zbuuuuajl, pa user posted image user posted image user posted image user posted image , ob 6.30 je pa itak spet okrog lazil. Me prav zanima, kaj so danes z njim v vrtcu počeli, ker je šel spet v vrtec. Tu in tam še sproducira še kakšen napad kašlja (3x dnevno, recomo), jaz se pa trenutno prav davim.
Larilu: no comment


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 18:59:30   
čili
Samo pozdravim user posted image

Baby blue fajn si tole zmagala...

Ažbetko čaka na čofotanje v banji, kar res rad počne,sploh zadnje čase. Zato vsak večer ritko namakava,nos se mu malo namoči in sprazni  ... Mi že kak teden dišimo po materini dušici od J .


(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 20:57:18   
Mož*
Haj!
V vrtcu je bil natanko 1 dan. Zdajle ima 38,8 st. Babica komaj čaka, da spet nastopi... Celo popoldne je bil nabrit kot vražiček, potem je pa spet zakuril. Zdajle se tolaži nauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrčki2009
12.10.2010 22:01:23   
mateja8
user posted image user posted image user posted image user posted image  za Klemna.

Naša tamala pa danes ni mogla zaspat kar dobro urco. Raj več kot manj. No, zdej že pol ure spi in upam, da bo tako do sedmih zjutraj. Žiga ni še nič bolje in sem kar malo slabe volje, ko mu ne morem nič pomagat, da bi se teh izpuščajev rešil. Še dobro, da ga nič na srbijo in motijo.

Vita je danes jedla precej bolje kot včeraj, ni pa še bilo tako kot je ponavadi. Zdaj sem ji že parkrat dala za pit kravje mleko. Ker ga po flaški noče pit smo probale po slamici in se ji grozno dopade. Tako da sok pije po flaški - za žejo, mleko pa po slamici - za mal pocrklat.

Tamala pije sok Frutek, okus jabolko marelica, ker nobenega drugega od začetka ni hotela. Zdaj pije tudi druge, vendar.......kupovala sem ji ostale okuse sokov Frutek in je dobila drisko. Sem misla da je zgolj slučaj. Ko se driska ni nehala sem pomisla, da je kriv sok in spet kupila jabolko marelica in ni imela driske. To vajo smo ponovili še 2x in obakrat je imela drisko. Zadnjo rundo sem 14 dni vztrajala z drugimi soki, čaji (tudi Hippovimi in ostalimi), ter vodo, ki jo tut pod razno ne pije. In je mela ritko že kar bogo in sem spet kupila "njen" sok in je bilo v enem dnevu bolje. Zanima me kaj bi to lahko bil vzrok? user posted image  K skos en sok pit je po moje tut šmorn. Spije pa tam okoli 4 deci v 24 urah.

Zdej grem pa dr. Hausa gledat. user posted image

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 0:08:09   
lean
user posted image user posted image user posted image user posted image  bom bolj hitra, baby blue super si zriktala

mala je tolk napooorna, spat gre ob pol osmih, pol pa moram skoraj do enajstih bit pri njej, ker če ne se joka in ne spi. En večer je uredu, potem pa spet jok. Mami pa bi rada na net, v miru pospravila in gledala tv. No ja, ji malce odpustim ker je bolna, je danes tudi kuhala.

čili sestanek je bil prestavljen na jutri, tako da poročilo sledi jutri.

kaj več jutri, šibam spat na obroke user posted image

_____________________________



(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 6:10:06   
ninčy
Dobro jutro!
Me sprejmete medse? Ko ste bile še na forumu dojenčkov, vas nisem zasledila, bi se pa zdaj z veseljem priključila vaši debatai, saj sta tudi moja sončka septembrčka. Nabrita in navihana sta 100/uro in že eden drugemu "štango držita". Ker sta v vrtcu, sta že fajn prehlajena in posledično imamo tudi pri nas pestre noči - seveda dvojno. Danes je že bila ena taka ...
Zdaj se moram zrihtat za v službo, se vam pa še kaj oglasim.


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 8:32:32   
sasek79
IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

Haj!
V vrtcu je bil natanko 1 dan. Zdajle ima 38,8 st. Babica komaj čaka, da spet nastopi... Celo popoldne je bil nabrit kot vražiček, potem je pa spet zakuril. Zdajle se tolaži nauser posted image user posted image user posted image user posted image



Dobro jutro!

Mislim, da bo pri nas to zimo podobno. Ažbetu se je včeraj zdravstveno stanje poslapšalo, pa čeprav je doma. Mislim, da sem ga jaz okužila. Jutri zato ne bo šel v vrtec (takšen je bil prvotno plan). Prestavimo na ponedeljkek. Naša babica pa ni tako navdušena. user posted image  Jo kar namatra.

Ninčy: Dobrodošla. Novih čvek kar rabimo, ker je tukaj včasih pravo mrtvilo. user posted image  A ti imaš pa kar dva. Hudo. Jaz imam sestro dvojčico. user posted image

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 8:42:46   
Anonimen
dan
ninčy welcomeuser posted image
mož bošček Klemen,jah to pa dela vrtec k jaz tud sam čakam kdaj bo tamala spet čist bogauser posted image
sem pa včerii z bratom govorila in je rekel da so pa hčerkici spet ukradel superge in to že trejič in to v enem mesecuuser posted image mislim to bi pa moral mal nardit reda tam,če ne druzga starše pa babice ali kdor pride po otroka da naj pogleda če so od otroka čevlji in če jih že vzame potem jih naj vsaj nazaj prinese k tole ga je pa prišlo že 120€,noro no

evo prišel je dan ko so objavili moje slikce:
http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/
user posted image user posted image vesela k slikauser posted image

(odgovor članu sasek79)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 9:35:16   
mateja8
Larilu...........bravo!!!! Pride dan, ki je boljši od drugega.

Ninčy...........dobrodošla med nami. Občudujem te, da uspeš krotit in lovit dva nadobudna septembrčka. Bravo mami!!







_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 9:36:42   
Anonimen
mateja ja zdej pa še službo najdit pa bo sam madona zdej dobit služb brez vez je kar težko

(odgovor članu mateja8)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 9:54:13   
baby blue
Jutro

ninčy seveda te vzamemo medse... Dobrodošla... user posted image

larilu super in čestitke... Slike so pa res prekrasne...

Včeraj sva pohajkovali zunaj s kolegico ki ima dvojčici in je bilo prav fajn... Samo hudiča sem pa ugotovila da bom Lani začela rokavice gor dajat... Je imela ledene roke... Res da smo šele v jeseni ampak to res ni normalno... tako da ta teden grem v nabavo za zimsko opremo user posted image


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 11:41:53   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

mateja ja zdej pa še službo najdit pa bo sam madona zdej dobit služb brez vez je kar težko


To pa vem. Zdele res ni cajt za šiht menat ali pa najdet. Moj user posted image  bi rad zamenjal, ker je na šihtu čist nezadovoljen in vsako jutro z muko in odporom gre na šiht, sam se mu nikjer nič ne odpre.
Dobro je da šiht ima - zarad dohodka,  sam je pa hudič, k je nesrečen in nezadovoljen na šihtu.
Ne vem kolk prošenj sva že poslala, pa nič.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 11:46:29   
Mož*
Dober dan!
Mali kuri in sprehaja babicouser posted image user posted image user posted image , pa ne vem, če so tele viroze vse vrtčevske; ima še par drugih potencialnih okuževalcev v družini... Definitivno sta si par viroz: kontra - re -sub - mord - ... podajala s ta-najstarejšo. Vrtec pri nas le doda k žlahtnostiuser posted image

Ninchy, dobrodošla; pravzaprav smo bile strašne čveke še na nosečnosti... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 13:28:27   
mateja8
Moj možiček ima tudi virozo. Bruha in driska. Upam, da se tamala dva ne nalezeta. V šoli jih tut full manjka. Žiga je pršu čist zelen s šole....po moje je že "pečen" s kako virozo. Pa še flekast povrh.


_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 14:10:46   
Klarilu
dan
evo da se ne boste prestrašile Larilu  sem ampak k sem spremenila mail in ne vem kje se je zgubil tist aktivacijski mail ampak enostavno ga ni tko da sem zdej po novem Klariluuser posted image obup sej vemuser posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 17:37:32   
Mož*
IZVIRNO SPOROČILO: Klarilu

dan
evo da se ne boste prestrašile Larilu  sem ampak k sem spremenila mail in ne vem kje se je zgubil tist aktivacijski mail ampak enostavno ga ni tko da sem zdej po novem Klariluuser posted image obup sej vemuser posted image


No, bejba, tokrat je vsaj avatar o.k., da spet tistih muh ne lovim... Sem dala 2x dol šoegle in s kratkovidnimi očmi čekirala, a prou vidm tisti k, ali neuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 18:35:20   
Klarilu
IZVIRNO SPOROČILO: Mož*

IZVIRNO SPOROČILO: Klarilu

dan
evo da se ne boste prestrašile Larilu  sem ampak k sem spremenila mail in ne vem kje se je zgubil tist aktivacijski mail ampak enostavno ga ni tko da sem zdej po novem Klariluuser posted image obup sej vemuser posted image


No, bejba, tokrat je vsaj avatar o.k., da spet tistih muh ne lovim... Sem dala 2x dol šoegle in s kratkovidnimi očmi čekirala, a prou vidm tisti k, ali neuser posted image user posted image user posted image


he he ma ne vem zakaj rabijo toliko časa tko da ti aktivacijski maili mene sploh ne marajouser posted image tko da bom kr klarilu ostala dokler se ga spet kej ne posračkauser posted image ma muhe pa ni več jo je zdej opica pojedla pa zgleda da je bila ena nora k poglej kako jo razmetavauser posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 21:43:07   
čili
Ninčy velkam user posted image . Upam ,da si pridna čveka ...

Mož Upam da se Klemnu zdravstveno stanja hitro  izboljša user posted image . Bogi mali pišek.

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrčki2009
13.10.2010 21:44:23   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: Klarilu

dan
evo da se ne boste prestrašile Larilu  sem ampak k sem spremenila mail in ne vem kje se je zgubil tist aktivacijski mail ampak enostavno ga ni tko da sem zdej po novem Klariluuser posted image obup sej vemuser posted image



Bravo,... Klarilu user posted image ti pa znaš popestrit dogajanje

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?