|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki2009
23.10.2010 16:19:06   
Klarilu
se že bliža....
user posted image

rosca tm imam samo na objavi da bodo sploh vedl zame potem me pa lahko prekot tistga kontaktirajo


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrčki2009
23.10.2010 21:40:32   
altaja
Waaaaawww, nič več dojenčki user posted image

Sem vas komaj našla... pa turbo ste užgale na tej temi user posted image





< Sporočilo je popravil altaja -- 23.10.2010 21:45:57 >


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrčki2009
23.10.2010 22:34:42   
lean
mož hvala, me je tole včeraj kar zaskrbelo, ji bom potem res dala raje rokavičke gor, ker tud če jo pokrijem, ona vztrajno drži rokce ven.
Večerno bujenje, če se ne zbudi vsaj 2x-to je normalno in pomeni da pridno spi, jo hodim kar čekirat, ker mi je kar čudno, mislim da je kaj narobe. Je to naša stalnica nekje od tretjega meseca dalje, kaj češ spanje ni glih njena vrlina. Včasih pomaga, če ležim-dremam poleg nje, ne pa skoz, ponavadi pa se potem takoj zbudi, ko ji pobegnem.

larilu se mi kar sline cedijo user posted image  pa upam, da bo letos končno lepo vreme, da se bomo lahko udeležili noč čarovnic na goričkem pri Gradu, kar vidim kako bi Neva uživala.

altaja daj povej kako je kaj Vid, a je še zmer živahen fantek user posted image

_____________________________



(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrčki2009
24.10.2010 9:54:24   
Klarilu
jutro

men tamala nana,Luki se igra jaz bom pa počas kosilo začela delat
aja no to je pa nova slikca,sam sem še popravek naredila da so klešče črne ampak mi je baterije zmanjkal
user posted image

lean ja ma jaz tud upam da bo kej bolj vreme,drugače pa bom v petek še za vzgojiteljice rumove kroglice nardila v obliki učk pa jim bosta tamala dva nesla,se mi zdi lepa gestauser posted image pa še škatlice bosta pomagala nardit tko da tud pozornost neki šteje kajne?


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrčki2009
24.10.2010 18:05:18   
lean
larilu user posted image  hudo zgleda tale škorpijonka. A maš tako pridna otroka, da vse to zmoreš poleg njiju, super. Jaz pa si še moram varstvo zriktat, če bom hotla okna pomit in kaj spečt pred vikendom, mala niti slučajno ne zdrži, njenemu atiju pa ni kaj preveč do tega, da bi jo čuval dlje od ene ure user posted image .

_____________________________



(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrčki2009
25.10.2010 8:07:40   
sasek79
Dobro jutro!

Za nami je ena strašna noč. Mali ni spa od cca 23. niti ene cele ure v kosu. Največkrat smo imeli vztajanje na 10 min. user posted image user posted image  Ne vem kaj ga je mučilo. Je izgledalo kot da ga nekaj boli. Mogoče so zobki. Sem mu dala Calpol, pa je bila razlika samo to, da se ni zbujal v joku, temveč je čebljal in je bilo parkrat dovolj, da sem ga samo božala in treplala v njegovi posteljici. Ob 5.00, sva imela z user posted image  tega dovolj in sva ga povsem prebudila, ker se je drugače samo nekaj zvijal, vreščal in hotel zizo. Ko se je prebudil, je bil pa prav dobre volje. Pa razumi to, če moraš. Jaz se  pa tako utrujena, da sem ene 3x zakinkala za volanom.  Ko bi le vedela kaj ga muči. Po moje bi se še vedno zbujal če ga odstavim. Zadnje dni samo o tem razmišljam kaj narediti in kako, da revček ne bo trpel.

Klaruli: Pridna. Jaz se ne lotim česa takšnega. Še pospravim komaj, kaj da bi še pekla. Ni to zame. Grem raje na potep. user posted image

Altaja: Oglasi se kaj, da bomo še bolj turbo. user posted image

Mož: Upam, da ste se kaj pozdravili in dobili bitko z virusi. Mi jo še kar bijemo. Ponoči je malo hropel, vendar mu zaenkrat še ne teče iz noska. Bomo videli kaj prinese nov teden. Tale Justova kremica res pomaga. user posted image user posted image user posted image  Upam, da bo še naprej tako.

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrčki2009
25.10.2010 8:46:12   
Klarilu
jutro
lean hvalauser posted image ne ne tole delam k sta tamala dva v vrtcu ali pa k spita ker drugače bi mi "pomagala" ampak to na steno pa tko naprejuser posted image pa za to si jaz cajt vzmem k dobim vmes še enih 10 prebliskov kako bi bilo boljš ampak čist zmeraj k narišem imam še zmeri v glavi kako bi lahko boljš naredilauser posted image
glede mojga pa raje ne bi komentirala k me je pa pred in med vikendom tako razočaral da je kr jojuser posted image tamala je pa itak tok navezana name da sam da izginem iz vidnega polja je jok tko da vse kar naredim,naredim medtem k spiuser posted image

sasek take noči imam jaz skoraj 20 dni v mesecuuser posted image tko da vem kako se počutišuser posted image



_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrčki2009
25.10.2010 19:13:07   
Mož*
Hej, virusi trenutno zmagujejo. Zabasana sem do amena, tako da so imeli danes v službi prav zabavo, ko so me ugledali.
Sašek, natanko takole izgledajo naše noči. Mali nekaj renći, stoka, se premetava, cmiha, išče user posted image user posted image user posted image , pa spet išče, pa se spet premetava in to v nedogled. In to vse v na pol budnem stanju.


_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 7:07:55   
sasek79
Dobro jutro!

Prehitro sem se pohvalila. Tudi mi izgubljamo bitko. Mali je spet zabasa, sicer sveč iz noska še ni, bodo pa sigurno danes. user posted image  Mene še vedno mučijo neznanke bolečine v ušesu. Se je vse prestavliko na drugo uho, v še hujši obliki.

Noči: Vse po starem. user posted image

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 8:27:12   
Klarilu
jutro
no tudi naša je ostala doma k ji iz noska dobesedno lijeuser posted image jaz pa itak po starem
evo zdele se je zbudila,bošček mali
sasek a te mogoče kak zob matra k od tega te lahko tudi ušes boliuser posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 11:43:37   
eva Ana
Uh, komaj sem vas našla user posted image
Po doooolgem času pozdravljene user posted image !
VIRUSI...ah mi smo komaj uhice pozdravili, pa že spet iz noska teče... groza user posted image ! Pa zobki v eno ven silijo, ji že 11 ven leze. Se mi zdi dost za 14 mesecev!
TREBUŠNJAKI....včeraj sem po doooolgemmmm času delala trebušnjake (sem lenušček, kar zadeva telovadbo) in me danes šivi full bolijo, oz. tam kjer imam narejen CR! Je to normalno po tako dolgem času??user posted image Res je da je moj trebuh totalno ohlapen brez mišic ..sam vseeeno?!
 
Drugače je naša pupa zelo pridna, zelo rada hodi v vrtec, je vse kar ji ponudimo, razen solate, knjige in avtki so zakon!
Grem malo nazaj prebrat, pa še kaj napišem...

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 13:41:21   
baby blue
eva Ana lepo da si se oglasila... user posted image

Ah ja jst bi se tud mogla spravit trebušnjake delat user posted image user posted image

uuuu že 11 zobkov ima... Lana jih ima šele 6 user posted image Je pa tudi vse razen solate... More pa vedno probat tisto kar kdo je...


_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 13:52:28   
Klarilu
naši bejbiki je pa v petek šele 4. vn pokukaluser posted image no sej zdej jo pa spet matra en k je čist boga pa še iz noska ji lije tko da bomo videluser posted image
glede šivov pa ne vem ti bo verjetno kej bolj znala Mož povedatuser posted image vem pa da pravijo da če se vreme spreminja da te zna tud bolet potem pa ne vemuser posted image
mene je prej v križu uščipnil tko da spet ne morem nič delat kar se tiče telovadbe sem si pa sama sestavila ker vem do koliko lahko grem,prvo ogrevanje in raztezanje potem pa trebušnjaki (navadne,stranske,.. ker če samo ene ni uččinka potem) in jih naredim 50 potem 45 sekund pavze in grem nato delat vaje za noge in 45 sekund pavze in vaje za rit potem pa ponovim vse od začetkauser posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 16:02:10   
Mož*
Hej!
Našemu trenutno prebija 12- zob in sicer še zadnja zgornja štirica.
Mesto šivov zaradi brazgotinjenja lahko on določenih gibih tudi malce vleče.
naš v vrtcu tudi skoraj vse je, ne mara pa piti nesladkanega čaja; mu hodijo v eno skupino po malce oslajen čajuser posted image



_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 17:45:05   
lean
Ojla

eva ana lepo, da si se oglasila. Mate pa res že veliko zob user posted image , naši zdaj izrašča deveti.
Mam zaj malo manj časa za net, ker je mala na krompirjevih počitnicah, trenutno je odzunaj z atijem. Upam, da kmalu dobite bitko z virusi, mi smo zaenkrat še zdravi user posted image

Bom še zvečer kaj več pokomentirala, upam da bo spala. Me je glih soseda klicala, da naj se ji pridružim pri teku, sem glede telovadbe grozna. Po enem tednu obupam, mam pa še vedno 10kg prevečuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 22:12:30   
altaja
Tudi pri nas so virusi. Že en teden je doma, najprej kašelj, v nedeljo driska, včeraj ponoči bruhanje... mali je vidno shujšal, že od petka je kot ptiček. Ahhhh.. kaj čm rečt?

Drugače so na planu že vse štirice. V vrtec gre zelo rad, ma tak en priden fantek je... veliko zahteva in daje še več nazaj. Tale črevesni virus nam je res ponagajal tko da se veliko crkljamo. Tudi drugače je nežen fantek.

Vsi, ki se borite z virusi user posted image


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 23:06:43   
lean
Večer

mogoče bo pa danes dokaj dobra noč, to pomeni da bom spala upam dve uri v kosu. Spanje je drugače postalo katastrofalno, crka od enih do petih se v napol sne preklada, pleza, nonstop obrača, stoka, ziza leva pa desna in ponovi vajo, drugače joka user posted image .
Veliko mamic mi je povedalo, da zna biti spanje okrog enega leta groza, da bo bolje okrog 15 meseca, srčno upam, da bo tako. Če bi bla zdaj v službi... dobre ste, da to zmorete.

sasek kaj pa s flaško umetnega mleka, a si vseen probala? enim so potem otroci začeli čudežno spat. Čeprav vem, da ni fajn, da bi ga zdaj navajala na flašo, sam mu bo odstavljanje mogoče tako lažje sprejet. Sicer mi smo to probali, ko mene enkrat ni blo zvečer doma in ji je moj dal mlek pa se je prvič zbudla ob treh, potem pa vsako naslednjo drugo uro, tako da ni palilo. Je pa blo tako stanje pri eni moji prijateljici, nonstop bujenje, ko ga je odstavila, se je še zmer tako budil skoraj še dva meseca potem je šlo počasi na bolje, zdaj ne vem, kako je, se že nekaj časa nisve slišale. Treba pa je še upoštevat, da njen fantek ni hotel nobenega mleka ali kaj podobnega, tako mu je dajala, ko se je zbudil vodo.

no, mi imamo pa še probleme s spanjem podnevi, ampak tako je večinoma že od rojstva. Spat gre rada, sam moraš bit zraven, ker se na cirka pol ure budi in če je nobeden ne poboža, nazaj položi ona kar vstane, tako da še tisti čas ne morem nič narest. Ta vzorec spanja je prisoten tudi v vrtcu in jo morajo vzgojiteljice kar štopat, da so potem zraven, so rable kar nekaj časa da so to pogruntale in verjele, drugače je ona čez pol ure pokonci in seveda nenaspana.

Hrana: v vrtcu lepo je, skoraj vse. Se je tudi drugače zelo popravilo po dvomesečnem hujšanju user posted image . Veliko več stvari poje, tudi sadje in zelenjavo,zraven se ne igramo več, odločno pokaže kdaj ima dovolj. So se že spet začele delat mišilinke user posted image  pa obužuje sladkarije, vse vrste čokolade, smokije, čips, ... najbolj srečna je ko zagleda kinderjajčko in pomfri.

_____________________________



(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrčki2009
26.10.2010 23:13:41   
lean
Jao kolk sem naložila pa še kar nimam dost user posted image  
Sem vas hotla še nekaj vprašat. Verjetno imate vse jinwood copate, katero številko pa uporabljate? Mi imamo zdaj od 12 do 18 mes pa bi rada nove naročila, ker so se že fejst znucale. Pa ne vem, če naj vzamem že večje, saj v dolžino ima še malo placa, sam problem je, ker jo ježek okrog gležnja drži, se vidjo odtisi na koži pa se mi to ne zdi glih fajn, jo verjetno mora žulit. A ji naj naročim večje se pravi od 18 mesca dalje, a ji bodo zlo preveliki, mislim v dolžino.

_____________________________



(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrčki2009
27.10.2010 7:11:00   
Klarilu
user posted image

_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrčki2009
27.10.2010 8:30:50   
sasek79
IZVIRNO SPOROČILO: lean

Jao kolk sem naložila pa še kar nimam dost user posted image  
Sem vas hotla še nekaj vprašat. Verjetno imate vse jinwood copate, katero številko pa uporabljate? Mi imamo zdaj od 12 do 18 mes pa bi rada nove naročila, ker so se že fejst znucale. Pa ne vem, če naj vzamem že večje, saj v dolžino ima še malo placa, sam problem je, ker jo ježek okrog gležnja drži, se vidjo odtisi na koži pa se mi to ne zdi glih fajn, jo verjetno mora žulit. A ji naj naročim večje se pravi od 18 mesca dalje, a ji bodo zlo preveliki, mislim v dolžino.


Dober dan.

Moja izkušnja s temi copatki je takšna, da je razlika med dvema št. zelo velika. Če ima pri tej št. še fore, ji jaz ne bi naročala večje št. Drugače pa ti copatki nimajo ježka. Verjetno si mislila elastiko. Če ji je ta tesna, jo zamenjaj z bojl ohlapno. Oskusi najprej pri teh, ki jih že ima.

Glede flaške, pa mislim, da ne bi palilo. Adaptiranega mleka sicer še ni pil, vendar mislim, da mu ne bo všeč. Ni ravno navdušen nad kašicami z adaptiranim mlekom, niti nad kravjim mleko. Mislim, da gre bolj za zizo kot za mleko. Pred meseci sem mu flaško dala podnevi, ko sem ga odstavljala. Je bil še bolj jezen. Tako da o flaški sploh ne razmišljam. Bolj računam, da ga bom na kakšno foro vrgla. Samo ponoči bo to malce težje, ker se bo moral povsem prebudit prej - kar se pa itak bo, ker ne bo dobil zize. Že sedaj ga včasih ati vzame in mu govori, da mamica in zize spančkajo in da ni mlekeca. Včasih se presenetljivo hitro pomiri, drugič pa  pač ne. Verjetno bom šla spat v drugo sobo in se skrivala. Enkrat sta z atijem šla pogledat vse sobe, da mamice ni in je lepo zaspal nazaj - jaz sem bila v službi (oz. na poti v službo).

Skratka še bo pestro.

Klarilu: Ne boli me noben zob. Nimam pojma od kod se je to vzelo. Nesem sploh bila zunaj, niti nisem bila prehlajena, pa sem vseeno pokasirala vnetje ušes. Mogoče so tudi tu krivi virusi. user posted image

Ažbe je spet bolan. Kašlja, zabasan nosek, zjutraj je imel vročino 37. To še ravno ni prava vročina, se pa nekaj kuha. Danes ga pazi moja mai. Če bo fejst zakuhal, bom pa jaz doma.

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrčki2009
27.10.2010 11:29:55   
Mož*
Dober dan!
Najprej copatki: Klemen ima tudi dvoje Jinwood (še 6-12)  in dvoje Zoo-shoes (12-18). Razlike v številkah so res velikanske in edino smiselna se mi zdi menjava elastike, če le ta tišči. (Sicer hodi po robu cotatka).

Stekleničko z AM, pa tudi alpskim mlekom, sem mu poskušala še večkrat ponuditi tako čez dan, kot tudi ponoči. Vedno se je končalo enako; najprej požirek, potem je steklenička letela v velikem loku (naš je zelo temperamenten), s tem, da se je ponoči še čisto dokončno zbudil. On hoče user posted image user posted image user posted image in konec; mleka pa razen dojenja tudi poskusiti noče. Tudi mlečnih kašic ne je več, z izjemo čokolešnika.




_____________________________

2.9.09 3120g, 52 cm, OG 34cm
8.3.10: 7330g, 70 cm, OG 42 cm
17.10.10:: 9300g, 80 cm

(odgovor članu sasek79)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrčki2009
27.10.2010 11:37:28   
Klarilu
dejte mi povedat a vaši tud mečejo?naša vrže vse in to mislim totalno vse kar ji pride pod roke,še najraje pa telefone ali pa daljinceuser posted image včeri sva z mojim dobila v glavo tist kovinski avto k je tamavčiju vzela in je tko zabrisala,mislim prov nevarna bejba je in niti sanja se mi ne kako jo naj odvadim tega ker se mi zdi bolj k ji govorim da tega ne delamo tako ker lahko koga boli in rečem ne,se mi zdi da potem še z večjo močjo zabrišeuser posted image

_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu Mož*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrčki2009
27.10.2010 12:40:04   
lean
Dan

danes je res super odzuanj user posted image .
sasek ja mislila sem tisto elastiko, ne vem kako sem napisala ježek user posted image , verjetno moj emšo na delu user posted image  Na zamenjavo elastike sploh nisem pomislila, zelo dobra ideja. Očitno ma naša punca kar fajn zalita gležnja user posted image , ker nobena to ne opaža pri svojemu otročku.

Glede drugega mleka pa hb zaenkrat nimamo problema, umetnega rada spije, no samo topel navaden mlek ji še nisem dala za pit, je včeraj zvečer zraven večerje dobila kakav pa je kar fajn pila sicer ne po svoji steklenički ampak iz skodelice, sem ji držala. Sem pa že študirala da ji moram dat navaden mlek po flaši enkrat ponoči, da vidim, če bo pila, da se potem, če me kdaj ne bo zvečer ali ponoči, ne bom sekirala in ne bom nabavlala umetnega. Mlečnih kašic pa tud naša kaj preveč ne mara, zato ji dajem samo čokolino, keksolino, čokolešnika pa še ni probala.

larilu to dela tudi naša user posted image , je pa enako, če ji rečem, da se to ne dela, bo probala še z večjo močjo. Najhuje je ko to dela s flaško potem pa poliva tisti sok po tleh, čeprav pije iz tistega, katerega naj ne bi kapljalo, ampak vse je že pregrizla. Najlepše pa se ji zdi na tla metat hrano in flaško, ko sedi v svojem stolu user posted image , potem pa gleda kam je padlo. Pa pomoje ji je všeč tudi zvok ob tem, se pravi ko pade na tla. Tako da nimam nobene ideje kako ji dopovedat da se to ne dela, pač vsakič se ponavlajm, da se to ne sme in upam, da se bo kmalu naveličala.

_____________________________



(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrčki2009
27.10.2010 12:44:11   
Klarilu
lean ma jaz sem tud že čist obupala glede tega ampak vseen govorim k mogoče se jo bo pa enga lepega dne le prijelouser posted image
vzuni lepo?ok glede sončka že ampak pri nas tko piha da ni za vzun bit k tamalo kar nese in to resno mislim k sva šli prej na sprehod je zapihal veter in se je prav videlo kako jo je veter porinil naprej bošček maliuser posted image


_____________________________

http://www.mozaik-kreativnosti.com/predstavitev-ustvarjalcev/slikarstvo/teja-bucar/

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrčki2009
27.10.2010 15:56:40   
Rosca79
Lep pozdravček,
kakšen sonček...pa hlad tudi...gledam tele naše snežene hribe me že kar trese zimauser posted image
lean: mi imamo pa tiste jinwood z mačkom notri, pa so tudi 12-18 velikost, in je elastika še pod kosmatim delom tako da gotovo nič ne tišči. Pa lepo tudi hodi v njih. Ene take brez mačka pa imamo - ne vem že kako jim je ime, so pa čist enako velike in imajo številko 23. Tko da predvidevam da so tiste jinwood eno številko večje že kar za ene 25-26 nogo.

Drugače pa midve že malo eksperimentiravauser posted image naša dečva pojedla že 3 fruhcverge...vsakič kakšno žlico več, pa je uredu s kožo. Na biresonanci pravi da baje alergije na mleko in pšenico ne kaže več, ampak nama ni dovolila še jesti. Jst sem pa mogla probat...user posted image sem se prov namerno odločila za ta verjetno najbolj hudo testno varianto skutke, če bo to šlo skoz ni hudič da vse ostalo tudiuser posted image
Vmes sva imele še pri alergologinji pregled, pa tudi nič novega...krvne teste pa še dobimo domov. 

Kaj kej vi dajete zdaj jesti otročkom, počasi bom rabila kakšne "normalne" ideje, da malo skenslava riževe pudinge, pa riževe vafle, pa ovsene in pirine in ajdove in vse tako zelo zdrave priboljškeuser posted image

Larilu: naša pa ne meče, ampak najdem dalinca enkrat v eni omari nekje med cunjami, drugič pri hrani, tretjič mi telefon zvoni na polici pri čevljah...jo je treba kar spremlat če hočeš imet stvari ko jih rabiš, vse pospraviuser posted image

(odgovor članu Klarilu)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?