|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2009
19.12.2008 8:44:44   
Anonimen
Pozdravljene!

Zagledala sem rahlo user posted image user posted image  in globoko upam, da bom klepetala na tej temi....

Srečno vsem, ki prihajate!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 7.1.2009 7:12:22 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 9:03:46   
lananai
Uuu, že septemberke! user posted image
Vsem želim srečno in veliko klepetanja do septembra!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 11:34:07   
Anonimen
Js delam test jutri. Mislim, da bom padla na zadnji avgust. Ampak mi avgust ni všeč...

user posted image

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 12:31:41   
barika
uuu, je že september na vrstiuser posted image user posted image
čez dober teden delam test in upam, da se vam pridružim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 14:00:46   
anckabancka
Mašinca, je res že eno leto, ko sem zadnjič videla user posted image ? Zdaj pa imam že 3 mesece in pol starega lumpka.

Srečno, vse frišne nosečke! user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 15:08:58   
Anonimen
Jaz delam test 25.12. Upam na božično darilo!!!! Se trudimo že dolgo let!!!

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 15:22:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

uuu, je že september na vrstiuser posted image user posted image
čez dober teden delam test in upam, da se vam pridružim.


barika, kdaj delaš test? a se mi pridružiš 25.12? user posted image  nekako mam občutek, da tokrat bo! prej še nikoli nisem tukaj pisala, zdaj pa mi nekaj ne da mira... user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 16:25:38   
sarajan
jst sem delala test v torek, tako da ne vem, ali bo konec avgusta ali pa začetek septembrauser posted image

< Sporočilo je popravil sarajan -- 19.12.2008 16:26:11 >


_____________________________

če bo fantek bo JAN, če bo punčka bo pa SARA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septemberke 2009
19.12.2008 17:15:48   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: barika

uuu, je že september na vrstiuser posted image user posted image
čez dober teden delam test in upam, da se vam pridružim.


barika, kdaj delaš test? a se mi pridružiš 25.12? user posted image  nekako mam občutek, da tokrat bo! prej še nikoli nisem tukaj pisala, zdaj pa mi nekaj ne da mira... user posted image user posted image


če bom zdržala do 30.12 bom takrat, drugač pa par dni prej.... sem firbec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septemberke 2009
20.12.2008 9:31:37   
Anonimen
Naredila sem test BC, pokazal je user posted image user posted image . Druga se je prikazala skoraj sočasno s prvo, samo da je bila malo bolj sveta.
Sem pa bila 99%, da sem user posted image , ker mi je že od desetega dneva po O fejst slabo (danes je 15 dan), spodaj me vse špika, utrujena sem pa že ob 11ih dopoldne. Apetita nimam nobenega, in tudi željo po sladkarijah sem izgubila.
user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septemberke 2009
20.12.2008 11:58:28   
barika
uuu tazadnja anonimna čestitke!!!!user posted image user posted image

punce, anonimne, se boste mogle oštevilčit, da bom vedla, kateri čestitatuser posted image

mene pa malo skrbi, ker sem fasala gnojno angino in sem na antibiotikih (sicer  piše, da jih lahko nosečnice jejo - no upam, da sem), ampak vseeno, nokol ne veš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septemberke 2009
20.12.2008 13:12:58   
Anonimen
Hvala.
Js, ta zadnja anonimna, imam kar palme zraven. user posted image
Enkrat bom pa tako pozabla vklopit funkcijo anonimna....

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septemberke 2009
20.12.2008 14:48:06   
Lara Croft
Joooj.... septembrke 2009!!! pOZdravljene.... naša pupi je glih včeraj imela 3 mesece.... O kok je blo luštno..... zdej je pa še bolj..

user posted image user posted image

Taprva anonimna.... meni se tudi zdi, da boš avtustovka... user posted image user posted image   Morda pa boš ful čez rok..... user posted image

Naj se vam vsem srečno izteče....


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septemberke 2009
20.12.2008 21:16:36   
ključek
joj, ste že septembrke 2009 tu..............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ......................vsem vam bodočim user posted image  želim čarobnih user posted image  mesecev, naj bodo to najlepši trenutki v vašem življenju, ko pa pride september 2009 pa vsem želim zdrave in pridne vaše male bebije. lep pozdravček od septembrke 2008.user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septemberke 2009
20.12.2008 21:44:31   
giotti
Čestitke vsem nosečkam user posted image

Ampak, kako to, da je že september na vrsti? Kako se to sploh računa? Ker po mojih izračunih, če je M približno na 28 dni, so te dni PDP-ji konec avgusta al ni tako?

Anonimna user posted image , a si to tista anonimna, za katero jaz tako pridno navijam in mislim nanjo, čeprav ji zasebno ne pišem več redno?

Kakorkoli, če si ti ali pa če si kakšna druga, naj je pot nosečnosti sladka in nepozabna.

Polno ljubezni vsem user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septemberke 2009
20.12.2008 22:15:52   
Anonimen
user posted image
Giotti, nisem js tista, za katero ti navijaš. Upam pa, da tudi njej kmalu uspe.
Meni pride rok na 30. avgust, imam pa zelo dolge cikle. Bom pa verjetno kar obe temi spremljala. Avgustovke so že tako daleč naprej, tukaj bo pa šlo vse od začetka, tako kot grem js.

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septemberke 2009
22.12.2008 8:44:26   
Anonimen
Jaz sem prva Anonimna....In zraven si bom dala znak user posted image , torej

jaz sem Anonimna user posted image .....

Čeprav je moj test pokazal rahlo user posted image user posted image , mislim da mi ga niti ni treba več delati, ker se počutim resnično user posted image ....In navijam, upam....

Moj PDP bi bil čisto na začetku meseca. Pa ni važno, ker bo itak devica...user posted image ...

Prav vesela sem, ker tudi jaz enkrat pišem pod temo Čvekanje....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septemberke 2009
22.12.2008 9:53:36   
barika
punce, kdaj se boste pa razkrile?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septemberke 2009
22.12.2008 14:00:46   
sarajan
a jst j bom ata, se tut morem razkrit? Mislim na rr...včasih piše mami včasih pa ati...

_____________________________

če bo fantek bo JAN, če bo punčka bo pa SARA

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septemberke 2009
23.12.2008 8:17:05   
Anonimen
 user posted image

Jaz se bom razkrila verjetno po prvem pregledu, ali pa po NS...Ne vem...Mogoče pa že čez par dni, ko bo uradni dan za teste delati in najdaljši dan ciklusa....

Trenutno gledam v test user posted image user posted image ....in sem vesela....FS s srčkom je kar lep testek....
Vem, da so slabosti zoprne....pa vseeno bi prav rada, da bi se mi začele, da se ne bojim, ali bo vse v redu ali pa ne bo....

Srečno in dobrodošle punce....



(odgovor članu sarajan)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septemberke 2009
23.12.2008 15:26:25   
altaja
Po mojih izračunih pride sicer 28.08.2009 rok, uradnega zvem pa 26.01. na pregledu. U bistvu mi je pa čist vseeno al bo avgust al pa september, sam da bo user posted image . Pa seveda da bo vse ok, kar verjamem da bo!

Čestitke vsem. Kako se kej počutite? Jst sem čist ok, nobenih nosečniških simptomov ne občutim in se počutim naravnost fantastično!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septemberke 2009
23.12.2008 16:36:20   
Anonimen
user posted image
Js imam pregled 23.1.
Rok še ne vem kdaj bo, zato sem zdaj kar pri septembrkah in avgustovkah. Malo tu, malo tam :)

Razkrila se bom pa po pregledu, če se ne bom prej po pomoti razkrila.
lp

Prejšnje dni mi je bilo grozno slabo, želodec je bolel in špikalo je non stop. Sedaj me samo še občasno malo bolj špikne, skoraj cel čas pa čutim rahlo bolečino (ki niti ni ti, ampak ne znam drugače opisat, napetost, pač čutim nekaj?) tam okrog jajčnikov in maternice.

(odgovor članu altaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septemberke 2009
23.12.2008 21:33:26   
Tanchy
Zdravo,

pa sem se tudi jaz prestavila k vam za septembrske user posted image . Glede na koledarček ipd bomo user posted image pričakali ravno okoli 1. septembra.

Imam pa že od nedelje grozne vrtoglavice user posted image , pa še v službo je treba hodit user posted image z njimi. Kako pa kaj vaše počutje? Pri moji prvi nosečnosti vrtoglavic sploh nisem imela in je bilo (skoraj) vse super, sedaj smo komaj začel in je že user posted image .

Me pa še zanima kdaj ste/ boste za nosečnost povedale oziroma imate namen povedati ožjim družinskim članom - staršem, bratom, sestram...

Midva želiva počakat do vsaj 1. pregleda, da vidiva če je vse ok, ampak ne vem če bom zdržala že zaradi počutja...

Papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septemberke 2009
23.12.2008 21:39:39   
*Junona*
Jeeeeee, bravo septemberkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Želim vam lepo nosečnost in zdrave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septemberke 2009
24.12.2008 0:23:29   
altaja
Midva sva tud rekla da bova počakala do prvega pregleda, ampak ne vem če bom zdržala! To bo prvi v obeh družinah, tko da bo cela norišnica pa bi tud iz tega vidika še mau počakala k se bo vsem zmešalo od sreče user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?