|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 13:35:23   
altaja
 Kako si si naštimala ta koledarček???


Evo, mi je uspelo....

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 14:06:22   
Nončika
Barika, ne ne. pomen je kar dober. ljubkovalen. ni vgnezditvena. ni šans, danes mam tako močno user posted image , da me kar pobira.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 14:14:21   
Anonimen
Punce jaz ne morem seznama uredit, tole mi piše ko ga hočem oddat:

Microsoft VBScript runtime error '800a0009'
Subscript out of range: '[number: -1]'
/forum/js/rteclass.asp, line 336
 
Ve katera za kaj se gre??? Sploh ne razumem tega sistema na RRuser posted image
 
altaja hvalauser posted image  Pa super da ti je uspelo ticket naštimatuser posted image
 
kepica dobrodošlauser posted image  Čestitam za nosečnost in upam da ti tokrat uspe do koncauser posted image

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 15:14:47   
pika_nogavicka

user posted image , hvala za informacije!


Imam pa še eno vprašanje, ki se vam bo verjetno zdelo neumno, ampak vseeno, jst ne vem user posted image user posted image
kako se štejejo tedni nosečnosti?

Zadnja menstruacija pri meni je bla 3. december, ovulacija pa 19 ali 20 decembra. PDP imam 13. septembra.
V katerem tednu sem zdaj?? user posted image


lep vikend vsem




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 15:38:53   
kepica
pika_nogavička tedni se štejejo od prvega dne zadnje manestuacije, torej si sedaj v 5. tednu oz. si noseča 4t3d...sva pa na istem..Tudi jaz imam ZM 3.12, O sem imela 20.12, le da imam PDP 11.9.user posted image
Kakšen pa je bil tvoj plusek na testu? Moj še ni bil tako močen, kot bi moral biti...Bom ponovila test v torek, ali pa bom šla kar na bhcg, da bo bolj 100%user posted image

< Sporočilo je popravil kepica -- 3.1.2009 15:39:24 >

(odgovor članu pika_nogavicka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 16:31:53   
pika_nogavicka

Hvala, kepica user posted image

Jst sem delala test 1.1., ker nisem mogla zdržat in je bila črtica precej rahla user posted image
Menstruacijo bi morala dobiti šele danes, a je nisem user posted image

Tudi jaz bom ponovila test v torek. Kateri test si pa imela (jaz baby check mini, ki zazna že manjšo koncentracijo)?


Pa še eno neumno vprašanje, kaj je to bhcg user posted image in kam greš to delat? user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 17:10:15   
kepica
Jaz sem pa test delala danes, M bi morala dobit 1.1., ampak glede na O bi verjetno M dobila šele danes, tako da je verjetno plusek slab zaradi zgodnjega testiranja. Testirala sem pa z CB. Saj intenzivnosti pluska ne bi posvečala toliko pozornosti, če ne bi imela slabih izkušenj, zato se bom tokrat raje prepričala čez par dni s ponovnim testiranjem.
bhcg je hormon, ki je prisoten v krvi in urinu v času nosečnosti. Prisotnost v urinu preveriš z domačim testom za ugotavljanje nosečnosti, prisotnost v krvi pa v laboratoriju v ZD. Upam, da se nama pluski odebelijouser posted image

(odgovor članu pika_nogavicka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 19:29:43   
Anonimen
kepica dobrodošla med namiuser posted image

pika nogavička in kepica tudi jaz sem imela ZM 3.12., M bi mogla prit 31.12. Po dnevu zamude, torej 1.1. sem naredila test (BC mini), ki je pokazal kar lepo črtico. Res pa je, da mi M nikoli ne zamuja, kvečjemu pride dan, dva, tri prej.

tamika nimam pojma, kako se dela ta seznamuser posted image  tako da žal ne znam pomagat.

user posted image

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 21:11:26   
meta21
Vidim, da kar nekaj septembrk08 hodi sem nostalgijo zganjatuser posted image . Babe, bejžte domu!user posted image user posted image user posted image

Mimogrede pa čestitke in krasno nosečnost vsem skupaj! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 22:26:46   
TomTaylor
Jz vas zaenkrat samo pozdravim, pa upam, da se vam čez nekaj tednov lahko zagotovo pridružim. Sem bolj vraževerne sorte user posted image  

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 22:58:07   
tropical
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
user posted image  PDP / NICK (STAR.) /user posted image /OTROK-ANGELČEK / KRAJ 1. PREGLED
 
user posted image  28.8. / altaja (27) / 1. user posted image / ?? / 26.01.
user posted image  30.8. / Anonimenuser posted image  (?) / 1.user posted image / ?? / 23.01.
user posted image  30.08. / sarajan (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  30.08. / eva Ana (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / Anonimen user posted image  (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / Tanchy (?) / 2. user posted image /user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / vila MaLiNa (?) / 1. user posted image / ?? / 14.01. 
user posted image  05.09. / Anonimenuser posted image  (?) / 1. user posted image / ?? / ??
user posted image   05.09. / barika (24) / 2.user posted image / user posted imageCelje / ??
user posted image  05.09. / enaS (?) / 2. user posted image / user posted image / ?? / 11.02.
user posted image  08.09. / *TaMiKa* (21) / 1. user posted image / Maribor / ??
user posted image   09.09. / zana21 (?) / 5. user posted image / user posted image user posted image user posted image user posted image / ?? / ??
user posted image   09.09. / Anonimenuser posted image (27) / 2. user posted image / user posted image  / ?? / ??
user posted image   12.09. /kepica (29) / 4. user posted image / user posted image  / ?? / ??
user posted image  13.09. / pika_nogavicka (?) / 1. user posted image / ?? / ??
user posted image  ??.??. / pingi (?) / 2.user posted image / user posted image / ?? / ??
 
SKUPAJ: 16    user posted image



< Sporočilo je popravil tropical -- 3.1.2009 23:05:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 8:41:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
user posted image  PDP / NICK (STAR.) /user posted image /OTROK-ANGELČEK / KRAJ 1. PREGLED
 
user posted image   28.8. / altaja (27) / 1. user posted image / ?? / 26.01.
user posted image   30.8. / Anonimenuser posted image  (?) / 1.user posted image / ?? / 23.01.
user posted image   30.08. / sarajan (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  30.08. / eva Ana (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / Anonimen user posted image  (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / Tanchy (?) / 2. user posted image /user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / vila MaLiNa (?) / 1. user posted image / ?? / 14.01. 
user posted image  05.09. / Anonimenuser posted image  (?) / 1. user posted image / ?? / ??
user posted image   05.09. / barika (24) / 2.user posted image / user posted imageCelje / ??
user posted image  05.09. / enaS (?) / 2. user posted image / user posted image / ?? / 11.02.
user posted image  08.09. / *TaMiKa* (21) / 1. user posted image / Maribor / ??
user posted image   09.09. / zana21 (?) / 5. user posted image / user posted image user posted image user posted image user posted image / ?? / ??
user posted image   09.09. / Anonimenuser posted image (27) / 2. user posted image / user posted image  / ?? / ??
user posted image   12.09. / kepica (29) / 4. user posted image / user posted image  / ?? / ??
user posted image  13.09. / pika_nogavicka (?) / 1. user posted image / ?? / ??
user posted image  ??.??. / pingi (?) / 2.user posted image / user posted image / ?? / ??
 
SKUPAJ: 16    user posted image

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 8:42:27   
Anonimen
tropical hvala! Zdaj mi je pa uspelo ko sem tvoj post citirala. V čem pa je bila fintauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 10:41:44   
kepica
Dobro jutro punce!
Kako ste kaj na ta lep sončen dan? Meni je bilo zjutraj malo slabo, ko sem umivala zobe. Bljak.Niti jest ne morem, kar želodec se mi obrača. Upam, da bo šlo tole mimo v čim bolj blagi obliki. Mi pa še v nobeni nosečnosti ni bilo slabo, niti nisem imela nobenih znakov, sedaj sem pa zgleda čisto vse pokasiralauser posted image Ma, ni važno, sem vesela, pa tudi če tri mesece školjko objemam, samo da sem user posted image user posted image
TaMikaaaa, prosim, če na seznamu popraviš mojo starost na 27...si me malo postaralauser posted image Pa nič narobe, ampak se mi z leti nikamor ne mudiuser posted image
Šele danes dojemam, da sem zares srečka user posted image in komaj čakam, pa čeprav s strahom, prvi pregled. Takoj jutri se bom naročilauser posted image

Lepo, sončno nedeljo vam želim.

< Sporočilo je popravil kepica -- 4.1.2009 10:42:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 10:47:40   
spps
uf,se vas je že kr nekaj septemberk nabralo user posted image user posted image user posted image user posted image Vsem Vam želim,da bodo za vse ti meseci najlepši in,da bo do konca potekalo vse kot je treba user posted image user posted image
sama sem tud bila Septemberka,davnega,davnega leta 2002  user posted image user posted image user posted image

SREČNO IN ZDRAVO NOSEČNOST VSEMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 11:04:21   
Anonimen
Dobro jutro! Ali je že dober dan!user posted image user posted image

kepica res, da je sončno, samo hudičevo mrzlouser posted image , kaj nas šele čaka, cel teden bo prava Sibirija, brrrrrr, jaz pa tak zmrzljiv tip...

tamika zgleda si naju zamenjala s kepico, kar mene pa si pomladila za 2 letiuser posted image  saj ne bi bilo slabouser posted image  tako da te prosim, če popraviš starost na 29, hvala.

Lep dan!

user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 11:13:35   
Anonimen
Lep nedeljski dober dan.

Pri nas tako lepo sonček sveti, joj kako je lepo skozi okno gledat.

Prosi, če na seznamčku pri meni popraviš in sicer 3. nosečnost, ter 2 otročka, starost 28.

Jaz se zaenkrat počutim odlično, o nosečniških znakih ni ne duha ne sledi. Skratka uživam, danes že cel dan pospravljam po hiši in delam generalno.

Jaz moram tudi jutri poklicat G, da se naročim za prvi pregled. Komaj čakam.

Lepo nedeljo še naprejuser posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 11:19:54   
pika_nogavicka

res je lep dan user posted image

samo meni je pa ful slabo in komaj vstanem iz postelje... user posted image

Pa še eno vprašanje: Kdaj se običajno končajo slabosti, jst jih imam že dovolj, saj moram jutri v šolo user posted image


Tamika, pri meni lahko dodaš starost 22 let oz. ko bom imela user posted image bom že 23 user posted image


lep dan



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 11:35:13   
kepica
Ja, res je, da je zunaj mraz, gredo pa zato vse tiste, ki jih daje nosečniška utrujenost mirne vesti po kosilu malo v ležeči položaj namesto sprehodauser posted image Mene na srečo še ne, se pa zelo pazim, ker imam bolečine v maternici (kar je baje normalno, čeprav sem bila že trikrat noseča, pa jih nisem imela) in ker sta za mano 2ss, raje ne pretiravan in delam vse bolj na iziuser posted image Tokrat se ne dam in hočem svojo kepico prinesti do koncauser posted image   Se borim z Dabrostonom že preventivno. Mi ga je G dala že par mesecev nazaj, da bi z njim lahko začela takoj, ko bo test pozitiven. Upam, da mi tokrat uspeuser posted image

(odgovor članu pika_nogavicka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 13:43:05   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
user posted image  PDP / NICK (STAR.) /user posted image /OTROK-ANGELČEK / KRAJ 1. PREGLED
 
user posted image   28.8. / altaja (27) / 1. user posted image / ?? / 26.01.
user posted image   30.8. / Anonimenuser posted image  (?) / 1.user posted image / ?? / 23.01.
user posted image   30.08. / sarajan (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  30.08. / eva Ana (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / Anonimen user posted image  (?) / 1.user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / Tanchy (?) / 2. user posted image /user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / vila MaLiNa (?) / 1. user posted image / ?? / 14.01. 
user posted image  05.09. / Anonimenuser posted image  (?) / 3. user posted image / user posted image user posted image?? / ??
user posted image   05.09. / barika (24) / 2.user posted image / user posted imageCelje / ??
user posted image  05.09. / enaS (?) / 2. user posted image / user posted image / ?? / 11.02.
user posted image  08.09. / *TaMiKa* (21) / 1. user posted image / Maribor / ??
user posted image   09.09. / zana21 (?) / 5. user posted image / user posted image user posted image user posted image user posted image / ?? / ??
user posted image   09.09. / Anonimenuser posted image (29) / 2. user posted image / user posted image  / ?? / ??
user posted image   12.09. / kepica (27) / 4. user posted image / user posted image  / ?? / ??
user posted image  13.09. / pika_nogavicka (22) / 1. user posted image / ?? / ??
user posted image  ??.??. / pingi (?) / 2.user posted image / user posted image / ?? / ??
 
SKUPAJ: 16    user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 13:44:48   
Anonimen
punce pardon za moje napačeuser posted image  Sem zdaj popravila, upam da je ok. Javite še od kod ste in datum prvega pregleda če katera že ve. Kraj lahko tudi zbrišemo če želite, ker vidim da mi ga je samo ena povedala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 13:59:28   
Anonimen
user posted image
Še moja leta: 26

Lep seznam in prav všeč mi je, da ni več tistega odvečnega E-ja v naslovu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 14:00:06   
Anonimen
user posted image
Otrok še nimam in je to prva user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 14:59:13   
pika_nogavicka

Spet jaz user posted image

Mogoče katera ve, kdaj se je potrebno začeti izogibati določeni hrani (plesnivi siri, morske jedi ...)?

Zakaj se ne smejo jesti paštete in suha salama oz. kaj naj jem user posted image , da bo z user posted image vse v redu???


lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septemberke 2009
4.1.2009 16:02:21   
Anonimen
pika nogavicka jaz ne jem bifteka, pršuta... ker je pač surovo meso pa razne domače salame... Pazit je treba, da ne dobiš toksoplazmoze (jaz sem negativna, če si pozitivna, pol te ne rabi bit zaradi tega strah, ker si imuna - samo 1x jo preboliš), okužiš se lahko predvsem preko mačk (z izločki, zato je treba pazit pri pucanju mačjega wc-ja pa zelenjavo z vrta je treba dobro oprat - lahko da jo je mačka poscala).
Drugače pa jaz nisem pretirano omejila jedilnika, jem, kar mi paše. Paštet, hrenovk in nekih posebnih salam itak ne jem, ker mi je že v osnovi bljakuser posted image .
Trenutno sem mahnjena na klementine.user posted image  Lahki bi jih kilo naenkrat požrlauser posted image .

evo, tule maš še en članek o toksoplazmozi:
http://www.ringaraja.net/toksoplazmoza_134.html

A folno jemlješ? Jaz jem Tifol.

Lp, user posted image

(odgovor članu pika_nogavicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?