|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2009
5.1.2009 21:43:44   
kepica
Tudi jaz težko zadržujem, sploh, ko vem, da vsi tako nestrpno čakajo, kdaj se bo kaj prijelouser posted image Ampak, vsaj do prvega pregleda ne povem nikomur od bližnjih ali sodelavcev, prvi naval veselja pa sem že potešila, saj sem novičko zaupala parim prijateljicam, za katere vem, da ne morejo povedat nikomur od zgoraj naštetihuser posted image

Je katera že imela danes popoldne lepotilni spanec?user posted image Mene je tako vrglo po kosilu, da sem spala eno uro ko polh...hehe....zdej imam vsaj opravičilo in grem mirne vesti malo podrematuser posted image   Drugače pa vsak dan postavljam rekord v porabi toaletnega paprija... Tako hodim na wc, da gre po moje cela rola na dan samo zameuser posted image user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Septemberke 2009
5.1.2009 22:10:35   
Anonimen
user posted image
Js imam vsako popoldne lepotilni spanec user posted image . Sem tako zmučena čez dan, da ne gre drugače. Pa tudi wc non stop obiskujem. Že itak veliko pijem (vode, da ne bo pomote;)), zdaj se je pa število obiskov na wc-ju še povečalo.

Midva ne bova povedala še kar nekaj časa. Se mi zdi, da je boljše tako. Pa še veliko bolj grozno bi mi bilo, če bi vsi vedeli, potem bi šlo pa kaj narobe.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Septemberke 2009
5.1.2009 23:56:10   
tropical
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
user posted image  PDP / NICK (STAR.) /user posted image /OTROK-ANGELČEK 1. PREGLED / NS
 
user posted image   28.8. / altaja (27) / 1. user posted image / 26.01.
user posted image   30.8. / Anonimenuser posted image  (26) / 1.user posted image / 23.01.     12.02.
user posted image   30.08. / sarajan (?) / 1.user posted image / ??
user posted image  30.08. / eva Ana (?) / 1.user posted image / ??
user posted image  01.09. / Anonimen user posted image  (?) / 1.user posted image / ??
user posted image  01.09. / Tanchy (?) / 2. user posted image / 1. user posted image / ??
user posted image  01.09. / vila MaLiNa (?) / 1. user posted image / 14.01. 
user posted image  05.09. / Anonimenuser posted image  (?) / 3. user posted image / 2. user posted image / 19.01.     17.02.
user posted image   05.09. / barika (24) / 2.user posted image /1. user posted image / ??
user posted image  05.09. / enaS (?) / 2. user posted image / 1.  user posted image / 11.02.
user posted image   05.09. / Pia67 (41) / 2. user posted image  /1. user posted image / ??
user posted image   07.09. / Pupček (28) / 1.  /23.01.
user posted image  08.09. / *TaMiKa* (21) / 1. user posted image / 22.01.
user posted image   09.09. / zana21 (?) / 5. user posted image / 2. user posted image 2. user posted image / ??
user posted image   09.09. / Anonimenuser posted image (29) / 2. user posted image / 1. .user posted image / 29.01.    
user posted image   12.09. / kepica (27) / 4. user posted image / 1. user posted image / ??
user posted image  13.09. / pika_nogavicka (22) / 1. user posted image  / ??


Skupaj: 18 user posted image

user posted image   user posted image  

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUK 

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?

    Zdravstveno zavarovanje novorojenčka  

    < Sporočilo je popravil tropical -- 6.1.2009 0:00:00 >

    (odgovor članu Anonimen)
  • Neposredna povezava do sporočila: 153
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 7:42:39   
    lananai
    tropical, jst tudi stiskam pesti zate!

    majčica 2009

    (odgovor članu tropical)
    Neposredna povezava do sporočila: 154
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 9:10:01   
    zana21
    Ojla punce.
    user posted image  za vse zaspanke.
    Vidim da nas je vedno vec in prav je tako.
    TaMikka,moj pregled vpisi 21.1.2009,stara pa sem 25 let,rodila bom v mb.

    Jaz imam pa drug problem kot moji predhodnici,blazno težko zaspim,pa se delam vedno ponoči,oziroma 2 uri na noč,in je pol zaspat nazaj prava umetnost.
    Pa napenja me tako,kot da vsak dan jem pasulj! user posted image  

    (odgovor članu lananai)
    Neposredna povezava do sporočila: 155
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 13:50:01   
    barika
    uuuuuu kolk vas je novih nosečk ...čestitke!"!!!!!


    Mi smo bili par dni brez interneta ---groza, vam rečemuser posted image .
    v glavnem, včeraj sem se naročila na pregled, imam ga 23.1, jemljem pa Neovin tablete (imajo zraven še kapsulo ribjega olja).  Za 1x (trkam) mi še ni slabo, upam, da tak tudi ostane, me pa vsake tolk boli trebuh in jajčniki.

    aja, pa ful me firbec matra, da bi povedla doma, pa sma se z mojim zmenla, da do nuhalne nič ne povema.

    a še kej, Tamikaa, za seznam, sem iz Celja pa tudi rodila bom v Celju.

    (odgovor članu zana21)
    Neposredna povezava do sporočila: 156
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 14:05:41   
    Pia67
    Barika tudi jaz jemljem Neovin, in zanimivo, ni mi slabo (tudi 1.user posted image  je bil zgolj odpor do hrane) in občasno me boli "spodaj". Razen domačim nisem nikomur rekla, še najbolj pa cvikam to naredit v službi, saj mi najbrž ne bodo podaljšal pogodbe...
    Zredila se nisem nič, mogoče je trebuh videza "kot po dobrem kosilu", prvi pregled imam 19.1.2009, prej se mi ne zdi smiselno se it kazat.
    Glede počivanja, nekatere imate to razkošje, da spite popoldan, jaz sem vesela, če mi rata do 23. ure zaspat, ker potem, ko moja mala punči zaspi, se najde kup opravil, ki se zavlečejo pozno v noč. Zato pa še vedno tečem vsak 2. dan in me enourni tek spravi k sebi. Se prav prediham in napolnim z energijo. Upam, da bom tekla čim dlje.

    (odgovor članu barika)
    Neposredna povezava do sporočila: 157
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 14:33:56   
    barika
    Punce, jaz hodim spat šele ob enih zjutrajuser posted image  ali kasneje, ker nisem zaspana, zjutraj pa spim do desetih (skupaj z mojim malim polhom). Drugače sem pa včeraj prvič spala popoldan, danes mi pa ni.

    a je že katera imela vgnezditveno krvavitev??? jaz sem danes vidla na spodnjicah samo eno rahlo tini-mini pikico. prvič je bila pa nekje v 7. tednu.

    (odgovor članu Pia67)
    Neposredna povezava do sporočila: 158
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 14:37:49   
    kristy.k.

    Pozdravljene vse septemberke!!!
    še ena nova članica...ki resnično upa, da bo ostala z vami do konca.user posted image
    starost 31, se mi zdi da 6 t, prva pikica,  ZM 02.12.

    CB sem delal že 3x, vsakič je bil blag znak za nosečnost. imam konstante bolečine s v spodnjem delu trbuha, ki so izrazitejše na levi strani. zelo se bojim da gre za IMN...nimam nekih pretiranih znakov nosečnosti razen ščemenje v dojkah...imam občutek da se mi hormon ne dviga po predvidevanjih. prvi pregled imam 10.02.

    strah me je...je še kakšna taka kot jaz...prestrašena?user posted image

    Lep dan še naprej vsem nosečkam!!!


    (odgovor članu Pia67)
    Neposredna povezava do sporočila: 159
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 14:48:40   
    Anonimen
    user posted image
    IZVIRNO SPOROČILO: barika

    a je že katera imela vgnezditveno krvavitev??? jaz sem danes vidla na spodnjicah samo eno rahlo tini-mini pikico. prvič je bila pa nekje v 7. tednu.


    A ni vgnezditvena krvavitev kakšnih 10 dni po O user posted image


    (odgovor članu barika)
      Neposredna povezava do sporočila: 160
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 16:24:48   
    Anonimen
    danuser posted image

    tropical hvala za seznamček!! Kaj ga želiš ti urejat ali pa katera druga nosečka? Jaz priznam da mi to urejanje seznama na RR ne gre najboljeuser posted image

    DOBRODOŠLE nove nosečkeuser posted image  res nas je že veliko, supercauser posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 161
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 18:22:38   
    Anonimen
    Ojla punce  user posted image

    Se vam spet malo javljam. Joj tole kdaj povedat, jest bi tko rada že vsem povedala po drugi strani me je pa neznansko strah, da ne bi bilo kaj narobe in potem je potrebno spet vsem razlagat user posted image

    Ne vem, jaz sem nekaj premišljevala, da bom povedala šele nekje v 15.tednu, če mi bo ratalo do takrat tiho biti user posted image , pa tud kakšen bo odziv domačih pojma nimam, pustimo se presenetiti, čeprav mislim, da bodo prav tako kot midva vsi veseli, pa sej po eni strani že po moje pričakujejo, da bom enkrat nosečka, ker oba z možem sanjava o treh user posted image .

    Jaz pa pijem tablete s folno kislino in ostalimi vitamini centra med mami. Pa moram reči, da mi ni nič slabo. No mogoče imam to srečo, ker do sedaj mi ni bilo še nikoli v nobeni nosečnosti slabo, sem ena izmed redkih srečnic, ki nosečnost prenaša odlično.Tud zaspana nisem nič, pa sej kje pa moraš biti pri dveh nadebudnežih še zaspan user posted image

    Aja kraj poroda Ljubljana. Sem obakrat v Lj rodila in tudi v tretje bo tako.

    Lep dan še naprej user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 162
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 18:46:49   
    Anonimen
    Jaz sem tudi najprej razmišljala da ne bi povedala če bo slučajno kaj narobe, ampak se mi zdi da se bolje počutim če delim svojo srečico z najbližjimi in posledično tudi ne razmišljam da bo kaj narobe, obratno, prepričana sem da bo vse ok!! Optimistične mormo bituser posted image
    ČE pa bi že res bilo kaj narobe pa bi tako ali tako želela imet bližnje okrog sebe, ne bi mogla nesreče skrivat pred njimi in niti ne bi želela.
    Zato sva se pač z mojim odločila da poveva širnemu svetu za najin plusekuser posted image user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 163
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 20:22:34   
    altaja
    IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

    Jaz sem tudi najprej razmišljala da ne bi povedala če bo slučajno kaj narobe, ampak se mi zdi da se bolje počutim če delim svojo srečico z najbližjimi in posledično tudi ne razmišljam da bo kaj narobe, obratno, prepričana sem da bo vse ok!! Optimistične mormo bituser posted image
    ČE pa bi že res bilo kaj narobe pa bi tako ali tako želela imet bližnje okrog sebe, ne bi mogla nesreče skrivat pred njimi in niti ne bi želela.


    Se ne bi mogla bolj strinjat. user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 164
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 21:28:19   
    Anonimen
    user posted image

    Pozdravljene!

    Evo, jaz nisem več zdržala in sem povedala moji sestriuser posted image  joj, kak je bila vesela.user posted image user posted image  Sem bila dolgo tiho, kaj? Celih 6 dni.user posted image user posted image user posted image  Ampak mi je boljše tako, ker sva si zelo blizu in ji pač vse zlapamuser posted image . Pa mami tudi nameravam povedat takoj, ko se naslednjič vidiva. Ostali bojo pa počakali.

    Počutim se še vedno nič kaj nosečouser posted image  nobenih znakov nimamuser posted image  razen izostanka menstre seveda.user posted image

    IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

    user posted image
    IZVIRNO SPOROČILO: barika

    a je že katera imela vgnezditveno krvavitev??? jaz sem danes vidla na spodnjicah samo eno rahlo tini-mini pikico. prvič je bila pa nekje v 7. tednu.


    A ni vgnezditvena krvavitev kakšnih 10 dni po O user posted image




    Po mojem tudi. Jaz sem jo prvič imela (par dni preden bi mogla prit M), tokrat pa je nisem imela.

    pupček in kristy.k. pozdravljeni med namiuser posted image user posted image

    lp, user posted image

    (odgovor članu altaja)
      Neposredna povezava do sporočila: 165
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 23:02:12   
    tropical
    IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

    danuser posted image

    tropical hvala za seznamček!! Kaj ga želiš ti urejat ali pa katera druga nosečka? Jaz priznam da mi to urejanje seznama na RR ne gre najboljeuser posted image

    DOBRODOŠLE nove nosečkeuser posted image  res nas je že veliko, supercauser posted image


    Ko bom mela čas lahko skočim še sam ga mal  uredit. Če pa bom mogoče septemberka ga lahko pa skozi.

    Punce lepo mejte se pa lepo božajte svoje male bušije.

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 166
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 23:09:23   
    tropical


    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
     
    user posted image
    user posted image  PDP / NICK (STAR.) /user posted image /OTROK-ANGELČEK 1. PREGLED / NS
     
    user posted image   28.8. / altaja (27)  / 1. user posted image / 26.01.
    user posted image   30.8. / Anonimenuser posted image  (26) / 1.user posted image / 23.01.     12.02.
    user posted image   30.08. / sarajan (?) / 1.user posted image / ??
    user posted image  30.08. / eva Ana (?) / 1.user posted image / ??
    user posted image  01.09. / Anonimen user posted image  (?) / 1.user posted image / ??
    user posted image  01.09. / Tanchy (?) / 2. user posted image / 1. user posted image / ??
    user posted image  01.09. / vila MaLiNa (?) / 1. user posted image / 14.01. 
    user posted image  05.09. / Anonimenuser posted image  (?) / 3. user posted image / 2. user posted image / 19.01.     17.02.
    user posted image   05.09. / barika (24) Ce / 2.user posted image /1. user posted image / 23.01.
    user posted image  05.09. / enaS (?) / 2. user posted image / 1.  user posted image / 11.02.
    user posted image   05.09. / Pia67 (41) / 2. user posted image  /1. user posted image / 19.01.
    user posted image   07.09. / Pupček (28) / 1.  /23.01.
    user posted image  08.09. / *TaMiKa* (21) / 1. user posted image / 22.01.
    user posted image   09.09. / zana21 (25) / 5. user posted image / 2. user posted image 2. user posted image / 21.01.
    user posted image   09.09. / Anonimenuser posted image (29) / 2. user posted image / 1. .user posted image / 29.01.    
    user posted image   12.09. / kepica (27) / 4. user posted image / 1. user posted image / ??
    user posted image  13.09. / pika_nogavicka (22) / 1. user posted image  / ??


    Skupaj: 18 user posted image

    user posted image   user posted image  

    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUK 

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?

    Zdravstveno zavarovanje novorojenčka  


    (odgovor članu tropical)
  • Neposredna povezava do sporočila: 167
       RE: Septemberke 2009
    6.1.2009 23:40:25   
    tropical



    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
     
    user posted image
    user posted image  PDP / NICK (STAR.)      (user posted image , user posted image  )        1. PREGLED  NS
     
    user posted image   28.8.  altaja (27)     (1. user posted image , ?user posted image               26.01.
    user posted image   30.8.  Anonimenuser posted image  (26) (1.user posted image , ?user posted image )     23.01.     12.02.
    user posted image   30.08.  sarajan (?)            (1.user posted image , ?user posted image )            ??
    user posted image  30.08.  eva Ana (?)          ( 1.user posted image , ? user posted image )                 ??
    user posted image  01.09.  Anonimen user posted image  (?) ( 1.user posted image , ?user posted image )             ??
    user posted image  01.09. / Tanchy (?) ( 2.user posted image , 1. user posted image )                         ??
    user posted image  01.09. / vila MaLiNa (?) ( 1.user posted image , ?. user posted image )             14.01. 
    user posted image  05.09.  Anonimenuser posted image  (?) ( 3.user posted image , 2.user posted image )       19.01.     17.02.
    user posted image   05.09.  barika (24) Ce ( 2. user posted image , 1. user posted image )               23.01.
    user posted image  05.09.  enaS (?) ( 2. user posted image , 1.user posted image )                          11.02.
    user posted image   05.09.  Pia67 (41) ( 2. user posted image , 1.user posted image )                       19.01.
    user posted image   07.09.  Pupček (28)          ( 2. user posted image , ?. user posted image )                23.01.
    user posted image  08.09. *TaMiKa* (21)      ( 2. user posted image , ?. user posted image )                22.01.
    user posted image   09.09.  zana21 (25) (5. user posted image ,2.user posted image , 2. user posted image )            21.01.
    user posted image   09.09.  Anonimenuser posted image (29)  ( 2.user posted image , 1. user posted image )        29.01.    
    user posted image   12.09.  kepica (27)            ( 4. user posted image , 1.user posted image )                 ??
    user posted image  13.09.  pika_nogavicka (22)  ( 1. user posted image , ?. user posted image )              ??
    user posted image    xx.xx.  kristy.k. (31)  ( ?.user posted image , ?. user posted image )                         ??

    Skupaj: 19 user posted image

    user posted image   user posted image  

    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
     
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE
    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE
    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA        SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                 ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                     NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC


  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUK 

  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?

    Zdravstveno zavarovanje novorojenčka  




    < Sporočilo je popravil tropical -- 6.1.2009 23:42:26 >

    (odgovor članu tropical)
  • Neposredna povezava do sporočila: 168
       RE: Septemberke 2009
    7.1.2009 7:02:58   
    kepica
    Dobro jutro punce!
    Ste dobro spale? user posted image  Jaz sem šla spat ob 9.30, pa se nisem naspalauser posted image  Odkar sem noseča sem kot polhuser posted image
    Eno lepo jutro vam želim in vam pošiljam en dober čaj, user posted image  ker sedaj živimo zdravo in zjutraj na tešče ne pijemo kaveuser posted image

    tropical, prosim, če pri meni dodaš datum pregleda 20.1..

    Lep dan vam želim.

    (odgovor članu tropical)
    Neposredna povezava do sporočila: 169
       RE: Septemberke 2009
    7.1.2009 8:44:13   
    barika
    Jutro.
    Šla sem spat ob 1.30 in sem spala do malo prej, zbudil me je pa sine, ki je vztrajno klical atijauser posted image , dokler mu nisem povedala, da ga ni doma in da je samo mama doma, da je končno obrnil ploščouser posted image .

    Kepica, hvala za čaj, ga ravno pijem, nosečniškega od tekanee.

    tak, čez dobre pol ure, se pa zadekama in grema do citiya po par stvari za v hladilnik.

    (odgovor članu kepica)
    Neposredna povezava do sporočila: 170
       RE: Septemberke 2009
    7.1.2009 9:56:17   
    sontschica
    Pozdravljene punce.

    tudi jaz se pridružujem tej temi. najprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem user posted image  in upam, da bomo septembra vse postale srečne mamice.
    s kepico sva na isti dan delale test. zadnjo user posted image  sem imela 3.12., torej mi je programček izračunal PDP 9.9.2009. prvi pregled imam pa 26.1.

    drugače me pa ful prsa bolijo, pa tak čudn občutek v trebuhu, špikanje jajčnikov pa vrtoglavica. sam da ni bruhanja. pa je vse v redu.

    (odgovor članu barika)
    Neposredna povezava do sporočila: 171
       RE: Septemberke 2009
    7.1.2009 11:46:50   
    Pupček
    Živjo,

    Tudi jaz se prav nič nosečo ne počutim. Nobenih znakov nimam, edino prsa so se mi malo spremenila (lepše so user posted image ). Bi pa rada ubčutila kako slabost ali utrujenost, tako bi vsaj imela filing da sem noseča.

    Zato pa komi čakam 1. pregled, da mi ginekolog potrdi - ti dnevi do pregleda se mi neznosno vlečejo.

    Po pregledu pa nameravam povedat doma in prijateljem (do zdej sem le "namignila" nekaterim prijateljicam).

    Tropical, prosim te, da pri meni popraviš - gre za 1.user posted image .

    Uživajte!

    (odgovor članu sontschica)
    Neposredna povezava do sporočila: 172
       RE: Septemberke 2009
    7.1.2009 11:50:39   
    Anonimen
    user posted image
    IZVIRNO SPOROČILO: Pupček

    Bi pa rada ubčutila kako slabost ali utrujenost, tako bi vsaj imela filing da sem noseča.



    Ne želi si. Če bi šlo, bi ti kar dala kak teden svojih slabosti in utrujenosti.

    (odgovor članu Pupček)
      Neposredna povezava do sporočila: 173
       RE: Septemberke 2009
    7.1.2009 12:14:25   
    barika
    IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

    user posted image
    IZVIRNO SPOROČILO: Pupček

    Bi pa rada ubčutila kako slabost ali utrujenost, tako bi vsaj imela filing da sem noseča.



    Ne želi si. Če bi šlo, bi ti kar dala kak teden svojih slabosti in utrujenosti.



    ja se podpišem, ne želi si slabosti ... še žal ti bouser posted image

    punce, jaz sem požrlauser posted image  francosko solato in en mega sendvič ... pa še sem lačnauser posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 174
       RE: Septemberke 2009
    7.1.2009 13:19:21   
    oktavija
    Dan drage so-nosečke!

    Ker vidim, da ne poznam prav veliko forumk, vas bom najprej lepo pozdravila in se na kratko predstavila...
    Kar nekaj težav in let je minilo, preden smo dočakali magični user posted image  in zdaj sem med vami. Res da je šele začetek, a vendar sem tu.

    Stara sem 28 let, in če bo vse ok bo to moj prviuser posted image , po izračunih naj bi bil DP okoli 10.09.09, prvi pregled še nevem kdaj bom imela....

    No toliko od mene za prvič.
    Vsem user posted image  želim mirno in prijetno nosečnost, ter seveda zdrave user posted image  !!!!




    _____________________________

    Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

    (odgovor članu barika)
    Neposredna povezava do sporočila: 175
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
    Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
    Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?