|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2009 - part.II
4.5.2009 23:18:09   
barika
Evo čveke moje, odpiram drugi del septembrk 2009, Vila Malina, ti pa prosim nalepi seznamček, da bomo ažurne user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 7:23:51   
altaja
Uuuu, drugi del user posted image , pridne smo, pridne user posted image

user posted image


user posted image


Dobro jutro drage moje...





_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:08:28   
sontschica
dobro jutro čvekice, sem opazila, da ste se včeraj kar naklepetaleuser posted image user posted image

jaz sem danes čist brez energije, sva včeraj cel dan bila v šopingu in moram rečt, da tole ni več zameuser posted image se tako hitro utrudim, da se sama sebi zdim kot kakšna babica, a kaj čmouser posted image user posted image user posted image

no včeraj sem bila na morfologiji in moram odkrito rečt, da sem raočarana nad G, ki mi jo je delal. vse je bilo tako hitro, da so bili na ekranu samo neki zmazki, niti enkrat svojga user posted image nisem videla, kako velik je in kako leži. kar me je najbolj šokiralo (ker sva seveda hotela zvedit spol), da je G rekel, da naj bi bilo zaradi lege ritke in pove spol in še reče, da bi moral  potrditi še z enim UZ. pol ga pa še vprašam  s kakšno zagotovostjo bo to, kar je povedal, pa je rekel 100%.user posted image tako, da jaz nič ne verjamem temu, tako, da bomo mogli očitno počakat do rojstva, oz. če bom slučajno deležna še kakšega UZ. me pa strašno veseli in sem pomirjena, saj zaradi tega se MF dela, da je vse v najlepšem redu, vsi organi so vidni, srček bije, user posted image je pa težak kar 415g. in to je to

vila MaLiNa in Rubin čestitke za uspešne pregledeuser posted image user posted image user posted image Rubin jaz sem si tudi že od nekdaj želela, da bi imela enojajčni dvojčici.

jaz imam tudi AS in ga uporabljam kar z Babylove oljem.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:18:55   
Sarchi
Dobro jutro

hvala za čestitke za uspešen pregled, jup jzt sam upam da je vse ok z našo pikico.

vila MaLiNa, ja tud najina MF je trajala tam ene dobrih 10 min. to se tko hitro dogaja. mi bi pa kr gledali pa gledali, a ne?! Midva greva drugače v juniju na samoplačniški 3D UZ (podobno kot nuhlna, se naročiš kamor želiš, edino cena je pa res kar mačlek šokantana, cca 100 eur). Dejalo pa ga med 25 in 28 tednom se mi zdi.  Kar se pa tiče rednih UZ jaz upam da bo moj G. le opravil še kakega, mislim celo da naj bi na vsakem pregledu na hitro pokukal z UZ.

indy pozdravljena, lepo da se javiš, sem te že pogrešala. in seveda glavno da si ok.

Rubin, midva imava AS in  ga tudi pridno uprabljava in prisluškujeva naši pikici, kupila sem gel v lekarni, tazga k ga majo G. in je ful u redu, pa še poceni je bil 2.50 eur Ultra gel 300 ml, gel za ultrazvočno diagnostiko, proizvajalec Jadran, Galenski laboratorij d.d.)




_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:20:19   
baby blue
dobro jutro

ii part II kako smo pridne in zagnane user posted image

a samo 10 minutk traja MF?... mah to je pa tako hitro mimo kot bi mignil...

drugačep atudi midva uporabljava AS in to kar z babylove oljem pa se lepo sliši user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:23:51   
jasmina in tadej


Jutro user posted image !

A vete zakaj so naši G takšni do nas!?

Samo 10min UZ pa adijo!    Halo - KRIZA!user posted image user posted image user posted image

Sem v nekem članku brala da naj bi MF trajal 45min! Da kao v manj kot 45min ne more pregledat vsega!

Vglavnem oni že vejo kaj delajo!user posted image

Nič grem js tud na MF! Bomo vidli če mi bo povedala spol!

Mam pa občutek da bomo čakali do konca!user posted image

Aja sem jo klicala pa vprašala če lahko gre moj dragi zraven! Pa je rekla da ne ker je to UZ samo za nosečnice!!!! HAAAAAAAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOO!user posted image

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:27:32   
barika
Jutro

punce, joj tile vaši ginekologiuser posted image user posted image  meni je rekla moja g. da MF traja dobre pol ure, oz. najprej naredi pregled, pogleda, če je maternični vrat zaprt, potem pokliče notri partnerja in še z UZ pogleda vse zadeve, tak da si v ordinnaciji dobre pol ure vsega skupaj.

Če imajo nekateri tak odnos, potem bi jaz šla na MF nekam samoplačniško, na 3d uz pa ne grema, ker je predrago (v Velenju je 61€), sma bila pri prvem, pa sma bila razočarana (in nad ceno in nad pregledom, tak da... brez veze).

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:28:16   
baby blue
jasmina in tadej želim ti uspešen pregled in uživaj ob gledanju otročka... potem pa le poročaj kako je bilo...

kaj????? ne sme s tabo... jao no comment

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:31:06   
altaja
Mi pa odkar imamo brce AS sploh ne uporabljamo več...so brce bolj zanimive user posted image

Rožica82, litlleMiss, noa1 in ostale...pridružite se večkrat, je luštno...sicer te zna zadeva malce zasvojit, ampak je pa fino tkole počvekat po "babje".

_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:34:37   
baja*
jutrouser posted image

samo tolko, da se pofočkam na 2. deluuser posted image  ni kaj, pridne čvekice ste, jaz vam sploh ne sledim, tako da ne morem glih komentirat... čestitke pa vsem za uspešne MFuser posted image user posted image user posted image  jaz jo imam 13.5., koooomaj čakamuser posted image

mejte seuser posted image pa pocrkljajte svoje bušijeuser posted image

Lp

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:36:17   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej

Aja sem jo klicala pa vprašala če lahko gre moj dragi zraven! Pa je rekla da ne ker je to UZ samo za nosečnice!!!! HAAAAAAAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOO!user posted image



WTF??????

Pa ta res ni normalna! Ne se dat, vzem ga s sabo in ji lepo razloži, da o tem ,kdo bo s tabo na pregledu, odločaš sama, in sprejemaš vso odgovornost njegove prisotnosti.  To je tvoja pravica! To je vajin otrok!


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:39:12   
Tanik
Dobro jutro,

hvala za nasvete za nas 1. , se bom držala tega da ne bo dolgo v lupinici.

gibi, jaz jih tudi še ne čutim, se mi dozdeva kdaj ampak mislim, da to ni to. je moj G rekel, boste že vedeli ko bo. v bistvu se ne sekiram, MF imam 20.5., pa do takrat verjetn že bo. drugače pa meni moj G tudi skoz na hitro naredi UZ in pravi da je vse OK, jaz mu popolnoma zaupam.

so mi pa povedali v službi, da se sploh ne vidi da sem noseča, nimam trebuha, nakar moja kolegica ki je en teden pred mano, pa ima trebušček. zanimivo a ne? a je še kakšna ki nima trebuha?

lep dan

Sem se kar sem skopirala iz prvega dela, da ne bom sama s sabo tam čvekala, mislim, da je fajn opozirit tam, k jaz sploh nisem dojela da smo na drugem delu.



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:40:49   
baby blue
altaja mi ga uporabljamo kljub nežnim brcam user posted image

drugače pa jasmina in tadej naredi tako kot je rekla altaja... saj je tvoja pravica da je partner oziroma bodoči očka zraven

ne vem jst si nekako ne predstavljam da bi morala biti na tako pomembnem pregledu sama...

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:46:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

jasmina in tadej želim ti uspešen pregled in uživaj ob gledanju otročka... potem pa le poročaj kako je bilo...

kaj????? ne sme s tabo... jao no comment



bejba glej ti svojga vzemi sabo in da če bo kej težila jo takoj sred pogovora prekin in ji povej da ti odločaš kdo bo s tabo in pri mf. je lahko s tabo pa če se una na trepalnice postav.men je moja rekla da med pregledom "ne pusti" da bi bili zato k če bi bilo kej narobe potem ne ve kako bi mož reagiru pa tko kar se mi zdi po eni strani ok,ampak pri morfologiji pa ma da je zravenuser posted image


(odgovor članu baby blue)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:46:58   
Anonimen
aja pa JUTRO!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 8:47:04   
Sarchi
ampak jzt pa kar ne morem verjet da so res nekateri G.danes še taki, tudi moj ni dost bolši in komplicira s tem. glede na to da so naši dragi lahko pri porodih zraven, enostavno ne razumem kaj imajo proti temu da bi bil še na UZ pregledu. ni mi jasno in me to ful jezi.

Dejte mi nasvet kaj nej nardim, redni 4 pregled pri G. in samoplačniški 3D UZ sta mi padla oba na en dan. zjutraj imam redni pregled popoldne pa 3D, in to pri istem ginekologu le da je 3D izven ordinacije v porodnišnici in je samoplačniški. sem ful v dvomih al sploh it al ne, najhuj mi je pa to da pomislim k je tok drago ta samoplačniški na konc pa da se še posveti ne in da si še razočaran.

jasmina in tadej - s tabo nej gre in pika. to je vajina pravica, pa kaj se gredo!


< Sporočilo je popravil Sarchi -- 5.5.2009 8:53:16 >


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 9:29:31   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi


Rubin, midva imava AS in  ga tudi pridno uprabljava in prisluškujeva naši pikici, kupila sem gel v lekarni, tazga k ga majo G. in je ful u redu, pa še poceni je bil 2.50 eur Ultra gel 300 ml, gel za ultrazvočno diagnostiko, proizvajalec Jadran, Galenski laboratorij d.d.)




Hvala Sarchi za to. Ja me je zanimalo, če se dobi za kupit. Jaz AS še čakam, da ga dobim, predvidoma ta teden, gel pa si bom šla že danes kupit. user posted image


Tanik, ne se sekirat zaradi gibov, sploh v prvi nosečnosti se ponavadi gibi čutijo kasneje, tja do 24 tedna je čist o.k., no takrat pa imaš že sigurno MF. Je pa res, da so eni otroci bolj nežni in se prav po baletno premikajo, eni pa pravi fusbalerji user posted image .

Jaz imam že kar trebuh, vendar je odvisno od tega kako se oblečem. Sem komaj danes povedala v vrtcu, pa so rekli, da niso nič opazili user posted image . Sej če bi imela samo kakšno tesno majčko gor, bi se fajn videlo. Je pa fajn mali trebušček, tudi kasneje, ker si veliko bolj okreten, kot z velikim. Ampak žal to ni v naši moči, da bi lahko izbirali.

Sontschica, oh to pa ni fajn. Pa za MF pa ja rabi veliko časa, da vse premeri in pogleda user posted image  Sicer pa tudi pri meni se v prvi nosečnosti ni vedel spol, ker je bila v takšni legi. Sva šla potem v SG na 3D, tam pa nama je takoj razkrila kaj ima med nogicami user posted image . Sicer pa je glavo da je vse v najlepšem redu user posted image . A vam za spino bifido posebej pove, ali morate vprašat? Jaz sem v prvo vprašala.

Jasmina in Tadej, ja kakšno g. pa imaš? Res, da je to pregled nosečnice, ampak če še eden tam zadaj stoji, pa ja nobenega ne moti. Je pa res, da je v svoji ambulanti svoj šef. Moja g. edino pri vaginalnem uz, ne dovoli, da je kdo zraven, za kasneje je pa ne moti, zato sta bila tudi na dveh uz zraven moja dva srčka. Škoda no, da ne bo mogel videti svojega otroka, je eno posebno doživetje, da ga vidiš že pred rojstvom, da pa greš na privat uz, pa kar stane. No, midva sva v prvo šla in nama je rekla, da se najbolje vidi do 25 tedna, ker do takrat je še cel otročiček na ekranu, potem pa je že prevelik.

Zdaj pa šibam, me čakajo opravki. Lep dan s soncem obsijan, vam želim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 10:22:16   
kepica
Dan bejbeuser posted image

wiiii a kar na dvojki smo že.....user posted image
A je kaj čudnega, da skos dež padauser posted image

Danes sem zamudila zajtrk, pa tako sem ga obljubljalauser posted image  Delam plače in sem kar precej zasedena, tako da vas na hitro pozdravim. Vas pa seveda še kaj pridem nazaj pogledat.

Jupi, jutri ob temle času imam MFuser posted image user posted image  Z možem sva že čisto nestrpnauser posted image

Se mi pa ne zdi prav, da G ne pusti, da partnerja vzamete s sabo. Jaz bi vztrajala do koncauser posted image  ker je to naša pravica.

AS že imam in ga uporabljam približno enkrat do dvakrat na teden. Je pa super zadeva in mi ni žal, da sem ga kupila.

AC pa tudi ogledujem in sicer tistega, ki je v kompletu z varuško. Sicer so res kar precej dragi, ampak sva z možem enakega mnenja, da je vreden svojega denarja. Redno spremljam akcije in male oglase, mogoče pa najdem kaj rabljenega in poceni.

Trebušček pridno raste, kg malo manj, pa sem vesela, da je tako, saj odvečnih kg po porodu res ne rabim. Čeprav prihaja čas pridobivanmja kg, zato ne verjamem, da bo šlo tako lepo tudi v naprej.
Sem pa včeraj poslikala trebušček in vam ga danes popoldne nalepimuser posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 10:26:08   
jasmina in tadej


hoj user posted image !

Sem že nazaj!

MF je trajala celih 60min prosim lepo! (me je že strah da moja G kje gleda to stran)!
Danes se je full potrudila!


A za na seznam pričakujemo fantkauser posted image   nasledni pregled imam 26.5.09!

Vglavnem z malim user posted image je vse ok!
Sicer ga ni mogla zmerit ker se je obračal 100/h!
Drugače pa se je vse lepo vidlo! Prstki,glavica,hrbtenica,pimpi......

ojoj! Kako lepo! sam pri dragemu pa še vedno vztraja!
Sem rekla da naj me nasledn pregled naroči popoldan da pride moj mož zraven:::::::::

Ne gre popoldan ne delam UZ user posted image !
Lepo a ne!

Sej je pa itak vseeno! Moj dragi je reko da si naj ta UZ vtakne v .........!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 10:29:33   
baby blue
jasmina in tadej čestitam za fantka... in seveda za pozitivne in dobre rezultate pa uspešno opravljen pregled...

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 10:38:40   
altaja
Če je že tko zategnjena se je pa vsaj potrudila! A si dobila kako slikco?

Sam da je vse ok in čestitke za fantka user posted image


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 10:54:03   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Če je že tko zategnjena se je pa vsaj potrudila! A si dobila kako slikco?

Sam da je vse ok in čestitke za fantka user posted image



hvala!

Sem dobila slikico!

Sam se full slabo vidi! Ker je norel 100/h!

Bom en dan ko bom mela mal več živcev za ta računalnik slikice prpopala v album!
Lep prijeten in topel dan vam želim!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In pobožajte svoje trebuščke!!!user posted image zaj!



(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 2009 - part.II
5.5.2009 11:15:00   
vila MaLiNa

user posted image
 
 
user posted image  PDP / NICK (STAR.)  (?user posted image . ,?user posted image .)   Nas. preg. Spol  Kg

 
28.08. 
altaja (27)             (1. user posted image , 0.user posted image )      13.05.  +5

30.08. 
Lorian (37)            (3. user posted image , 2.user posted image      04.05. MF    user posted image
tulpek (26)            (1.user posted image , 0. user posted image )      11.05.   user posted image   +3
 
31.08.  
veselka (28)          (1.user posted image , 0.user posted image )      25.05.    user posted image   +10
eva Ana (27)           (1.user posted image , 0.user posted image )     14.5

01.09.
binči (24)                ( 4. user posted image , 3.user posted image  ?.?.
Tanchy (?)               ( 2. user posted image , 1.user posted image  ?.?.
 
02.09. 
koss (25)                 (1.user posted image , 0.user posted image )    03.06.  user posted image +4,5
Lenck (25)               (1.user posted image , 0.user posted image   ?.?.
litlleMiss (18)          (1.user posted image , 0.user posted image   18.05. user posted image   +7
tinec78 (30)            (1.user posted image , 0.user posted image )     ?.?.
vila MaLiNa (26)     (1.user posted image , 0.user posted image )     02.06. user posted image
 
   
03.09. 
barika (24)              (2.user posted image , 1.user posted image )     06.05. MF 
cembi (28)               (2.user posted image , 0.user posted image )     ?.?.
planinc1978 (30)    (2.user posted image , 1.user posted image )     04.05. MF   +6
TiaŽan (23)              (1.user posted image , 0.user posted image )     ?.?. 
 
04.09.  
Kruce Fiks (37)        (2 user posted image . , 1.user posted image )   ?.?.
ne vem (29)             (3.user posted image , 1.user posted image )     ?.?. user posted image
 
05.09. 
enaS (32)                 (2.user posted image , 1.user posted image )     ?.?.
jasmina (22)            (1.user posted image , 0.user posted image )     26.05. user posted image    +7
Mihaelca (26)         (2.user posted image , 0. user posted image )     15.05.

06.09.  
aromaja (30)           (1.user posted image , 0.user posted image )     07.05. (MF)
pingi (29)                 (2.user posted image , 1.user posted image )     ?.?.
teta tulpa (29)         (3.user posted image , 2.user posted image )     ?.?.    
 
 
07.09.  
Erdbeere (29)          (4. user posted image , 2.user posted image )   27.05.  user posted image
oktavija (28)           (2user posted image . , 0.user posted image )    08.05. MFuser posted image +7
škorpijončica (20)   (1 .user posted image , 0.user posted image )   ?.?.   user posted image
Tamika87 (21)        (1. user posted image , 0.user posted image )    ?.?.  
 
08.09. 
draja (29)               (2user posted image . , 1.user posted image )     18.5.   +3,5 
 
09.09. 
cukr07 (27)             (1.user posted image , 0. user posted image )    25.05. 
kepica (27)              (4.user posted image , 1.user posted image )     06.05. MF user posted image    +2
S1902 (29)              (2.user posted image , 1.user posted image )    18.05.
sontschica (24)        (1.user posted image , 0.user posted image )    04.05. MF  08.05.
zadovoljnalana(?)    (?.user posted image , 1.user posted image )     ?.?.
JaLuca (32)             (3. user posted image , 2. user posted image  11.05.   +5,5

10.09.  
baja* (29)               (2. user posted image , 1.user posted image   13.05. MF
kdusic (?)                 (1.user posted image , 0.user posted image    ?.?.
lubenička (20)         (1.user posted image , 0.user posted image    08.05. MF  user posted image
Pupček (28)             (1.user posted image , 0. user posted image )    08.05.
tejabrina (?)             (?.user posted image , 2.user posted image )     ?.?.
vn1983(25)             (3. user posted image , 2.user posted image )    28.05.   +6
 
11.09.  
jpnincy (25)              (1. user posted image , 0.user posted image )   ?.?. 
mayathebee (22)      (1. user posted image , 0.user posted image )   13.05. MF
 
12.09.  
Chebelzza (28)           (2.user posted image , 2.user posted image )    ?.?.
darjau (28)                 (3.user posted image , 2.user posted image )    ?.?.
jancyika (19)             (1.user posted image , 0. user posted image )    ?.?.
 
13.09. 
baby blue (26)            (1.user posted image , 0. user posted image )   07.05. MF
indy0024 (26)            (1.user posted image , 0.user posted image )    07.05. MF in 15.06.  user posted image +2
majra (30)                  (2.user posted image , 1.user posted image )    05.05. MF    -4      
mojgal (30)                 (2.user posted image , 1.user posted image )    ?.?.     
Sarchi (28)                 (1. user posted image , 0.user posted image  08.06.   +2
pika_nogavicka (22)  (1.user posted image , 0.user posted image )    ?.?.
 
15.09.  
*Angelina*(?)             (2. user posted image , 1. user posted image )   ?.?.    
Barbka26 (25)            (1. user posted image , 0. user posted image )   ?.?.     
 
16.09. 
majica (?)                    (?.user posted image , ?.user posted image )     ?.?. 
 
17.09.
noa1  (33)                   (2. user posted image , 1.user posted image )   18.05. MF 
nussy (28)                   (?. user posted image , 1.user posted image )    05.05. MF
 
18.09.  
BBP(27)                       (1.user posted image , 0.user posted image )    14.05. MF +2,5
 
19.09.  
Logi1 (29)                   (2.user posted image , 1.user posted image )     ?.?.  
Doria (?)                      (?.user posted image , ?. user posted image )     04.05. MF  
miki_miska83 (?)        (?.user posted image , ?. user posted image )     ?.?.  
zorion  (30)                 (2.user posted image , 1.user posted image )     ?.?.   
 
20.09. 
Casiopea (28)              (1.user posted image , 0.user posted image )     ?.?.
laraa (24)                    (2. user posted image , 1.user posted image )  12., 14., 15. 05. MF
larilu (23)                    (3. user posted image , 1.user posted image )    12.05. MF   +7
yenny (34)                   (2. user posted image , ?.user posted image )    06.05. MF, 19.5  

21.09.
alma84 (24)               
(?. user posted image , ?. user posted image )    04.05   +5

22.09. 
ANABOJAN (?)             (1.user posted image , 0.user posted image )     ?.?.
_melody_ (?)                (1.user posted image , 0.user posted image )    12.05. MF 
maayaa (27)                (1.user posted image , 0.user posted image )     ?.?.
 
23.09. 
Mat3ja22 (24)             (2. user posted image , 1.user posted image )    ?.?. 
 
24.09.  
Anya22 (25)                 (2.user posted image , ?.user posted image )     ?.?. 
ja.lo09 (28)                  (3.user posted image , 1.user posted image )    04.05.   +4
Picabo (29)                  (1.user posted image , 0.user posted image )     27.05. MF   +3
 
25.09.  
*kinnie* (29)              (3.user posted image , 2.user posted image )      ?.?.
Nepoznana (26)          (1.user posted image , 0. user posted image )     28.05.  +3
 
26.09.  
Katka11 (33)              (2.user posted image , 1. user posted image )      14.05. MF
Rožica82 (26)             (2.user posted image , 1. user posted image )      18.05. MF 20.05. +2
tažana (?)                    (2. user posted image , 1.user posted image )      ?.?.
klaja (28)                     (3.user posted image , 2.user posted image )      26.05. MF
Rubin. (38)                  (4.user posted image , 1.user posted image )       04.05.
 
27.09. 
tanik (31)                     (1.user posted image , 0.user posted image )      20.05. MF
Anonimna user posted image   (?)    (3. user posted image , 1.user posted image )      ?.?.
jullie (27)                     (2.user posted image , 1.user posted image )       12.5.-MF
Nataša31 (?)                (2. user posted image , 1. user posted image )     07.05.
mancag (30)                (1. user posted image , 0. user posted image )     12.05. MF  +7
 
28.09.  
dolenjka (31)               (2.user posted image , 1.user posted image )       27.05. MF user posted image  +5,5
SONČEK LARA( 25)      (2.user posted image , 1.user posted image )       05.05.  user posted image
 
29.09. 
dreja79 (29)                (2.user posted image , 1.user posted image )       ?.?.    

30.09.  
Bety11 (43)                 (?user posted image , 3.user posted image )        20.05.
nincika (24)                 (1. user posted image , 0.user posted image )       ?.?. 
pupik (23)                    (1. user posted image , 0.user posted image )       ?.?.
simonae (32)                (3.user posted image , 2.user posted image )      27.05.  user posted image   +5


Skupaj:
92

Fantki user posted image :
Punčke user posted image :
Presenečenje user posted image :

Z nami so pot začele :
anonimna, žana21, kristy k., ninabr, spelch, tinuška,
sarajan, Pia67, soncek_25
 
 
user posted image   user posted image   


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA


  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

     
     
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC



  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ 

     
  • urejanje dokumentacije:
    Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
    vloga S-1/1
    priloga S-1

    Urejanje očetovskega dopusta
    vloga S-1/2
    Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
    Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
    Priznanje očetovstva
    Kako do otroškega dodatka?
  •  
    Ko pišete za spol ali datume, prosim ODEBELITE IN POBARVAJTE, da bom lažje videlauser posted image





    (odgovor članu jasmina in tadej)
    Neposredna povezava do sporočila: 23
       RE: Septembrke 2009 - part.II
    5.5.2009 11:28:02   
    vila MaLiNa
    No pa je še seznam tu.
    Jasmina čestitke za uspešen pregleduser posted image  Danes se je pa tvoja ginekologinja res izkazala. Bi bilo zgleda že preveč kičasto, če bi še tvoj dragi lahko prišel zravenuser posted image . Glavno je, da je z vajinim sinčkom vse v najlepšem redu.

    Sama sem imela včeraj MF bolj na brzino, nobene slikice, moj pa je lahko prišel zraven, ker sem ginekologu rekla, da je glih tako njegov kot moj. Je pa res, da raje prvo pogleda kako in kaj, če je vse vredu pa potem če dragega pokliče in vse pove. Sem pa huda k user posted image , dobro je naredil samo NS - tam se je res zelo posvetil naredil veliko slikic - midva sva samo dve dobila, ostale je dal v mojo kartoteko, ampak naslednjič ko sem bila na pregledu teh slikic tam že več ni bilo. Se mi zdi, da je že kar na NS naredil MF user posted image  in da je bil včeraj zato tok hitr... Potrudijo se zgleda samo za denaruser posted image . Sama ne bom imela nobenega UZ več, razen če si ga plačam, seveda pri svojem ginekologu in sicer pri 30-34. tednu. Prvo sem si ga mislila plačat ampak ga ne bom! Iz principa user posted image  Bom itak v septembru dobila v naročje svojo štručkouser posted image , če pa že prej preseneti pa celo v avgustu.

    Rubin nama je včeraj pogledal za spino bifido in tudi povedal, da je hrbtenica lepa in cela. Pogledal je tudi obrazek, pa za zajčjo ustnico, možgančke, srček in aorto... kaj skriva med nogicami... Tehtala pa je že kar 563g velikosti pa nisem zvedela, pa v materinski knjižici je pa tudi čudno napisano.

    Danes pa imava z dragim že šolo za staršeuser posted image  Upam, da bova kaj zanimivega zvedela in da nama ne bo težko sedeti na tistih stolih.


    (odgovor članu jasmina in tadej)
    Neposredna povezava do sporočila: 24
       RE: Septembrke 2009 - part.II
    5.5.2009 11:33:34   
    JaLuca
    Dober dan,

    da še jaz malo oglasim, preberem vas, samo za pisati si morem vzeti čas.
    Glede vozekov in košar - pri vsakem vozeku se bo sigurno našel kakšen minus. Pri mojem iz l. 2006 (model 2005) PP p3 modular z vsem skupaj, je edino, da se športni del ne obrne v obe smeri (ko je bil veter fejst močan, sem pa gor dala za dež prevleko, eno stran pustila odprto, pa ni tak jima pihalo - so nam kar vsi pravlji, koliko sta tvoji zunaj).
    Samo na začetku je bila uporabljena košara, potem pa je bila zanimiva okolica, ali pa sem ju zamotala s kakšno igračo ali prigrizkom. Košaro sem pri obeh uporabljala. Prvič marec, pa drugič isto septembra je prišla prav. Čez dan sem jo kar pustila spati v košari, pa sem si kar predstavljala po stanovanju. Prvič sem jo uporabljala skoraj 4 mesece, drugič še do 7 mesecih, ker sta bili obe mali punčki, sploh druga je manjša, ampak obe sta izredni telovadki in gimnastičarki. Mi je predkratkim tetka od tamalih rekla, da ju oz. najmanjše ne upa več prav paziti, ker samo plazi ali si najde kaj, da gor stopi, sploh je ni niti malo strah, da si kaj ne naštima. Zaenkrat nam gre tak dobro (manjše praskice).

    Druge opreme tudi ne bova kupovala, bova pozneje, ko se bomo naslednje leto selili, kupili sobo.

    Tako da zdaj še urejam papirologijo do konca (sprememba GD glede investitorstva), in gradnja. Letos bo pod strehi, potem znotraj čez zimo, tako da upam da se spomladi selimo.
    Tako da zdaj pač vlagam energijo v to, ker potem avgusta si tak morem že vse pripraviti, pa še za mali dve poskrbeti, ker na začetku bo tak naporno. Pa še tak smo večinoma punce same doma.

    Glede UZ mi ga G. vsakokrat naredi, pa čeprav tudi na hitro. Mi pa je zadnjič delala UZ in ko je dala gor zadevico, bi že laik videl kaj ima bebica med nogami. Pa nisem hotela vprašati, pa se je sam razkril, tako da bomo po dveh pupikah imeli user posted image . Pa sva hotela, da bo user posted image , kakor obakrat. Povedala pa nisva nikomur. No, razen ve zdaj veste user posted image . Pa je G. vedla, da nočem vedeti, samo moj pogled se je kar ustavil na tisti točki. Pa je rekla, da ni nič sramežljiv, pa se nasmehnila.

    Zdaj pa morem iti si pripraviti za kosilo, potem po tamale, da v miru uživamo popoldne. Samo ta veter me tako moti, včeraj nam je kar direkt v obraz pihalo, smo komaj šle, tako da smo se kar hitro obrnile in šle na vrt, ki je le malo v kotanji in ne piha tako hudo. Pa je bilo kopanje po zemlji najboj user posted image .







    (odgovor članu jasmina in tadej)
    Neposredna povezava do sporočila: 25
    Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
    99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?