|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 7:29:53   
Anonimen
ali katera ve kako je če se v času nosečnosti okužiš z prašičjo gripo.........ali lahko nosečnice uživajo tamiflu oz. zdravila s čimer zdravijo..........
sem pa v 4 mesecu.........
jaz sem čisto trda od strahu in se sploh ne premaknem več......sam gledam kje je kdo sumljiv..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 7:55:27   
muki1
To pa moraš vprašati svojega g. Jaz imam doma na zalogi za vsak slučaj deset paketov in piše gor, da se o tveganju in neželenih učinkih posvetuj z zdravnikom ali farmacevtom.
Dobro razmišljaš. Prav je, da si v pripravljenosti. Ampak preveč skrbi tudi škoduje tvojemu sončeku, veš.
Glede na to, da je v Sloveniji še ni le brez skrbi božaj bušija.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 7:56:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To pa moraš vprašati svojega g. Jaz imam doma na zalogi za vsak slučaj deset paketov in piše gor, da se o tveganju in neželenih učinkih posvetuj z zdravnikom ali farmacevtom.
Dobro razmišljaš. Prav je, da si v pripravljenosti. Ampak preveč skrbi tudi škoduje tvojemu sončeku, veš.
Glede na to, da je v Sloveniji še ni le brez skrbi božaj bušija.


user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:10:04   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To pa moraš vprašati svojega g. Jaz imam doma na zalogi za vsak slučaj deset paketov in piše gor, da se o tveganju in neželenih učinkih posvetuj z zdravnikom ali farmacevtom.
Dobro razmišljaš. Prav je, da si v pripravljenosti. Ampak preveč skrbi tudi škoduje tvojemu sončeku, veš.
Glede na to, da je v Sloveniji še ni le brez skrbi božaj bušija.

kako pa je to možno? user posted image ali ni predpisan samo na recept?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:22:18   
barika
A se vam ne zdi, da malo pretiravate???

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:24:25   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ali katera ve kako je če se v času nosečnosti okužiš z prašičjo gripo.........ali lahko nosečnice uživajo tamiflu oz. zdravila s čimer zdravijo..........
sem pa v 4 mesecu.........
jaz sem čisto trda od strahu in se sploh ne premaknem več......sam gledam kje je kdo sumljiv..
Kako pa to ločiš? Po zavitem repku?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 7.5.2009 9:25:26 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:26:24   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: barika

A se vam ne zdi, da malo pretiravate???


Ali pa zelo. Saj po travniku tudi ni varno hodit, ker te lahko piči kača ali dobiš klopa. V bistvu v nosečnosti sploh ni priporočljivo hodit, ker si lahko zlomiš nogo in je potrebno na rentgen,..

Malo sem cinična, samo veliko več je možnosti, da se ti zgodi katera od naštetih stvari kot pa da kot prva v Sloveniji dobiš prašičjo gripo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:33:18   
Anonimen
Jaz se še dobro spomnim, kako me je grabila panika, ko je bil med mojo nosečnostjo ravno izbruh ptičje gripe. Ker zdravila za tisto gripo ni bilo, sem preventivno postrelila vse ptiče nad našo hišo, pri tem pa tudi pazila, da nisem kje prijela ptičjega dreka. No, hvala bogu se je dobro izšlo in imam zdravega sončka. user posted image user posted image

Pri tej gripi pa pač nosim masko. Nikoli se ne ve, mogoče se prenaša tudi preko spleta user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:35:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
No, hvala bogu se je dobro izšlo in imam zdravega sončka. user posted image user posted image



Še dobro, da ni ptiček al pa prašiček. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:41:36   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


Kako pa to ločiš? Po zavitem repku?



user posted image user posted image
in po parkeljčkih........


Ok pomisliš že na kaj takega ampak tako pretiravanje je pa user posted image .



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:52:08   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ker zdravila za tisto gripo ni bilo, sem preventivno postrelila vse ptiče nad našo hišo, pri tem pa tudi pazila, da nisem kje prijela ptičjega dreka.


morilkaaaaauser posted image

Verjetno bo tista anonimna prej dobila staro, kot pa novo gripo.

mi je brat zadnjič rekel, da sem okužena še z enim novim virusom .. 8N1 user posted image user posted image user posted image  (najvam domišljija dela svoje)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:53:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ker zdravila za tisto gripo ni bilo, sem preventivno postrelila vse ptiče nad našo hišo, pri tem pa tudi pazila, da nisem kje prijela ptičjega dreka.


morilkaaaaauser posted image

Verjetno bo tista anonimna prej dobila staro, kot pa novo gripo.

mi je brat zadnjič rekel, da sem okužena še z enim novim virusom .. 8N1 user posted image user posted image user posted image  (najvam domišljija dela svoje)


8N1= aint no one user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:55:23   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ker zdravila za tisto gripo ni bilo, sem preventivno postrelila vse ptiče nad našo hišo, pri tem pa tudi pazila, da nisem kje prijela ptičjega dreka.


morilkaaaaauser posted image

Verjetno bo tista anonimna prej dobila staro, kot pa novo gripo.

mi je brat zadnjič rekel, da sem okužena še z enim novim virusom .. 8N1 user posted image user posted image user posted image  (najvam domišljija dela svoje)


8N1= aint no one user posted image

neeee, osemenjena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 9:55:58   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
No, hvala bogu se je dobro izšlo in imam zdravega sončka. user posted image user posted image



To si gotovo mislila sončeka, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 10:25:31   
Anonimen
zelo norčavi in neumesti.......neumni in nizki odgovori žensk, ki pač mislijo da se jim nič ne more zgoditi.............. lahko nisi prvi ki jo boš dobil si pa 200...če te hvati te hvati. noseče smo 9 mesecev in to ni obdobje v katerem se ti nič ne more zgodit.

skratka ženske malo pameti v roke in nehajte se norčevat iz tistih ki sprašujejo zaradi tega ker jih nekaj skrbi ....... za ene neumno za ene pa resno odvisno od tega kakšno je vaše življenje.

mal prijaznosti vam nebi škodilo

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 10:30:44   
lenika
 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zelo norčavi in neumesti.......neumni in nizki odgovori žensk, ki pač mislijo da se jim nič ne more zgoditi.............. lahko nisi prvi ki jo boš dobil si pa 200...če te hvati te hvati. noseče smo 9 mesecev in to ni obdobje v katerem se ti nič ne more zgodit.

skratka ženske malo pameti v roke in nehajte se norčevat iz tistih ki sprašujejo zaradi tega ker jih nekaj skrbi ....... za ene neumno za ene pa resno odvisno od tega kakšno je vaše življenje.

mal prijaznosti vam nebi škodilo


Jaz nisem bila čisto nič norčava. Hotela sem samo opozorit na to, da so možnosti, da se ti zgodi kaj drugega trenutno v Sloveniji veliko večje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 10:32:13   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: lenika


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zelo norčavi in neumesti.......neumni in nizki odgovori žensk, ki pač mislijo da se jim nič ne more zgoditi.............. lahko nisi prvi ki jo boš dobil si pa 200...če te hvati te hvati. noseče smo 9 mesecev in to ni obdobje v katerem se ti nič ne more zgodit.

skratka ženske malo pameti v roke in nehajte se norčevat iz tistih ki sprašujejo zaradi tega ker jih nekaj skrbi ....... za ene neumno za ene pa resno odvisno od tega kakšno je vaše življenje.

mal prijaznosti vam nebi škodilo


Jaz nisem bila čisto nič norčava. Hotela sem samo opozorit na to, da so možnosti, da se ti zgodi kaj drugega trenutno v Sloveniji veliko večje.


Lenika jaz pa se s tvojim zgornjim komentarjem popolnoma strinjam.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 10:48:23   
toba
Anonimna kadar smo nosečke smo še bolj občutljive in pomislimo na vse mogoče in  nemogoče stvari. Mene večkrat prime občutek tesnobe in panike v smislu kaj bi če bi ..... Mislim pa da je najbolje negativne stvari odmisliti, v primeru, da se pa nam ali našim otrokom kaj zgodi pa takrat odreagirat. V naprej nimam drugega plana kot da, če zbolim obiščem zdravnika in če se le da se v času ko kaj razsaja pač izogibam zaprtim prostorom ali ljudem, ki kažejo znake določene bolezni.
Upam, da je čas prehladnih in podobnih obolenj za nami, da nas nova gripa ne obišče in da zdrave in vesele dočakamo naše user posted image .

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 10:51:25   
giotti
Punce, ta gripa je tako kot navadna gripa, zato je strah odveč. Na žalost pa mediji in propaganda in seveda farmacevtska industrija (da bodo prodali tamiflu) pač opravljajo samo svojo nalogo ... žalostno, da ni za povedat.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 11:25:08   
Anonimen
Odkrivanje tople vode

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 11:36:14   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To pa moraš vprašati svojega g. Jaz imam doma na zalogi za vsak slučaj deset paketov in piše gor, da se o tveganju in neželenih učinkih posvetuj z zdravnikom ali farmacevtom.
Dobro razmišljaš. Prav je, da si v pripravljenosti. Ampak preveč skrbi tudi škoduje tvojemu sončeku, veš.
Glede na to, da je v Sloveniji še ni le brez skrbi božaj bušija.

kako pa je to možno? user posted image ali ni predpisan samo na recept?



veze, veze......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 11:39:37   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
No, hvala bogu se je dobro izšlo in imam zdravega sončka. user posted image user posted image



Še dobro, da ni ptiček al pa prašiček. user posted image



Oh, preboli že to enkrat...... user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 11:40:06   
polkadus
Res je, da si bolj v skrbeh takrat, ampak je dosti na propagandi, tako da poskusi se čim manj sekirat.

Nekaj čist ven iz teme, kaj imate ene dobre fore napisane spodaj, Meta. sem se tak nasmejala ej, lulika, daj eno likolo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 11:45:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zelo norčavi in neumesti.......neumni in nizki odgovori žensk, ki pač mislijo da se jim nič ne more zgoditi.............. lahko nisi prvi ki jo boš dobil si pa 200...če te hvati te hvati. noseče smo 9 mesecev in to ni obdobje v katerem se ti nič ne more zgodit.

skratka ženske malo pameti v roke in nehajte se norčevat iz tistih ki sprašujejo zaradi tega ker jih nekaj skrbi ....... za ene neumno za ene pa resno odvisno od tega kakšno je vaše življenje.

mal prijaznosti vam nebi škodilo


Mislim, glej, dragica, dokler svoje življenje živiš v SLOVENIJI, mali podalpski vasici in ne v MEHIKI oz. v kateri še bolj zabačenih dežel, potem je koneckoncev to NEUMNO in ne RESNO vprašanje. Ker paniko zganjat, da si ne upaš iz bajte, ker pod srčekom nosiš novega sončeka je DEBILNOST in ne SKRBNOST.
Amen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prašičja gripa in nosečnost
7.5.2009 12:15:49   
Bonnie_RR
Prosim, da se ne norčujete in ne žalite.

Lp, Bonnie

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?