|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 10:06:41   
ključek
tako, pa smo tudi septembrske mamice 2008 tukaj.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 10:09:05   
arabela*
superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 10:19:33   
Anonimen
Hvala za odgovor.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 11:07:23   
petrax
No pa smo le dočakale skoraj vse. Druge se pa kasnej še pridružjo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 12:48:18   
taja1235


evo mene tudi jaz sm tukaj user posted image tamala mi je lih zaspala zdej pa mal časa se za mamico
sva ble dns zunaj na svezem zraku pa je tok uzivala user posted image   tko da k se zbudi pa se zrihtamo bomo sli se na popoldanski soncek

nc pupe se tipkamo potem na tej strnai naprej...

lep dan se naprej...

(odgovor članu petrax)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 15:34:27   
*bubi*
No, lepo, da imamo tudi tukaj svojo temo. Seveda obdržimo vse, tiste ki ste malo prehitevale (in rodile avgusta) in tiste, ki še čakate user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 18:06:23   
gold fish
evo še mene tukaj....


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

No, lepo, da imamo tudi tukaj svojo temo. Seveda obdržimo vse, tiste ki ste malo prehitevale (in rodile avgusta) in tiste, ki še čakate user posted image


......   včasih mora kdo malo prehitevat user posted image , da ni pol gužve .....user posted image    (al pa je glih tak)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 22:09:40   
arabela*
mi se gremo počasi umivat,nekje ob pol dvanajstih pa jest in spatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 22:21:44   
gold fish
...mi smo se pa okrog 20 ure skopali, zdaj pa oba pikeca spita....

...sem danes dobila od baby centra zgornjo ležišče za prenosno posteljo in je ful ok zadeva.... Nisem vedela, da obstaja posebej za kupit...... Sedaj imam to posteljico v dnevni sobi, ker se mi je dogajalo, da mali ni hotel več ležati v kindepetu - sam v spalnici tako kot od začetka.....  V dnevni pa se nekaj dogaja in je OK, spi v njej čez dan.....

Mi je boljše to kot da je v lupinici ali v stolčku, pa še špilike ima gor in se lahko zabava  ( je že začel z interesom spremljati figure - predvsem zeleno-rdeče barve.... se že steguje za njimi...pa včasih se mu kaki prijem posreči......

Mogoče poznate,ampak za tiste, ki ne ....v  info.... en link o handlingu z user posted image ......

http://www.mameibebe.net/bt/2003290101.htm


...... se  user posted image   ful pozna.......    ponavadi pokažejo to v razvojni ambulanti....ampak škodi nobeni ne.....user posted image


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 23:41:22   
arabela*
user posted image naša pa samo v lupinici.Pa kaka postlica al pa kinderpetuser posted image .Meni pa je tak fajn,ker je ležišče visokouser posted image .
je pa mi ta maxi cosi lupinica,ko jo tud imamo npr.čist zgrešena.Je otrok tako zvit notriuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 23:43:00   
arabela*
Midve pa grema zdaj probat spat.Upam da uspe do jutra v enem kosuuser posted image .
Bomo vidli.Malo se mi ne ljubi zdaj v hladnem fjakat v prvi štuk ajčkat,eh pa bo že.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
30.9.2008 23:43:34   
arabela*
Nočka,se beremo jutriuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 8:35:50   
pf
Dobro jutro mamice in bodoče mamice tudi. No pa smo skoraj vse že dočakale otročke. Naša babika je proti jutru taka mala tečkica. Skoraj vsako jutro tam ob kakih petih, pol šestih, šestih, ko se podojiva nekaj jamra in jokca, tak da se moram kar namučiti, da jo uspavam nazaj. Ampak dobro, vsaj ponoči spi. Včeraj sva šle na ful dolgi sprehod, v bistvu sva bile zunaj več kot tri urce. Danes bova vajo ponovile, ker jutri je nek dež napovedan. A katera priporoča kak aspirator, ki je preverjen, da je vredu? Nekaj sem gledala baby wac, ampak mi ne gre ven, da se to da na sesalec. Kaj pa vem, čeprav vidim da ga hvalijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 9:08:04   
*bubi*
Dobro jutro! user posted image

Mi pa zibiko selimo iz spalnice v dnevno sobo in skoz not aja user posted image  Sem prav vesela, da sva jo nabavila.

Pa da ne bo katera mislila, da je to neka huda selitev narodov pa po možnosti še kake stopnice vmes user posted image  Ne, par metrov sem in tja user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 11:00:53   
pf
Jaz pa sem jo pred dobro urco dala v obroč za dojenje, tak da ima glavico tam na odprtem delu zunaj, drugače pa je v obroču. Spodaj ima dekico in planičko pod glavico, pa pokrila sem jo. Nima mi kam padit, pa še spi kljub temu da sem sesala v istem prostoru in kuham, obešam perilo, čistim okna, pa še City imam na glas. Pa ji očitno ful paše. Lepo se imejte.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 11:30:12   
Lara Croft
Punce.... nismo več na nosečnosti...... in zdej jst razmišljam, kako je blo to res eno posebno obdobje...user posted image Kr nek se cmerim zdej pa sploh ne vem zakaj.... user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 11:45:50   
tia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za novo temo,tudi me smo se preselile.


Lara tudi jaz se cmerim včasih brez razloga,sploh nevem kaj mi je.

Naš sonček je priden ali ga ne smem hvali kajti potem bo takoj drugače.Sedaj kuham kosilo se pa oglasim ob priliki,trenutno ni časa za računalnik,ko Maj spi me pa Leni zaposli tako da smo celi dan aktivni 100/h.

LP


Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 12:30:33   
ključek
Punce.... nismo več na nosečnosti...... in zdej jst razmišljam, kako je blo to res eno posebno obdobje...


ja res je bilo nekaj posebnega...............user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 12:32:09   
ključek
dejte mi neki rečt.......kaj pa naš seznamček?? ali počakam npr. do sredine oktobra še vse ostale mamice, ki se bodo javile, ga potem dokončno uredim in prpopam sem ali ga že zdej sem prpopam in ga sproti popravljam????

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 12:32:55   
arabela*
čau bejbikeuser posted image
Meni je tud danes uspelo si priborit  dve uri za sebe.Sem kar frkljice spakirala z babico na sprehod.
zdaj bojo pa počasi že doma.Uh,kako šele zdaj čas beži.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 12:34:33   
arabela*
Jaz tud malo čas user posted image pogrešam.-Je res,da je to eno blaženo stanje.Pa ljudje te že čist drugače obravnavajo,se mi zdiuser posted image
Pa tud na bivanje v bolnici se včasih spomnim.Sem tako fajn cimro imela,je blo luštnouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 12:38:19   
arabela*
Naša pupica je ponoči lepo pančala,edino nekaj so jo menda kupčki matrali.Se je kar prebujala na čase in godrnjala.Tako da sva se ob petih še previle in najedle,pol pa je pančala.Ob devetih pa sem jo morala že zbudit,ona bi še kar pančkalauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 12:39:15   
arabela*
me to you,zarad mene lahko kar daš seznam gor,saj ga bomo že dopolniliuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 13:10:47   
arabela*
kaj zaj čveke,kje se skrivate?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
1.10.2008 13:33:19   
ključek
kaj mi svetujete.................lana neja je tak lenušček.............sploh se ji ne ljubi dojiti, ker ne teče dovolj hitro.......in sva "prkuplani" tudi po dve uri, potem se pa že tako dere, ker ima premalo, da komaj uspem narediti dodatek. ali naj si pumpam in ji dajem po flaški moje mleko + dodatek ali naj še vedno dojim po dve uri, kar je kar stresno in utrujajoče zame????

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?