|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 14:47:59   
alysa
jaz ji vsakič po dojenju špricnem mal mleka v uč


z vnetim očesom se spopadava tut midva ... za mleko sm že slišala, da pomaga, patronažna pa mi je svetovala še kamilice ... tk da upam, da bo čim prej bolje

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:16:15   
arabela*
hoila babetineuser posted image
Jaz sem pa imela obiske,zdaj pa je mir.
Marisa ga je ponoči nekaj biksala.Najpre se je zvečer drla uro in po,da sva bile obe v paniki,pol pa še jest ni mogla od utrujenosti.Ponoči pa jo je nekaj matralo,se je vsakih 5 min.zbudila in se naprezala,pa godrnjala,pol pa za par min.nazaj zaspala.In to vse do jutra.Nevem,kaj bi naj bilo touser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:19:13   
arabela*
Pa še moj me je razjezil,ko sem mu predlagala,da bi čez zimo spodaj spali.Mi je že taka muka z lupinico in z vsemi pripomočki po tem mrzlem hodniku hodit.Kaj šele bo pozimiuser posted image .Pa je reko moj,da ne bomo zdaj vsega spreminjali in si dodatnega dela delali.Nevem,študiram tud,da bi se preselili nekam,kjer bi malečke imele vsaka svojo sobo.Zdaj še gre,čez kaka 3 leta pa se zna pojavit problem,ko bo šolauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:21:18   
arabela*
virtualnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:40:08   
arabela*
glede mleka,jaz sem ugotovila,da bolj črpam,bolj se dela.Črpam enostavno nonstop,pa tud podojim jo včasih.Pa tud tista ko doji,je fajn če si na koncu še ščrpaš ven do konca mleko.Jaz si še ponoči črpam,da imam mala za zajtrk.Vztrajam pa nekje,da napolnim za 120ml.Mislim,da je za en obrok čist dovoljuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:41:06   
arabela*
Zdaj tud npr.sem tukaj,v eni roki pa črpalka,pa zbiramo materialuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:45:35   
*bubi*
dns smo pa stari 14 dni ;)

kdaj po porodu ste dobile mestruacijo, men se zdi da sm jo dns dobila??!?? hmm...kok casa bo pa zdaj to teklo
sm ze navelicana teh vlozkov....


nemogoče. Potem bi morala imet ovulacijo ob porodu user posted image

To je še vedno čišča, ki lahko že mine, potem pa se na novo vlije.



Bubika je danes stara 4 tedne pa še kar ni čisto mimo pri meni user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:46:41   
*bubi*
Sporocam vam, da se je v nedeljo 28.9. ob 17:35 rodila moja princeska Leyla...velika 52 cm in tezka 4.310g


Čestitke, virtualna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 15:52:36   
*bubi*
patronažna pa mi je svetovala še kamilice ... tk da upam, da bo čim prej bolje


kamilice niso najboljše za očke. Problem so alergije, čaj se skuha iz cvetov in je cvetni prah not.


Svetuje se smetlika, če že kaj.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 18:16:41   
*zoe*
Hello po dolgem času,

sem vas komaj našla user posted image   user posted image   user posted image

prav fajn, da smo sedaj na dojenčkih.

Jaz pa samo po bolnicah in okoli dohtarjev letam. V nedeljo smo šli v bolnico zaradi tamalega, ker je bil revež zarado Daktarina tako zaprt in smo včeraj prišli domov. Hvala bogu se je pokakal in so nas spustili.

Danes sem pa jaz imela pregled pri g. in je vse ok, tako da lahko tudi že začnemo user posted image , čeprav imam jaz po 6 tednih še vedno na čase čiščo. Sploh po pregledu se mi je neka kri vlila, ampak je rekla g, da je to ok.

Takle mamo - malo zmešnjave, ampak upam, da bo počasi.

Lepo se imejte, mora naš Marko papcat.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 18:37:23   
Lara Croft
Ne dobim čaja za dojenje........ v DMju imajo samo instant.... v lekarni pa enega, ki ga je treba precejat.... pa še da lahko samo 4 dcl na dan.... ma jst rabim 4 litre, že tku je kriza tle z zalogami..... user posted image

In zdej bom cel vikend sama s tamalo.... je blo tku komot samo sebe zrihtat in skočit kam... user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 18:41:40   
KAHLO
babe sem lih kar dobila sms od petre....je rodila GALA....čestitammmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa se je včakalauser posted image

Saraya tako je pr meni že dve noči.......tak da se mi na hipe že blede, no danes je blo mal bolše k jo zdaj kr s temi kaplcami šopam, pol pa vsaj kako uro ali pa dve spimo.

Mi je pa patronažna rekla da naj počasi začnemo uporabljat večje pleničke, ampak se mi zdi da ni vredu, k jo včasih k joka dobim vso mokro.....ji mora tam na strani pr nogici ven tečt, tako da zdaj spet nazaj manjše uporabljamo.

Saraya, kako to 120 ml....jaz si nikoli v prvem šusu iz ene zizike ne spumpam tlko, no jaz res mojo babiko redno dojim, ampak ko spumpam napumpam 40 ml iz ene zize včasih še manj pa sem že vsa srečna, tako da najmanj dva dni rabim da tisto aventovo posodico nafilam!?!?!me pa najbl razpizdi to da v spanju ne čutim kako mi teče iz zizik, in ko se zbudim je vse mokro majca in še posteljnina.....takrat bi pa najrajši popizdla!! no sej pol kr nekaj kolnem, koš za perilo mam pa že čist poln majc od mojga......k na noč ziher dve porabimuser posted image

Drgače je pa bla pr meni včeraj na obisku tašča, in me je spet tako ganla, da me je prav začelo dušit, in sem full jezna na sebe, k ji nobene ostre nazaj ne zabrusim. No pol pa mava včeraj napovedan obisk dveh sodelavk od mojga, in glej se še najavi njegova sestra, je rekla da bo prišla pred unidvema, o.k, me ne bi motlo, če ne bi zraven prvlekla še svojih dveh malih mulcov, in že vem da mi bosta vso kočo na glavo postavla, pa še malo šlatala....no in to je blo pol danes kapla čez rob, in spet sem mojga vzela na stran in mu izlila vse kar me moti, sem se mu prav opravičla, ampak sem rekla da njegovi mami niti najmanj ne zaupam svoje hčerke in nočem da jo pazi...in da se mora z mano zmeraj prej pogovorit glede obiskov in varušk, itak bo obveljala glede varuške na koncu moja, drgače lahko grem v noro pamet.

Tašča mi je včeraj najprej malo vlačla, no pol je mala zaspala itak je bla fuč še od noči, pol pa jo je odnesla v spalnico v postelco, pa še tv je vgasnila, pa sem ji lepo rekla da naša čez dan spi v košarici v dnevni, in da ne dajemo nič potiho, niti se tiše ne pogovarjamo, ker mora pač pupa ločiti dnevno spanje od nočnega, tako mi je tudi patronažna rekla....še večji šok pa je bil k sem šla malo v kinderpet iskat in sem jo nala ležati na trebuhu.....meni se je skoraj vtrgalo, pa lih sem jo nahranla, lahko bi bruhnila in se zadušila v svojem bruhanju.....mislim da baba nima pet čistih, in pol ona mene sili da naj grem v štacuno ali pa spat da bo malo pazla..................nikoli in nikdar raje prej jaz umrem....pol sem si še mislila če se ta baba sploh zaveda da ona ne mora kr tak prit in meni rečt da naj kam grem da bo jo ona mela, s čim bo pa malo nafujtrala...no skratka dost sem spoznala.....da vem da ona nikakor ne mora paziti moje pupe in amen.....to sem tud svojmu povedala, in da pač žal zaupam samo svoji mami, ker sem bla zraven k je pred dvema letoma skrbela za nečaka, ker je mogla sestra prej v službo.......skratka ......jaz te svoje tašče videt ne moram, in zdaj še hoče sforsirat, tja na obisk k bova midva hotla, ne k bo ona rekla.....pa točno vem da hoče to samo zato, ker greva za nekaj dni na štajer in ji ne diši.......po moje bo fasala ****is, k bom šla pol konc oktobra za kak teden dva  na štajer in to sama z malo, ker bo oči itak v službi, pa zdaj ma še dost tekem....in bo obema tako lažje....samo njej neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 18:45:34   
Lara Croft
babe sem lih kar dobila sms od petre....je rodila GALA....čestitammmmmmmmmmm pa se je včakala


Yeeeeeeeeeeeeeeee..... končno..... user posted image

Zdej samo še eno čakamo..... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 18:51:51   
Lara Croft
me pa najbl razpizdi to da v spanju ne čutim kako mi teče iz zizik, in ko se zbudim je vse mokro majca in še posteljnina.....takrat bi pa najrajši popizdla!! no sej pol kr nekaj kolnem, koš za perilo mam pa že čist poln majc od mojga


KAHLO..... eno vrečko si zalepi gor.... user posted image user posted image user posted image
Meni je tudi žal vsake kapljice..... že tko ni kej velik na zalogi..... user posted image

Tašče, taščice.... Jaz bi pa mojo rada poznala.... user posted image user posted image   Me prow zanima, kaku bi blo pol....user posted image

Danes pridta moja starša.... ajutooooooooooooooooooooooooooooooo

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:07:21   
ključek
Vztrajam pa nekje,da napolnim za 120ml.Mislim,da je za en obrok čist dovolj


ooooooooooooooo, kok fajn!! jaz si pa največ 60 ml spumpam...........user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:08:01   
ključek
čestitike Virtualna!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:09:14   
ključek
babe sem lih kar dobila sms od petre....je rodila GALA....


čestitke!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:10:27   
ključek
Ne dobim čaja za dojenje........


jz mam od čaj za dojenje od hippa. v dm.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:12:22   
ključek
Tašče, taščice....


moja pa še ni prišla na obisk, me še čaka to "prijetno" opravilo.............user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:12:54   
bark
Joj babe, jaz sploh nimam več nobenega časa, da bi šla na net.
Zdej vidim,da imamo že novo temouser posted image .
Najin Tit je ful priden, sam popoldan je pa vedno skor skoz na jošku.
Ponoči spi, ene dvakrat na noč se podojiva. Vtane tam med osmo in deveto, se umijeva-kopala se še nisva-potem pa ga imava sedaj v dnevni sobi in kr skoz nekaj dogaja.Vmes ga dan kakšno rundo spat v posteljico, da grem lahko še jaz za kakšno urco, ker sem itak ob večerih že čist preč.
Bili smo že tudi na sprehodu dvakratuser posted image in mali je ful užival v vozičku. Tkoaj,ko speljem zaspi-sam, da se rita trese.

Joj, sploh ne vem, kdaj bom kaj za nazaj prebrala-me predvsem zanima s kakšnimi problemi se kaj soočate ostale.
Aja, pa danes sva dala nastavek vstran in poskušava se dojiti direkt na joško.

Se javim kaj, ko bo spet enih 5 minut časa.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:13:28   
ključek
Saraya, kok časa si ti pumpaš???Kot bi dojila, cca. 15-20 minut na eni strani??

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:15:05   
ključek
Aja, pa danes sva dala nastavek vstran in poskušava se dojiti direkt na joško.


pr nama pa ni možnosti brez nastavka..............user posted image user posted image ..............ampak glavno, da se dojiva...........user posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:15:10   
meta21
Da vas potolažim glede mleka-na aptamilu piše, da bi moral moj pojest že 100 do 130 ml na obrok, 5-6 obrokov na dan-jaz si načrpam pa 10 mluser posted image . Pa sem se kar sprijaznila, da mam zizike samo za crkljanje čeprav dojim vsak obrok pol ure.

Drugače sem pa ful pridna-sem že slike dala razvit pa album sem začela urejat, vse sms-e (čestitke) sem sprintala, zapisala vsa darila in telegrame... Sem prav ponosna nase, da sem tako ažurna. Še dobro da imam tako pridnega otroka.

Vnete očke-moja kolegica mu je spirala s prekuhano vodo in je ful pomagalo. Pred tem pa nobene kaplice niso zalegle.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:18:09   
meta21
Lara poskusi v kakšni naravni lekarni (natura) al pa v sanolaborju-drugač je pa un iz lekarne, ki je za precedit (zelena vrečka) ful dober za pit. Čist po meti ma okus.

Hipp natal instant je pa tud menda ful dober- ne tolk po okusu kot po učinku.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 19:20:21   
ključek
Drugače sem pa ful pridna-sem že slike dala razvit pa album sem začela urejat, vse sms-e (čestitke) sem sprintala, zapisala vsa darila in telegrame... Sem prav ponosna nase, da sem tako ažurna. Še dobro da imam tako pridnega otroka.


jaz isto (da se hit mal uštulim in se pohvalim................user posted image user posted image user posted image ). slikce mam že v albumu, čakajo samo na komentarje, zahvalne čestitke sem že poslala, dala slike razvit in jih nesla žlahti, skoraj napisala vse v knjigico To sem jaz..........kok sva midve pridni, meta21!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?