|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
2.10.2008 23:14:36   
arabela*
user posted image živim v večstanovanjski hiši(par ljudi samo).Imamo dva stanovanja eno nad drugim,ki pa nista povezana zarad velbanih stropov.Gori je spalnica,tak da je potrebno it čez hodnik in po stopnicah.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 9:14:13   
gold fish

babe sem lih kar dobila sms od petre....je rodila GALA....čestitammmmmmmmmmm pa se je včakala


user posted image user posted image user posted image  čestitke petra

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 9:15:37   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Ne dobim čaja za dojenje........


jz mam od čaj za dojenje od hippa. v dm.


jaz tudi tega.... imajo pa ga v skoraj vsaki trgovini, ne samo v dm...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 9:20:59   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

aja.................zakaj še vedno ne morem dati nazaj gor poročnega prstana, hlače pa komot oblečem??pa ne nosečniške, tiste k sem jih prej nosila..........user posted image


...me to you - jaz ga tud nonstop natikam pa še ne greuser posted image , hlače pa že en čas nosim.... 

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 9:25:57   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

aja.................zakaj še vedno ne morem dati nazaj gor poročnega prstana, hlače pa komot oblečem??pa ne nosečniške, tiste k sem jih prej nosila..........user posted image


Prstani so bli problem? Jaz sem mojega cel cajt nosila..... no, razen, ko sem šla hodit, so mi otekle roke in sem ga dala med potjo dol.... Hlače pa bi tudi verjetno oblekla... sem jih probala že, ku sem bla noseča.... trebuha imam pa zdej še čisto malo.....

Bom une turbo hlače oblekla, da mi ga še malo stisne.... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 9:30:23   
gold fish
...sem včeraj kar po francosko kliznila spat..user posted image

babike...moja tečka user posted image  je prišla v vsej svoji veličini user posted image user posted image , sem se ponoči vstajala skoraj vsako uro in menjavala vložke, pa kljub temu zgleda moja posteljnina danes tako kot da bi koga klaliuser posted image ...

Danes pa grem na otvoritev šole...naš pikec nastopa s folkloro...pa sploh ne vem kaj naj oblečem, da mi ne prebijeuser posted image ...   

... bom pomoje kar Ergotyl kapljice vzela..... (sem jih enkrat dobila od gin., ko sem fejst krvavela).... edino ne vem če jih lahko že takoj sedaj po poroduuser posted image

...šibam mali kličeuser posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 9:34:16   
KAHLO
podatki od petrinega gala za seznam

51 cm in 3510 guser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lana luna zdaj pa cakamo tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



babe jaz ne najdem vsih albumov da bi pogledala te nase septembrcke..... se svojga ne najdem vecuser posted image a mate ve zasebne albume ali kakuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 9:54:53   
pf
Jutro babike.
Virtualna in Petra iskrene čestitke, veliko cartanja z user posted image in user posted image .
Joj kako žalostno vreme. Zdaj pa ne bo vozičkanja dva, tri dni. Je se mi zdi do ponedeljka popoldne bolj slabo napovedano. Včeraj sva še izkoristili vreme in šle na dolg dveurni sprehod. No v bistvu sva zdaj že vsak dan tak dolgo zunaj. Jo mahneva peš do mojih staršev, potem pa pride user posted image po naju, ko ga pokličeva. Bom kar pogrešala sprehode, če bo dežek. Tudi meni nenormalno paše, mala pa je tudi čisto druga kot če sva v hiši cel dan. Vidim, da ste se pogovarjale o izčrpanem mleku. Jaz si ga izčrpam iz ene dojke 100 ml, pa je še več mlekca, ampak ker več ne poje, ga ne spumpam. V bistvu mi je to tak tečno delat, pumpanje mislim. Drugače se midve še kar pridno dojiva, samo proti jutru mi hoče dojko na katero proti jutru ni jedla raznesti in potem si pač spumpam in ji dam  enkrat tekom dneva. A si hrani katera izčrpano mleko v skrinjo? Jaz ga ne.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 10:05:02   
KAHLO
pf jaz mleko dajem v zmrzovalno skrinjo. bo prav prišlo ko bom mogla na pregled k ginekologu, pa na faks na govorilne zaradi diplomske....tako da bo moj mel papico za našo žabico....pa zdaj sem tud nabavla termovko da bom mlekec v flaški nesla zraven na sprehod ker zdaj bo zmeraj bol mrzlo in se ne bom mogla v parku sleč da jo podojim......nevem a obstajajo kake majce ali pa kaj ča doječe mame, jaz se prav mučim s tem dojenjem zunaj, zadnič je si zaželela hrane k sva ble že skoraj pr bloku, je kričala k sto hudičev in pol sem jo kr pr enem drevesu podojila, po moje je prav sumljivo zgledalo, sem bla sigurna da bo kak mimoidoč vprašal kaj počnem za drevesom z dojenčkom....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ampak tako je naša pr hrani ne pozna pardona, k hoče jest se dere k sto hudičev, dokler moje zizike ne zavohauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 10:48:12   
*bubi*
v lekarni pa enega, ki ga je treba precejat....


Ja, to so ta pravi čaji user posted image  Jaz sem v DMu kupila filter vrečke, not dam žlico te mešanice in namočim v krop. Po 10 min pa samo filter ven vzamem in v smeti zabrišem. Meni je tudi packarija s tem precejanjem user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 10:48:14   
*bubi*
babe sem lih kar dobila sms od petre....je rodila GALA....čestitammmmmmmmmmm pa se je včakala


ČESTITKE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 10:52:54   
Lara Croft
Ma jst sem spet probala s tisto črpalko.... ma ne gre nič ven.... Po je probal še možek na svoji... user posted image user posted image user posted image Je reku, da definitivno ne dela.... user posted image user posted image user posted image

Termoske.....jst tudi rabim eno dobro.... vem, da ima taperwer eno zlo dobro, ki dolgo drži vodo na isti temperaturi, ma hudič kušta okrog 50 €....

Ma kaj vaši dojenčki tudi tok spijo??? Naša ful spi..... In danes ima že 14 dni..... se mi zdi, ku da smo bli včeraj v porodni.... user posted image

Bova šli ven zdej.... kljub vlagi in oblačnemu vremenu.... samo da ni dežja... user posted image



(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 10:57:42   
arabela*
dobro jutrouser posted image
me smo spale do desetih.Malečka je šla ob enajstih spat,pa jespala do pol sedmih.Vmes se je malo zbudia,sem misla,da bo lačna,pa sem ji naredila aptami.Pol pa je zaspala in sem ji kasneje postano dala.Sem se sekirala,da bi bilo kaj narobe.Pa mislim,da je vse okuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 10:59:12   
arabela*
teremoske,jaz sem eno prejšnji tedn v šparu kupla za 6 eur,pa mi drži vročo vodo 14 ur.Sem preverla,pa nisem mogla verjet.Je res super,pa čist neka navadnauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 11:01:36   
arabela*
Ja danes ponoči sem se zbudila z tako polnimi dojkami,ko sem že ob osmih zvečer načrpala,pol pa več nič,ko kamen so bile.Pol pa mi je uspelo pridelat 240 ml na brzino.Bi še več,pa se mi ni dalo.Tak da res ne vem,kaj bi se zgodilo v primeru,da bi tako polne kaka dva dni pustilauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 11:32:13   
pf
Saraya poznam ta občutek polnosti prsi. Meni skozi je, pa je včasih že panika, tak da vsaj enkrat na dan moram spumpat, ker imam občutek, da bo nekaj razneslo.  Včasih se že kar smukam okrog nje, ko sem že čisto pred eksplozijo. Ampak ponavadi takrat naša Lana spi.user posted image user posted image user posted image Tudi jaz pijem čaj za dojenje in sicer hipp. Je dober, samo sladkor me malo moti. Tudi jaz bi raje brez sladkorja. Moram malo pogledati. Hotela sem vas vprašati, če kaj mažete otročke s kako kremico. Jaz jo zaenkrat z mandljevim oljem, ampak ne tak na ful in ne čisto celo. Sem ji pa včeraj nogice namazala z niveo za dojenčke in je tak lepo dišala, da bi jo kar pojedla. Nisem je upala še več mazati, ker ne vem če je to vredu. Mislim, da sem nekje slišala, da so mamice mazale dojenčke z nekim ribodermom. Mislim, da se tak reče, nisem pa prepričana. A je katera že slišala?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 11:49:45   
arabela*
pf,jaz našo mažem samo z olivnim oljem ,se mi to zdi fajn stvar,sploh sedaj,ko se ji še koža malo lupiuser posted image .
kaj druga zaenkrat še ne bom prakticiralauser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 3.10.2008 11:52:45 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 11:50:50   
arabela*
čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 11:54:56   
Tejchy
Ojla punce!

Prvo čestitke vsem novim mamicam  user posted image  user posted image  user posted image

Pri nas pa so se začeli pravi krčki user posted image  user posted image  .. je naš pikec včeraj taaaakoooooooo jokal, da se mi je srce paralo, ko nisem vedla kaj naj naredim, da bo nehalo bubati... user posted image  user posted image  user posted image  ... No, pol noč je bila dokaj mirna, malo joka spet to jutro, zdj pa je spet vse ok... pančka ko angelček user posted image  user posted image  ...

Glede dojenja pa.. men se ne zdi, da bi imela neki fuuuuuuuuuuul mleka... čeprav, ko se dlje časa ne dojima in dam dojko vn, začne kr curljat tak da če hitr ne zagrabi sma cela mokra... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ... na trenutke pa se mi zdi kot da nimam nič user posted image  .... mi je pa patronažna rekla, da če lula in kaka pol je tekočine dovolj... tko da glede na to, da je skoraj vsaka plenička pokakana in vsaka druga polulana ter glede na to, da imamo že 4kg, predvidevam, da moje dete ne trpi pomanjkanja...

Glede kopanja - men je patronažna rekla, da ga naj kopam 1krat tedensko user posted image  ve pa kopate vsak dan al vsak drug dan user posted image  user posted image  ... no, js sem si rekla, da zdj do 1 mesca ga bom skopala tko res enkrat na teden, pol pa bom počasi prehajala na tri dni, pa na dva, pa potem na vsakodnevno kopanje. Itak pa ga zdj vsako jutro tko umijem na vseh pregibih in kjer pač je potrebno....


(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 11:57:22   
Tejchy
Mislim, da sem nekje slišala, da so mamice mazale dojenčke z nekim ribodermom. Mislim, da se tak reče, nisem pa prepričana. A je katera že slišala?


To je ribje mazilo ali stari ekoderm... Js mažem s tem, tud v P so otročke mazal izključno s tem in s hladilnim mazilom po ritki. Kaj drugega pa mi zaenkrat še ne prakticiramo, čeprav imam dom mandljevo olje.

Je pa naš Nikec čist mozoljčkast... tko kot bi bil v puberteti user posted image  user posted image  user posted image  ... tko da čakamo zdj, da mozoljčki zginjeo, da bo mel spet lepo kožo...

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 12:03:55   
Tejchy
babe jaz ne najdem vsih albumov da bi pogledala te nase septembrcke..... se svojga ne najdem vec a mate ve zasebne albume ali kak


Js mam javnega.. pa nimam problemov z dostopom... čist isto kot prej... moja ringaraja - moji albumi, pa se mi odprejo vsi moji.

Če želim pa katerega od vaših pogledat pa normalno kliknem na Album pod post člana, katerega albume želim gledat. S tem da mislim, da pri tem ne boš našla zasebnih albumov... vsaj mislim... user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 12:10:47   
petrax
Ojla mamice!
Petra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Pa smo končno dočakal tudi tvojega Gala.

No mi smo se pa danes končno kopal, je bil res že čas. Je mali tako užival, sam pol je mal zajokal k smo ga ven uzel.
Tejchy men je patronažna rekla da naj ga kopam vsake 2dni, sam mi ga bomo raje 2x tedensko, mi je sestra od mojga rekla da je to čist zadost.

Drugače pa smo se kar dobr zredil, mamo zdej že 4250g. Sej se mu kr vid da dobr je, ma že tako polna lička. Sam na žalost mamo pa tud gljivice, tm v pleničnem predelu, tko da smo dobil eno kremco, pa naj bi blo v 2dneh dobr. No upam da bo. V torek mamo pa že pregled pri pediatru, pa bo še zdravnica povedala kako je. 

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 12:16:31   
taja1235


dobr dan pupe

sm vas sam na hitr preletela...

zdele je koncno zaspala moja princeska..po dveh urah in veste kaj je biu vzrok da je zaspala
uzgala sem sesalec za 15 min in ne boste verjele spi trdnio ko kamen ze dobrih 15 min....zgleda
da je to dobro uspavalo . user posted image jst user posted image he he.... ko sm bla noseca sm skoz sesala ocitno ji je ta zvok usec ;)

no drgac glede moje čišče....en vlozek cist krvav k menstra drugi spet rjav na tretjem ni skor nc....kr neki...
prou zivcna sm se ze ko grem na wc pa vsakic drugo stanje..ma sej bo minilo..

pr nas pa dezuje tko da nc ne vem kdaj bomo sle dns vn z vozekom...pomoje jo bom sam v deko zavila pa bomo sle sam en krog okol hise....

glede dojenja....js ga mam na momente ful spet drugic so zizike cist prazne....gledam da cim vec popijem...
spumpavam si pa nc ne....aja no moje bradavice so mal boge...pa mi je mami kupila ene oblize jih daš gor za 5min pa jih kao ohladi...no meni pomaga...pol pase mal mazem z bepantenom...pa so spet ku nove...moja bejbi si jih ucash uzame kar za dudiko user posted image sam kaj cm..jo kr pustim pa da lepo mir in lepo zaspi...ce ne je pa tecna ko....user posted image

kaj nej se napisem....hmmm...

nc grem pa se se kaj dns oglSIM če pa ne pa želim vsem lep vikend in VEEEELIKOOOO crkljanja...

user posted image user posted image user posted image za vse pridne mamice user posted image

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 12:24:09   
petrax
Aja sem pa včeraj doživela skorajšnji živčni zlom user posted image user posted image . Sem šla sprobavat če so mi kakšne kavbojke prov, pa sem ugotovila da so mi od vseh (beri 6kom), prav samo ene, pa še tiste so res na tesno. Joj, čist sem bla paf. Pa tok premajhne da vem da mi nikol več ne bojo prav. Tako da bo treba prov kmal it v shopping, ker v trenirki pa ne bom več okol hodila. Tako da mam vse kavbojke nekam za dat, mislm pa da bojo moji mami prav, vsaj ne bojo šle v smeti. Sam kok sem bla jezna. Res pa je da sem bla pred nosečnostjo mogoče presuha, pa moj prav da sem zdej lih taprava, pa mam sam 5kg več kot prej. 

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Septembrski sončki 2008-1.del!!!
3.10.2008 12:32:29   
alysa
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

babe sem lih kar dobila sms od petre....je rodila GALA....čestitammmmmmmmmmm pa se je včakala


ČESTITKE user posted image user posted image user posted image



Čestitke še od mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?