|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slaba vest...
12.4.2005 15:44:05   
FAILA
Ker se mi ze rahlo mesa od nenehnega dojenja (mislim da sem ze zrel primer za psihiatra) sem vceraj svojemu tri-mesecnemu sincku dala jabolcni frutek. Pojedel ga je s slastjo in povzrocil slabo vest v meni. Je se prezgodaj? Pediater mi je svetoval naj kar nadaljujem, ce otrok te hrane ne zavraca. Svetujte, dokler sem se doma...ker sem ze sprasevala ce imajo v Begunjah prosto sobo..:)

faila
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Slaba vest...
12.4.2005 15:54:04   
Zea
A ni še malo zgodaj za gosto hrano? Kaj pa če bi mu raje en obrok z adaptiranim mlekom zamenjala?

Če si se pa odločila za uvajanje goste hrane potem pa se drži navodil, da počasi uvajaš na tri dni novo živilo, da boš vedela, če je na kaj elergičen ali občutljiv. Na iskalniku RR-ja poišči nasvete pri uvajanju goste hrane.

Aj, pa ne imet slabe vesti, ker se ti že meša od dojenja- mislim, da nas ima vse take trenutke (ali tudi malo daljša odbobja). Jaz sem si raje kakšen dan kar iztisnila mleko, ko je meni pasalo in ji ga dajala po steklenički, ko je hotela.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Slaba vest...
12.4.2005 15:55:03   
Zea
alergičen - ne elergičen, sorry (je težko pisat s ta malo v naročju) :zmeden:

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Slaba vest...
12.4.2005 15:56:20   
Maxica
Hm, res si zgodnja.:zmeden2:Ne vem, če je otrokov želodček pri treh mesecih že dovolj razvit za drugačno hrano. Probaj malo, pa opazuj reakcije pri prebavi in na koži. Kljub temu bi jaz vztrajala pri dojenju, no. Materino mleko je kljub vsemu še vedno in vedno bo najboljša in najbolj zdrava hrana za dojenčke. Saj bo celo življenje jedel tako in drugačno hrano. Če se ti že ne ljubi:zmeden: dojiti, potem raje daj adaptirano mleko, kot kaj drugega. Moje mnenje:ups:...

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Slaba vest...
12.4.2005 16:04:57   
Anonimen
Ma ne vem no, eni pravijo, da je treba začet uvajat hrano pri treh mesecih, eni pri štirih, drugi spet pri šestih. Kdo bi vedel. Če mali dobro prenaša, mu tekne in je nasploh videti ok, potem ne vidim problema zakaj mu ne bi dodajala. Počasi seveda. Malo čudno mi je to, da imaš dost dojenja. Zakaj? No, sicer pa sigurno nisem jaz tista, ki ji moraš to razlagat, tako da ti kar delaj po svoje.

(odgovor članu FAILA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Slaba vest...
12.4.2005 16:27:58   
Anonimen
Včasih pred 27 leti je bla moda da se je pravo hrano dajal že pri treh mescih,pa so vsi otroci oziroma odrasli zdravi in živi.

(odgovor članu FAILA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Slaba vest...
12.4.2005 17:17:27   
Blink1
Mene so tudi vse babice čudno gledale, ko pri 3 mesecih še Neja ni jedla goste hrane. :zmeden2::zmeden2:

Sej boš sama videla. Če je z otrokom vse OK, potem ni problema.

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Slaba vest...
13.4.2005 12:48:27   
FAILA
Prav ste imele....:( Cel dan je prejokal, celo noc se je stiskal k meni... Bom tozila proizvajalce Frutkov..:)

Se en mesec pocakam, in tocno na dan ko bo dopolnil stiri mesece mu bom dala zopet eno "gosto dozo..":) Dojenje me res obremenjuje, ker ne morem nikamor. Oblacim se pa tudi kot brezdomec....ker tisto majo samo raztegujem gor in dol.


(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Slaba vest...
13.4.2005 13:01:08   
kofetek2010
jaz sem pa morala najprej namesto enega obroka, po 2 tednih pa namesto dveh, dajat sok - ker sem imela preveč kalorično mleko :zmeden: in se je sine v prvem mesecu zredil za 1,5kg:zmeden: pri 2 mesecih je imel že 7kg:zmeden:

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Slaba vest...
13.4.2005 13:09:12   
kofetek2010
pri 3 mesecih :zmeden:

(odgovor članu FAILA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?