Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Je možno da mi je vsak dan slabo ker sem slabokrvna? Bila sem namreč tudi v prejšnjih dveh nosečnostih in sicer sem imela 88 samo, zdaj imam čez 100 Hbg(ne vem če sem kratico dobro napisala), pa mi je sabo da bi na trenutke samo zlezla skupaj. Zdravnik mi ni predpisal nobenih zdravil, jaz pa se grozno počutim ob teh slabostih, ker me prime večkrat na dan in kjerkoli. Je zelo neprijetno. Ali bi lahko še bilo kaj drugega kot slabokrvnost. Pritisk imam dober.
ne vem kako je s povezanostjo sam bi blo pa dobo da bi ti dal železo, meni je proti koncu tudi padel na 104 in sem dobila tablete, pa je tamali baje tudi zaradi tega slabokrven.
Tako nizko vrednost imaš, pa ti ni dal nobenih tablet? Jst sm v prvih dveh jedla Retafer in tokrat ga tut, pa sm mela nazadnje vrednost 94. Mi je pa potem v 14 dneh zrastla na 107. Vem, da nekateri ne zagovarjajo raznih tablet, sirupov..., ampak včasih sam s prehrano pač ne moreš pridt na dobre rezultate. Ne vem, pejt v lekarno, pa se tam posvetuj kaj ti priporočajo, če ti G ne napiše recepta.
Se vaši dojenčki (6–12 mesecev) radi crkljajo? Moj sploh ne posluša, samo odriva me, pleza name, vleče, ... niti nošenje noče, samo gleda stran. To se mi zdi res čudno ... Kakšni so vaši?