|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:26:12   
matcar
Lep pozdrav!

Zanima ma,če je kdo od vas staršev kdaj posumil,da bi otrok lahko imel sladkorno bolezen.

Namreč moj srednji sin,star je 2,5 let,je zelo živahen otrok,neprestano je v gibanju,pa tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.Poje zelo malo,potrebe opravlja v mejah normale,spije pa tudi do 10 l tekočine na dan.Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.Pije pa tudi ponoči in to do cca. 1 l.Sem mu že sicer merla sladkor,ker je moj oče diabetik in ima aparat za merjenje doma,pa je imel povišanega.Sem pa izvedela,da pri sladkorni bolezni urih smrdi po amonijaku oz.acetonu.Pa tudi iz ust bi naj smrdelo podobno.Kolko sem opazla pri njem,tega vonja nisem zaznala.

Hvala za odgovore!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:32:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Lep pozdrav!

Zanima ma,če je kdo od vas staršev kdaj posumil,da bi otrok lahko imel sladkorno bolezen.

Namreč moj srednji sin,star je 2,5 let,je zelo živahen otrok,neprestano je v gibanju,pa tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.Poje zelo malo,potrebe opravlja v mejah normale,spije pa tudi do 10 l tekočine na dan.Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.Pije pa tudi ponoči in to do cca. 1 l.Sem mu že sicer merla sladkor,ker je moj oče diabetik in ima aparat za merjenje doma,pa je imel povišanega.Sem pa izvedela,da pri sladkorni bolezni urih smrdi po amonijaku oz.acetonu.Pa tudi iz ust bi naj smrdelo podobno.Kolko sem opazla pri njem,tega vonja nisem zaznala.

Hvala za odgovore!


joj, pa ženska božja, a h dohtarju ga pa ne bi peljala?

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:34:26   
jakaracman
Kaj pa pravi pediater na to, meni je to ogromno kil za 2,5 letnika, toliko ima moja pri 5 in preveč tekočine.Takoj na pregled, lahko je tudi kaj drugega.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:34:37   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Lep pozdrav!

Zanima ma,če je kdo od vas staršev kdaj posumil,da bi otrok lahko imel sladkorno bolezen.

Namreč moj srednji sin,star je 2,5 let,je zelo živahen otrok,neprestano je v gibanju,pa tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.Poje zelo malo,potrebe opravlja v mejah normale,spije pa tudi do 10 l tekočine na dan.Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.Pije pa tudi ponoči in to do cca. 1 l.Sem mu že sicer merla sladkor,ker je moj oče diabetik in ima aparat za merjenje doma,pa je imel povišanega.Sem pa izvedela,da pri sladkorni bolezni urih smrdi po amonijaku oz.acetonu.Pa tudi iz ust bi naj smrdelo podobno.Kolko sem opazla pri njem,tega vonja nisem zaznala.

Hvala za odgovore!


joj, pa ženska božja, a h dohtarju ga pa ne bi peljala?
Grema ju3 zjutraj.Sem pač vprašala,če je kdo imel podoben problem.Se opravičujem!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:35:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Lep pozdrav!

Zanima ma,če je kdo od vas staršev kdaj posumil,da bi otrok lahko imel sladkorno bolezen.

Namreč moj srednji sin,star je 2,5 let,je zelo živahen otrok,neprestano je v gibanju,pa tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.Poje zelo malo,potrebe opravlja v mejah normale,spije pa tudi do 10 l tekočine na dan.Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.Pije pa tudi ponoči in to do cca. 1 l.Sem mu že sicer merla sladkor,ker je moj oče diabetik in ima aparat za merjenje doma,pa je imel povišanega.Sem pa izvedela,da pri sladkorni bolezni urih smrdi po amonijaku oz.acetonu.Pa tudi iz ust bi naj smrdelo podobno.Kolko sem opazla pri njem,tega vonja nisem zaznala.

Hvala za odgovore!


joj, pa ženska božja, a h dohtarju ga pa ne bi peljala?
Grema ju3 zjutraj.Sem pač vprašala,če je kdo imel podoben problem.Se opravičujem!user posted image


aja, ne, saj ni panike, samo res pejta, pa da dohtar vidi, kaj je. želim vama vse dobro.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:37:13   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Kaj pa pravi pediater na to, meni je to ogromno kil za 2,5 letnika, toliko ima moja pri 5 in preveč tekočine.Takoj na pregled, lahko je tudi kaj drugega.
Saj zato sem začela sumit sladkorno,ker spije toliko tekočine.To pa je med prvimi znaki.ju3 grema k P.Ja,absolutno je to preveč kg za 2,5 letnika.Pa vidno se redi,poje pa nič kaj dosti ne.Ima normalne obroke 5x na dan,je veliko sadja in zelebnjave,kruha in teh stvari nič.Ne vem,me je kr strah,kaj bo ju3 rekla njegova P.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:38:20   
thaiss
kaj pa pediater do sedaj ni nič ˝urgiral˝glede na težo otroka???
moj nečak ima sladkorno, star je 13m, ugotovljeno pa pri starosti 9m na rednem sistematskem pregledu

fajn opravte jutri

< Sporočilo je popravil thaiss -- 23.8.2010 21:39:30 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:38:59   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Lep pozdrav!

Zanima ma,če je kdo od vas staršev kdaj posumil,da bi otrok lahko imel sladkorno bolezen.

Namreč moj srednji sin,star je 2,5 let,je zelo živahen otrok,neprestano je v gibanju,pa tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.Poje zelo malo,potrebe opravlja v mejah normale,spije pa tudi do 10 l tekočine na dan.Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.Pije pa tudi ponoči in to do cca. 1 l.Sem mu že sicer merla sladkor,ker je moj oče diabetik in ima aparat za merjenje doma,pa je imel povišanega.Sem pa izvedela,da pri sladkorni bolezni urih smrdi po amonijaku oz.acetonu.Pa tudi iz ust bi naj smrdelo podobno.Kolko sem opazla pri njem,tega vonja nisem zaznala.

Hvala za odgovore!


joj, pa ženska božja, a h dohtarju ga pa ne bi peljala?
Grema ju3 zjutraj.Sem pač vprašala,če je kdo imel podoben problem.Se opravičujem!user posted image


aja, ne, saj ni panike, samo res pejta, pa da dohtar vidi, kaj je. želim vama vse dobro.
Hvala.me je res starh!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:40:48   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

kaj pa pediater do sedaj ni nič ˝urgiral˝glede na težo otroka???
moj nečak ima sladkorno, star je 13m, ugotovljeno pa pri starosti 9m na rednem sistematskem pregledu
Ja,nazadnje ko sma bla pri njej,to je blo po 1-vo majskih praznikih,je takoj rekla,da to ni dobro,ker je res videt kot 4 letnik,ne 2,5.ga je stehtala takrat in rekla,da ga bomo spremljali,tako ona kot mi doma.Zato pa sem začela sumit to.kako pa so ugotovili?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:41:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Kaj pa pravi pediater na to, meni je to ogromno kil za 2,5 letnika, toliko ima moja pri 5 in preveč tekočine.Takoj na pregled, lahko je tudi kaj drugega.


Meni tudi otrok ne deluje prav nič zdravo (verjetno je to ta v albumu?).
To je za k zdarvniku.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:41:40   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Kaj pa pravi pediater na to, meni je to ogromno kil za 2,5 letnika, toliko ima moja pri 5 in preveč tekočine.Takoj na pregled, lahko je tudi kaj drugega.


Meni tudi otrok ne deluje prav nič zdravo (verjetno je to ta v albumu?).
To je za k zdarvniku.
Ja,to je on.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:47:22   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

kaj pa pediater do sedaj ni nič ˝urgiral˝glede na težo otroka???
moj nečak ima sladkorno, star je 13m, ugotovljeno pa pri starosti 9m na rednem sistematskem pregledu
Ja,nazadnje ko sma bla pri njej,to je blo po 1-vo majskih praznikih,je takoj rekla,da to ni dobro,ker je res videt kot 4 letnik,ne 2,5.ga je stehtala takrat in rekla,da ga bomo spremljali,tako ona kot mi doma.Zato pa sem začela sumit to.kako pa so ugotovili?


ugotovili so z rednim sistematskim pregledom pri 9m, odvzem krvi, vode...in čez 3 ure klic iz ambulante, naj pridejo takoj po napotnico za na PK

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:50:04   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: matcar
star je 2,5 let
tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.

Uf, tole je po mojem mnenju veliko preveč. Moj 2 leti in 3 mesece star sine meri krepko preko meter (visok je za 3-4 letnika), ima skoraj 17 kil in je konkreten fant. Moja petletnica ima 125 cm in tehta 23 kil in ni drobižek user posted image

Čudno se mi zdi, da ni pediater že odreagiral in dal tvojega fanta na preiskave glede ev. presnovnih motenj user posted image Po fotkah sodeč v družini (v genih) nimate debelosti, očitno je pri tvojem sinku porušeno neko ravnovesje user posted image
Dobro opravite jutri, stiskam pesti za fantiča user posted image user posted image user posted image , zate pa en user posted image , verjamem, da ti je težko.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:53:02   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

kaj pa pediater do sedaj ni nič ˝urgiral˝glede na težo otroka???
moj nečak ima sladkorno, star je 13m, ugotovljeno pa pri starosti 9m na rednem sistematskem pregledu
Ja,nazadnje ko sma bla pri njej,to je blo po 1-vo majskih praznikih,je takoj rekla,da to ni dobro,ker je res videt kot 4 letnik,ne 2,5.ga je stehtala takrat in rekla,da ga bomo spremljali,tako ona kot mi doma.Zato pa sem začela sumit to.kako pa so ugotovili?


ugotovili so z rednim sistematskim pregledom pri 9m, odvzem krvi, vode...in čez 3 ure klic iz ambulante, naj pridejo takoj po napotnico za na PK
Aha,ker pri njemu je bla kri vedno ok,nikoli ničesar ni pokazalo.Upam,da mu bodo naredli preiskave kot je treba.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sladkorna pri otroku
23.8.2010 21:54:29   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: matcar
star je 2,5 let
tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.

Uf, tole je po mojem mnenju veliko preveč. Moj 2 leti in 3 mesece star sine meri krepko preko meter (visok je za 3-4 letnika), ima skoraj 17 kil in je konkreten fant. Moja petletnica ima 125 cm in tehta 23 kil in ni drobižek user posted image

Čudno se mi zdi, da ni pediater že odreagiral in dal tvojega fanta na preiskave glede ev. presnovnih motenj user posted image Po fotkah sodeč v družini (v genih) nimate debelosti, očitno je pri tvojem sinku porušeno neko ravnovesje user posted image
Dobro opravite jutri, stiskam pesti za fantiča user posted image user posted image user posted image , zate pa en user posted image , verjamem, da ti je težko.

Ja,mi je res težko,ker ne vem,kaj je narobe pa kako mu pomagat.Hvala za pestke.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.8.2010 7:49:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu matcar)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sladkorna pri otroku
24.8.2010 7:56:41   
pomar*ANČA*
kaj pa ščitnica? naj bodo pozorni tudi na to.....

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sladkorna pri otroku
24.8.2010 10:25:47   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


Namreč moj srednji sin,star je 2,5 let,je zelo živahen otrok,neprestano je v gibanju,pa tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.Poje zelo malo,potrebe opravlja v mejah normale,spije pa tudi do 10 l tekočine na dan.Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.Pije pa tudi ponoči in to do cca. 1 l.Sem mu že sicer merla sladkor,ker je moj oče diabetik in ima aparat za merjenje doma,pa je imel povišanega.Sem pa izvedela,da pri sladkorni bolezni urih smrdi po amonijaku oz.acetonu.Pa tudi iz ust bi naj smrdelo podobno.Kolko sem opazla pri njem,tega vonja nisem zaznala.



10l spije na dan?!?!? Pa to je alarm že davno! Mojega sina so sprejeli na PK ko je ponoči spil cca.2 l tekočine, pa je imel tudi sladkor povišan na 10mmol, ampak so potem ugotovili, da se je kao aparat zmotil. Ne vem še danes ne kaj je bilo takrat. V lavnem sladkorne naj ne bi imel.

Sicer pa ima tvoj sin vse te simptome res za sladkorno, prekomerna teža, ogromna količina tekočine (sladkoraši so ves čas žejni). Sicer imam prijateljico katere sin je tudi star skoraj 3 leta in ima 23 kg (2 več kot moj skoraj 7 letni sin user posted image ) pa naj ne bi bilo nič narobe z njim, pa tudi P ne polaga nobene posebne pozornosti na njegovo težo.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sladkorna pri otroku
24.8.2010 11:54:08   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

nas prvi je malce starejsi od Maksa, pa se cez 16 kil ni prisel: pa se mi ne zdi ravno suhcen... popije pa nekje okol 2 l tekocine dnevno. glede na napisano je res fajn, da ga odpeljes na pregled - porocaj, kako bo slo!

sama sm bla na insulinu med nosecnostjo in so me opozorili, naj bom pozorna na znake pri otroku: in tud P sm opozorila na to, tko da oba otroka spremlja. se mi zdi neodgovorno od P, da ni se nic nardila - po drugi strani pa so si otroci razlicni in je morda vseeno vse OK. drzim pesti! user posted image
Problem je v tem,da prej ni bil taki.Ko ga je P maja letos vidla,jo je skoraj kap,zato sma se tudi dogovorile,da ga naj opazijem in spremljam in ko bo kaj sumljivo,naj ga nazaj pripeljem.Sma danes bila na pregledu in ga je takoj,brez oklevanja poslala v Lab. na preiskave.Zdaj pa moram čakat izvide,ker traja malo,da so končani.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sladkorna pri otroku
24.8.2010 11:56:15   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: matcar
Problem je v tem,da prej ni bil taki.Ko ga je P maja letos vidla,jo je skoraj kap,zato sma se tudi dogovorile,da ga naj opazijem in spremljam in ko bo kaj sumljivo,naj ga nazaj pripeljem.Sma danes bila na pregledu in ga je takoj,brez oklevanja poslala v Lab. na preiskave.Zdaj pa moram čakat izvide,ker traja malo,da so končani.


Joj, veliko user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image . Vem kako težko je čakati na izvide.
Javi nam potem ko boš kaj vedela. Močno ti želim, da je "le" prekomerna teža!

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sladkorna pri otroku
24.8.2010 11:57:30   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta


IZVIRNO SPOROČILO: matcar


Namreč moj srednji sin,star je 2,5 let,je zelo živahen otrok,neprestano je v gibanju,pa tehta 21,5 kg.Velik je točno 100 cm.Poje zelo malo,potrebe opravlja v mejah normale,spije pa tudi do 10 l tekočine na dan.Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.Pije pa tudi ponoči in to do cca. 1 l.Sem mu že sicer merla sladkor,ker je moj oče diabetik in ima aparat za merjenje doma,pa je imel povišanega.Sem pa izvedela,da pri sladkorni bolezni urih smrdi po amonijaku oz.acetonu.Pa tudi iz ust bi naj smrdelo podobno.Kolko sem opazla pri njem,tega vonja nisem zaznala.



10l spije na dan?!?!? Pa to je alarm že davno! Mojega sina so sprejeli na PK ko je ponoči spil cca.2 l tekočine, pa je imel tudi sladkor povišan na 10mmol, ampak so potem ugotovili, da se je kao aparat zmotil. Ne vem še danes ne kaj je bilo takrat. V lavnem sladkorne naj ne bi imel.

Sicer pa ima tvoj sin vse te simptome res za sladkorno, prekomerna teža, ogromna količina tekočine (sladkoraši so ves čas žejni). Sicer imam prijateljico katere sin je tudi star skoraj 3 leta in ima 23 kg (2 več kot moj skoraj 7 letni sin user posted image ) pa naj ne bi bilo nič narobe z njim, pa tudi P ne polaga nobene posebne pozornosti na njegovo težo.
Ja,tudi ponoči spije veliko tekočine,me je danes najprej to vprašala.Njegova P pa je takoj reagirala,ko ga je vidla,ker nii bil tak,nikoli ni imel nekega velikega odstopanja teže kot je po standarih.Je pa se zredil od maja do zdaj 4 kg.To pa ni normalno.Poje pa skoraj nič oz.zelo malo.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sladkorna pri otroku
24.8.2010 11:58:39   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

kaj pa ščitnica? naj bodo pozorni tudi na to.....
Kolko sem gledala danes naročilnico za Lb,je čisto vse vključla,tudi holesterol,vglavnem vse,pa še urin.Bomo vidli,kaj bo.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sladkorna pri otroku
25.8.2010 12:32:22   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: matcar
Kolko sem gledala danes naročilnico za Lb,je čisto vse vključla,tudi holesterol,vglavnem vse,pa še urin.Bomo vidli,kaj bo.user posted image


Ste kaj izvedeli? Sem včeraj in danes ves čas mislila na vas, pa upam da ni nič hujšega user posted image

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 25.8.2010 12:33:10 >

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sladkorna pri otroku
25.8.2010 21:07:04   
Taddy78
Naš je ponoči pri 1letu tudi spil 1 lite tekočine (ne vedno)ampak je šlo bolj za razvajenost, ki smo jo kmalu ukinili.
Da ima mere 4.letnika...višina še višina, teža pa sigurno ne (naš je pri 4.letih imel 97cm in 17.5kg, pa je suh ko štrigla). Glede na to, kaj si napisala da poje, je skoraj nemogoče imet tako težo (če bi bil 10cm višji bi še nekako šlo). Tudi meni se zdi, da bi lahko bila ščitnica.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sladkorna pri otroku
26.8.2010 8:11:07   
matcar
Tak,izvide smo dobili in je vse ok,v mejah normale.Po eni strani sem vesela,samo nekaj pa sigurno ni vredu.Zdaj ga bomo naprej spremljali in seveda na dieti bo.Upam,da bo kaj pomagalo in bo se vsaj teža ustavla,če že ne bo šlo nič dol.
Hvala vsem za pestke in dobre želje.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?