|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slo. obala za en dan
17.6.2009 18:22:33   
Katjusa
Punce imam eno vprašanje v ponedeljek smo peljali očeta v valdoltro in če smo že na morju ga želimo seveda tudi izkoristit. Odpravli smo se na plažo v Strunjanu (ker nam je od otroštva zasidrana v srce).... seveda smo najprej plačal parkirnino in potem še vstopnino no na koncu sme pa po kopanju ugotovila, da morem če se želim stuširat, še to posebej plačat.... ker bomo v naslednjih dneh še kej na slovesnki obali (bomo obiskali očeta) me zanima kaj mi priporočate, kam se lahko gremo namočit brez, da bomo plačevali parkirnine in vstopnine?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 18:23:15   
Anonimen
Simonov zaliv?

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 18:36:14   
Kliki
Jast hodim v Strunjan parkirnino občasno plačava če ni druge možnosti, ko pa pridem do blagajne pa rečem da grem zadaj na divjo in meni je tam čisto OK, mi še niso računli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 18:58:28   
resnično srečna
Debeli rtič?

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 19:42:15   
Onasiss
A ni pobiranje vstopnine za kopanje nezakonitouser posted image  

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 20:00:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

A ni pobiranje vstopnine za kopanje nezakonitouser posted image  

Ne ni ... ker je to omogočanje dostopa do morja vsem pod enakimi pogoji.

Sem pa nekaj slišala, da naj bi v Portorožu eno plažo preuredili in da naj bi bil vstop prost ... a katera kaj več ve o tem?

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 20:03:54   
maja1488
Ankaran - Adria je brez vstopnine

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 20:43:59   
ljupka
Katjuša mi smo se vedno hodil kopat v Izolo k svetilniku ni vstopnine mivka za otroke ,igrala ....Nam se tam najbolj dopade,parkiramo pa ponavad pri domu za paraplegike,zdaj verjetno še ne pobirajo parkirnine!
Kako je pa kaj ati,je že bil na operaciji?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slo. obala za en dan
17.6.2009 20:50:05   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Katjuša mi smo se vedno hodil kopat v Izolo k svetilniku ni vstopnine mivka za otroke ,igrala ....Nam se tam najbolj dopade,parkiramo pa ponavad pri domu za paraplegike,zdaj verjetno še ne pobirajo parkirnine!
Kako je pa kaj ati,je že bil na operaciji?


ja tam pri svetilniku se tudi meni dopade, ponavadi smo tam s prjatlco, ki je iz izole in pr njej parkiramo (čist na drugi strani mesta) sam to je daleč za hodit z malimi otroki.....

KLIKI ja sme rekla da gremo čez pa mi je zatežil, da z vozičkom ne bomo prišli daleč in da nam ne verjameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sicer smo se pol zmenli za eno karto sam se mi zdi butastouser posted image

Ati je bil dons operiran nimam pa pojma kako in kej je reku, da bo poklical, ko bo lahko sma vprašanje kdaj bo to ker bo zdej še na intenzivni ene 2 dni.... ju3 bom poskusla v bolnico poklicat, da vasj povejo kako je kej šlo.... smo vsi čist živčniuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slo. obala za en dan
18.6.2009 0:30:09   
Majčka*
A mogoče katera ve kako je s Simonovim zalivom?enkrat smo plačali enkrat ne...kako je letos?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slo. obala za en dan
18.6.2009 7:00:31   
Najaa
Parkirnina je pri plaži vedno za plačat, neglede na to, katera. Mislim v času sezone, to je od 15. junija dalje. Pred tem pa ne.

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slo. obala za en dan
18.6.2009 8:41:35   
piko12
Kako pa je s parkiranjem v AdriiAnkaran? A res ne pobirajo vstopnine? Včasih nisi mogel niti v kemp zastonj.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slo. obala za en dan
18.6.2009 11:03:01   
Majčka*
Mislila sem z vstopom na plažo?Kako je to...za parkirnino ni problem sam če gremo za 7 dni pa da vsak dan plačamo vstopnino na plažo pa če smo 4 pa to kr mal veli nanese...avto pa parkiramo itak pred apartmajem! Torej zanima me kako je z vstopnino na plažo v simon.zalivu?Če katera ve bi bila zelo hvaležna...ker plaža naj bi bila od hotelskega kompleksa...
lp

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Slo. obala za en dan
18.6.2009 22:10:32   
1A
piko 12-- v kem adrija greš lahko brez vstopnine, le če želiš z avtom not morš pa plačat parking!!! midva parkirava gor pri mercatorju, ali v te bližini



_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Slo. obala za en dan
18.6.2009 23:04:20   
Nika v službi
Lani je bila plaža v Portorožu, zraven plaže hotelov Metropol, zastonj, verjetno bo tako tudi letos.

Pri svetilniku v Izoli je tudi fajn, čeprav mi največ hodimo prav v Strunjan, samo ponavadi smo tam gosti v hotelu, zato imamo zastonj vstop.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Slo. obala za en dan
18.6.2009 23:16:54   
Andra
Vstop na plažo v Portorožu je prost, parkirnina se plača. Preverjeno iz prve roke, smo bili tam minuli vikend. Splača se pustiti avto preko ceste v garažni hiši hotela Lucija. Za celi dan pride parkiranje 10EUR. Avto je v senci in fino ohlajen, ko končaš s kopanjem. Priporočam.
V tem delu Portoroža so tudi tuši brezplačni.

Pa veliko užitkov!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Slo. obala za en dan
19.6.2009 9:34:03   
staši
Kako Adrija brez vstopnine ,od kdaj ?Lansko sezono je bilo za plačat in če se ne motim parkir plac tudi pa še v morje ne moreš ker je svinjsko ....tamala dva najraje peljem na Debeli Rtič sam kaj ko tam spet plačaš...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Slo. obala za en dan
6.7.2009 14:14:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
kaj mi priporočate, kam se lahko gremo namočit brez, da bomo plačevali parkirnine in vstopnine?

Fiesa, ampak je parkirnina. Kakor skoraj povsod.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Slo. obala za en dan
6.7.2009 14:17:35   
higuys
če imaš očeta v bolnici valdoltra, se lahko kopaš na pomolu v valdoltri ali na plaži. To je od bolnice cca. 100 metrov. Samo je bolj bog in brez parkirnine, vstopnine.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Slo. obala za en dan
6.7.2009 21:59:06   
mucmucmuc
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Katjuša mi smo se vedno hodil kopat v Izolo k svetilniku ni vstopnine mivka za otroke ,igrala ....Nam se tam najbolj dopade,parkiramo pa ponavad pri domu za paraplegike,zdaj verjetno še ne pobirajo parkirnine!
Kako je pa kaj ati,je že bil na operaciji?



a kdo ve kako se pride do tega svetilnika v Izoli? jz sm prvič slišala za touser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Slo. obala za en dan
14.7.2009 9:24:01   
shela
ja izola je res fajn, tud for free lahko parkiraš tam pri ladjedlnici, pol maš pa ene 10 min do plaže, pa igrala za otroke, zastonj tuši, zelo lepo urejeno.

Mi smo šli kar od parkirišča skoz naravnost do cerkve, potem se pa sam od cerkve proti morju spustiš in si tam :) ampak defnitivno pa obstaja še kaka manj zakomplicirana pot :)

(odgovor članu mucmucmuc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Izlet v pravljično deželo do najlepšega slapa
Vas zanima, kje najdete najlepši slap v Sloveniji, kjer se boste počutili, kot da ste zašli v domišljijsko deželo princa...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?