|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Služba nadaljevanje...
22.3.2008 19:52:24   
Shorty_
No kot veste sem dobila sredi januarja prvo zaposlitev......no umes sem bila 10 dni na bolniški (5 dnifebruarja in 5 dni marca)enkrat pa je bl tudi mož (hčerka je prvo leto v vrtcuuser posted image )
No ko sem prišla z bolniške so me prosili da grem delat v Kamnik za en dan in sem brez problema šla. No ko sem dobila v kamniku smeno sem izvedala da želijo da sem še cel naslednji teden v Kamniku in to popoldan. Končala bi okoli 20:30 doma bi bila pa malo pred 23h ker nimam izpita in bi morala iti s kamničanom do Ljubljanske glavne postaje, nato pa počakat še svoj mestni avtobus ki vozi po 21 na 40 minut.
Ko sem vodstvo prosila naj me dajo raje v Ljubljano saj imam doma 15 mesečno hčerko ki jo še dojim so mi povedali da  če ne mislim it v Kamnik naj koristim dopust do konca marca in mi potem itak poteče pogodba.

Ker sem to pričakovala sem si že  iskala novo zaposlitev in po vsej vrjetnosti 1.4.2008 podpišem pogodbo v novi službi.

Kaj bi ve naredile v moji situaciji "požrle kamnik" in po vsej vrjetnosti dobile podaljšano pogodbo še za en mesec ali vztrajale pri svojem???

Lep pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Služba nadaljevanje...
22.3.2008 19:56:36   
April
prasci! če bi meni finančno zneslo, ne bi šla v kamnik.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Služba nadaljevanje...
22.3.2008 19:57:28   
deja27
ne vem kaj naj rečem-najraj ped..!a veš kako je to-šuti i radi al pa, pa- pa.žalost

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Služba nadaljevanje...
22.3.2008 19:58:18   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Ko sem vodstvo prosila naj me dajo raje v Ljubljano saj imam doma 15 mesečno hčerko ki jo še dojim so mi povedali da  če ne mislim it v Kamnik naj koristim dopust do konca marca in mi potem itak poteče pogodba.

Ker sem to pričakovala sem si že  iskala novo zaposlitev in po vsej vrjetnosti 1.4.2008 podpišem pogodbo v novi službi.

Kaj bi ve naredile v moji situaciji "požrle kamnik" in po vsej vrjetnosti dobile podaljšano pogodbo še za en mesec ali vztrajale pri svojem???

Lep pozdravček



user posted image  P***** saj kot DOJEČA MATI imaš pravico da upoštevajo tvoje želje, pa naj koga drugega premestijo v Kamnik, ki ima že večje otroke ali jih pa sploh še nima ali si naj pa študenta umislijo.
user posted image user posted image user posted image  

A imaš tri tedne dopusta, da ga lahko koristiš? user posted image user posted image

Jaz bi jih po eni strani na tvojem mestu kar nekam poslala.

A v ta novi službi so bolj prijazni??? In plača, delovnik boljši?

Vsekakor držim pesti zate ! Drži se! user posted image user posted image
***************************************
Tudi jaz sem na tem, da menjam službo - ponujajo mi 100 eur več in prevoz v celoti pokrit (kar se mi zdi danes že luksuz) , v zakup moram samo 1.nedeljo na mesec vzet - bomo videli kaj bo, čakam predlog nove pogodbe.



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Služba nadaljevanje...
22.3.2008 20:02:30   
Shorty_
sej rabim samo 6 dni dopusta in to mi dovolijo koristit, jaz sem se že odločila in bom doma do konca meseca.user posted image user posted image

pa še to ponudila sem jim da lahko delam v LJ cele dneve v zameno za to da gre katera druga v Kamnik pa so rekli da me drugje drug teden ne rabijo. sicer bi prevoz dobila povrnjen vendar mi je bilo izpod časti za minimalno plačo  delati v podjetju s takim odnosom.

V novi služb je osnovna plača ista vendar če si priden lahko zaslužiš do 300 evrov več prevoz je plačana mesečna 34 evrov malica pa 5,45 evra na danuser posted image user posted image user posted image
pa še samo ena sobota je delovna po 8 ur jaz sem pa delala zdaj vsako drugo 12 ur

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Služba nadaljevanje...
22.3.2008 20:38:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Kaj bi ve naredile v moji situaciji "požrle kamnik" in po vsej vrjetnosti dobile podaljšano pogodbo še za en mesec ali vztrajale pri svojem???


Poglej v pogodbo, kaj ti pise kot kraj opravljanja dela.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Služba nadaljevanje...
22.3.2008 21:20:46   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Kaj bi ve naredile v moji situaciji "požrle kamnik" in po vsej vrjetnosti dobile podaljšano pogodbo še za en mesec ali vztrajale pri svojem???


Poglej v pogodbo, kaj ti pise kot kraj opravljanja dela.

P.E. Ljubljana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Služba nadaljevanje...
22.3.2008 21:52:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Kaj bi ve naredile v moji situaciji "požrle kamnik" in po vsej vrjetnosti dobile podaljšano pogodbo še za en mesec ali vztrajale pri svojem???


Poglej v pogodbo, kaj ti pise kot kraj opravljanja dela.

P.E. Ljubljana



Ne vem, ce ti ga lahko kar tako spremenijo, na lepe oci user posted image . Poglej v ZODR, kaj bos nasla.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Služba nadaljevanje...
23.3.2008 4:19:42   
Anonimen
Prerazporeditve delavcev so dovoljene tudi brez delavčeve privolitve, v kolikor je to potrebno (vsaj) za ohranitev delovnega procesa podjetja. Tako, da, po domače - če šef reče, da moraš začasno v Kamnik, ker te tam potrebujejo, potem moraš iti. Razen, kadar imaš kakšen člen tega zakona na svoji strani. Nisem prepričana, da dojenje spada v to, saj v tem primeru ne gre ne za nadure ne za nočno delo, temveč samo za začasno spremembo lokacije.

V tvojem primeru bi šla jaz v novo službo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Služba nadaljevanje...
23.3.2008 8:11:41   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Prerazporeditve delavcev so dovoljene tudi brez delavčeve privolitve, v kolikor je to potrebno (vsaj) za ohranitev delovnega procesa podjetja. Tako, da, po domače - če šef reče, da moraš začasno v Kamnik, ker te tam potrebujejo, potem moraš iti. Razen, kadar imaš kakšen člen tega zakona na svoji strani. Nisem prepričana, da dojenje spada v to, saj v tem primeru ne gre ne za nadure ne za nočno delo, temveč samo za začasno spremembo lokacije.

V tvojem primeru bi šla jaz v novo službo.


Ja hvala za mnenje, to sem se že v petek sama odločila da nazaj ne grem več, zdej bom uživala na dopustu pol pa novim zmagam naprotiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Služba nadaljevanje...
23.3.2008 10:06:29   
Muca Copatarica
Bravo user posted image . Ja, naredila bi tako kot si ti. poiskala novo službo, oni pa naj zafrkavajo koga drugega, če bodo lahko. Pa veliko uspeha v novi službi.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Služba nadaljevanje...
24.3.2008 10:45:34   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Muca Copatarica

Bravo user posted image . Ja, naredila bi tako kot si ti. poiskala novo službo, oni pa naj zafrkavajo koga drugega, če bodo lahko. Pa veliko uspeha v novi službi.


hvalauser posted image

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Služba nadaljevanje...
24.3.2008 11:19:21   
Mala_princeska
[/quote]

Ja hvala za mnenje, to sem se že v petek sama odločila da nazaj ne grem več, zdej bom uživala na dopustu pol pa novim zmagam naprotiuser posted image

[/quote]

"Sreča je na strani pogumnih!"

user posted image user posted image

Drži se! 

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 7:37:30   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska



Ja hvala za mnenje, to sem se že v petek sama odločila da nazaj ne grem več, zdej bom uživala na dopustu pol pa novim zmagam naprotiuser posted image



"Sreča je na strani pogumnih!"

user posted image user posted image

Drži se! 


upam da bom imela jutri na uradnem razgovoru res srečo in da se konča vse tako kot se morauser posted image

okrog desetih morate držat pesti

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:06:23   
srki
Ne sekiraj se, važno da imaš sedaj novo službo. Na žalost je pa tako, ali sprejmeš, ali pa greš. Saj, otroci jih ne brigajo. Veš kako mene vedno pogreje izjave mje sodelavke, češ, kaj pa ste tiste, ki imate otroke, več?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:07:01   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ne sekiraj se, važno da imaš sedaj novo službo. Na žalost je pa tako, ali sprejmeš, ali pa greš. Saj, otroci jih ne brigajo. Veš kako mene vedno pogreje izjave mje sodelavke, češ, kaj pa ste tiste, ki imate otroke, več?


Sem narobe prebrala, sem mislila, da že imaš službo. No, potem pa srečno in upam, da bo tvoja.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:10:29   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ne sekiraj se, važno da imaš sedaj novo službo. Na žalost je pa tako, ali sprejmeš, ali pa greš. Saj, otroci jih ne brigajo. Veš kako mene vedno pogreje izjave mje sodelavke, češ, kaj pa ste tiste, ki imate otroke, več?


Sem narobe prebrala, sem mislila, da že imaš službo. No, potem pa srečno in upam, da bo tvoja.


ja jz sem od sodelavke slišala da nisem zrela za otroka ker nočem v Kamnikuser posted image



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:24:32   
lokvanj
Na žalost ima plemenita prav. Delodajalec te lahko po milji volji prerazporeja tja kamor njemu paše. S čimer se sicer ne strinjam ampak tako je.
Jaz bi 100% šla stran, pa nej si zataknejo svoj Kamnik nekam!!! Če vam le finančno znese. Danes je na žalost tako da če ne delaš po "njihovo", se hitro zgodi da sploh ne delaš več. Igrajo na to karto da je pač težko dobit službo in da bodo sigurno našli "kakega reveža", ki bo Kamnik požrl in ostal naprej.
Nikol ne veš koliko takih "Kamnikov" bi te še čakalo če bi ostala pri njih.
Skratka držimo pesti za novo službo!!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:30:57   
srki
No, samo potem pa ne smemo, roko na srce, jamrat, da ni služb. Saj, moj se je moral tudi pol leta v NM vozit, jaz v LJ, pa kaj čem. Ali sprejmem to, ali iščem drugo službo.

Težje je oz. težko, če nimaš nobenega, ki bi ti čuval otroka, ga hodil iskat v vrtec. Jaz vse to imam omogočeno, zato sem lahko samo tiho.

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:34:41   
Shorty_
kar se tiče služb je tako službe so vendar niso sanjske. Vsak sam se pa odloči katera služba je zanj še sprejemljiva in katera ne.

Kot sem rekla če bi imela izpit za avto in avto bi šla v vrjetno v Kamnik tako grem pa raje drugamuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:35:28   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: srki

No, samo potem pa ne smemo, roko na srce, jamrat, da ni služb. Saj, moj se je moral tudi pol leta v NM vozit, jaz v LJ, pa kaj čem. Ali sprejmem to, ali iščem drugo službo.

Težje je oz. težko, če nimaš nobenega, ki bi ti čuval otroka, ga hodil iskat v vrtec. Jaz vse to imam omogočeno, zato sem lahko samo tiho.


ja to je pri meni tudi problem zato se z možem šihtavauser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:36:37   
srki
In HB, da si iščeš novo službo.  Shorty, v prihodnje pa še VD narest, pa boš na konjuuser posted image .

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:39:11   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: srki

In HB, da si iščeš novo službo.  Shorty, v prihodnje pa še VD narest, pa boš na konjuuser posted image .


sej napol mam izpit že narejen sam mal financ si še našparam da v enem kosu dokončamuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 8:44:15   
srki
No, to je pa super. Saj jaz sem tudi odlašala z izpitom, v bistvu sem ga naredila, ko sem začela v službo. Vse kolegice so ga takoj, ko so bile 18, jaz pa sem kar nekaj čakala, pojma nimam kaj. No, sem si ga pa vsaj sama plačala in prav kamen se mi je od srca odvalil, ko sem ga naredila, ker me je to prav morilo. Druge izbire pa res nisem imela, kot da ga naredim.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Služba nadaljevanje...
25.3.2008 9:19:08   
Shorty_
veš jaz sem si našparala kar neki dnarja pol mi je pa tik pred koncem zmanjkalo pa sem rekla sej bom drug mesec......... pol sem pa zanosila pa se poročila.........in še vedno brez izpita ampak ga imam namen letos narest končno do koncauser posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?