|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrčanje!!!
14.12.2006 8:09:24   
andie
ČAU!Temo  sem dala kr sem, čeprav je tle vse bolj kot ne povezano s seksom.. Pa vseen. Imam eno vlko težavo, sigurn se sliši smešno, ampak v resnici sploh ni!!user posted image
Midva pričakujeva najino dete aprilauser posted image zdej pa, tko je. Moj dragi grooooooooozno smrči!! user posted image
Dokler nism odkrila čepkov za ušesa, sem vsako noč norela in ga zbujala in kamorkol se je obrnu, je smrčal...user posted image ..Zdej, ko sm kupla čepke, je pa to neki najlepšga na svetu, nč ne slišim in spim kot hrček. Ampak, vprašanje, ki me muči. Kaj naj  narediva, ko bo dete tu?????
Jaz čepkov ne morm met, ker valda zarad bebice to ponoči ne gre, ker ne slišim nčuser posted image
Brez njih bom norela, ker če ne bom spala zarad otročka, ne bom zarad smrčanja!!! A naj mojga preselim kam? To nekak tut neb šlo, sj ga ne morem za 2 leti v dnevno sobo izgnat, ane?
In še, še ubogo dete ne bo moglo spat zarad njegovga smrčanja!!
Pomagajte mi prosim s kakim nasvetom!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 8:19:52   
CUKRČEK
a je tvoj slučajno predebel? Ker moj fotr je bil zelo debel in je smrčal tako, da se ga je skozi strop slišalo v zgornji štuk. Sedaj pa je shujšal in je tudi smrčat nehal.

Drugače pa baje obstajajo neke operaciej zoper to.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 8:28:50   
Anonimen
user posted image  Poznam človeka,ki je tako smrčal,da so ga doma preselili celo v drugi štukuser posted image  pa ni bil predebel,je bil pa kadilec.Baje kadilci tudi smrčijo.Ta možak je šel na operacijo,vendar je po dveh letih isto kot je bilo.
Naj gre mož k zdravniku in ta bo najprej ugotovil vzrok za smrčanje in nato mu bo mogoče svetoval operacijo.Najprej mu bo pa svetoval,da mora shujšati,če je predebel,ali nehati kaditi,če kadi.
Upam,da boste stvar uspešno rešili in mirno spali.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 8:34:08   
srki
Nič kaj prijetna situacija. A veliko spi na hrbtu? Moj ponavadi rahlo smrči samo, če spi v takem položaju.

Če ni druge rešitve, bosta mogla z dojenčkom spat v drugi sobi. Razen če se bo dojenček navadil na njegovo smrčanje in ga tudi v prihodnosti ne bo motilo in bo zaradi tega normalno spal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 8:38:54   
andie
user posted image Ne, ne, debel sploh ni!!
Smrči pa v kakršnemkoli položaju. .user posted image Je pa res, da kadi, ampak ne veliko. Zlo težk ga bo spravit k zdravniku al celo na kako operacijo, kadit pa tut ne bo nehu.. Tko da katastrofa... a bo res edina rešitev, da spima par let narazn...!!??user posted image user posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 8:47:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: andie

kadit pa tut ne bo nehu..


Zakaj pa ta opcija ne pride v postev? user posted image

A ti tudi kadis?

(odgovor članu andie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 8:56:45   
tanikaa
Daj tjaži ne težit zopet s tem. Saj vsi vemo, da je to nezdrava in grda razvada. Ti pa se ponavljaš kot stara lajna. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 9:04:48   
andie
Tjazy, debato o kajenju in nosečnosti sem zasledila nekje drugje, tko da bi tvoj odgovor oz. mnenje spadalo tja. Povsem brezpredmetno je, ali kadim ali ne, težave imam s tem, da smrči moj dragi in ne jaz. Če imaš kak pameten nasvet, prosim zanj, če ne, hvala lepa, vsi se zavedamo, da kajenje ni zdravo, kadilci in nekaldilci.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 9:05:34   
Bubamaraa
Zakaj pa ne gre na operacijo..user posted image ..Mislim, da sem nekje brala pa ti samo nekaj v grlu malo prerežejo in greš že čez eno uro po operaciji domov, da ni ne vem kak grozen postopek....(pač predlog)


Ker jaz ti povem, da pri meni doma ima ati glih zaradi smrčanja svojo sobo in mami svojo.... Ker mami ne more pri njem spati....In ko je ati zidal, je naredil vsakemu svojo sobo.....Sam jaz si ne predstavljam, da bi jaz spala v eno sobi moj partner pa v drugi...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 9:13:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: andie

Tjazy, debato o kajenju in nosečnosti sem zasledila nekje drugje, tko da bi tvoj odgovor oz. mnenje spadalo tja. Povsem brezpredmetno je, ali kadim ali ne, težave imam s tem, da smrči moj dragi in ne jaz. Če imaš kak pameten nasvet, prosim zanj, če ne, hvala lepa, vsi se zavedamo, da kajenje ni zdravo, kadilci in nekaldilci.




Vau. To mi deli. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 9:28:36   
Blacky30
Moj mož žal že skoraj dve leti, odkar se je user posted image  rodil, spi v dnevni sobi, ker je sicer nemogoče spati poleg njega.
Sem mu pa sedaj kupila Smrčin, sprej za v usta in pomaga. Tako, da poskusi in boš videla, mogoče pa je to rešitev. Dobiš ga v lekarni.

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 14.12.2006 9:33:03 >

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 9:52:43   
filipinka
Moj kolega je imel  ( no, njegova punca) tudi težave s smrčanjem. In je bil dva dni v Ljubljani, mislim, da v KC, na preiskavah oz. na opazovanju. In problem so rešili, preden so dobiliuser posted image ! Pozanimaj se o tem pri osebnem zdravniku!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 11:18:58   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Si me nasmejala zdej... user posted image

Pa nisem ti hotu zatezit o plusih in minusih kajenja.. ampak ni mi jasno kako kar ves, da to, da bi nehu kadit, ne pride v postev?! user posted image

Zato me je zanimalo, ce ti tud kadis.. ker v tem primeru si znas predstavljat, da je tolk tezko nehat kadit, da tega ti ne bi nikol naredila.. in posledicno tudi od nejga tega ne bi zahtevala..

Samo.. ce pa bi to res pomagala k temu, da resis ta tvoj problem.. pa se mi zdi brezkompromisno potrebno, da bi probal, ce bi potem nehal kadit.. to je najbolj enostavno resitev.. in se ekonomicna po vrhu..

Zakaj kar predvidis, da sem ti hotu zatezit o kajenju.. user posted image user posted image  Enim to tud brez problemov toleriram.. v bitvu velikim.. Na splosno pa mam res mnenje. da mogoce to ni glih nujno..

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 11:28:14   
Njuškalo
Tjazy...ko te že glih glodamo...user posted image a imaš ti tudi kakšno razvado?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 11:30:17   
triša
Lej pri nama je blo isto,srčanje na kubik. In to tako da se stene tresejo,jaz nisem spala cele noči,grooooozno. Tako da sva dnevno spremenila še v eno spalnico,kjer spiva medve s ta malo (oz. tam spi tisti ki ponobči dežura-se menjava),ker je več placa za posteljico. V staro spalnico pa smo dali TV.
Obiski prihajajo pa pač v kuhinjo,saj itak zmeraj kaj postrežeš in pri nas se je samo za mizo, tako da smo ta problem nekak rešli. Otroka pa nič ne moti ko ata smrči (vsaj ne zgleda da bi jo,ker z njim boljš spi kot z mano). Tako midva spiva vsak v svoji sobi, pa se mava zaradi tega glih tako rada mogoče še bolj, saj zjutraj nisem več besna nanj da smrči.
Rata pa problem ko gremo na dopust,tako da zmeraj gledava da vzameva apartma z dvema spalnicama. Vsaka stvar nekaj stane,ker je to očitno dražje, pa naj plača če smrči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 11:31:15   
Taula
Njena odločitev je če kadi ali ne, in moževa. Če kadita oba, ali pa samo mož tebi nič ne škodujeta, ker ne živiš z njima, niti jima ne daješ denar za cigarete, niti ne poslušaš smrčanja. Tak da ti nisi nič na slabšem.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 11:40:18   
Anonimen
moj user posted image  tud kadi, pa tko blago smrci...pa se to, ce spi na hrbtu...drugace pa cist nc...pomoje ga bom cez kaksna 2 meseca se jst prehitela hehe

andy, tebi pa svetujem, da najprej probas, kot je ze ena punca prej napisala, s Smrcinom...sem slisala od vecih uporabnikov, predvsem pa uporabnikovih partneric, da pomaga...vso sreco





(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 11:43:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Tjazy...ko te že glih glodamo...user posted image a imaš ti tudi kakšno razvado?


Seveda.. pa prav fajne so... user posted image user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 12:16:19   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Njena odločitev je če kadi ali ne, in moževa. Če kadita oba, ali pa samo mož tebi nič ne škodujeta, ker ne živiš z njima, niti jima ne daješ denar za cigarete, niti ne poslušaš smrčanja. Tak da ti nisi nič na slabšem.



Taula, se strinjam, samo se mi vseeno zdi neodgovorno, kadar user posted image kadi, ker to ni več samo njena stvar, ampak zastruplja svojega malega user posted image ... Tak da ni čisto vseeno, kdo kadi in kdo ne (tudi patner v bližini user posted image po mojem mnenju ne bi smel...)

Mogoče bi se vseeno lahko vsaj poizkusil odvadit kajenja, že zaradi male/ga... Ali pa da kadi samo zunaj stanovanja, to bi mogoče zmanjšalo porabo cigaret in poz. vplivalo tudi na smrčanje... (ne vem, ker midva niti ne kadiva, niti ne smrčiva...)

< Sporočilo je popravil ronja -- 14.12.2006 12:20:35 >

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 12:35:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

... ne vem, ker midva niti ne kadiva, niti ne smrčiva...


no ronja, to se pa lahko se spremeni hehe...sploh, tam od kaksnega marca naprej user posted image  lahko pricakujes kaksno rahlo zaganje drv s tvoje strani user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 12:46:14   
Anonimen
 
A pr nosečkah se možnost smrčanja poveca?

Zanimivo.. nism vedu.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 12:53:52   
Anonimen
ja, zato ker nosna sluznica otece...zaradi vecje prekrvavitve

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 12:54:41   
ronja
srečkanosečka, a res? ups, no potem mu bom pa vrnila za kdaj pa kdaj, ko se zgodi, hehe. Kadar spije kako pivo, se mi zdi, na srečo je pa to 1x na dva meseca, pa ni lih panike. Pa še takrat ga obrnem, pa je miruser posted image (ker smrči samo na hrbtu)

kaj user posted image smrčijo v vseh pozah? ker jaz spim samo na boku...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:13:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kaj user posted image smrčijo v vseh pozah? ker jaz spim samo na boku...



Neeeee.. ne v vseh pozah.. samo ce spijo na boku.. ker je takrat sluznica se bolj obremenjena.. user posted image user posted image


(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smrčanje!!!
14.12.2006 13:20:39   
Anonimen
ne ne user posted image , nc bat...mene je v prejsnji nosecnosti moj ene 2x zalotu, da sem smrcala (pa ne hudo, cist na iziuser posted image ), zato ker sem se iz boka na hrbet obrnila...itak ti pa, sploh v pozni nosec.,ne pase na hrbtu lezat...

ja, ti mu kar vrni kdaj hehe

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?