|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:16:21   
Volga
Samo da povem, ker grem potem pirhe barvat, da pri nas tako sneži, da se na drugo stran Krke ne vidi na Kapitelj user posted image  Pa to je zdajle zjutraj začelo, no, saj bo tudi kmalu nehalo verjetno, je pa res kot en snežni metež.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:17:41   
Anonimen
Jutro1!
ej raje sneg je vsaj lepo za videt,kot pa sivo in deževno.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:19:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Jutro1!
ej raje sneg je vsaj lepo za videt,kot pa sivo in deževno.


Ja no, saj imaš prav. Si že pobarvala jajca? Jaz jih bom  kar med vrata stisnila, pridejo taka lepa vijolična user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:19:23   
karamela
Jutro,

tudi pri nas v lj sneži, vendar je sneg voden tko da ne vem, če se bo obdržal.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:20:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Jutro,

tudi pri nas v lj sneži, vendar je sneg voden tko da ne vem, če se bo obdržal.




Ja, saj pri nas je tudi tak moker, samo tako na gosto pada, kot že dolgo ne.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:22:22   
caillou
Nas je čez noč zasulo. Pa sedaj je tudi začelo snežiti. Je pa ena taka velika, grda čmokodrauser posted image .
Aja, jajca so pa že pofarbana.

< Sporočilo je popravil caillou -- 22.3.2008 8:23:15 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:23:03   
Marogica
Tudi pri nas sneži, ko sto vragov...user posted image

Jajca so pa pobarvana, mož pa še izbira barvo, pa trdoto čopiča tudi....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:23:32   
karamela
Mi smo jajca barvali včeraj. Ker sta mala dva zraven pomagala so malo šekasti niso enakomerno pobarvani , ampak so unikatuser posted image



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:32:19   
Anonimen
Pri nas gre čisto tak drobcen, komaj opazen. Moraš res fajn pogledat, da ga vidiš.

Ja, v Lj. gre pa fuuul, ja, je moj v Lj. in je klical, da je metež.


Jaz sem tudi včeraj pirhce barvala. So taka majčkena jajčka. Pa niti eden mi ni počil. Zdaj moram še nalepke gor dat in jih z nečim namazat. Po moje jih bom kar z margarino, ker nimam drugega.


Tibor ima danes ob štirih zabavo za RD, povabljenih 10 do 12 otrok, stane kar nekaj, ker je v enem telovadnem centru, in ITAK DA JE VČERAJ ZVEČER ZAKUHAL!!!!!!!!!!!!! Jajca pa taka.

(odgovor članu karamela)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:42:19   
Anonimen
Ja, sneži... kakor, da bi eni veliki kosi vate padali z neba... in to kar na gosto... ob treh ponoči, ko sem prihajala domov, je bil samo dež, tako, da je očitno začelo snežiti kasneje... imam pa travnik za hišo že skoraj čisto bel, čeprav zraven še rahlo dežuje.

Jajca pa sem že kupila pobarvana... in kuhana... in zapakirana. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:43:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Jutro1!
ej raje sneg je vsaj lepo za videt,kot pa sivo in deževno.


Ja no, saj imaš prav. Si že pobarvala jajca? Jaz jih bom  kar med vrata stisnila, pridejo taka lepa vijolična user posted image


Timi jih je brval in še kaj drugega zraven.Moja jaca pa še spijo tako jih ne morem med dva cegla počituser posted image user posted image Študirampa,če ne bi,ker bi bilo majn občutljivo.user posted image user posted image

Splišni!!!kdo je zadnjič rekel,da ne bo snežilo?

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:44:25   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Jajca pa sem že kupila pobarvana... in kuhana... in zapakirana. user posted image


user posted image user posted image

Bi me šokiralo, če bi jih sama barvala...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:46:41   
Anonimen
Saj ne bi samo tebe šokiralo, Marogica. user posted image

Verjemi pa, da je bolj varno, da sem tako naredila. Ni samo moja lenoba v igri, ampak nekako se mi po barvanju jajc ne da še pleskati kuhinje. Moja sinova sta... hja - po meni. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 8:55:25   
ninataja
Za te praznike sem domov šla na Dolenjsko in smo še na višjeležečem hribu in pri nas tako pada, da je cesta že 2 uri neprevozna ... Upam da bodo vsaj cesto splužil, da gremo lahko popoldne žegnat te dobrote.
Jajca so pa letos uspela, kot še nikoli (se vid da so domača). Nobedn ni poču med kuhanjem in vsi so zelo estetski. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 9:01:54   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



Ja no, saj imaš prav. Si že pobarvala jajca? Jaz jih bom  kar med vrata stisnila, pridejo taka lepa vijolična user posted image


user posted image  Pa še vsake dva dni spremenijo barvo user posted image

Drugače pa, pri nas sneži kot noro. prave cote letijo dol, jajčka so tudi že pobarvana (sicer bolj bledo, ker je bilo premalo olupkov od čebule), potička pa že tudi narahlo diši iz pečiceuser posted image

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 22.3.2008 9:03:05 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 9:11:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pri nas gre čisto tak drobcen, komaj opazen. Moraš res fajn pogledat, da ga vidiš.

Ja, v Lj. gre pa fuuul, ja, je moj v Lj. in je klical, da je metež.


Jaz sem tudi včeraj pirhce barvala. So taka majčkena jajčka. Pa niti eden mi ni počil. Zdaj moram še nalepke gor dat in jih z nečim namazat. Po moje jih bom kar z margarino, ker nimam drugega.


Tibor ima danes ob štirih zabavo za RD, povabljenih 10 do 12 otrok, stane kar nekaj, ker je v enem telovadnem centru, in ITAK DA JE VČERAJ ZVEČER ZAKUHAL!!!!!!!!!!!!! Jajca pa taka.


Sigurno imaš košček špeha ali šunke za namazat.

A dej neih, zakuhal je revež? Kaj boste pa zdaj? pa ima veliko vročine?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 9:14:30   
Zamima
to je pa menda prvo leto odkar jaz vem, da za veliko noč sneži user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 9:38:43   
karamela

to je pa menda prvo leto odkar jaz vem, da za veliko noč sneži user posted image  





Ja, se bo očitno treba navadit, sneg marca aprila..., pozimi sonček ...

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 9:51:38   
Muca Copatarica
Prav trapasto vreme imamo. Meni ta sneg ni prav nič všeč. 

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 9:57:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Sigurno imaš košček špeha ali šunke za namazat.

A dej neih, zakuhal je revež? Kaj boste pa zdaj? pa ima veliko vročine?


Nimam špeha, šunko pa samo čisto  pusto. Saj sem jih kar z oljem zdaj namazala, ka je člsto O.K.

Mali je pa že odkuhal.user posted image  Zdaj je O.K. trenutno.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 10:00:24   
Lianna
A katera ve kako je kaj pri Sodražici? Se odpravljamo na pot pa mi ni glih fajn da snežiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 10:06:56   
Mala_princeska
Komaj pridrsala do Ljubljane user posted image , pa še full sneži.............

Upam, da do večera neha, ko se bom vračala domov iz službe in da ne bo prehude gneče na cesti......

Jajčka pa farba princesa doma z atijem, včeraj jih je pa že z babiko......user posted image

Komaj čakam, da vidim mojstrovine user posted image



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 10:23:24   
Anonimen
Zasneženi prazniki Ljubljana | 22.3.2008 | R.E./U.Z.




Na Štajerskem, Dolenjskem, v Prekmurju, severni Primorski in v okolici Ljubljane sneži. Pristojne službe posipavajo in plužijo ceste.
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image Sneg pobelil Slovenijo



user posted image
(Dolžina: 00:38)









Uresničile so se napovedi vremenoslovcev. Sneži na Štajerskem, Koroškem, Gorenjskem, Notranjskem, Dolenjskem, v Prekmurju, ponekod v Beli Krajini in v okolici Ljubljane. Pristojne službe posipavajo in plužijo ceste. Najslabše vozne razmere so na štajerski in gorenjski avtocesti, pa tudi na koroških cestah, kjer se sneg oprijema cestišča. user posted image
Najslabše vozne razmere so na štajerski in gorenjski avtocesti. (Foto: Špela Zupan) Priporočena je previdnost in prilagoditev vožnje in vozil voznim razmeram. Na štajerski avtocesti na odseku Arja vas–Maribor je priporočena previdnost zaradi novozapadlega snega. Na Dolenjskem in v Beli krajini so zaradi zdrsov tovornih in osebnih vozil težave v prometu. Hitra cesta H 1, od Novega mesta proti Trebnjem, je na Poljanskem klancu zaradi zdrsa tovornega vozila zaprta za ves promet. Na cesti Novo mesto – Vahta – Metlika je prepovedan promet za priklopnike in polpriklopnike. Na cesti Semič – Brezovica je pri Črmošnjicah zdrsnilo osebno vozilo s prikolico. Promet je oviran.
Na mejnem prehodu Jezersko je obvezna zimska oprema, promet je prepovedan za avtobuse in tovornjake. Sneži tudi na avstrijskem Koroškem. Zimska oprema je obvezna tudi na prelazih Korensko sedlo in Ljubelj, priporočljiva je celo uporaba verig. Cesta čez prelaz Vršič je zaradi snega zaprta. Na Hrvaškem močan veter ovira promet na avtocesti A 6, Zagreb - Reka, na odseku Kikovica - predor Tuhobić. Promet ovira tudi gosta megla, ki zmanjšuje vidljivost od 100 do 200 metrov. Vremenoslovci napovedujejo, da bo danes oblačno, snežilo bo tudi po nižinah. Popoldne pa naj bi padavine slabele in na vzhodu povečini ponehale. Tu in tam se bo lahko delno zjasnilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 7, na Primorskem do 12 stopinj C. Jutri bo oblačno s padavinami. Zjutraj bo lahko ponekod po nižinah tudi snežilo. Sneži lahko tudi v ponedeljek zjutraj. Padavine naj bi ponehale šele v torek, ko se bo delno zjasnilo

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 10:32:40   
alička
Hm, na Gorenjskem pa niti sledu o snegu, bolj zgodaj je bilo par snežik med dežjem, zdaj pa se mi zdi da tudi dežuje ne več.
Jajca so pofarbana, ampak prav nič lepa, sem hotla tako močno bavo, so pa ratala bolj pastelna. Zdaj bova pa s pupo še slikice gor nalimale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sneži ko sto vragov!
22.3.2008 12:20:21   
nejcko
V Lj spet pada  k pr norcih.

Jajca smo pobarvali že včeraj, ampak raje ne povem s čim in kakouser posted image , ker mi je kar nerodno.
So pa unikat, to pauser posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?