|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 19:13:33   
Lunca1
No pa začnimo spet od začetka.

Majra čestitke za poroko.

user posted image

Mala pikica upam da ne boste imeli večjih problemov s kožo.

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 28.4.2008 19:15:59 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:15:04   
Lunca1
Jutri grem pa končno k frizerju - sem naročena v LJ ob 12huser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:20:55   
dašabina
evo pa spet čvekamo naprej pozdravček od naju

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:34:46   
Alfabeta
Pozdravljene!

Na kolenih imam Ajdo tak da se opravičujem za kakšno tipkarsko napakouser posted image

Če se še kateri nisem zahvalila za čestitke HVALA!!!

No, mi smo preživeli krst
user posted image

Takole je bila oblečena.

So mi pa starši pripravili presenečenje. Je na kosilo vletel en fant s harmoniko in mi zapel Vse najboljše.user posted image  sem skoraj iz stola padla, ker niti pod razno nisem pričakovala. Tiste ki ste brale moje jamranje zadnjič.... O tem sem govorilauser posted image

Vsem ki praznujete user posted image user posted image , Mala pikica in s00s čestitke. Edino tistih čestitk lepih ne znam prilepit, ker sploh ne vem od kje jih vlečete dol.user posted image  

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:37:37   
klepetka
oj
Ne vem ,kje naj rajši zasmetim ,al tam al že kar tukaj ,pa bom kar na tanovem delu,da bomo prej prišle do 3.dela

Majra ,iskrene čestitke.Pa veliko sreče v zakonu

katee,ja lahko se za jutri zmenimo ,če le ne bo padalo.Povej uro in lokacijo,kjer ti najbolj odgovarja.SAj če bi pa padalo ,se pa zjutraj obvestimo ,pa rajši premaknemo na  kakšen lepši dan..

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning


klepetka prav lušni ste na slikah. Lana je prava princeska. Ti si se tudi fletno zrihtala. Te že celo večnost hočem vprašat, pa vedno pozabim. A je tebi prišla kakšna frizerka frizuro naredit, predno je prišel predsednik Türk na obisk, ker si bila za eno, ki je pravkar rodila, ful zrihtana?


Ma kakšna frizerka.In bila sme dalež od zrihtanega.
 Če ti povem ,da mi jih je potem kar nekaj reklo ,da sem bila skoraj nerazpoznavna ,potem mislim da ti je več ali manj vse jasno.

Tisto ko je bilo na pop tv ,je bilo posneto ob eni uri zjutraj .Prišli so sicer že ob pol enih ,samo še nisem bila zašita.In verjemi ,da mi niti na pamet ni padlo ,da kakšna sem v glavo  po osmih urah poroda.Takrat se nisme niti počesala.

No , drugi dan ,ko pa je prišel predsednik,mi je pa predstojnik GK prišel povedat 15 min prej ,da me pride predsednik pozdravit ,se pa  v tistem tud nisem spomnila ,da bi se bilo dobro vsaj počesat.Ampak potem v tisti hitrosti in zmedi  nisem našla niti glavnika;mi ga je mogla soseda posodit.

Amapk nekega čudeža po 2 dneh ležanja ,brez laka , fena... tud z glavnikom nisem mogla narest.Ampak preživeli smo.

SEm pa itak mislila ,da bo predsednik sam prišel,pa so se vsuli  noter cel bataljon;5 kamer ,bliskalo se je na vse strani zarad fotoaparatov,2 bodigarda s presednikom,prva dama ,on sam,taglavni iz porodnišnice,ma ni da ni.....Baje da sem kar barve spreminjala

Zanimiva izkušnja ,katere pa nebi več ponovila ,ker se ne znam obnašat pred kamerami

anchika,Daša je pa prav zadovoljna pod tem iigračami,In tolk da veš ,zarad tebe  se mi zdajle kar sline cedijo,in bom po moje že jutri naredila tele bananine rezine

nana, ma veš da sem si zamišljala Lano  v tadolgi obleki in ženina v fraku.

Sebastjan pa dvomim ,da je šel zaradi ljubezni ven.Tale nominacija ga je po moje čist iz tira vrgla;je dodala samo  še piko na i.Ker sem že večkat imela občutek ,da bo obupal in odšel predčasno.Bomo videli zvečer.

Kura dobro pečena ?Da se ti ni zarad iRR zažgala?Ah ,to bi se prej meni.

Pa ko pravi š,da bo sam na Štajerskem sonce , potem najbolje ,da pridemo kar k vam kofetkat.


dašabina
,tu id jaz sem bila istega mnenja ,da bi mi posejano vse odpihnilo.PA sem prelložila na drugi dan-spet.Ampak Mihec pa ima posla z raco.







_____________________________



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:38:53   
klepetka
ja super ,zasmetila sem zdaj in tukaj in tam,ker sem nekaj izvajala in kopirala in lepila.user posted image NO,boljše dvakrat kot nobenkartuser posted image

zdaj pa res moram iti


_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:40:16   
klepetka
alfabeta,kako lepa je bila Ajda .Prava princeska v svetleči oblekci.Res pravi cuker

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:40:36   
Alfabeta
A ste opazile da user posted image  ni več?

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:41:28   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

alfabeta,kako lepa je bila Ajda .Prava princeska v svetleči oblekci.Res pravi cuker

user posted image
hvala!!!user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:42:24   
Lunca1
Klepetka jaz bom jutri ob 12h v Lj, se pravi nekje po 13. uri bom načeloma frej, če se bosta slučajno kaj zmenili in če se mi ne bo preveč mudilo nazaj zaradi otrok. Ti pošljem moj telefon, pa mi pošljite sms kje in kdaj se dobite, če se boste.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:47:25   
Lunca1
Alfabeta lepo ste jo zrihtal.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:47:44   
Sunny Morning
Da se hitro še tukaj pofočkam.user posted image

Alfabeta Ajda je bila pravi cukerček, ful lušno oblekico je imela. Pa prav vesela sem za presenečenje. Saj za **** let se to pa že spodobi.user posted image

Naša že skoraj pol ure spi. Ima pa eno novo foro, da za obrok pred spanjem vedno ful malo poje. Cel dan je jedla med 160 in 200 ml zdaj pa sva komaj 100 ml dol spravili. Ne more spat s polnim želodčkom.user posted image

klepetka meni ni zgledalo kot, da so ti povedali 15 minut prej, da pridejo. Si se mi zdela res ful zrihtana.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sončki januarčic 2008 - 2. del
28.4.2008 19:50:52   
TRIŠ
Ojoj sem vas komaj našla.Sem tako hitela da sem šla med junijčice 2008-3deluser posted image .Pa gledam če ste vse avatarje zamenjale polpa vidim ena čudna imena,no pol pa vidim da sem falila na celi črti ker sem padla med nosečkeuser posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 19:57:29   
TRIŠ
Dašabina ja VINSKO VIGRED sem mislila pa očitno nisem prav skopiralauser posted image .Se bo treba še naučituser posted image

Alfabeta Ajdo si pa zrihtala v piko.Zelo je bila lepauser posted image

Jaz sem pa zdajle zunaj še posadila zadnje rožice za stoječa korita.Sedaj pa manjka samo še škarpica.Ampak so še trobentice tako lepe da bom še malo počakala

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 20:16:51   
TRIŠ
Dašabina Mihec pa je sam tudi prava mala račkauser posted image ,tako je lep fantek

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 20:26:11   
Alfabeta
Hvala, punce!!!user posted image  Je bla res ko cuker. Se je pa v cerkvi drla ko jesihar. Pa res mal joka, običajno. Ampak jo je nekaj začel zvijat, se je drla, potem pa se je full pokakala in utihnila, ko je bilo konec.user posted image

Se neki sem hotela povedat, pa sem pozabilauser posted image . Madonca sem sklerozna.


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 20:28:09   
Alfabeta
Aja, sem se spomnila!!! Pri nas so se že spraznile baterije v glasbenem centru, pa ga nimamo še 1 teden, pa tud več k pol ure na dan ne laufa muzka.user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 20:30:28   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Hvala, punce!!!user posted image  Je bla res ko cuker. Se je pa v cerkvi drla ko jesihar. Pa res mal joka, običajno. Ampak jo je nekaj začel zvijat, se je drla, potem pa se je full pokakala in utihnila, ko je bilo konec.user posted image





Tegale je pa mene strah v nedeljo pri obhajilu,ker ga bo imela tašča v rokah.Tam moramo bit ob 10.30 in končano bo ob 12.30 upam da bo zdržal brez joškeuser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 20:32:44   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Aja, sem se spomnila!!! Pri nas so se že spraznile baterije v glasbenem centru, pa ga nimamo še 1 teden, pa tud več k pol ure na dan ne laufa muzka.user posted image

Ja to so testne baterije,saj tako piše v navodilih.T   i,ti mami si hitela in pozabila prebrat da jih zamenjaš,ker so notri samo testneuser posted image .Tudi mi jih nismo menjali ker sem jaz gorenjka in čakam da se spraznejouser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 20:34:52   
TRIŠ
Zdej grem pa v slano kopel ker se me nekaj loteva.Že dva dni me boli grlo,pa smrkam in kašlamuser posted image .Sedaj pa res ne smem zbolet.Bo vodica vse ven pobralauser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 20:47:43   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Zdej grem pa v slano kopel ker se me nekaj loteva.Že dva dni me boli grlo,pa smrkam in kašlamuser posted image .Sedaj pa res ne smem zbolet.Bo vodica vse ven pobralauser posted image


upam da ti bo nucalouser posted image  Zdaj pa res ne smeš zbolet, kak pa boš na slikah zgledalauser posted image  ti k se tko rada slikaš

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:06:37   
Lunca1
Triš, vitaminčki, pa bo bolje. user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:07:29   
majra
Hvala vsem za čestitke user posted image

Anchikaa, jaz nisem bila za poroko, sem bolj koruzniški tipuser posted image   ampak zaradi manj komplikacij, sva se odločila na ta korak. Sicer sva pa bila, no ja, sva še, v duši in srcu kar stara zakonca.

Triš, ja nekako mi ni zneslo na čvak. Pridem pa definitivno na naslednjega, da zapijemo in pojemo kakšno tortico na moj račun

Sunny Morning, sem se bala, da si jaz ne premislim, zato sva bila tiho. Saj veš, sramota v malem mestu... user posted image

Bom kar poslala, ker mi je računalnik napadlo mali milijon virusov, pa da mi ne zbriše napisano. Sedaj bom kak dan brez računalnika, lepo se imejte in veselo čvekajte, da bom imela kaj brati

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:08:49   
katee
user posted image user posted image user posted image za 2. del!!!

Mi smo bili pa na sprehodu. Je bilo user posted image nekaj slabo, je jedla travo in potem vse zbruhala. Boga je.

Sem ugotovila, da ima Žan Luka vsak dan pol ure arij, ko se dere na vse grlo. Grozno ga je poslušati. Res ne ve, kaj mu je. Nič mu ne manjka, on se pa dere, kot da bi ga mučili.

klepetka: najbolje je, da se dopoldne na RR dobimo in vidimo, kakšno bo vreme. Če bo OK vreme, lahko res lovimo 13. uro, da bo še lunci uspelo priti. Se strinjate?

Jaz sem dala malega spat, sedaj čakam, da moj pride domov (je rekel, da bo že pred eno uro prišel, pa ne duha ne sluha o njem). Potem grem pa počasi spat.

Lep večer vse!


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sončki januarčic 2008 2. del
28.4.2008 21:16:50   
TRIŠ
Evo jaz sem nazaj.Te počitnice niti pravlic ne rabita ker sta še v polni akciji v sobi.Se igrata neke kužkeuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: katee



Mi smo bili pa na sprehodu. Je bilo user posted image nekaj slabo, je jedla travo in potem vse zbruhala. Boga je.

Sem ugotovila, da ima Žan Luka vsak dan pol ure arij, ko se dere na vse grlo. Grozno ga je poslušati. Res ne ve, kaj mu je. Nič mu ne manjka, on se pa dere, kot da bi ga mučili.



Ja s tole kužiko je pa slabše kot z otrokom.Upam da se pozdravi ker zdaj sem se že jaz malo navezala nanjo.
Glede dretja pa je to očitno tako obdobje,ker naš Žan  je to naredil že trikrat zadnji tedenuser posted image

No tako sta me že prišla iskat za pravljico.Ja navada je navada.user posted image
Lahko noč vsem in lepe sanje

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?