|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 11:58:56   
vaney
Pa nas je dočakala otvoritev 3. dela user posted image user posted image user posted image  bravo, januarčiceuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 11:59:58   
vaney
Zdaj pa le pridno klepetajmo naprejuser posted image , saj smo že izurjeneuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 12:30:12   
limma
Ja, kje ste zdaj vse? user posted image  

Neža že cel dopoldan štrajka in praktično že od 5.30 ne spi user posted image Mogoče jo je zmanjkalo za 10 minut... se mi zdi, da imamo motnje spanja user posted image  user posted image  

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 12:31:27   
limma
Nana, kako je šlo?? Sem držala user posted image  user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 12:45:22   
Sunny Morning
user posted image

Jaz sem se pa sama s sabo pogovarjala na 2. delu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 12:47:03   
limma
Se videla.. sem prebrala tvoj mali oglas user posted image

Sem te že enkrat vprašala, pa si najbrž spregledala - kak stolček za hranjenje ste kupili Neji? Zeloooo je lep user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 12:48:31   
mml
Dan na novi temi user posted image

Saj nimam kaj napisat, ker ni nič novega user posted image , smo bili vsi trije na kavi in čveku, Manca se je igrala pri vodometu...ostalo si pa lahko predstavljate user posted image , tako da smo morali naravnost domov, da sem jo preoblekla, šoping je pa odpadel, tako da sem prihranila user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 12:54:51   
klepetka
tud jaz sam oda se pofočkam na novem deluuser posted image

tudi pri nas nič novega.

limma, veš da tud Lana je komaj malo prej zaspala in isto samo 15 min. dopoldne.Punce punce

mml, si zelo dobro predstavljam tole z vodo in Manco, ja.Smo tud že kaj takega probali.

suny, po moje se bodo tepli za kravouser posted image .Dobro ceno nabijuser posted image

grem dalje kuhat pa en kapučino mi pripada, zato grem izkoristit bonususer posted image

_____________________________



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 12:57:24   
mml
klepetka sem imela pa čisti mir, da sem lepo čvekala user posted image , še dobro, da je poletje

Meni tudi pripada še en kapučino, ker sem na čveku pojedla samo ostanke sladoelda, ki si ga je Manca zaželela in seveda po tem ni bila več navdušena nad njim user posted image , po tem se pa čudim zakj ne shujšam...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:02:31   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: mml

klepetka sem imela pa čisti mir, da sem lepo čvekala user posted image ,
...


to štejeuser posted image .user posted image

_____________________________



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:09:58   
mala pikica
Uf, danes pa je že vroče...

Sta bila koala in Alex pri nas na obisku. Alex je tako luškan, pa sploh ni videt, da je 5 tednov mlajši od Gašperja user posted image Ni čudno, ko pa GAšper non stop protestira pri hranjenju user posted image Smo bili malo na sprehodu, pa je bilo res že grozno vroče. Oba vse lepo pozdravljata, koala pa sporoča, da je nov računalnik že pri hiši, tako da se bo kmalu lahko spet oglasila user posted image

Zdaj bom poskusila doseči, da bi Gašper zaspal. Moram še kosilo skuhat in še en biskvit speči.

Ah, protestiranje iz posteljice...


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:25:23   
mml
Jaz sem pa Matica že spravila v posteljo, sicer je bil oster protest, ker sem očitno zamudila pravi trenutek in je bil že preutrujen, sedaj pa upam, da bo kolikor toliko mirno spal. Manco bom pa spravila spat okrog 14., upam, da bo danes tudi za stvar, tako kot je bila včeraj...


...po tem pa že kmalu pride user posted image  in bomo supaj ves teden, ker ima dopust user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:44:09   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: limma
Sem te že enkrat vprašala, pa si najbrž spregledala - kak stolček za hranjenje ste kupili Neji? Zeloooo je lep user posted image

Hvala.user posted image  Je Peg Perego Prima Pappa Diner.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:47:05   
ursulina
ooo, punce, ste pridne!!!! jaz pa gledam, kje so vse, pa 200 strani----

mi smo pridelali virus na PCju, pa sem ostala nekje pri 185. strani user posted image

smo pa danes za dopoldnasko kašico probali domačo kolerabico in jo je lenart z veseljem papcal! user posted image  ga pa ful matrajo zobki danes, nič mu ni prav, samo s calgelom bi se mazal....ja no, bo že...

uživajte, vrooče je, končno....

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:47:24   
ursalara
Čvekice čestitke za 3 del! user posted image

Vaney
user posted image za dober nakup!

Mala pikica super hiša   user posted image nimam besed sanjska je pa še rdeča fasada res noro      user posted image ,jaz tudi hočem imeti rdečo fasado samo bo še malo sive vmes(še dobro da imam slikopleskarja doma,no pa tudi v žlahti in je izvedljivo)      user posted image

Alfabetauser posted image za Ajdine merice in kolke super je pa orng punca!    user posted image upam da se čimprej pozdaviš!     user posted image
Sunnyuser posted image za razvajanje!

Lunca uživajte na morju!       user posted image

Golobček
    user posted image

Klepetka     user posted image upam da se kmalu pocajtaš jaz sem imela dve leti nazaj tako grozno vnetje ušes da nisem več slišala od takrat naprej se ful pazim ker se rado ponavlja!Tako da pazi nase!
Kar si pa nalimala (mail) me je ganilo so šli kar bravljinci po meni!Se je za zamisliti!    user posted image

Suzana super da so Aljaževi izvidi ok!   user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Prodam kravo, črna metal barva, surround mukanje 8x100 W, spuščena vimena, športen rep, aluminijasti parklju.



user posted image






_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:49:10   
martinca
vaney, hvala da si mi povedala da ste že na 3.delu. jaz bi še kar tam čakala.user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 13:54:16   
limma
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Hvala.user posted image  Je Peg Perego Prima Pappa Diner.


Res je lep user posted image  S PP se pa user posted image  ne bo strinjal, ker že z vozičkom ni zadovoljen (jaz tudi ne najbolj) in je rekel, da nikoli več ne kupi "italijanskih jajc" user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 14:09:41   
klepetka
limma, kaj pa vam kaj nagaja voziček ali zakaj nista zadovoljna s PP?

Ker jaz ga imam tudi, tega plikota in tistega tavelikega, nerodnega smo imeli, pa tud stolček za hranjenje imamo od PP pa mi je super.Sploh tale pliko mi je res super.
SEm imela pri Domnu nekega športnega od ABC design; tisto so šele "jajca"user posted image

_____________________________



(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 14:12:18   
Sunny Morning
Neja sporoča
r                     cnff f t  fvf f   4v v4 z4 g4  t4zyh z u ugg cr c n mnnn



_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 14:16:35   
vaney
ženske, kam se je pa triš spet izgubila? Pa nalin ni nikjer, majra štrajka, pa še kakšna bi se našlauser posted image   ajde, punce, pustite kuhanje in pospravljanje, čas je za rr, vsak dan....user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 14:24:38   
aurora6
Evo še jst se javim na novem delu............Anita spančka je pojedla najprej korenje s krompirjem in potem še 200 ml mleka................pridna punca.........obožuje hruške, banane, korenje, krompir težave pa imamo z bučkami, špinačo, breskvami, marelicami...še bi se kaj najdlo...tok je hecna ko se zmrduje ko špinačo vidi še proba je ne pa se že kremžiuser posted image user posted image eh bo že se probam čim manj obremenjevat, ko bo hotla bo že jedla glavno je da ni lačna......grem pospravit do konca, ker se moram še malo sebi posvetit, ker drugače bom lahko z dlakami na nogah konkurirala opicam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...................

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 14:27:53   
aurora6
Evo da ne bom pozabila kar se mi skoz dogaja hehe..............


MIHA IN ŽAN

user posted image

(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 14:47:29   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

ženske, kam se je pa triš spet izgubila? Pa nalin ni nikjer, majra štrajka, pa še kakšna bi se našlauser posted image   ajde, punce, pustite kuhanje in pospravljanje, čas je za rr, vsak dan....user posted image

nalin sem videla, da pridno odgovarja na forumu, samo k nam nič ne pride user posted image Upam, da se ji nismo s čim zamerili.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 15:16:14   
katarinas
No pa sem najdlauser posted image

Sva se danes z user posted image  potepala po mestu, tudi mi smo šli kupit njemu nove čevlje (Sunny) sam moj je kr zakompliciran in kot ponavadi v ceeelem mestu za njega ni čevljev....si moreš mislit, zame so jih pa imeliuser posted image user posted image user posted image

Laro je pazila njena sestrična, so se kar dobro imele, še kašico so skupaj jedle, ko sva prišla domov je pa že spala ko ubita - zjutraj jo je pa user posted image  nahranil, previl in preoblekel tako, da je danes sploh nisem še nič imelauser posted image ...pa bom že nadoknadla.

Smo se zadnjič šli slikat, pa se Lara ni hotla nič nasmejat...danes smo ji dali pa osebno delat.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sončki januarčic 2008 - 3. del
20.6.2008 16:27:14   
SuzanaKK
Opa, da se še jaz pofočkam na 3. delu. user posted image user posted image user posted image

Drugače sem pa RES slabe volje, ker to mi pa Aljaž še do sedaj ni zakuhal. Eno uro sva se mučila oba z dragim, ampak noče jesti, tako da sem sedaj flaško zlila stran, CELO, ker ni pojedel niti kapljice. user posted image user posted image user posted image user posted image GRRRRRRRRRRR! Pa že tako ima samo 4 obroke dnevno. Sem se že nehala sekirati, ampak ne morem, ker mi para živce. Banane danes niti povohati ni hotel.

Na srečo grem zvečer malo ven (imamo v Velenju Noč ob jezeru), da se bom sprostila.

koala pridi čimprej spet k nam klepetat.

klepetka upam, da AB hitro primejo, pa da bi Lana začela bolje spati. limma tebi želim isto.

martinca super, da bosta zgradila prizidek. A ti tudi še nimaš svoje kuhinje? Sem mislila, da sem edina. Je pa napredek, da sva si jih začela ogledovati.

Kaj je pa res omembe vrednega je pa to, da mi je G. danes obljubil, da bo šel v porodniško, če jaz dobim službo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mml saj sladoled ne redi tako fejst.user posted image Tvoje tortice, piškoti in marmelade verjetno bolj.

Nič, si grem glavo oprati, da bom lepa zvečer.

nana kaj že lahko neham držati pesti?


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?