|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenček na letalu
15.7.2008 23:11:15   
Janey
Zanima me kako je z dojenčkom na letalu? kako z uravnavanjem pritiska..kaj je najbolše(jest, pit), kako je z vozičkom(ali gre med prtljago ali kam na letalo)?
če ima katera izkušnje bi jih bila zelo vesela. hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:16:25   
Anonimen
Najbolje je piti med vzletom in pristankom, da se uravnava pritisk.

Vozicek lahko oddas med prtljago, lahko pa imas otroka v njem do stopnic letala, kakor ti pase. Obicajno ga tudi izkrcajo kot prvo prtljago.

Na letalo lahko neses otrosko hrano, v razumnih kolicinah, potrebnih za polet.

(odgovor članu Janey)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:18:12   
Janey
mič hvala, kako je pa s hrano v prtljagi??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:18:54   
Anonimen
V rocni mislis?

(odgovor članu Janey)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:19:50   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

V rocni mislis?


ne ne v kufru...za tam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:21:58   
Anonimen
Ne vem, po moje brez tezav.

V rocni nosim cokolado in kaksno sadje, pa ni komplikacij.

(odgovor članu Janey)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:28:18   
mateyka
naša je pila med vzletom in pristankom. samo jo je pa zdelal, ni kaj (spanje predvsem).
mi smo imeli samo mleko v prahu v prtljagi (ostalo smo kupili kasneje - ni bilo placa za neke frutke anyway user posted image ). ostalo smo imeli v torbi za sabo in so nam pregledal une flaške več od deci user posted image mislim, hvala Bush user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:32:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ostalo smo imeli v torbi za sabo in so nam pregledal une flaške več od deci user posted image mislim, hvala Bush user posted image


Kako to mislis, pregledali?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:34:26   
Janey
mateyka kam ste pa šli? mi bi šli v tunis

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenček na letalu
15.7.2008 23:42:36   
kofetek2010
Če ima dudo bo tud OK.
Mi smo vedno vzeli na letalo toliko hrane kot jo je potrebovala med letom (za daljše lete pač več) - vzela sem kakšne piškote, že narejeno mleko (v tetrapaku), sokove, sadje,... in seveda nekaj igrač, mini poušter, deko, knjigico,...
Ostalo hrano za tamalo pa sem spakirala v kufer.
Zappa lahko daš v torbo in odneseš na letalo - paše v predal nad glavami.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenček na letalu
16.7.2008 8:46:38   
zoom zoom
Mi smo letos leteli v tunizijo in sem imela v ročni ptrtljagi 2 flaši z vodo po 3 deci, eno Hippovo kašico (190g), piškote,... aja šeeno na pol popito pol litrsko flašo z vodo zame in ni na Zagrebškem niti Monastirskem letališču nihče sploh nič pogledal. Sem bila pa pripravljena, da bi vodo zlila stran, ampak ni bilo potrebe.

Voziček smo pa mi imelu s seboj do stopnic letala. Na šaltarju (ne vem kako se drugače reče) moraš edino povedat, da ga imaš, da dobiš nalepko. Ampak pri iztopi iz letala ga pa nismo dobili, v nobeno stran, smo ga morali čakat na traku  z ostalo prtljago. Pa seveda tamalo nosit, je kar trajalo, sploh v Tuniziji.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenček na letalu
16.7.2008 8:47:34   
zoom zoom
Aja na letalu sta pa oba spala, tako da problemov s pritisom nismo imeli.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenček na letalu
16.7.2008 8:56:30   
Jančika_
V Mariboru sem morala iz ročne prtljage odstraniti dva tavelika Frutka, ker sta vsebovala več kot dva deci; v otroški flaški z nastavkom za pitje smo imeli deci vode in sem jo morala pred njihovimi očmi poskusiti.

Na Stanstedu so mi zatežili zaradi vode (pollitrsko plastenko sem pomotoma pozabila v torbici). Lahko recimo neseš s sabo prazno plastenko in jo napolniš, ko prideš čez kontrolo (ali pa tam potem kupiš pijačo). Meni je osebje celo pokazalo, kje si lahko napolnim flašo (posebna pipa izven sanitarij).

Vozička (dva) smo vsakič peljali do letala in sta nas ob prihodu počakala pri stopnicah.


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 16.7.2008 8:57:43 >

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenček na letalu
16.7.2008 9:11:21   
Janey
hvala vam za vse info. najbrž bomo res šli. 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenček na letalu
17.7.2008 21:45:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ostalo smo imeli v torbi za sabo in so nam pregledal une flaške več od deci user posted image mislim, hvala Bush user posted image

Kako to mislis, pregledali?


ja, odpret sem morala torbo in prav pokazat, da je voda not in flaša neodprta - da je za tamalo.sej zame sem že stran metala pollitrsko, ko sem bla noseča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojenček na letalu
17.7.2008 21:47:26   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Janey
mateyka kam ste pa šli? mi bi šli v tunis


mi smo šli iz švedske v slovenijo. po moje te ne bojo preveč chekiral - ni Busheva dežela user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dojenček na letalu
17.7.2008 22:20:36   
mama06
Na Brniku lahko imaš za otroka/dojenčka kar rabiš. Smo šli letos v juniju in nam niso nič komlicirali. S seboj sem imela pol litra vode in tri fruteke

voziček - če nimaš marele, oddaš med prtljago za na letalo, sicer z marelo greš do letala in ti potem tudi voziček takoj ob pristanku pripeljejo, da lahko daš otroka not

deke/vzglavniki - dobiš na letalu

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dojenček na letalu
14.9.2008 9:27:18   
barcelona
Ja mi smo kr šli na letalu pa ni nobenih problemov!Vozičk pa kr oni največkr spravjo opa ti ga pol dajo nazaj!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?